Reitings Tirdzniecība

BBFactory.lv
Moonlight
Elija KA

Drogās - Slikts serviss

Slikts serviss 10. Februāra vakarā uz mani balsi pacēla kasiere veikalā "Drogas" kas atrodas tirdzniecības centrā "mols". Es nezinu viņas vārdu, jo viņa man neiedeva čeku. Kā tik rupja sieviete var strādāt apkalpojošā sfērā? Īstā vieta viņai strādāt cietumā par uzraugu.

Forevers - Krāpšana

Krāpšana Krāpnieciba baložu veikalā forevers. Iesaku pircējiem uzmanīties, ko tur pērk. Biju kā mācekle tur, otra pārdevēja liek uz svariem preces ar visu iepakojumu, lai tikai lielāks svars, precēm kam beidzies derīguma termiņš, plēš nost uzlīmes un pārdod cilvēkiem. Par to ziņoju vadītājai, jo nelikās normāli, uz ko viņa nereaģēja. Iesaku skatīties, ko pērkat, paldies dievam aizgāju no turienes, jo diemžēl šādi neliekas normāli.

Tava Tehnika - Slikts serviss

Iespaids sabojāts. Bija savulaik Rēzeknes veikalā pirktas preces uz vietas. Šoreiz pasūtīju internetā. Radinieki bija sūtījuši un sūtījumu saņēma ātri. Sākumā viss labi. Uzreiz visu apmaksāju, lai jau laicīgi pako. Mājas lapā rakstīts, ka piegāde 5 - 7 dienas. Noteikti domāts darba dienas, bet labi. Gaidīju pasūtījumu, nekā nav... Sazinājos un man Saka, ka pasūtījuma piegāde plānota aptuveni vēl pēc nedēļas! Rezultātā es savu sūtījumu saņēmu pēc 2 nedēļām! Super serviss! Lai piegādātu preci uz...

Sāga tirdzniecības centrs - Maldināšana

Izplata maldinošu informāciju par atkritumu reģenerācijas (dedzināšanas) rūpnīcu blakus Rīgas mikrorajoniem (Pļavnieki, Ķengarags, Mežciems, Purvciems) . Nav noradīts, ka tā ir tieši atkritumu reģenerācijas stacija, kurā plānots dedzināt 135 000 tonnu atkritumu gadā blakus Rīgas mikrorajoniem. Atteica iedzīvotājiem izteikt savu viedokli pret. Sabiedrības maldināšana, sociāli bezatbildīga darbība.

Orange Apģērbu Veikals - Kvalitatīvām un klasiskām drēbēm

Kvalitatīvām un klasiskām drēbēm Lai gan izvēle tur nav ļoti plaša, es vienmēr atradu kaut ko īpašu priekš sevis. Drēbes tur ne tikai izskatās fantastiski, bet arī ir izturīgas un kvalitatīvas, kas mani īpaši priecē. Pati tur iepērkos un vienmēr esmu apmierināta ar savām iegādēm. Orange veikals ir perfekta vieta, kur meklēt ne tikai ikdienas apģērbu, bet arī kaut ko īpašu īpašiem notikumiem.

L Leyre 01.02.2024
Komentāri 0 Tirdzniecība

Drogās - Draudzīgās konsultantes

Draudzīgās konsultantes "T/C Akropole drogas vieta vienmēr priecē ar laipnu apkalpošanu un gatavību palīdzēt, ja ir jautājumi par veikala preci, kuru nevaru atrast vienmēr palīdz. Izmantoju šo vietu ar prieku, it īpaši atceroties reizi, kad aizmirsu drogas karti draudzīgā meitene pie kases ātri atrisināja šo situāciju. Bieži vien izvēlos apmeklēt tieši šo drogas veikalu t/c akropole. "

Drogās - Slikts serviss

Slikts serviss Iegāju drogās, lai nopirktu vienu lietu. Pieeju pie kases neviena nav, stāvu un gaidu, paiet kāds laiks, vēljoprojām gaidu, domāju nu pacietību tūliņ atnāks, paiet laiks vēljoprojām pie kases neviena nav, ieraudzīju veikala personālu, jauki pajautāju - atvainojos vai kāds lūdzu var pieiet pie kasītes, uz ko man neko neatbildēja, šķībi paskatījās uz manīm, pienāca pie kases, rupji paņēma manu preci, ne labdien, neko…es tikai vēlējos nopirkt preci vai man pašai viņa bij jāiesit kasē? Par ko tāda...

Bigbox.lv - Krāpnieki

Pirms preces pasūtīšanas preces Cena tika saskaņota ar veikala operatoru. Pasūtīšanas laikā Cena negaidīti pieauga par 30 €. Veikala operatoram nekavējoties tika jautāts, kāpēc tas noticis. Atbilde tika piedāvāta formā, ka tieši menedžeris uzreiz mainījis cenu un operators par to nav atbildīgs. Tā ir krāpšana tās tīrākajā veidā. Esiet uzmanīgi ar šo veikalu!

Alandeko - Lieliska izvēle

Lieliska izvēle Šajā veikalā atradu tieši to, ko meklēju plašu mēbeļu un krēslu izvēli. Iegādājos skaistu galdu, spoguli, krēslus ka arī dažādus dekoratīvos elementus. Biju patīkami pārsteigta par unikālo un interesanto preču klāstu, ko Alandeko piedāvā. Es esmu ļoti apmierināta ar savām pirkumiem, jo tās piešķir manam dzīvoklim īpašu un personisku noskaņu.

Foxty Shop - Slikts serviss

Viena nekompetenta, nepieredzējusi, neizglītota, nekulturāla, neprofesionāla pārdevēja met ēnu uz visu kolektīvu un veikalu kopumā. Rupja, lecīga, ar zemu inteliģences un pieklājības slieksni attieksme pret pircēju. Izsmejoša un nicinoša attieksme un komentāri pret pircēju. To varētu norakstīt uz jaunību un bezpieredzi, bet ne šajā gadījumā. Strādāt apkalpojošā sfērā, šādiem cilvēkiem nav vietas. Kāpēc vadība uz to nereaģē, nav ne jausmas, jo gadījumi atkārtojās un jo tālāk jo trakāk.

Spilva - ļoti garšo

ļoti garšo Kad sieva taisa Cēzara salātus ar Spilvas cēzara mērci, tas tiešām sanāk kā no restorāna. Man patīk šī cēzara mērce, jo tā piešķir salātam izteiksmīgu un bagātīgu garšu .Īpaši jāizceļ tomātu mērce, kas iet labi kopā ar sašliku, nevar salīdzināt ar citām tomatu mercem .Un, protams, nevaru nepieminēt Spilvas marinētos gurķīšus, kas man ļoti garšo.

Selga - Kūkas gūst īpašu garšu, pateicoties Selgas cepumiem

Kūkas gūst īpašu garšu, pateicoties Selgas cepumiem Manas cepumu Kūkas gūst īpašu garšu, pateicoties selgai. Tā piedod tām garšas dimensiju, ko nevar atdarināt ar citām cepumiem. Gatavojot siera kūku un biezpiena cepumu kūku ar Selgas cepumiem tās iegūst neaizmirstamu un bagātīgu garšu. Selga šķiet kā kulinārā maģija, kas piešķir manām cepumu kūkām īpašu burvību un padara tās neaizmirstamas baudīšanai.

The body shop - Paldies par lielisku servisu

Paldies par lielisku servisu The Body Shop ir manas iecienītākās vietas ķermeņa kopšanai. Veikalā atradu plašu izvēli roku krēmu, ķermeņa sviestu, skrubīšu un dušas želeju. Vakardienas apmeklējumā tc Akropole mani iepriecināja ne tikai izvēle bet arī ļoti atsaucīga konsultante un pievilcīgas atlaides. Iegādājos kokosriekstu ķermeņa sviestu un līču dušas želeju smarža man ļoti patika.

Narvesen - Slikts servis

Slikts servis Narvesen veikalā carnikavā pieņemt jauns darbinieks. Ne lūdzu ne paldies.. kur nu vēl var iet runa par labdien.. agrāk nebija nekādas problēmas tagad jau otro nedēļu eju nav franču hotdoga.. prieškam taisīt akcijas ja viņu nevar dabūt.. kad eju un strāda sievietes vienmēr dabūnu ko gribu. Interesanta sagadīšanās...

Zauers - Ilgi jāgaida

Ilgi jāgaida Labdien Salasījos atsauksmes, bet tik un tā pasūtīju pie viņiem. Nu nekas, ka ilgāk. Pagaidīju, vismaz nolaidu tvaiku. Ļoti pacietīgi klausījās manos pārmetumos, nekad nenolika klausuli, vienmēr atzvanīja kā bija solījuši. Ja kliedzu, teica, lai nekliedzu, bet tik un tā manī klausījās, līdz nomierinājos. Pārdevējiem dzelzs nervi. Lai veicas! 🤣

Fielmann - Labas brilles

Labas brilles Pirms gada iegādājos tur brilles, un šodien vēl arvien esmu apmierināts par to cik labas ir kvalitātes. Brilles ir noturīgas un ērtas un manas acis jūtas komfortabli. Fielmann piedāvā lielisku izvēli un augstu kvalitāti, un esmu priecīgs, ka izvēlējos šo veikalu. Noteikti turpināšu izmantot fielmann savā nākotnē un to ieteiktu citiem, kuri meklē kvalitatīvas un uzticamas brillēs.

Rito.lv - piedāvā lietas, kas ir ne tikai labs, bet arī izskatās kvalitatvas

piedāvā lietas, kas ir ne tikai labs, bet arī izskatās kvalitatvas Manar sievu patīka iepirkties Rito veikalā. Pirms kāda laika es ar sievu nopirku jaunus virtuālās galda piederumus šķīvi un glāzes. Tie ne tikai ir labi un izskatās labi, bet arī maksā salīdzinoši izdevgi. Man ļoti patīk, ka Rito piedāvā lietas, kas ir ne tikai labs, bet arī kvalitatvas.

AtrisinātaMdata.lv - Krāpšana

Krāpšana Mājaslapā Lenovo datoram (pārpakotajam) uzrādīta ENG klaviatūra. Īstenībā - Ziemeļvalstu tipa (SE,NOR). Lūdzām kompensēt klaviatūras maiņu. Nekādas reakcijas vispār, ne atbildes, ne ziņas. t.s. 'klientu serviss' neeksistē. NEVER EVER AGAIN. NEVIENAM NEIESAKU!

E Egils 24.01.2024
Komentāri 2 Tirdzniecība

Narvesen - Slikts pārdevējs

Slikts pārdevējs Labrīt, šodien 24.01.06, apmēram 8: 20 norīta gribēju nopirkt sigarele, es pieradīju savu personīgu apliecību, viņš man atteica pārdot! Es jautāju kāpēc? Viņš atbildēja ka jauns likums ka no 20 gadiem. Es saku runāt ka vēl nav spēka šitais likums, viņš man atkal atteica manai prasībai pārdot. Es ienāku likumi.lv un tur ari nav spēka šitais likums!

Swarovski - Es atradu īpašus rotas

Es atradu īpašus rotas Swarovski veikals TC Riga Plaza ir vieta, kur es atradu īpasus rotas un aksesuārus. Tur ir daudz izvēles, un veikals ir ļoti jauks. Ikreiz, kad esmu tur bijusi, man ir palīdzējuši draudzīgas pārdevējas. Es vienkārši ļoti priecājos par savām iegādēm tur, un Swarovski TC Riga Plaza ir kļuvis par manu iecienīto veikalu rotu iegādei.