Reitings Veikali

Galangal
Vintage4you.eu
House

Lidl - Darbinieces komunikācija ar pircēju

Darbinieces komunikācija ar pircēju 17.01 plkst.17.24 atrodoties pie kases, saskāros ar nepatīkamu situāciju. Kasiere nr.42 bija ļoti nelaipna, uzvedās aizskaroši, jo tiku aizrādījusi par uzkošanu divatā, kases zonā, nebrīdinot pircējus, prece atradās uz lentas, tā tika mesta gar skeneri no dusmām, ne labdien, ne uzredzēšanos, grūda manus iep. Ratiņus, nebija darb. Identifikācijas piespraude, pretīgi.

I Inta Dudare 18.01.2024
Komentāri 6 Veikali

Kristiāna veikals - Juka konsultante

Juka konsultante Nebiju varējusi atrast to Kylie birstošo pūderi Kristiana tc Galerija Rīga, bet konsultante ieteica Clarins birstošo pūderi kā alternatīvu, un esmu ļoti priecīga jo viņs likās ļoti patīkami uz ādas.Tas ir daudz labāks nekā mans iepriekšējais pūderis. Lieliska pieredze veikalā, un tagad man ir jauns iecienītais birstošais produkts.

E emily.melly 18.01.2024

Barbora - Produkti atnāk svaigi

Produkti atnāk svaigi Barbara ir lieliska izvēle īpaši kad ir pārāk daudz darba. Es bieži pasūtu no Barbaras produktus un vienmēr esmu apmierināts ar kvalitāti. Produkti atnāk svaigi un dārzeņi kā arī augļi ir izcilā stāvoklī. Priecājos ka esmu atradis uzticamu un kvalitatīvu iespēju savā iepirkumu rutīnā.

O oskarino 18.01.2024
Komentāri 1 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Esmu ļoti neapmierināta ar maximas darbiniekiem! Darba dienās pulkstens 17: 00 kad cilvēki pēc darba dodas iepirkties strāda tikai pašapkalpošanās kases, kamēr cilvēku pūlis ir savākušies ļoti garā Rindā un tā diemžēl notiek visu dienu ka strādā tikai pašapkalpošanās kases, bet vai tiešam vismaz no 16-18 nevar atvert nevienu citu kasi?

D Danuxxxx 17.01.2024
Komentāri 4 Veikali

Euronics - Slikts serviss

Slikts serviss Остались очень разочарованны. Покупали компьютер, проработал год и после этого был 4 раза в ремонтах, это вообще как? И каждый раз разная причина поломки (не по нашей вине) и сейчас компьютер был отправлен в ремонт, в котором нам отказали, хоть была взята дополнительная гарантия. Итого: потраченные нервы и деньги. Спасиба вам за «качественное» оказание услуг обязательно обратимся в ptac, что бы помогли разобраться

Pandora - Atlaides

Atlaides Pandora veikals "Akropole" . Es tur devos ar domu aplūkot, bet pateicoties lieliskajām atlaidēm, nevarēju izturēties un iegādājos meitai skaistu gredzenu. Šī bija ne tikai iegāde, bet arī ietaupījums kas darija mani priecīgu. Meita, saņemot šo dāvanu, bja tik ļoti priecīga un pateicīga.

E emily.melly 17.01.2024

AtrisinātaMaxima - Nevēlama reklāma

Nevēlama reklāma Iegādājos zelta zivtiņu. Pēc kāda laika sāk nākt nevēlamas Maxima reklāmas. Atļauja reklāmu saņemšanai netika dota. Sakritība? Nezinu, bet fakts. Pēc 3 zvaniem Maxima operatoriem un rakstiska lūguma numura izņemšanai no saraksta uz e-pastu, reklāmas turpina nākt. Klajš patērētāju tiesības pārkāpums, nerunājot par veidu, kā tālruņa numuri tiek iegūti. Ja kāds no šī uzņēmuma lasa šo, lūgums izskatīt savu reklāmas politiku tā, lai tā tiktu veikta saskaņā ar likumu un personai būtu iespēja no reklāmas atteikties. Paldies

Maxima - taromāts

taromāts Regulāri nav pieejams taromāts. Pat zvanot personālam, neskatoties, ka pa veikalu staigā darbinieki, tiek ignorēta pilnās tvertnes nomaiņa. Jāsaka tā, ka citos veikalos šis pasākums notiek operatīvi, kā piēri jāmin Lidl un Rimi, kur šādi jautājumi tiek atrisināti ātri. Norādītais telefona numurs pie tvertrs 8 000 2020 lūgumu palīdzēt atrisināt jautājumu arī ignorē, pat nevēlas piezvanīt un precizēt, kad būs pieejama iekārta. Jautājums, kāpēc pie taromāta pievienots telefona numurs kurš neko tāpat nerisina, vien atbil runājiet ar darbiniekiem uz vietas.

Rimi - Sliktas kvalitātes ēdiens

Sliktas kvalitātes ēdiens Lūdzu aizsūtiet savus virtuves darbiniekus un veikalu " Maxima", lai iemācās pareizi gatavot saldos ēdienus. Šodien iegādājos veikalā panna cotta desertu. Pēc garšas Panna cotta krēms bija stāvējis vairākas dienas, tikai nomainīta augšā ogu mērce. Deserts bija briesmīgs. Ši nav pirmā reize, kad tika iegadāts nekvalitativs produkts. Iesaku aizvest Jūsu virtuves darbiniekus uz veikalu " Maxima", lai iemācas gatavot desertus. Pec šī gadījuma būs jāiet biežāk pārbaudīt desertus. I. Lamberts.

Lidl - Pievilcīgas cennas

Pievilcīgas cennas Lidl ir kļuvis par manu iecienīto veikalu, jo, dzīvojot tuvu tam es ātri sapratu ka tas piedāvā daudz interesantu produktu. No sākuma biju skeptiska bet aizgāju uz lidl un biju patīkami pārsteigta ar plašo izvēli un pievilcīgajām cennām. Tagad tas ir kļuvis par vienu no maniem ikdienas iepirkumu galamērķiem.

Euronics - Slikts serviss

Slikts serviss Uzņēmumiem. Euronics interneta veikals neiesaku nevienam uzņēmumam iepirkties šajā interneta veikalā, jo 14 dienu atgriešanas tiesības jūs nevarēsiet izmantot, ja būs tāda nepieciešamība. Nopirkām gludekli profesionālai darbībai internetā, saņemot preci, sapratām, ka šis gludeklis nebūs derīgs mūsu paredzētajiem darbiem, lai iegūtu profesionālu rezultātu un tādu sniegtu mūsu klientiem. Rakstot ziņas e-pastā, atbilde viena, uzņēmumi preci nedrīkst atgriezt, mēs neņemam pretī. Lieki piebilst...

Euronics Alfā - Некомпетентное, хамское поведение консультанта

Некомпетентное, хамское поведение консультанта Наинеприятнейшая консультантша с темными распущенными волосами, на мою просьбу приобрести резиночки для наушников Galaxy Buds, хамски ответила что ничего нету, лиж бы от нее быстрее отстали, потому что очень была занята разговором с коллегой, не разобравшись даже что за модель товара, начала убеждать что резинки там не нужны вовсе, когда они были и потерялись! Прошу руководство научить своих сотрудников вежливому общению с клиентами и навыку разбираться в товарах которые они продают! 14.01.2023. 17: 00

Kolonna - Piedāvās stilu, kas atbilst jūsu personībai

Piedāvās stilu, kas atbilst jūsu personībai Salons Kolonna tc Spice vienmēr sniedz izcilu pakalpojumu, gan griežot, gan krāsojot matus. Esmu vienmēr apmierināta ar rezultātu, un viņu profesionālā komanda rūpīgi izpratīs jūsu vēlmes un piedāvās stilu, kas atbilst jūsu personībai. Noteikti iesaku Salons Kolonna tc Spice tiem, kas meklē augstas kvalitātes frizūru un draudzīgu atmosfēru.

K Ketty_mu 15.01.2024

Jysk - Viņi ir gatavi sniegt padomus un palīdzēt

Viņi ir gatavi sniegt padomus un palīdzēt Jysk veikals tc sāga sniedz patiesu iepirkšanās pieredzi piedāvājot ne tikai lielu veikala platību bet arī bagātīgu un dažādu preču izvēli. Manā pieredzē šis veikals izceļas ar augstu kvalitāti un pieejamību gan mēbelēs gan interjera priekšmetos. Šajā veikalā esmu atradis daudz noderīgu un kvalitatīvu preču kas ir ilgtspējīgas un pieejamas dažādos cenšu diapazonos. Vēlams uzsvērt arī veikala darbinieku profesionalitāti un laipno apkalpošanu. Viņi ir gatavi sniegt padomus un palīdzēt atrast...

K Kristaps35 15.01.2024
Komentāri 0 Veikali

Rimi - Не принимают обратно поломанный товар. Говорят что на такой товар нет гарантии.

Не принимают обратно поломанный товар. Говорят что на такой товар нет гарантии. Купили ребенку санки, пошли сразу на горку, не прошло и часа санки пришлось нести обратно сломанные, представитель магазина сразу начала говорить что не возместят ущерб. Очень было не приятно. Приложу фотографии чека, санок и место где катались.

Barbora - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtot barborā-mans pasūtījums tiek komplektēts slokas ielā 115. No šī veikala ir pats sliktākais piegādes serviss kā arī produktu izvēle un kvalitāte ir viszemākajā līmenī (pat produktus nav iespējams izvēlēties-vienmēr gandrīz viss ir "' nav pieejams'", bet pārējie atvestie produkti ļoti bieži nav svaigi un labas kvalitātes) .

I I.... 14.01.2024
Komentāri 1 Veikali

Barbora - Slikts serviss

Slikts serviss Kārtējo reizi saskaros ar barbora slikto servisu. Diez vai viņu komplektētāji savā iepirkuma grozā liktu tādus produktus, kādus šodien saņēmu? Domāju, ka uz e-pasūtījumiem ir jāizlasa labākais. Barbora ir ļoti slikts serviss. Visi produkti samesti maisos, produktu kvalitāte drausmīga! Rimi nekad tā nav bijis, vienmēr saņemu svaigus un kārtīgi saliktus sūtījumus! Manā sūtījumā - sīpoli, kartupeļi un tomāti bojāti, ne pirmā svaiguma un pat iepuvuši. Tā vien liekas, ka tos kāds lasījis ar...

K KalninaV 14.01.2024
Komentāri 0 Veikali

Jysk - Noteikti turpināšu tur iepirkties nākotnē.

Noteikti turpināšu tur iepirkties nākotnē. Jysk ir patiešām foršs veikals ar lieliskiem piedāvājumiem un draudzīgām cenām. Man vienmēr patīk kā viņi piedāvā modernus dizainus un augstu kvalitāti saviem produktiem. Darbinieki ir superīgi draudzīgi un gatavi palīdzēt ar jebkuriem jautājumiem. Es esmu atradis tur daudz stilīgu mājas dekora un mēbeļu risinājumu un noteikti turpināšu tur iepirkties nākotnē.

E Emils.B 12.01.2024

Maxima - apkalpošana, krāpšana

apkalpošana, krāpšana 11.01.24 22:45 biju veikalā Maxima un nopirku mamai puķes dzimšanas dienai "Grieztie ziedi TULPES", izvelējos tos puķes, kur bija noradīta akcijas cena 2,99 par 7gab. Tajā laikā strādāja tikai pašapkalpošanas kases, kad jau biju samaksājusi, pamanīju ka bija cena 6,99 par 15 gab., bet iekšā bija tikai 8 gab., ka tā varējā vispar būt? Mes visi esam cilvēki un bez sudzībam aizgāju pie kasieres pajautāt ko var izdarīt...uz manu jautājumu bija atbilde: "Šobrīd neko nevar izdarīt" un talāk viņa...

Oniks Beta - Krāpšana slikts serviss

Krāpšana slikts serviss Internetveikalā Oniks beta tika veikts pasūtījums LKE 10722 un apmaksāts 12.12.23 .Pasūtījuma nav.sazvanīt nevar un e-pasts nobloķēts .KO IESĀKT?

A Als 71 11.01.2024