Reitings Taksometru pakalpojumi

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Not Taxi
Triopluss Taxi
Humus

Panda Taxi - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! Iesniedzu sūdzību par panda taxi darbību, jo 03.07.2023. Naktī no plkst. 00,46 tiku zvanījusi jums pa tālruni 67600006 un izsaukusi taksi, kurš tā arī neatbrauca, visu laiku solot no 5 līdz 10 minūtēm gaidīt. Naktī jūsu dēļ dabūju iet ar kājām uz mājām. Kāpēc visu laiku melojāt, ka 5 - 10 minūtes, tad uzreiz varējāt pateikt, ka taxi nav brīvi un nezin kad būs nevis 5-10 minūtes. Par jums iesniegšu sūdzību.

Panda Taxi - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana 31.05. 2023. Rīgā, bruņinieku ielā, 1. Slimnīca, uzņemot pasažierus, vadītājs nepārliecinājās-vai visi pasažieri ir iekāpuši pirms sāka braukt. Vadītājs neprecizēja adresi, kur jābrauc un nekomunicēja valsts valodā, kā arī vairākkārt pārkāpa satiksmes noteikumus. Dispečeri, acīmredzot arī nepārzina valsts valodu, jo vadītājam iedotā adrese bija nepareiza. Gaidu atvainošanos no firmas - [slēpt]@inbox.lv

Baltic Taxi - Krāpšana

Krāpšana Sastapu ļoti negodprātīgu šoferīti, kur brauciena maksa pēc skaitītāja ar vienu Pogas spiedienu pārtapa no 14,74eur uz 20,74eur... Ja nebūtu sekojis tai brauciena laikā tad arī nepamanītu, bet sakritības pēc ceļa beidzamamajā daļā sanāca ielūkoties kāda bija summa. Šoferīts iztēlojās, ka nesaprotot, kas notiek.. Cerams uzņēmuma vadība šo arī lasa. Auto nr. Tq8237

Bolt - Pēkšņi mainīts maršruts un brauciena summa

Pēkšņi mainīts maršruts un brauciena summa Šovakar pēc darba, kā vienmēr nospiežu - mājas Sliežu 1, summa 5,30, bet šoferis brauc Jauniela 12 vai 14. Mainām maršrutu, cena gandrīz 10. Neesmu izmantojis iepriekš šādu adresi. Kāpēc Sliežu 1 vietā ievadītu adresi, ar kuru nav nekāda sakara? Vakar braucu par līdzīgu summu! Pievienoju foto ar mainītu maršrutu... Lūgums pārbaudīt izsaukumu.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Biju braucis ar Bolt drīve, netīšām atšauj atslēgu kabatā, pēc 10-15min saprotu, ka atslēga pie manis, līdz mašīnai bija 2 minūtes. Cenšos sazvanīt lai aiztaisa durvis atslēga ir iekšā nr. Nav, atradu aplikācija sarakstes veidu, uzrakstīju. Atbilde: paldies, viss ir kārtība durvis ciet, paldies par sadarbību. Pēc 4 dienām atnāk sods 40eur ir fiksēts ka atslēga nebija 40min, par 1m=1eur. Es viņiem sūtu pierādījumus, viņi man savu. Pretī neiet. Atsakos vispār no bolt.

Bolt - Повышение тарифов

Повышение тарифов Witam, kierowca wykazał kwotę do zapłaty 46 zł zamiast 38. Dostawa 54 zł 100. Teraz nie odbiera telefonu, poproszę o zwrócenie różnicy na kartę. Teraz nie odbiera telefonu, dzwonię już 2 razy. Водитель на телефон не отвечает служба поддержки тоже молчит

Bolt - Šofera nekompetence

Šofera nekompetence Labdien. Šī gada 1.03 tika izsaukts taksometrs darba vajadzībām, kas domāts citiem maniem kolēģiem. Tika norādīti korekti kontakt tālruņi uz kuriem zvanīt, kad šoferis ierodas. Viktors Volkswagen Golf Variant, Silver · NA-728 nepazvanīja un klients nesaņēma info par ierašanos, par cik pasūtītājs bija uzņēmums. Šoferis iekasēja naudu par neīrēšanos. Taksis tika izsaukt otrreiz. Atsaucās tas pats šoferis un tas pats scenārijs. Šoferis nepazvana klientam, bet, kad paiet gaidīšanas laiks, iekasē...

AtrisinātaBolt - Mašīnas apskādēšana/aizbraukšana no notikum vietas!!!

Mašīnas apskādēšana/aizbraukšana no notikum vietas!!! Visus velos pabrīdināt! 20.02.2023 13:40 Valdeķu ielā,Bolt taxsiste-ar sarkaniem matiem,brauca, apskādēja mašīnu- izkāpa ārā, apkstijās kāda ir skāde nodarīta-iekāpa auto un aizbrauca no notikumvietas. Ford fokus TQ8177. Lieta nodota policijā! Bildes pievienotas!

Bolt taxi - Bojājums

Bojājums Bolt taxi šoferis, 03.02.23. Ap 19: 00 braucot pa Kuldīgas ielu, virzienā nogriežoties no slokas ielas, par cik iela šaura un automašīnas novietotas ielas malā, braucot pretī, nepiebremzēja, nepabrauca malā, noskrāpējot manam auto sānus, aizbrauca lielā ātrumā.. Bolt taxi, jūs visi tur šādi atsaldēti?

Galss buss - Slikts serviss

Slikts serviss SIA Galss Buss raksta, ka pie viņiem štatā strādā augsti kvalificēti autovadītāji. Pilnīgi nepiekrītu. Uzņēmuma šoferi ir rupji un izturās pret klientiem ar klaju necieņu. Mans bērns šodien dabūja noklausīties lekciju par ģimenes 3+ kartes izmantošanu, ka šoferis dēļ šitiem ar kartēm zaudē nauu, kā arī viņam pateica, ka nedos naudas atlikumu. Tā tas nabaga cilvēks nezinot, ko īsti iesākt tur stāv un gaida savu naudu! Kaut kāds apsurds! Ko nozīmē nedos atlikumu. Preteklis sabojāja bērnam visu...

Forus Taxi Andrejs Umancevs - Drausmīgs serviss, brauca prom, kad bērns jau atvēra durvis

Drausmīgs serviss, brauca prom, kad bērns jau atvēra durvis Šis šoferis aizbrauca prom, kaut mēs jau faktiski kāpjām mašīna, pasakot, ka laiks ir beidzies. Rika izsaukts caur forus aplikāciju, un zināja, ka steidzāmies (uz poliklīniku) , bet teica, ka ta nav viņa darīšanās. Dēls atvēra durvis auto, bet viņš sāka kustību. Andrejs umancevs tq3319.

Baltic Taxi - Slikts serviss

Slikts serviss Sākuma gandrīz izlaida citos pagalmos ar vārdiem - te 200 metrus tikai aiziet. Tad kad piebraucam pie mana krustojuma negribēja braukt iekšā jo redzot te var ātri aiziet. Tas viss notika ap 2 nakti. Teicu ir vēls un bailīgi staigāt vienai meitenei pagalmos atbilde bija vai tad te kāds stāv, nav neviena.

Bolt - Agresīvs autovadītājs

Agresīvs autovadītājs Не рекомендую пользоваться услугами водителя авто такси Bolt по имени вадим осипов. Через две минуты с начала поездки водитель однострочное создал конфликтную ситуацию с пассажиром, был агрессивен, без основательно высадил клиента ночью в 0: 30 час при температуре - 18, услугу не выполнил. В. Осипова услуги не рекомендую.

Bolt - Agresīvs autovadītājs

Agresīvs autovadītājs Vēlos brīdināt par agresīvu autovadītāju Daugavpilī, kuru sauc Vadims Osipovs. Pēc 2 minūšu laika brauciena viņš vienpusēji izveidoja konfliktsituāciju ar pasažieri, pulksten 0: 30 naktī - 18 grādu aukstumā rupji pieprasīja izkāpt no automašīnas, bija ārkārtīgi agresīvs un apdraudēja pasažieri, atstājot viņu aukstumā uz ielas naktī. Atteicās izsaukt citu auto, lai aizvest pasažieri līdz pieteiktā punkta. Pakalpojums netika sniegts. Pamatot savu atteikumu izpildīt iepriekš apmaksāto braucienu...

Forus Taxi - slikts serviss

slikts serviss Pasūtījām 4 cilvēki taksi - aplikācijā nekur nebija norādīts maksimālais pasažieru skaits. Kad taksis atbrauca, ar rupju attieksmi, neko nepaskaidrojot taksists - Artūrs Bžežinskis, paziņoja, ka 4 cilvēkus nekur nevedīs. Nācās saukt citu taksi. ĻOTI rupja attieksme. Nekad vairs nevēlos braukt un neiesku konkrēto taksistu. Nepatīkama pieredze.

Bolt - pretīgs serviss

pretīgs serviss Šodien no rīta izlēmām braukt uz darbu ar BOLT auto, jo ārā sals -15 un negribējās stāvēt salt uz sabiedriskā transporta pieturas. Atradām auto, rezervējām un devamies meklējumos! Kartē rāda, ka esma uz vietas, bet mašīnas nav. Izstaigājām visu pagalmu - nav! ok! atradām citu auto un tāda pati situācija! mašīnas nav! meklējām kādas min 15-20! rezultātā sasalām, darbu nokavējām un devamies ar sabiedrisko! esam ļoti neapmierināti! nezinu, kas par gļukiem bija, protams, ka BOLT neko nekompensē...

Bolt - Krāpšana un slikts serviss

Krāpšana un slikts serviss Jaungada naktī izsaucu bolt taksi, tika saņemts apstiprinājums un veikta samaksa. Gaidījām kādas 15 minūtes, līdz atbraukšanai atlika 2 minūtes, darījums pazuda. Centos sazvanīt vadītāju, necēla klausuli vairākkārtīgi. Nācās saukt jaunu auto. Neraugoties uz nenotikušu braucienu, naudu neatgrieza. Iesniedzu pretenziju, ignorē. Serviss 0 līmenī. Līdzīga situācija kādu laiku atpakaļ Polijā, sarakste aplikācijā ar kaut kādiem robotiem, rezultāta nekāda. Ar vadītāju sazināties nevari, ielikt attiecīgu novērtējumu nevari. Tā vien šķiet, ka apzināta krāpniecība.

Bolt - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Situācija notiek 30.12.2022. Es esmu kurjers. Pēc tā, kad 22: 36 paņēmu pasūtījumu no Mc donald's restorāna Gunāra Astras ielā. 22: 40 es biju jau pie klienta mājas. (tāpēc, ka netālu 200m+-) . Kādas minūtes 10 es centos zvanīt klientei, jo viņai dzīvokļa numura vietā rakstīts (zvanīt, zvanīt). Vispār nekādas informācijas kods, dzīvoklis, kura kāpņu telpa - vispār nekā tikai mājas numurs. Tā kā klientei telefons neatbild, es rakstu klientu atbalstam 22: 51, a tur izskatās, ka ka visi nolikušie...

Galss buss - Drausmīgs serviss, necieņa pret pasažieriem

Drausmīgs serviss, necieņa pret pasažieriem Galss buss ir sliktākais pakalpojumu sniedzējs savā jomā. Daļa šoferu, kas strādā absolūti neciena pasažierus, neapstājas pieturās, brauc garām, ir jāskrien pakaļ uz šosejas un beigās vēl jāsaņem nievājoši skatieni no šofera, kurš tāpat jau kavē, bet viņam te nākas stāties pieturā, kurā nav vēlējies. Kā var izvēlēties gribu stājos, negribu nestājos? Nožēlojami! Daļu no ceļa jāklausās drausmīga nenormatīvā leksika no šofera kurš braucot izsaka visu ko domā par pārējiem blakus braucējiem. Vienkārši fui!

Forus Taxi - Krāpšana, taksi nesaucu, nebraucu, bet nauda noņemta

Krāpšana, taksi nesaucu, nebraucu, bet nauda noņemta Tika paņemta nauda, par braucienu, ko nepasūtīju. Tq8184 Aleksandrs Belozorčiks, man piezvanija, ka esot atbraucis, es biju veikalā, taksi nesaucu, telefonu neaiztiku, tas bija somā. Es atbildēju ka nesaucu, bet somas smagas, ok braukšu. Izgāju no veikala diezgan ātri, mašīnas nav, es uzzvaniju, nāca sms ''nahozhus v puti''. Tika noņemti 6,20 eur par braucienu, kurš nenotika. Es it kā izsaucu taxi uz pretējo pusi, kur man vajadzēja. Bija viena no adresēm kur citreiz braucu. Tīra krāpšana. Velāk...