Reitings Taksometru pakalpojumi

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Not Taxi
Triopluss Taxi
Humus

Baltic Taxi - Necienīga un pretīga attieksme no dispičera puses

Necienīga un pretīga attieksme no dispičera puses Taksometra vadītājs sauca klientu uz kā tikka izsauks taksometrs uz uzņēmuma vārda, kad tikka palūgts lai sazinās ar dispa"eri. "Dāma" otrā pusē klausulei pateica "man nepiš kas ir sajaukts, lai brauc tie kas ir ieradušies" njapiebilst ka bija četriem cilvēkiem izsaukts taksis ar dažādiem gala punktiem. Paldies dāmai otrai pusei klausulei.. Necienīga, vulgāra un pretīga attiekame, izsaku visiem līdzjūtību, kam ar tādu klienta apkalpošanu ir jāskaras!

Panda Taxi - Slikts serviss

Slikts serviss У нас две недели назад была точно такая же ситуация! Накануне днем заказали через оператора такси на 5 утра. Оператор заказ принял и сообщил, что за 10 минут до времени отъезда они позвонят. Ровно в 5:00 робот сообщил, что машина еще не найдена. На мой звонок в компанию оператор мне просто нахамила. Лихорадочные звонки в другие фирмы такси были безрезультатными. В одном не очень грамотном комментарии намекали на неумение клиентов пользоваться приложениями Яндекса и Болта. Увы, через эти...

Panda Taxi - В заказанное ночное время машина не приехала

В заказанное ночное время машина не приехала Заказали через оператора такси на 2.45 ночи в аэропорт за 1.5 суток заранее. Оператор подтвердила,что заказ принят. Когда ночью вышли из дома в 2.45 пришёл звонок от робота,что машина ещё не найдена. Созвонились с оператором,он просто послал куда подальше прямым текстом и бросила трубку! Ужас! Опаздывая в аэропорт ночью обзванивали все фирмы. В итоге чуть не опоздали на самолёт! Ужасный сервис и отношение к клиенту! Не рекомендую пользоваться этой компанией!

Bolt - Pieņemot darbā pieprasa izziņu par sodāmību

Pieņemot darbā pieprasa izziņu par sodāmību Darba likuma 33. Panta 2. Daļa nosaka: darba intervijā nav pieļaujami tādi darba devēja jautājumi, kas neattiecas uz paredzētā darba veikšanu vai nav saistīti ar pretendenta piemērotību šim darbam, kā arī jautājumi, kas ir tieši vai netieši diskriminējoši. Tajā skaitā ir jautājumi  par iepriekšēju sodāmību,  izņemot gadījumu, kad tam attiecībā uz veicamo darbu varētu būt būtiska nozīme.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Pirms gandrīz mēneša mana bankas karte rīka piereģistrēta bolt aplikācijā lai var braukt ar to skrejriteni karti tai pašā dienā apvienoja bet tagad katru dienu tiek no konta atrauta nauda tiek atrauti 3€ un atpakaļ atsūtīt daži centi tiek atrauti 2€ atpakaļ atsūta atkal dažus centus un tā katru dienu vairākas reizes dienā.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Bērnam par 8 min braucieni rezervēti 10€ un netiek noslēgts brauciens, kaut novietojusi visu kā nākas un rakstot e pastus neatbild! Nav telefona nr kur zvanīt, nu tas tā lai procentus lielākus audzētu! Vislielākā problēma ir tajā ka nav iespējams ar viņiem sazināties un risināt šo problēmu. , jo tā jau nu ir tikai mana protams un viņiem viss vienalga.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana +37126868326 - NEIESAKU! Tika izsaukts taksis, kurš ieradās, nosūtījām ziņu, ka dodamies laukā, bet taksists bija blakus adresē un pēc mirkļa pasūtījumu atcēla un aizbrauca, telefonu necēla. Rezultātā bērns nokavēja vilcienu, bet nākamais pēc 2h! Un tika noņemti 2 EUR par šo "pakalpojumu"!

Bolt elektriskie skrejriteni - Bolt elektrisko skrejriteņu priekšējā gaisma ir pārāk spoža, apžilbina acis

Bolt elektrisko skrejriteņu priekšējā gaisma ir pārāk spoža, apžilbina acis Bolt elektrisko skrejriteņu priekšējā Gaisma (prožektors) ir pārāk spoža, tā traucē, apžilbina acis un sabojā redzi pretimnākošajiem cilvēkiem. Tā apžilbina pat 100 metru attāluma. Citu veidu elektriskajiem skrejriteņiem dienas laikā vispār nav Gaismas, kāpēc tad Bolt skrejriteņiem jebkurā diennakts laikā obligāti jāapžilbina acis cilvēkiem? Gaisma ir pārāk spoža, tā traucē, apžilbina acis un sabojā redzi pretimnākošajiem cilvēkiem.

Bolt - Novietojums

Novietojums Bolt skūteri un roleri tiek novietoti darbinieku stāvlaukumā, vai tiek novietoti aiz mašīnām, tā ka nevar izbraukt no stāvlaukumā, bieži tiek novietots priekšā gāzes skapim, aizsprostojot durvis. Lūgums degvielas staciju iezīmēt sarkano kartē, lai teritorijā nevarētu novietot Bolt.

Bolt - Nav spējīgi stundas laikā atsūtīt taksi

Nav spējīgi stundas laikā atsūtīt taksi Vakar man vajadzēja taksi. Līdz šim domāju, ka Bolt to nodrošina. Bet izrādījās tikai fikcija, gaidīju uz ielas taksi stundu, bet nekas pat netika meklēts. Divreiz zvanīju operatorei ar lūgumu atrast mašīnu, jo ārā bija auksts un lija lietus. Vispirms tika atsūtītīts tomātiskais atbildētājs krieviski, pēc tam ne latviešu valodā muldēja, ka jāgaida vēl un vēl 15 minūtes. Neciešami! Nepiedāvājat, ja nespējat! Lūdzu atsaukties citas firmas, kas ir spējīgas stundas laikā nodrošināt taksometru!

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Vaditaja Natella apstiprinaja izsaukumu un pec tam vienkarsi ignoreja!

Bolt - Samaksa

Samaksa Labdien! Tiko braucu ar vienu no jūsu mašinām no ausekļa ielas 14 Rīgā uz Ķengaragu Izvaltas iela 6. Pasūtot taxi summa paradījās 2.40 €, šī summa uzreiz tika noņemta no mana bankas konta. No taxi izkāpu ātrāk ne kā pie mājas jo aizmirsu kā vel vajag uz atieku. Tiko atnākot mājās ieraudzīju kā no konta vel norakstīti 8.60. Sanāk kā braukšanas laikā mans brauciens no 2.40 palika dargāks par 8.60 € jo kopā no konta noņemts 10€.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Bolt aplikācijā samaksāju par draugu 35eiro, bet kad draugs nokļūva galamērķi Jurijs Šuratovs (vadītājs) palūdza dubulto summu un lika maksāt skaidrā 37 eiro. No bankas kontā tika noņemti 35 eiro un vēl 37 uz vietas izkrāpti. Zvanot taksists neatbildējis, bet sazinoties ar bolt atbilde bija šāda: " vadītājs apgalvo, kā 35 eiro tika samaksāti caur aplikāciju, bet 5 eiro iedoti kā dzeramnauda". Ļoti neloģisks krāpnieks!

Panda Taxi - Slikts serviss

Slikts serviss 11.08.2021g plkst.15.03 pasūtīju taksometru panda taxi... Gaidu vēl šobrīd... Vairākas reizes zvanīju, lai atgādinātu par to, ka ir jau pagājušas 20min... .40min... Stunda. Atbilde viena un tā pati-gaidiet, kad būs mašīna, saņemsiet īsziņu! Kad nākošajā dienā, nesagaidījusi īsziņu:) , piezvanīju dispičeru dienestam, lai izteiktu pretenziju, meitene apsolīja, kad nodos info ofisam, - laikam augstākstāvošajai personai. Vēl līdz šim neviens ar mani nav sazinājies, lai kaut vai atvainotos par man...

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki, esmu neapmierināts ar jūsu pakalpojumu sniegšanu, kā arī jūsu kompāniju nevar sazvanīt uz jūsu norādīto telefona nr, tatad problēma ko jūs nerisināt ir tā, ka jūsu šoferi atceļ braucienus kuru ir apstiprinājuši un tādā veidā paceļ brauciena cenu, un ja es rēķinos tikt gala punktā sev vēlama laikā pat ņemot pus stundas rezervi tas var neizdoties jo tiek atcelti nepārtraukti mani braucieni! Lūdzu risināt šo problēmu! Neesmu vienīgais kas saskaras ar šādu problēmu tas notiek visiem!

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Nespēj apkalpot visu Rīgas teritoriju. Lai izsauktu taksi no Juglas papīrfabriku līdz Juglai, prasīja gandrīz 2 stundas. Spēj apstrādāt tikai first club un Vecrīgas apmeklētājus. Ļoti liela vilšanās vairāku gadu garumā: (būs jāatgriežās pie airbaltic...

Taksi.lv - Neadekvāta cena!

Neadekvāta cena! Šīs kompānijas taksometrs par braucienu lidosta>Priedaines iela attālums 4km paprasīja 12 eur! Braucot ar Bolt vai Yandex Cena par šādu attālumu 3 eur. Taxi ot etoi kompanije za pojezdku airpot> Priedaines ulica rastojanije 4 km poprasil 12 eur! Bolt ilji yandex za takuju rastojanije berjet 3 eur.

Panda Taxi - Nav iespējams saņemt pakalpojumu

Nav iespējams saņemt pakalpojumu Vienkārši nav ko teikt, ja tā būtu pirmā reize neko jau neteiktu. Izsaucu taksi 16.25, lai ar bērnu aizbrauktu uz slimnīcu. Mašīnu nogaidu 17.00 zvana, diemžēl jums vēl nav atrasta mašīna, paiet vēl laiks 17.30 tas pats! Pati zvanu atpakaļ un prasu kad? Kad? Saprotu ka mašīnas nebūs, meklējam variantu b. 18.25 vēl meklējumos mašīnas panda taksis 🤔🤔🤔 bet tā jau nav pirmā reize 7. Maijā tieši tas pats pandas taksi tā arī nesagaidīju. Vispār! Lai pazvanītu un pateikstu ka nebūs mašīna...

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien 26.07.izsaucam Bolt taksi. Vadītājs Kaspars mašīnas nr. TQ 6955.Atbruca un atteicās apkalpot, jo reiz bij jau saņēmis sūdzību ka atteicās vest ar ziediem uz izlaidumu. Tagad atriebjoties atteicās vest. Tiešām nepieklājīgs šoferis. Neiesaku nevienam šo šoferi.

Bolt - 13.07.21 par braucienu bez brīdināšanas aprēķināta laika maksa 7.70eur

13.07.21 par braucienu bez brīdināšanas aprēķināta laika  maksa 7.70eur 13.07.2021 ap pl.18.20 pasūtīju braucieni no Krišjāņa Valdemāra iela 149 uz Vienības gatve 136 k-1, vadītājs toms. Bija jāsteidzās, neko nedomājot uzrunāju vadītāju, ka man jāsteidzās, vai var ātrāk. Vadītājs mani nebrīdināja, ka tas ir maksas pakalpojums. Ja es būtu to zināJusi, nebūtu lūgusis, jo vai es atbraucu 10min ātrāk vai vēlāk, tas neko nemainītu. Lūgums noņemt šos aprēķinātos 7.70eur. Cieņā, Jolanta 29490479