Reitings Veikali

Galangal
Vintage4you.eu
House

Delimano - loti praktiski produkti

loti  praktiski produkti Delimano produkti ir mani uzticamie sabiedrotie virtuvē. Gan panna gan katls, gan nazi visi šie priekšmeti izceļas ar izcilu kvalitati, ko novērtēju jau vairākus gadus. Delimano ir kļuvis par nenomaināmu sastāvdaļu manā ikdienas virtuves gaitā, piedāvājot ilgstošu izturību un nepārspējamu veiktspēju. Šie produkti ir loti praktiski.

K Ketty_mu 26.01.2024

SIA Krausens Baltija - плохой сервисс

Vēlos informēt, ka uzņēmumā SIA Krausens Baltija (Bauskas iela 20, Rīga, Latvija, LV-1004) neviens nerunā latviski un vispār nevēlas runāt un sniegt informāciju par precēm, pakalpojumiem un cenām! Pilnīgs absurds! Viņi arī neatbild uz telefona zvaniem vai e-pastiem! !

A Artjoms24 26.01.2024
Komentāri 2 Veikali

Lidl - Atlaižu karte goda ģimene- negodīgums

Atlaižu karte goda ģimene- negodīgums Sveiki! Kāpēc cilvēkiem ar goda ģimenes karti būs 10 % atlaide, bet citiem klientiem nebūs nekādas atlaides un kartes? Man tas nešķiet godīgi,ka vieni būs izredzētie ar kartēm, bet pārējiem nebūs. Sākumā būs viņiem 10 %atlaide un pēc tam jau varbūt 15%-20% atlaide. Tad uztaisiet tā lai būtu arī citiem klientiem kartes, kur var dabūt atlaidi.

Barbora - glābiņš dienās, kad veikala apmeklēšana nav pirmajā vietā

glābiņš dienās, kad veikala apmeklēšana nav pirmajā vietā Barbara ir mans glābiņš dienās, kad veikala apmeklēšana nav pirmajā vietā, bet vēlos baudīt laiku ar ģimeni. Viņu produktu pasūtījumi vienmēr ienāk svaigi, un tas patiešām palīdz man ietaupīt laiku. Ar Barbara es varu pavadīt kvalitatīvu laiku ar ģimeni, nerūpējoties par iepirkšanos. Šī iespēja noteikti atvieglo manu dzīvi un padara vakarus ar ģimeni vēl patīkamākus.

A Aldis.teh 25.01.2024

Lidl - Personāls

Personāls 24.01. Plkst. 18: 21 pārdevēja (nemācēšu pateikt ne vārdu, ne arī numuru, bet ar gaišiem blondiem matiem un brillēm) , nepatīkama attieksme, pērkot produktus nezināju, ka nosakuma ir jāaktivizē kupons un tad jāpīkstina plus karte, to visu ar normālu attieksmi nevarēja paskaidrot it kā man tas bija obligāti jāzina, kaut gan mana attieksme nebija negatīvi vērsta. Briesmīgi nepatīkami, ka šitāda attieksme, ja tu strādā ar klientiem, tad iemācies vismaz laipni izskaidrot un atbildēt, nevis tā it kā visiem viss būtu jāzina un visi būtu tev parādā.

E Evelīna_6 24.01.2024
Komentāri 3 Veikali

Akcijaspreces.lv - Ir top

Ir top Pasūtīju gultiņu meitiai antol dizaina un man patīk, kā tā izskatās. Īpaši forši ir tas ka ir izvelkamie atvilkņi zem gultas, kur varu glabāt visādas lietas. Cena par to gultiu bija arī ok. Nedēļu meita jau guļu uz šīs gultiņas, un līdz šim viss ir ok. Akcijaspreces.lv piedāvā to, ko gribējām labu dizainu un praktisku lietošanu.

ELVI - Ir laba pārtika

Ir laba pārtika Elvi piņķos ir mana iecienītā veikala vieta. Man viņi sanāk visvairāk tuvu no pārtikas veikaliem, tāpēc tur iepirkties ir vienkārši ērti. Ko es īpaši vērtēju, ir tas, ka elvi piedāvā dažus produktus, ko citos veikalos nereti nevar atrast. Tas viņus padara par manu pirmais izvēles vietu, kad meklēju kaut ko īpašu vai svaigu. Pārtikas kvalitāte ir vienmēr laba.

L Leyre 24.01.2024

Maxima - Nekad nav akcijas preces

Nekad nav akcijas preces Valkas maximā jau vairākas nedēļas pēc kārtas nav pieejamas akcijas preces! Vietas plauktos, kur ir jābūt akcijas precei visas nedēļas garumā ir tukšums! Tas nav normāli! Nav pat intereses uz turieni doties! Vērtējiet vai veikals vispār pasūta akcijas preces vai jāvērtē personāls!

Eksperti.lv stihl Madona - Slikts serviss

Eju uz Stihl veikalu nopirkt zāģim ķēdi, tā kā iepriekšējā dienā biju nopircis zāģi bez sliedes un ķēdes, ņemu līdzi zāģi lai pārdevējs redz un saprot ko man īsti vajag, pārdevējs ok apskata modeli saprot ko vajag, iedod īsto ķēdi turpat malā ir galds uz kura mēģinu visu salikt, pēkšņi no noliktavas ienāk maza auguma vīrietis tādām netīrām drēbēm, smirdīgs pēc cigaretēm, droši vien kādu mēnesi ģērbj vienas drēbes un manas lietas nostumj zemē, labi ka nenomet zāģi zemē, Saka ka šis galds nav...

F fegita 23.01.2024
Komentāri 1 Veikali

New Rosme - Kvalitāte vienmēr ir superīga

Kvalitāte vienmēr ir superīga Rosme mani vienkārši ļoti iepriecina. Tur es vienmēr atradu ne tikai foršus, bet arī ērtus apakšveļas komplektiņus. Viņu izvēle ir liela, un katru reizi, kad iegādājos tur apakšveļu, man izdodas atrast kaut ko jaunu un stilīgu. Kvalitāte vienmēr ir superīga manā skapī Rosme ir vieta, kur uzņemt visus iecienītos apakšveļas komplektus. Rosme ir vienkārši forša, un esmu priecīga, ka vienmēr izvēlos iegādāties tur savu apakšveļu.

E elina.lee 23.01.2024

Bernusala.lv - Lieliska vieta ar attīstošām nodarbībām

Lieliska vieta ar attīstošām nodarbībām Es vēlētos dalīties ar pieredzi par bernusala.lv, kur vedu savu meitiņu. Šī ir lieliska vieta ar attīstošām nodarbībām pirmsskolas vecuma bērniem. Mums patīk mazuļu skoliņa un radošas attīstības nodarbības, ko vadījis pieredzējis pedagogs. Turklāt ir iespēja saņemt logopēda konsultācijas pēc iepriekšēja pieraksta. Īpaši novērtējam papildus piedāvātās tematiskās meistardarbnīcas un iespēju piedalīties tajās par papildus samaksu.

Maxima - Laba apkalpošana

Laba apkalpošana Labdien! Vēlos uzslavēt labo apkalpošanu, jo labais samērā maz ir izteikts skaļāk. Paldies par jauko iepirkšanos un sapratni. Kad paņēmu neto produktu, meitene aizskrien samaina un man ar mazo bosu nav nekur jāiet pārskatīt kur gan es kļūdījos. Pat apsargiem vari pajautāt un parādīs virzienu kur atrast vēlamo, vai arī pat aizved klāt jo neesi redzējusi. Ar smaidu radot smaidu. Paldies par jūsu darbu. Lai jauka dieniņa.

D Dacuks12345 22.01.2024
Komentāri 2 Veikali

ELVI - Neapmierināta kasiere

Neapmierināta kasiere Vēlos vērst uzmanību un ļoti neapmierinātu kasieri, kura mūs apkalpoja 22.01.2024 8: 00. Pērkot tabakas izstrādājumus, pasi neuzrādīju, jo esmu sasniegusi virs 25g. V. , kasiere pieprasa. Vīram bija - parāda, kasiere sāk pārsmest, ka viņam jāmaksā - viss kārtībā, es ateju no kases, viņš samaksā. Sākot jau no pases parādīšanas brīža kasiere sāk rupjā tonī mācīt, ka blakus esošā militārā bāze esot pie visam viņas problēmām vainīga. Neviens nemākot dokumentus rādīt, kaut tas ir jādara tikai pēc...

Rimi - Maldināšana

Maldināšana Klienta maldināšana! 21.01.23. Rimi hipermārketā iegādājos sieru philadelphia. Akcijas prece, kur tika norādīts 1+1 = 1.99. - šī akcija bija pie sieriem, kuriem ir dažādi veidi, protams, ka paņēmu dažādas garšas, lai nobaudīt abas. Nobrīnījos par palielo summu pie kases, bet steigā aizskrēju uz mājām, jo ir jāgatavojas rītdienas dzimšanas dienai! Kāda bija mana vilšanās, kad mājās, izpētot čeku, ieraudzīju, ka par katru sieru esmu samaksājusi 3.99. - ! Tātad 4. - vietā par abiem sieriem...

L Leroni 21.01.2024
Komentāri 8 Veikali

AtrisinātaZvaigzne Abc - Slikts serviss

Iegādājos grāmatu internetā, veicu apmaksu, ierados veikalā, taču grāmatas saņemt nebija iespējams. Grāmatas atradās veikalā, bet pārdevēja akcentēja, ka tikmēr kamēr viņi sistēma pirkumu nav apstrādājuši, grāmatu izsniegt nav iespējams. Bērns raud, grib ļoti lasīt, pārdevējām pilnībā nav nekādas ieinteresētības situāciju atrisināt. Arī maksājuma uzdevums, apsiprinajuma e-pasts nav pietiekams pierādījums, lai saņemu grāmatas. Ļoti skumji, ka bērns grib lasīt, izglītoties, turklāt emocionāli pārdzīvo, nav nekādas sapratnes un pretimnākšanas.

J Jānis Sl 20.01.2024
Komentāri 6 Veikali

Maxima - Maldināšana

Maldināšana Izvietotas reklāmas par iespēju piedalīties loterijā, kur var laimēt putekļsūcēju, ja iegādājas Latvijas maiznieka produktus “izcep pats”. Tomēr iegādājoties produktu un cenšoties piedalīties loterijā atklājas, ka loterija ir beigusies pērnā gada decembrī. Protams, arī ir mana problēma, kad nesalasīju ar super-super mazajiem burtiņiem loterijas norises periodu, taču veikalam pienāktos anulēt jebkādas reklāmas, kas redzamas tirdzniecības zālē, ja to norises periods ir sen kā beidzies.

Maxima - Par paša veikala darbiniekiem

Par paša veikala darbiniekiem Ienākot veikalā, neviena kase nestrādā cilvēki stāv rindām neapmierinātām sejām. Šai veikalā ir jānomaina vadība šodien ienākot veikalā stāvot Rinda jāgaida kamēr kase atsāks darboties, cilvēki neapmierināti jo dabūjām stāvēt stundu garā Rindā!

Maxima - Nekvalitatīva prece, laika vilkšana

Nekvalitatīva prece, laika vilkšana 04.12.2023 Maxima Nīcgales iela 46A iegādājos tvaika gludekli HENKSLE 20.99 eiro ( un citas preces. Atbraucot mājās konstatēju ka dotā prece nestrādā . Tajā pašā dienā devos atpakaļ uz veikalu un prasīja samainīt preci, man atbildēja ka tas nav iespējams un jāsniedz pieteikums un jāgaida atbildi . Atdevu preci un iesniedzu paprasījumu par naudas atgriešanu vai preces remontu. Pagāja jau vairāk nekā 1 mēnesis, un man netika sniegta nekāda atbilde, aizejot uz minēto veikalā arī neviens neko...

Alko Market - bieži vien tur atrodams īpaši izdevīgs piedāvājums.

bieži vien tur atrodams īpaši izdevīgs piedāvājums. Alko Market ir mana izvēle kad runa ir par alkohola iegādi. Viņu plašais un daudzveidīgais sortiments vienmēr piedāvā jaunākos un populārākos dzērienus. Ērta atrašanās vieta un draudzīgs personāls padara iepirkšanos patīkamu pieredzi. Cenas ir pieejamas un bieži vien tur atrodams īpaši izdevīgs piedāvājums.

K Kristaps35 19.01.2024

Euronics - Izvēle ir kā tehnoloģiju paradīze

Izvēle ir kā tehnoloģiju paradīze Euronick ir tie veikali, kur es vienmēr gribu piestāt, kad kaut ko jaunu vajag elektronika. Paga, viņu izvēle ir kā tehnoloģiju paradīze, un par cenām vispār nerunāsim sapratu, ka tev draudzīgā veikalā var būt arī draudzīgas Cenas. Un vēl tas klientu apkalpojums. Viņi tur saprot, kas ir vajadzīgs, un nevilina ar liekiem pārdošanas trikiem. Tāpēc, ja kas jāiegādājas elektronikas jomā, euronick ir tas vienkārši foršais vietējais variants.

R Raivis.oz 19.01.2024