Reitings Veikali

Galangal
Vintage4you.eu
House

Maxima - Bērnu kase

Bērnu kase Priekš kam mums Jēkabpilī ir vajadzīga kase ģimenēm ar bērniem, ja viņa nekad nav pieejama šodien Rindā stāvējām mammas ar bērniem, kas ar ratiem, kas ar 2-gadniekiem, neviens uz priekšu nelaiž, Rinda gara par km uz priekšu, sakot, ka šeit ir kase paredzēta ģimenēm ar bērniem, nevis cilvēkiem kuri pērk alkoholu neviens nereaģē, kā arī no pārdevējas 0 emocijas, kas jau reiz šis jautājums par kasi ar ģimenēm un bērniem tiks atrisināts Jēkabpils maximā brīvības ielā 108!

M Melnīte271 25.03.2024
Komentāri 10 Veikali

Rimi - Vecā pārtika

Vecā pārtika Nopirku rimi skābētus kāpostus un termiņš līdz 24.04.2024. Saindejos vēdera izeja un pikantie ar dillēm bija termiņš beidzies: (apkalpošana bija laba un veikals kārtībā tikai sūdzība ir par to kad saindējos ar skābētiem kāpostiem. Vairs nepirkšu šo produkciju rimi skābētos kāpostus!: (

L Liene4259 25.03.2024
Komentāri 3 Veikali

Rimi - Pārtikā tika atrasts ass stikla gabals!

Pārtikā tika atrasts ass stikla gabals! 21.03.2024. Rimi veikalā iegādājos mini burkānus priekš sava 2 gadīga bērniņa. Dievs stāvējis blakus, bērns atteicās ēst, tādēļ saku pats tos ēst, kuru rezultātā sakodu asu stikla gabalu un jūtu sāpes gan augšējā zobā, gan apakšējā! Pats šausmīgākajām bija tas ka tas stikls bija iekšā pašā burkānā.. Jo tie tika vairākas reizes mazgāti pirms doti bērnam. Ir bailes iedomāties kas notiktu ja kāds no mums to bagātu norītu… esiet prātīgi ko ēdat, lieku reizi pārbaudot.. Uzticības vairs nav.

A Arturs 21.03.2024

Lidl - Klientu maldināšana

Klientu maldināšana Katra akcija kas ir lidl ir maldināšana. Šodien akcija. Olas l izmers aplikacijā, es redzu kuponu rakstīts 1,25€ domāju laba Cena. Atnakot uz veikalu Cena cita un kasiere skatās uz mani ka uz idioti. Nopirku pa 1,55€ biju plānojusi iztērēt 2,50€ beigas 3,10€ pirku 2. Gb (pircējs uzvarētājs) protams es saprotu ka veikala Cena ir uzskatāma kā pareizā. Bet es tak esmu mājās un visu ko es redzu ir aplikācija, kas arī man ļauj izlemt uz kuru veikalu es došos. Uz tā katru reizi. Tu redzi akcija! Atnāc uz veikalu un nav. Plaukts tukšs vai vispār nav un arī Cena nepareiza.

Mego - Slikts serviss

Slikts serviss Jau kuro reizi sastopos ar mego kasieru "Lilita" bezkaunīgo attieksmi pie cilvēkiem. Nekad ar viņu iepriekš nestridetos, bet katru reizi bija slikta attieksme. Konkrētu veikalu neminēju, jo citi kasieri tur ir laipnas, pieklājīgas un godīgas. Kasiere Lilita katru reizi apkalpo ar dusmigo seju, un atbild negatīvā nelaipna formā cilvēkiem, visu laiku, kamēr šeit strāda, var arī kaut ko rupj atbild pircējiem. Ispējams parasti tāda rakstura cilvēks esot, vai vēcais, nezin. Tiešam negribējos uz to...

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Esmu ļoti vīlusies rimi darbinieku attieksmē pret klientiem. Šodien gaidīju Rindā pie gatavo ēdienu vitrīnas. Klients, kurš bija man priekšā, ņēma salātus, darbiniece, kura fasēja vīrietim salātus, aizejot šim klientam, skaļi un tā “no sirds” sacīja: ”salāti ir jātaisa mājās, nevis jāpērk veikalā”. Intonācija pretīga, kur nu vēl runājot par to, ka kāda viņai vispār daļa, kurš, ko pērk. Ja rimi piedāvājumā ir pirkt jau gatavus salātus, cilvēki to labprāt arī izvēlas. Es nepaliku vārdu parādā, jo...

D Devuu 17.03.2024
Komentāri 4 Veikali

Mego - Slikts serviss

Slikts serviss Šodienas Mego veikala apmeklējums Baložos izvērtās nepatīkams. Cilvēku maz, strādā divas kases. Pie vienas tikai 1 cilvēks, tur arī nostājos. Vecāka gada gājuma cilvēks vēlējās nopirkt zemi, bet īsti netika skaidrībā, kam tā domāta vai derēs viņam kasiere palīdzēja saprast, kopā ar viņu lasīja un mēģināja saprast. Tasvilkās samērā ilgi, nodomāju, ka ne vienmēr, kur mazāk cilvēku viss notiek ātrāk un, cik tomēr kasiere ir pacietīga. Pienāca mana kārta, pajokoju, ka ne vienmēr atrāk ir tur, kur...

L lunita 10.03.2024

Rimi - Krāpšana

Krāpšana Reklāmā rādīts, ka Air Fryer maksā ar rimi karti no 199 uz 99 eur, aizejot uz veikalu, protams, akcija tikai rīdzeniekiem, savā mazpilētā akcija nav pieejama.

Maxima - Nekārtības un nekārtība ap veikalu

Nekārtības un nekārtība ap veikalu Maxima veikala (Brīvības iela 7, Ogrē) valda nekārtība un nekārtības. Ap veikala apkārtne ir nesakopta. Bieži mētājās izsmēķi, mikroplastmasa, atkritumi, šļirces un odekolona pudeles. Ap veikala stūriem tiek regulāri urinēts. Taromāts smird pēc puvuša līķa smārda - vēmienu ceļ augšā. Bieži taromāta zieds un inteleģence izraisa konfliktus ar apkārtējo māju iedzīvotājiem, garāmgājējiem un kārto rēķinu par taromāta čekiem un sīceni. Apsargs ir vispār panaivs pēc izskata un to veikalu apzog kā...

AtrisinātaMiele - Slikts serviss

Slikts serviss Nodevu uz garantijas remontu putekļsūcēju, teica, ka salabos 2 dienās. Pagājušas jau 2 nedēļas, nevar nevienu sazvanīt, visu laiku operatori aizņemti, servisu pa tiešo vispār nevar sazvanīt, Sola kaut ko risināt, dod atbildi, bet nekā. Teica, kad būs gatavs-tad uzzvanīs. Nepiedāvā nekādu risinājumu šai problēmai. Ļoti zemā līmenī organizēts serviss dārbai produkcijai ar ļoti augstu kvalitātes līmeni, kā to reklamē.

I Iveta 07.03.2024

AtrisinātaRimi - Rimi/Bojāts ēdiens

Rimi/Bojāts ēdiens 3.03.2024 vakarā iegādājos Smiltenes sieru 45%, domāju ka ir kāds jauns trends, ar rozā Maliņu. Pēc atvērtēšanas smaka tāda, it kā būtu kāds itāļu kazas siers, ļoti nelaba smaka pa visu māju. Paskatījos uz iepakojuma, tur termiņš 7.03.2024... Mazums kaut ko nezinu. Pēc siera sāka sāpēt vēders un sapratu, ka siers viss drīzāk jau 3. Datumā tika iegādāts sabojājies. Bet dēļ "miljons" aptītās pārtikas plēves, to tak nevarēju pamanīt uzreiz.

Rimi Damme - Neadekvāts serviss

Neadekvāts serviss Gribēju nopirkt laminārijas, jeb jūras kāpostus tautā saucamos. Bet nevarēju iegādāties maisiņā. Pārdevēja lobija acis, bet teikusi ka mēs maisiņā nepārdodas. Bet es esmu piekusis jau sen šo preci gan maisiņā, gan plastmasas tvertnē. Šī būtne saucamā par pārdevēju, pat 06.03.2024. Pat dzimšanas dienā neesot iedevusi preci klientam. Tas ir neadekvāta rīcība. Klients pat esot ieradies ar savu maisiņu, pat tad šī būtne neesot iedevusi preci. Visas citas rimi iestādēs, viss bija normāli. Tikai sāka ar šo jauno pārdevēju, kurā neko nesaprotu un neprot komunicēt ar klientu ir savādāk.

J Juddyannae 06.03.2024
Komentāri 4 Veikali

Mego - Slikts serviss

Slikts serviss Svieki es vienu dienu biju iegājis Mego kas atrodas laumas rajona un es dzirdēju ka vadītāja lamājas uz saviem kolēģiem un man bija tāda sajūta ka es esmu ienācis kaut kāda lamu vārdu veikala aizgāju paskatīties ābolus un ananāsu ananāsi bija izžuvusi āboli arī bija izžuvusi es saku tur vajag pārbaudīt veikala attieksmi ka vadītāja izturas pret saviem darbiniekiem arī esmu dzirdējis no apkārtējiem ka daudzi cilvēki iet prom dēļ attieksmes.

T Tomka2002 04.03.2024

Maxima - Nelaipna attieksme

Nelaipna attieksme Sveiki, sestdien astoņos vakarā iepirkos Tukuma maximā xx un pie info kases bija gara auguma kalsnas miesas būves ar sarkaniem matiem pārdevēja un viņa bija ļoti nelaipna runāja ar mani paceltā balsī un izturējās necienīgi! Norādīja man ar pirkstu uz zīmes ka drīkst būt tikai piecas preces to es pats zināju vēlējos tikai uzzināt kāpēc nestrādā parastās kases.

K Kārliss 03.03.2024
Komentāri 12 Veikali

Maxima - Антисанитария

Антисанитария В этом магазине работает прекрасный коллектив, отзывчивые люди, но в феврале этого года я зашла в магазин и ужаснулась-у входа в магазин ужасная грязь, грязные курильные мусорники, окна-не мылись, наверное, с прошлого года, и полы-не лучше. Что случилось с моим любимым магазином?

O orbikraft 01.03.2024

Madara 89 - Slikts serviss

Slikts serviss Preču pieņemšana strāda nelaipna pieņēmēja darba laika lieto telefonu, vārds kristina. Ka arī no piegādātajiem perk preces kas tiek izņemti no preču piegādes masinam. Ka tāds neadekvāts cilvēks var strādāt šajā uzņēmuma? No piegādātajiem tiek ņemtas dāvanas.

Maxima - Produktu kvalitātes neizsekošana

Produktu kvalitātes neizsekošana Lūdzu esiet uzmanīgi ar to ko iegādājieties veikalā! Nezinu vai tas ir normāli, ja bumbieros ir tārpi! Vai šīs augļu/dārzeņu, pārtikas produktu pārbaudes nebūtu darbinieku kompetencē? Arī dārzeņi mēdz šeit būt bojāti, pārgatavojušies . Un šī noteikti nav vienīgā Maxima ,kur šādi izskatās augļi .

S santa.r. 29.02.2024
Komentāri 10 Veikali

As Abakhan Fabrics Eesti - Krāpšana

Rīga, AUDUMU VEIKALS В магазине бОльшей частью товаров является ткань. При продаже продавец меряет ткань метром или взвешивает на весах. Контролировать работу продавца в этот момент невозможно. Два раза я покупала товар в этом магазине и оба раза меня обманули. Дома, перемерив ткань я обнаружила , что не хватает 10 см, а резинки не хватило 5 см. Я понимаю, что доказать продавцам их ошибку я не смогу. Поэтому советую всем, кто будет в этом магазине быть внимательным.т

и Ивушка 29.02.2024

Maxima - Čekā summa nepatiesa

Čekā summa nepatiesa Labvakar! Šodien gadījās nepatīkams pārsteigums, iepērkoties Daugas, Maximā Xx, Ogrē, Rīgas ielā 23. Ierodoties mājās, izrāmējot pirkumus no maisiņa un apskatot iepirkuma čeku nr.764363 no 29.02.2024 plkst. 12.39, kasiera nr.3304, konstatēju, ka viena avakado fasētā iepakojuma vietā, kura Cena bija 2,49 iesista Cena par 8gb. , proti,19.92eur. Savukārt, biezpiena sieriņi karameļu magija 8gb. X 0,29 centi = 2.32 čekā neparādās. Sanāk kopā esmu apkrāpta par 15.11eur. Lūgums būt godīgākiem pret...

Apkalpošana - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien no rīta (29.02.2024) vēlējos nopirkt kūpinātās vistas kājiņas, tā kā man bija iedota konkrēta naudas summa, jo pirku citam cilvēkam, nevarēju zināt cik kājiņas es varu nopirkt. Palūdzu sešus gabalus, bet summa nedaudz pārsniedza summu, kura bija man līdzi. Palūdzu, lai noformē 4 kājiņas, par ko pārdevēja komentēja, ka “jūs nevarat izdomāt”, tāda rūpjā stilā, es nolēmu neko nepirkt un pateicu: “Uz redzēšanoŠodien no rīta (29.02.2024) vēlējos nopirkt kūpinātās vistas kājiņas, tā kā man...

I Ivettaku 29.02.2024