Kategorija "Veselība / Medicīna"

Magnoflex - Magnetu terapija

Labdien. Vēlos padalīties ar personīgu pieredzi.Mana vecmāmiņa mums ar māsu iegādājās virsmatraci un spilvenu. Atšķirība ir jūtama. Tagad varu ļoti labi gulēt. Kādreiz miegs bija ļoti traucēts. Pēc vairākiem gadiem izbaudu to, ka man vairs nesāp galva. Jūtams arī garastāvokļa uzlabojums, esmu smaidīgāka un vairs neesmu tik kašķīga. Tā kā māsai ir ceļa un muguras problēmas, pēc produkta lietošanas viņa sāpes tik pat kā vairs nejūt. Paldies jūsu kompānijai par šo matraci un spilvenu! Beidzot mēs izbaudām labu miegu!

Ki KitijaP 01.12.2014
1 Veselība / Medicīna

Mēnes Aptieka - nesit ceku

nesit ceku Sodien ieeju Meness aptieka, Dzerves iela ,noperku zales un konfektites(kas tur ir pieejams),farmaceite nosauc summu kada jamaksa,es samaksaju,tacu kase tiek atverta ar atslegu un atdod man atlikumu! Itka jau man to ceku nevajag,bet si jau nau pirma reize kad neizsit ceku!

Ma madzii 01.12.2014
0 Veselība / Medicīna

Neirologe Andzane - nepatikama attieksme

Ar stipram muguras sapem aizgaju pie gimenes arsta, vins mani nosutija pie neirologes Andzanes uz slimnicu uztaisit blokadi. Andzane jau pie durvim paaugstinata toni saka, kas ta par blokadi, vinai neesot laika, lai ejot pie gimenes arsta. Saku, ka tiko biju pie gimenes arsta un vins mani nosutija pie vinas, jo nevaru ne sedet, ne stavet. Vinai tikai kliedz preti, ejiet pie gimenes arsta lai vins arste, vinai neesot laika. Es prasu, bet ko man darit, pie gimenes arsta biju, vina nepienem. Vina...

Gimenes ãrsts Ilze Bode - Àrstniecîba

Labdien, gribu brîdinàt visas màmiñàs nekàdà gadijumà neejiet pie gimenes àrstes Ilzes Boles. Viña ir łoti nekompetenta viña man neko nejautàjot iešpricèja manam zîdainim nepareizi vakcînas. Esam izmisumà un gribam pasargàt citus bernusala no viñas.

Sia ER klinika, - par 3D diagnostiku

Aizgāju uz 3D diagnostiku, mīļie cilvēki lūdzu neuzķeraties uz šo pasākumu. Procedūra šāda- uzliek rokas un kāju pēdas uz spoguļu plāksnēm un kompjūters sāk analizēt jūsu slimības. Pēdējās muļķibas jo man vissveselākais organismā izrādījas sirds bet īstenībā man ir lielas sirds problēmas dēļ ko arī man ir piešķirta invaliditāte.Pārējais viss tika uzrādīts aptuveni nu būtībā slimību simptomi ar kādiem manā vecumā slimo pilnīgi jebkurš cilvēk,s tika norādītas vispārigas analīzes kas nav pilnīgi...

Magnoflex - Nevajag fantazet, palīdz

Labdien.Esmu ļoti pateicīga SIA Merkurita par lielisko produkciju kura patiešām dara brīnumus. Iepriekš naktī bieži modos, jo kājā jutu nepatīkamu tirpoņu. Kopš esmu iegādājusies Merkuritas apakšsegu un spilvenu, esmu aizmirsusi ko nozīmē šī nepatīkamā sajūta. Paldies, vēlu jums veiksmi un ilgu darbību, jo tāda produkcija ir nepieciešama ikvienam cilvēkam.

So soznova 26.11.2014

Magnogflex - Palidzēja

Es iegādājos matraci ‘’Magnoflex’’ savam dēlam. Agrāk viņš pa nakti krāca, bieži modās, murgoja. Tagad pavisam savādāka gulēšana. No rītiem nevar pat pamodināt. Tas viss pateicoties matracītim, citus izskaidrojumus nevaru atrast. Šo brīnummatraci ieteiktu visiem, kam bēdīgi ar gulēšanu.

Afrin - Derīguma termiņš

21.11.2014 Nopirku deguna pilienus ''Afrin'', kura derīguma termiņš bija līdz 2015 gada JANVĀRIM, tas sanāk ka viņu var vēl divus mēnešus lietot. Es uzskatu ka tas ir nepieļaujami pārdot zāles ar divu mēnešu derīguma termiņu, parasti tas ir gads.-Aptiekāre atbildēja ''ir vēl zāļu nerakstīts likums, ka pēc norādīta termiņa vēl pus gadu viņas var lietot'', NEZINĀJU ka zālēm vēl ir ''nerakstīti termiņa likumi''!!!

Kr kraksis 25.11.2014
1 Veselība / Medicīna

Atlaiders.lv - nav kupona

Pirms laika (15.novembrī) iegādājos WWW.ATLAIDERS.LV kuponus solārija apmeklējumam..Par pirkumu samaksāju un gaidīju,kad atsūtīs kuponu..gaidu 1dienu,2dienas...4dienas..zvanu uz norādīto nummuru 27723337-neviens neatbild,rakstu uz epastu info@atlaiders.lv un arī mājas lapas sadaļā un vēl līdz šim neesmu saņēmusi ne atbildi ne kuponu,vai naudas atgriešanu!NEVIENAM NEIESAKU WWW.ATLAIDERS.LV PIRKT JEBKĀKU KUPONU,JA NEVĒLATIES KĀDAM TĀ VIENKĀRŠI UZDĀVINĀT NAUDU!!!Par šādu bezatbildībuu vērsīšos Patērētāju tiesību aizsardzības centrā!TĀDA ATTIEKSME UN PIRCĒJU MĀNĪŠANA NAV NORMĀLA!

Rezeknes Slimnīca - Neatliekamā palīdziba

Neatliekamā palīdziba Rēzeknes neatliekamās palīdzības dežūrējošās māsiņas slimniekus šķiro, kuram var palīdzēt, kuram nē!Drausmas. Atbrauc pie slimnieka un aizbrauc, izrādījās cilvēkam mikroinsults! Kāda attieksme!Tas nav aptverams!Vispār Rēzeknes veselības aprūpe klibo, līmenis nenormāli zems!

Kilo.lv - KRĀPNIEKI

Vēlos visus brīdināt par Krāpniekiem interneta mājaslapā www.kilo.lv viņi itkā piedāvā notievināšanas un veselības padomus par to prasot 20 EUR mēnesi, komplektā ietilpst konsultācijas ar dietologu un profesionāliem treneriem kas ir lieli uzpūsti meli, un nezinu ko viņi tur stāsta par to individuālo attieksmi, pats sava nodaba ievērot visus diētas nosacījumus neviens pat nepievērš uzmanību tam, ka svars nesamazinās. Kad pajautā par iespējamo naudas atgriešanu cilvēks, kas atbild uz e-pastiem...

Seniorbaltic - Развод на деньги и никакого обслуживания

Развод на деньги и никакого обслуживания Не отдавайте туда своих родных даже на время. Все, что обещано на сайте не правда. Забрать не потеряв денег не возможно. Медицинского и гигиенического ухода нет. Никто не задерживает, не прислушиваются, хочешь увози, деньги за семь дней не вернут, так в договоре написано. И еще гарантийная сумма, которую посмотрим , как вернут и когда. Питание никакое, порции на 6-летнего ребенка рассчитаны. Медсестры не расчешут не умоют, а тем более помыться полностью. Бросили и лежи. Хамское отношение.

Gaiļezers Stacionārs - atņem 10 eiro bernam

atņem 10 eiro bernam Bērns ,17 gadus vecs tika aizvests uz Gaiļezeru no Jūrmalas, jo bija jāveic kunģa skalošana no alkohola, nebija līdzi ne telefons, nekā un, kad pamodies ,12 h gājis uz mājam ar kājam, jo medmāsas esot pārmeklējušas mantas un izņēmušas 10 eiro no kabatas.Protams, nav pareizi no bērna puses, bet tomēr -sazvanāties ar policiju, vecākiem, bet nejau atņemt bērnam 10 eiro, ja viņs dzīvo tik tālu prom no Rīgas un ir bez telefona un naudas. Kaut kádai cieñai jabút!

Fu fuxiic 20.11.2014
3 Veselība / Medicīna

Ģimenes Veselība - nepieņem bērnus iepriekš par to nepasakot kad pieraksties pie ārsta

nepieņem bērnus iepriekš par to nepasakot kad pieraksties pie ārsta (nosaucot bērna datus 4. mēnešus vecs bērns), bet kad no tālienes atbrauc uz pieņemšanu un tev pasaka, ka reģistratūrā klausuli bija pacēlusi un pierakstu pieņēmusi kases darbiniece, tamdēļ jums palīdzēt nekādi nevar, jo viņi pieņem tikai pieaugušos. žēl ka nav atbildības sajūtas pret cilvēkiem, reģistratūra klausuli ceļ kas grib.

Be bez 20.11.2014
0 Veselība / Medicīna

Rihards Urtāns - Nekvalitatīvi medicīniski pakalpojumi

Rihards Urtāns ,наихудший врач планеты,клоун в белом халате, в медицине не разбирается,вымогает взятки у больных.Позор страны какой то,щитает себя лором,но он болше на психа из психиатрической больницы смахивает.

Li Lizzie 13.11.2014
6 Veselība / Medicīna

Gunta Uzane - Briesmiga arsta attieksme

Uzasnij pediatr Gunta Uzane. Detej ne ljubit,sidit v kabinete s nedovoljnoj fizionomiej i grubit. Maliw bil zapisan k nej,za 5 mesjacev pohodov k vra4ju,mi eje videli liwj 1 raz,to otpusk,to boleet. a v poslednij raz priwli,tak ona vovse otkazalasj nas osmatrivatj,potomu 4to mi ej viskazali nedovoljstvo,4to eje na vremja eje otsutstvija daze ne zameshal nikto. 4to na nashe vremja bili zapisani ewe drugie ljudi i poetomu priwlosj zdatj 40 minut v koridore s 5 mesjachnim malishom. Ona skazala- ne...

Ri rizyna 12.11.2014
2 Veselība / Medicīna

SIA "Cēsu klīnika" - Ginekoloģe Sandra Kumpiņa

Dārgās Cēsu un novada sievietes!Ja vēlaties palikt dzīvas un veselas, iesaku uzmanīgi izvēlēties ginekologu, pasēdēt ilgāk rindā pie kompetenta sieviešu ārsta, nevis izvēlēties pēc nejaušības principa vai kurai mazāka rinda un ātrāk var pierakstīties.Tas var maksāt dzīvību! Pierādījums- mana 82 g. vecā mamma, kurai sākās smagas veselības problēmas, bet iemeslu bijām spiestas meklēt pie visiem iespējamiem ārstiem, neviens nespēja noteikt diagnozi. Un, cita starpā, saņēmām nosūtījumu arī pie...

Obesimed Forte - Obesimed Forte reklāmas māns

"Pamanīju Delfos atkal šo tablešu reklāmas http://www.delfi.lv/vina/personiba-un-brivais-laiks/reklamraksti/ka-pareizi-atbrivoties-no-lieka-svara.d?id=45178192 Un Vēlos Jūs brīdināt par Obesimed Forte tabletēm, iegādājos šīs tabletes aptiekā un par diezgan lielu summu jo jālieto 1-2 tabletes 3 reizes dienā, ilgam laikam nepietiks ar vienu iepakojumu. Pēc instrukcijas izlasīšanas sāku lietošanu un rezultāti ne pēc 2,3 dienām ne arī pēc nedēļas neparādījās izsalkums nesamazinājās un pēc kāda...

Reproduktīvās medicīnas centrs "EMBRIONS" - Pieņemšanas laiki

Diemžēl ar klienta laiku nerēķinās vispār. 50 min un vairāk gaidīt, kad ir konkrēts pieraksts, nav normāli ne 1., ne 2. vizītē. Gribētos atgādināt, neizmantot klientu izmisuma situāciju un neaizmirst par cieņu pret viņiem, un rosināt šo jautājumu sakārtot. Es neticu ka to nevar. Es izvēlējos citu praksi.

Dr. Velga Puķīte - Не правильный диагноз

Не ходите к доктору Велга Пуките (Velga Puķīte). Она много где работает, в том чилсле и в Pļavnieku veselības centrs. на улице Сахарова. Этот "доктор" делает УЗИ, но 90% информации просто ложная. Она разглядела камни в почках, а оказалось что нет ни камушка. Это пришлось тратить время, нервы и деньги, чтоб обследоваться у других врачей и констатировать, что камней в почках все же нет.

Mi Milijam 05.11.2014