Reitings Picērijas

Doka Pica
Grill Niko
La Pizza Veloce

Čili Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Atnācām 1h 30 min pirms ciet taisīšanās pajautājām cik ilgi būtu jāgaida mūsu pasūtījumus atbildēja tik rupji un nepieklājīgi pateica ka atnācām pārāk vēlu un kamēr ēdienu sataisīs paliks 10 minūtes lai paēstu varam palikt bet ja nespēdam līdz līdz ciet taisīšanas dzīs projām es protams saprotu ka tiešām vēlu varbūt atnācām bet tik rupji runāt ar cilvēkiem šausmas.

Čili Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Biju paēst Valdeķu ielas Chili Pizza. Pasūtīju picu Atlanto Gurman un frī kartupeļus. Sākšu ar to, ka atnesot frī kartupeļus pa virsu tiem bija uzmests čeks un oficiante noliekot uz galda pamanīja un ar rokām noņēma nost un daži no frī kartupeļiem izskatījās sabojājušies pievienoju foto. Atnesot picu, tā izskatījās diezgan nabadzīga un tagad pētot sastāvu saprotu, ka nebija pievienots puravs un sīpolu džems. Pievienoju bildi kādai picai bija jāizskatās un kādu man atnesa.

B becaa 22.06.2022
Komentāri 1 Picērijas

Lulu Pica - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Neiesaku pirkt picu no lulu jo dabūsiet visi skraidīt uz toleti ar caureju pluss vēl viņu piegādātāji krāpjas ar skaidro naudu. Pica tiek pievienots pārāk daudz stiprais kečups un mīkla pat nav izcepta. Ja domājat ka tā ir pati labākā pica jūs maldina jo tā ir pati pretigaka un ta vieta es labāk pērku kaut kur citur vai pat eju pirkt veikalā picu.

Lulu Pica - Piedegusi pica.

Piedegusi pica. No Lulū picērijas, Rīgā, A. Saharova ielā 3A, tika saņemtas piedegušas picas, neēdamas, rūgtas. Salami picas kastē ieklīdis draudziņš - sadedzis šampinjons. Šoks par attieksmi pret klientiem, kam tiek piegādāts tāds ēdiens. Visiem var gadīties, bet divas picas vienlaicīgi sadedzināt, tas ir jāmāk. Mums šoks, bērnam asaras, ko tādu nebijām gaidijuši! Izvērtējat pirms sūtat LULU PICU, var sagaidīt pārsteigumu.

W Wazaaaap 12.06.2022
Komentāri 5 Picērijas

Čili Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Ar draugu esam ļoti vīlušies apkalpošanā t/c Akropole Rīga. Viss bija labi līdz tam brīdim, kad mēs ēdam un oficiante kura knapi runā latviešu valodā mēģina mūs izdzīt(sākot lasīt traukus ar neapēdušo ēdienu). Nesaprotu vai bija tik grūti pagaidīt 5 min kamēr apēdīsim mūsu picas?( Labāk būtu aizgājuši uz maķīti, kur mūs nedzītu prom. Vienkārši fuj.

Stender's Pica - Slikts, negaršīgs, negatavs ēdiens

Slikts, negaršīgs, negatavs ēdiens Pasūtīju picu, kura bija eļļaina, pārsālīta, pārtaukaina, siers šķidrs, es nesaprotu, kas jums tur par “pavāriem” ir drebuļi vēljoprojām metas, iedomājoties par to, kāda viņa bija, apēdu ar divus gabaliņus no vidējās picas un 4dienas nevarēju neko ieēst, jo bija slikti no domāšanas par ēdienu vien. Fri-kartupeļi bija bez sāls un pus-gatavi

Čili Pizza - Looooti slikts serviss

Looooti slikts serviss Bijām iebraukusi paēst, nepietiek ka dzērienus vajadzēja iet lūgt oficiantam atnest ka jau limonādes vieta atnes kafiju. Taka mums gars ceļš priekšā piekrītam ka bija jāgaida līdz stundai ēdiens, labi. Atnesa mums ēdienu pēc min 45, aukstu. Vīrs bija pasūtījis pankūkas ar šķiņķi auksts un apdegušas, es biju pasūtījusi Kijevas kotleti kuru arī atnesa aukstu un kotlete visas izžuvusi tāda sajūta ka vakardienas. Pie jautājuma oficiantam vai viņa uzskata ka kotlete svaiga viņa atbildēja ka viņa nezinot kādai viņai jābūt. Paldies par sabojātas pusdienām!

D dace1988 31.05.2022
Komentāri 1 Picērijas

Čili Pizza - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Šausmīga attieksme t/c alfa … meitenes pārgriezušas savus ģīmjus. Uz jautājumiem atcērt ar briesmīgu toni. Gaidām savu dienas piedāvājumu jau 40 min. Tikai aizejot apjautāties, cik tad ilgi vēl jāgaida, cita viesmīle atnes ēdienu, it ka vispār būtu par to aizmirsušas … vēlreiz pārliecināmies, ka šeit vairs nekad nenāksim tieši darbinieku pēc. Jo ticiet vai ne, tos Čili Picā atlasa perfekti vienādus un pretīgus.

Lulu Pica - Piegādes termins

Piegādes termins Ja kāds pasuta lulu picu un cer, ka tā tiks piegādāta 49 minūtes, ticiet, ļoti iespējams, ka tā nenotiks un tiks pateikts jebkāds arguments... Izlasiet lulu noteikumiņus! 🤣🤣🤣🤣 sviests! 49 min strādā, ja pasuta 2 piciņas. Ja gribiet uzlabot lulu apgrozījumu un pasūtīt vairāk piciņas, tad jārēķinās ar pusotru stundiņu!

Stender's Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Lielā iela 30 Apskatot sūdzības sapratu ka īpašniekam vispār nerūp tas ko par viņa uzņēmumu raksta, un ka nekas nav mainījies daudzus gadus, 08.05.22 bijām pie viņiem iegriezušies, sieva gribēja pasūtīt salātus kuri izrādījās ka nav, es karbonādi ar sēņu mērci kuri ar izrādījās ka arī nav, uzprasot kas tad jums ir pateica ka ir tikai vistas fileja strēmelēs, no visa lielā daudzuma karsto ēdienu kas norādīts ēdienkartē bija tikai viens veids pieejams, Apkalpošana arī zem katras kritikas, sāka...

I Ints 10.05.2022
Komentāri 0 Picērijas

Čili Pizza - Slikts services

Slikts services Был негативный опыт посещения cilipica olimpija очень долго ждал официанта, недожавшись пошёл искать их сам, как оказалась им не до посетителей, они сидят за барной стойкой в телефоне, сервис ужаснейший, пообедав мой стол не обирали минут 20 вечно официантов надо было зазывать.

AtrisinātaBaknote - Krāpšana

Labdien man vakar bija situācijā tāda es gribēji ieķīlāt uz kādu laiku savu planšetdatoru nebija taisīts vaļa galīgi jauns un vakar tā darbiniece neņēma viņu pretī bet vai tā viņi var darīt kad kastīte ira jauna planšetdators ira jauns un neņemt pretī jo es tikai gribēju ieķīlāt uz kādu laiku vai viņi tā var darīt.

Čili Pizza - Pretīgas picas

Pretīgas picas Picas pasūtu jau daudzus gadus, un pēdējā laikā picas nav ēdamas. Šodien pasūtīju divas kalifornijas, abas bija diezgan apdegušas un pretigas, nebija ēdamas un izmetu ārā. Kādreiz kad pasūtīju picas bija ļoti garšīgas. Bet pēdējās reizes picas ir metamas ārā. Gan izskats, gan garša ir vienkārši neciešams.

Čili Pizza - Slikts serviss, ņirgāšanās par klientu

Slikts serviss, ņirgāšanās par klientu Tik drausmīgus, pretīgi smīnošus, nelaipnus darbiniekus sastopu pirmo reizi. Pēc garas darba dienas iegriezos Olimpijā, lai nopirktu pēdējās nepieciešamās lietas pirms gaidāmā ceļojuma, nolēmu iegriezties "Čili Pizza" picērijā, lai paņemtu picu līdzņemšanai. Tur biju mazliet pēc plkst. 20 vakarā. Nekas neliecināja par to, ka darba ir pāri malām, pie galdiņiem sēdēja uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi cilvēki, un oficianti čiloja restorāna telpās. Mani uzrunāja oficiants, lūdza uzgaidīt pirm...

Čili Pica - Rezervētie galdi

Rezervētie galdi Sūdzība ir par to ka galdi tiek rezervēti jau 2 vai 3 h iepriekš, kamēr ienāk klienti un viņiem nav kur sēdēt... Jo redz galda jāstāv 2h tukšām... Ar reserved... Tas ir absurds... Jau entie klienti mana acu priekšā nolamājas skaļi un aizgāja projām...

T Trifele 25.04.2022
Komentāri 3 Picērijas

Čili Pica - Neciena klientus

Neciena klientus Pasūtījām picu 17.20. Mūs informēja ka būs jāgaida 45 min. , mēs piekritām. Pēc 40 min piegādēs laiks pagarinājās līdz 18.30, tad uz 19.34. Bet 19.15 mūsu pasūtījumu vispār atcēla. Tāpēc neiesaku izmantot šo pakalpojumu. Sabojāja noskaņojumu un palīkam neēdusi.

Čili Pica - Pilnīgi neadekvāta attieksme pret klientiem

Pilnīgi neadekvāta attieksme pret klientiem Nevienam neiešu iegriezties čilli picā valdeķu ielā. Apkalpošanā un attieksme ir vienkārši briesmīga! Iegājām ar zīdaini plkst 24.04.2022 14: 00. Pasaka ka pus ēstuve nestrādā. Dzīvā Rinda un strādājot viena. Mēs Rindā pirmie. Atbrīvojas divi galdiņi. Sieviete kas apkalpo pēc 15 min. Gaidīšanas uz manu jautājumu vai varam apsēsties pie nenotīrīta galdiņa pasaka - “man nav laika notīrīt” un pēc attieksmes noprotams ko jūs te atnācāt. Drausmas… būtu pateikusi kad būs ilgi jāgaida, bet tā vietā redz kad zīdainis uz rokām pasaka kad nav nekam laika…

M mahal 24.04.2022
Komentāri 12 Picērijas

Stender's Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti liela vilšanās par piegādi un pasūtījuma ilgumu. Pirmkārt jau tas, ka stunda pagāja līdz pasūtījums tika pieņemts. (parasti tas notiek ar pieņemamāku laika ilgumu) otrs - ēdiens tika piegādātas auksts un nebaudāms. Par ko tad jāmaksā 3€ piegādes maksa, ja ēdiens pēc tam jāpārsilda? Šī noteikti bija pēdējā reize, kad no šis picērijas ko sūtam.

Stender's Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti liela vilšanās par ēdiena piegādi. Ēdiens auksts un nebaudāms. Par ko tad tiek maksāti 3€ piegādes maksa, ja ēdiens pēc tam jāsilda atkārtoti?

Can Can Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Neatnes ēdienkarti, aizgāju par pēc ēdienkartes gaidīju 15 minūtes lai veiktu pasūtījumu, beigas pēc pienācu pie oficiantiem kuri pļāpa lai pasūtīt picu, man pasaka ka pasūtīt var no galdiņa, gaidu vēl 10 minūtes. (restorāns aizņemts uz 30-40%) aizgāju prom uz no jūsu restorāna.