Reitings Spēles

Citypaintball.lv
25%
QuestLab

Minecraft - Krāpšana

Es spēlēju mc. Side.lv. No sākuma likās, ka labs serveris, bet pēc tam pārdomāju. Domas tā vienkārši mainijās. Nu, man uzrakstīja kaut kāds shockins, ka grib iedot man setu, teica, lai aizeju uz. / warp pvp. Es padomāju, nu i, aiziešu dabūšu setu. Es jau sapriecājos, jo shockins, baigi labais bagātnieks bija. Es aizgāju, bet šis mudaks mani nosita, man tajā brīdī bija zelta sets uzvilkts (nevarēju atrast dimantus) . Reāli, šī ir krāpšana, pateicu es to adiminiem, bet šitiem pie kājas. Jau 3dien iešu uz policiju! Nevar šitā tās lietiņas atstāt! Šo es tā neatstāšu! Kam vēl tā ir gadījies?

D Desuciems 22.07.2018
Komentāri 5 Spēles

Mobilly - Kļūda

Kļūda Labdien, 04.07.18 novietoju auto stāvvietā (a zona) , kad atgriezos bija uzlikts naudas sods 20.50€ un tad pamanīju, ka maksājot caur aplikāciju sajaucu ciparus. (manas mašinas numurs jh3739, taču ievadīju jh3729) . Vēlos noskaidrot vai šī soda apmaksu ir iespējams atcelt (tā man teica, kad sazvanījos ar mobilly) , jo par stāvvietu samaksāju, tikai nepareizam auto. Pielikumā pievienoju screenshotu no aplikācijas un soda kvīti. Par kvīti - paziņojums nr: aak004282, jh3739, 04.07.18 paldies, gaidīšu atbildi! Elizabete [slēpt]@gmail.com tel: 22110170

Playful.tv - Krāpšana

Pieteicu naudas izmaksu pirms trim nedēļām un joprojām neesmu to saņēmis. Dienu, pirms beidzās izmaksas termiņš (7 darbadienas) , tiku informēts, ka izmaksa tiek atlikta uz izmeklēšanas laiku, jo esot jāpārbauda, ka es neesmu pārkāpis noteikumus. Kopš tā laika viņi nekādu ziņu nav devuši un jebkādus jautājumus ignorē (esmu tos sūtījis gan uz e-pastu, gan caur messenger) . Diemžēl izskatās, ka spēles veidotāji neplāno izmaksāt nopelnīto naudu un neplāno arī neko nevienam paskaidrot.

L liszt 04.07.2018
Komentāri 0 Spēles

Playful.tv - Krāpšana

Neceriet, ka saņemsiet kaut kad reālu naudu. Nevienam viņi neko nemaksā. Pēc viņu pašu definētajiem noteikumiem 5 darbadienu laikā izmaksā, ja esi sakrājis vismaz 20 eiro. Nosūtīju pieprasījumu, konta numuru utt. Jau pirms 4 nedēļām. Nekādas atbildes, nekādas naudas. Ja gribat vienkārši uzspēlēt un krāt virtuālus ciparus, - lūdzu, bet neceriet, ka dabūsiet reālu naudu.

V vikings55 27.06.2018
Komentāri 1 Spēles

Playful.tv - Krāpšana

Tērē laiku cilvēkiem. Ja atbildi pareizi 10 sekunžu laikā tā pat teiks ka nepareizi atbildēji, citi arī sūdzās saka tas tehnisko iemeslu dēļ, es saku cilvēki nespēlētu ja visi atbildētu pareizi un vinētu kādus 0.20$ tāpēc dažus tāpat izmet. Tas nav jauki ko viņi dara, ja varat kaut ko izdarīt lūdzu darat tā.

Fēnikss Laimētava - Slikts serviss

Slikts serviss 18.04.2018 biju Fenikss laimetava Daugavpili, stacijas iela 59, no 18.00-22.00 vakara, apsargs kurs un ta visu laiku ir nikns, staiga pa zali, runa pats ar sevi, ka apmeklētāji ir, ka viņam viss apnika, apnika sedeklus piestumt aiz visiem pie aparatiem, ka viņam nav noskaņojuma, un tas viss bija dzirdams, palika loti nepatikama sajuta, pat vairs negribas tur iet, speleju tur gandriz no atveršanas..

Atrisināta1a.lv - Krāpšana

Krāpšana Informācija majas lapa neatbilst patiesībai. Pasūtīju speili rakstīts apraksta cusa-03310 atsuta cusa-03309. Biju pasūtīs austiņas atsūtīja veco modeli. Atbilde bilde neatbilst patiesībai jāskatās uz cipariem. Sūtot speli skatījus uz cipariem atkal garam. Gribēju sūtit perforatoru labi ka nepasūtīju jo nezinu ko var atsūtit.

Rd Electronics - Nepērciet neko šajā veikalā

Nepērciet neko šajā veikalā Labāk nepērciet neko šajā veikalā. Noperkot multikatlu viņš pēc 1 mēneša nobeidzās un pēctam mēness bija jāgaida kamēr saremontē. Pasūtot internetā playstation4 parskaitijām naudu. Pēc 2 dienām paziņo ka prece beidzās un naudu atgriezīs...

Bite - Nauda

Nauda Kad mēs ieskaitīijam telefonam naudu tā bija 4.75 bite priekšapmaksa un viss pazuda jo man atnāca zina kad es lietoju mobilos datus kas nemaz netika ieslēgti. Domāju ka atlikušo naudu viņi iebaz kabata.22 man tika pārskaitīts bet 25 jau vairāk nav. Piektdien biju skola bet telefons palika majas sestdien biju teatra uzveduma "gatavais cirks". Un vispār man katru mēnesi pienākta pati zina kad es esmu lietojusi internetu. Tā ir spele ar cilvēkiem.

Fantasy Park - Dabū nepieciešamas, biļetes bet nevar dabut preti savu mantu ko esi krajis ļoti ilgi

Dabū nepieciešamas, biļetes bet nevar dabut preti savu mantu ko esi krajis ļoti ilgi Tatad es dabuju nepieciešamu skaitu biļetes, bet viņi saka lai parada kartiņu ar ko spēlēju teicu, kad viņu pazaudēju tā ari ir. Tatad es devu viņiem biļetes teicu gribu ņemt šo spēli "uno" viņi atņēma visas biļetes kuras krāju ar draugiem kadus 2-3 gadiem.

AtrisinātaRuleMkaZ - Krāpšana

Neilgu laiciņu atpakaļ, nolēmu pārdot savu ''steam'' profilu ar counter strike: global offensive. Es par pārdošanu paziņoju iekš lietotājprogrammas ''skype''. Momentāli šis cilvēks ''rulemkaz'' uzrakstija, ka vēlas iegādāties. Kamēr sarakstijāmies likās normāls, līdz tikām lidz sarunai par profila apmaksu. Viņš man pajautāja, kas par banku, es atbildēju, ka ''seb''. Viņš pateica, ka viņam ir cita banka, tāpēc pārskaitijums var aizturēties uz kādu pusstundu. Es pateicu, lai sūta naudu un paņem...

A Aigars1998 02.03.2018

Web-shop.lv - Atsauksmes

Atsauksmes Vēlējos nopirkt PS4 spēļu konsoli un papildus džoistiku šai pašai konsolei bērnam šajā firmā. Mājas lapā abām precēm rakstīts - prece ir uz vietas, un precei normāla cena bez akcijas- pazvanīju viņu operātoram lai noskaidrotu vai konsole sader ar manis izvēlēto džoistiku un kad piegādās uz manu rajonu bet, kā sarunas laikā ar šo sievieti atklājās, ka prece ir paredzēta TIKAI RĪGAI un pasūtot no citiem rajoniem preces cena būs daudz augstāka neskaitot piegādes izmaksas. Forši vai ne pat ārzemju...

Q qazwsx 02.03.2018

Kntent Yukubers - Nespēlē ar faniem

Skatots knentu jau ilgu laijcinu aktici čatjoju vina tiesraides laiva gribēēju ar vinu uzspēlet coutner-strike bet konetents nevēlejass ar mani spēelēt teica ka es nemak spēelēet un mani vins nepazīīist bet čatā es visu laik čatoju man ir gold nove 4 un gribas uzspelet kopa ar koncent.

A Armin333 25.02.2018
Komentāri 15 Spēles

USB SIA - Pret klientiem neatbilstoša izstūrēšanās

Šis projekts precīzāk nodarbojas ar klientu apmānīšanu. Tāpatām tiek veidoti spēles viltus profili, un no administrācijas puses tiek cilvēki psiholoģiski ietekmēti, tā lai iegādātos šī projekta izstrādātos produktus. Tāpatām no pašu administratora puses rupja izsturēšanās, un tas nebūtu atļauts pēc likuma, uz šādiem visiem gadījumiem būtu jāreāģē. Piemērs: tika piedāvāta vieta uz administratora amatu ar visiem papīriem un dokumentu apstrādi no paša projekta administratora, pienāk nākamā diena...

F Fairness 15.02.2018
Komentāri 2 Spēles

YouTube - Nepieveršās čatam un apsmej citas youtuberes.

Youtube kanāls ar nosaukumu Generalorgazmneseko līdzi čatam un nepievēršās ko cilvēki raksta viņa čatā un viens no moderātoriem aizskar vienas meitenes no kanāla Lagors Gaming un viņa paliek dusmīga uz generalorgazm #big drāma. Sudzība no kanala Etinct Yt.

Signe.lv - Video novērošana , Datoru komponentes, Apple - Krāpšana

Krāpšana 15.01.2018 saņēmu faktūrrēķinu un apmaksāju, pasūtītas austiņas ar mikrofonu un kabelis, reāli ir apkrāpts mans 8 gadīgais dēls, jo naudiņu cītīgi krāja viņš. Tika paskaidrots, kā Omniva sūtijums būs atnācis, tā būs sms. Līdz šim sūtijums nav vel saņemts, un ir jau 06.02.2018. 2 reizes rakstiju epastu, lai paskaidro, kur palikusi sūtītā prece, nav nekādas atbildes. Esmu izdrukājusi visus epastus un rēķinu, kā arī maksājuma uzdevumu un sazināšos ar Patērētāju tiesību aizstāvjiem.

Lattelecom - Vissliktākais internets pasaule ka tādu var piedāvāt cilvēkiem katru dienu pievilst

Vissliktākais internets pasaule ka tādu var piedāvāt cilvēkiem katru dienu pievilst Ka var pārdod tik sliktu internetu man ir 0,9 mb/s un speles ping virs 600, par televīzijas kanāliem vispār nerunāšu tie nekad nestrāda pilnīgi bezjēdzīgi maksat diezgan pieklājigu summu var teikt neparko, pietam dzīvoklis atrodas Rīgas centra nevis kautkados laukos. Cik reizes esam saukuši lattelecom strādniekus lai kautko izdara un pat tie neko nespej izdarit

Ingmārs Jansons - Scam

Šis cilvēks, tautā saukts par Ingmārs Jansons, ir liels scammeris. Pirms kāda laika no viņa spēlē ''Runescape'' nopirku profilu. Viss likās legit viss ok. Pagāja 2 mēneši, līdz kādu dienu profilā netiku iekšā. Par profilu samaksāju 60 eur. +profilā vēl bija gp 80 eur vērtībā. Tiem kas nezin Gp-spēles nauda ko var pārdot īstajā dzīve. 1m gp = 0.70cent. Pricipā šis cilvēks man ir nozadzis 140 eur. Cik zinu dzīvo viņš Siguldā. Viņa skype: kumins9. Cilvēki neuzķeraties uz viņa lamatām

Latvijas loto - Simtsgades loterija

Simtsgades loterija Jau iepriekš rakstīju par savām neveiksmēm momentloterijās un aizdomām par to, ka kaut kas nav kārtībā ar tām nokasāmajām biļetēm. Nolēmu vairs latvijā tādas biļetes nepirkt, jo pat ne eiro vinnēt nevar. Nolēmu ka pirkšu retāk, bet dārgākas, tas ir simtsgades. Pats biju aktīvs barikāžu dalībnieks - nolēmu - ja neko lielu nevinnēšu, tad atbalstīšu simtgades svinēšanu, arī azarts ir-ja nu... Kopumā nopirku 12 biļetes un iztērēju tam 60 eiro. Kā jau sapratāt - vinnests 0 eiro. Laidienā ir 1...

L Leons7 11.01.2018
Komentāri 20 Spēles

Santa Ķelpe - Krāpšana

Atsaucoties uz sludinājumu Facebook, ka Santa Ķelpe pārdod diskus priekš Xbox, pārskaitiju viņai naudu ar norunu ka atsūtīs caur Omniva pakomātu tos. Bet diski neatnāca un pati no Facebook izdzēsās, bija zem vārda SY TY. Summa nebija liela, bet nepatīkami tāpat. Pieļauju ka nebiju vienīgais "pircējs"