Reitings Picērijas

Doka Pica
Grill Niko
La Pizza Veloce

Stender's Pica - Slikts serviss un komunikācija

Slikts serviss un komunikācija Pasūtījuma piegādi gaidījām 2h. E - pastā saņēmu informāciju, ka pasūtījums pabeigts, taču pēc 45 minūtēm vēl joprojām piegāde nebija veikta. Zvanīju uz picēriju, kur atbildēja, ka pasūtījums jau tiekot piegādāts. Informācija, ko saņemam e-pastā, neatbilstot norādītajam laikam. Kad sagaidīju piegādi, ēdiens bija remdens. Nevienam neiesaku!😬

G Gundža 06.01.2023
Komentāri 0 Picērijas

Can Can Pizza - 40 minūtes kavēšanās

40 minūtes kavēšanās Заказали пиццу детям на праздничный стол 6 штук, доставщик пиццы позвонил и сказал что опаздывает на минут 10-15, я сказала хорошо, всякое бывает. Когда позвонил через 15 минут сказал что приехал, уточнил мне адрес, и оказалось что приехал он на матиса, заказ был вообще в пурциемс. В итоге пока он приехал прошло ещё пол часа. Она извинялся, адрес ему дали не тот, от самой пицерии не ответа не привета. Говорить что пицца была еле теплой не надо.

Čili Pizza - Krāpšana

Krāpšana Čili pizza pusdienu piedāvājums ar nosaukumu ''grillēta vistas fileja'' ir krāpšana augstākajā mērā. Es nesaprotu par ko jūs pieprasiet 5,21eur, bet tas noteikti nav par ēdienu. Ar šo porciju pat nevarētu pabarot mazāko midžetu kuram ir vismazākais kuņģis pasaulē. Porcijas izmērs ir smieklīgs un no tā noteikti kārtīgs latvieties (kā es) nevar paēst.

Čili Pizza - Picas saturs

Picas saturs Pasūtījām ar visu lauku piecu jo vienmēr viņa ir bijusi sātīga ar daudz pildījuma virsū bet šoreiz mēs dabūjām pa visu picu 6 šķiņķis un 4 gurķīšus bet daudz sīpolu un eļu, bija sajūta kad tā pica tik no sīpoliem un mīklas sastāv.

Picērija “8 rajons” - Slikts serviss

Diemžēl, gribējām paēst picu, un tā ka slimojam neaizejot no mājām prom, zvanam, pasūtam piccu, mums atbild ka šodien diena nav piegādes uz mājām, aizejam paši uz picēriju, paņemam savu pasūtījumu, gribējām aiziet jau projām, ienāc kurjers un jautā uz kurieni ir nākams pasūtījums. Tātad, no visas šis situācijas man tieši ir viens secinājums ka, viņam nav tik laba servisa un attiecība pret klientiem ka viņi parāda savas sociāl tīklos.

Can Can Pizza - Briesmīgs serviss

Briesmīgs serviss Lapa ‘jūsu viedoklis’ nestrādā, visas atsauksmes tiek ignorētas. Uzņēmumam ir pilnīgi vienalga par negatīvo pieredzi. Ierados 12: 30, aizgāju 14: 30. Ēdiens tika pasūtīt ātri, pēc 30-40 min pienāk viesmīlis un jautā ko es pasūtīju, bez atvainošanās. Pēc stundas saņemu ēdienu, ļoti garšīgi, iesaku kraukšķīgās vistas bļodu. Lūdzu rēķinu kuru man protams neatnes pēc mūžības un ap 14: 30 pati pienāku un palūdzu to, teicu, ka 2 stundas gaidu uz ko dzirdu “jūs 2h gaidat rēķinu”? Es saku, ka 2...

S Sasssss 02.11.2022

Can Can Pizza - Krāpšana

Krāpšana Neiesaku. Kādreiz sūtījām un gājām klātienē ēst, vienmēr 1+1, šobrīd var pasūtīt līdzņemšanā joprojām ar šo akciju un vēl atlaidi sabūt, bet kā izrādās uz vietas aizejot nevar. Neviens nepabrīdina, ēdienkarte tā pati, kur visur sarakstīts 1+1 un beigās samaksā par abām picām un saproti to tikai mājās. Nevienam neiesaku iet ēst uz vietas, jo tas var beigties kā man ar 60% uzcenojumu. Diezgan strauji no lētākās picas pārtapa par sliktāko, dārgāko un negaršīgāko.

P Piczinis 04.10.2022
Komentāri 2 Picērijas

The Pizza Mood - Nepatiesa reklāma

Nepatiesa reklāma Picas izmērs neatbilst solītajiem 29cm. Vienīgais kas atbilst 29cm ir picas kaste. Vēlējos ievietot atsauksmi www.thepizzamood.lv lapā sadaļā pie atsauksmēm, bet tāda opcija nepastāv. Kādā veidā tad ir norādītas tur esošās atsauksmes, pašu izdomātas? !

Ladypizza - Slikts un maldinošs serviss

Pirmām kārtām jau kopš atvēršanās bija divas lietas, kas bija unikālas šai iestādei. 1) Bezmaksas piegāde picām, kaut vai sūtot vienu. 2) Kā jau liecina nosaukums, picērijā strādā daiļā dzimuma pārstāves un picas vienmēr piegādāja tās pašas meitenes, kuras picas cepa. 3) Veikt apmaksu par picu varēja gan skaidrā naudā, gan arī ar karti. Tagad par pašu sūdzību. Pasūtam picas, viss forši otrā telefona galā jauka meitene, piekrīt pielikt sastāvdaļas un noņemt citas. Solītais laiks piegādei 40...

Stender's Pica - Slikts serviss un kvalitāte

Slikts serviss un kvalitāte Šādi notiek jau otro reizi nepilna mēneša laikā. Visa ģimene pasūtam vakariņas ar piegādi uz mājām un trūkst viena porcija. Visi ēd un viens bešā. Pirmajā reizē gaidījām stundu, kamēr atveda trūkstošo porciju, bet mums vismaz atvainojās un iedeva dāvanā kolu. Taču frī kartupeļi nebija līdz galam izcepti. Ok, kam negadās. Bet nu jau tas notika 2. Reizi, trūkstošo porciju gaidījām 2 h, ne atvainojās neko, stundu zvanījām kamēr vispār sazvanījām picēriju. Atveda cūkgaļas podiņu ar 1 fetas siera gabaliņu un dažiem maziem gaļas gabaliņiem. Paldies, vairs pie jums neēdīsim.

J Janaee 05.08.2022
Komentāri 2 Picērijas

Studio Pizza - Nekvalitatīvs, piededzis ēdiens

Nekvalitatīvs, piededzis ēdiens 03.08.2022 ap 17.00 pasūtīju 2 picas, kartupelīšus, siera nūjiņas līdzņemšanai. 17.40 vīrs izņēma pasūtījumu, neatverot iepakojumus, devās prom. Mājās bija pārsteigums - abas picas piedegušas. Salāti uz burgera picas diezgan brūnīgi, kas neizskatās svaigi... Siera pica kaut cik vēl ēdama. Siera nūjiņām trūkst mērce. Vienīgais, kas bija ok, tie bija fri kartupelīši ar mērcīti. Saprotu, ka vasaras sezonā tur strādā skolnieki, bet vai tiešām nav neviens atbildīgais, kas aplūko, vai pagatavotās picas ir ēdamas? Nav doma vairs apmeklēt šo vietu.

E Evita. 05.08.2022

Čili Pizza - Briesmīgs ēdiens un apkalpošana

Briesmīgs ēdiens un apkalpošana Šodienas Čilli Pizza apmeklējums ar bērniem bija briesmīgs. Viss sākās ar to, ka mūsu pasūtītā kola negaršoja pēc kolas, bet gan pēc ūdens ar melnu krāsu, pat nesmaržoja pēc kolas. Viesmīlei par to teicām un viņa atvainojās, ka esot aizmirsts pieliet kolai sīrupu un tāpēc tā, bet atnesa jaunu. Pasūtījuma ar bērniem picas - trīs kaķīšu picas un 1 picu 30cm ar bekonu, rukolu utt. Picas gaidījām 40 minūtes, atnesa tad, kad 2x jautājām un teica, ka mums vēl dekorējot. Picas tika atnestas auksta...

Čili Pizza - Slikts serviss un negaršīgs ēdiens

Slikts serviss un negaršīgs ēdiens Labdien! Šī gada 2. Janvāri ar savu līgavaini devos uz Čili picu randiņā. Mēs uz randiņiem ejam reti un randiņu mirkļos es vēlos dzīvot Skaisti, bet Čili pica said giiiirl no. Pirmkārt, es pasūtīju veģetāros salātus #govegan, bet man atnesa #vistu. Liiiike koooo? Mums bija jāsteidzas uz filmu, tāpēc nācās viena ēst drauga picu (viņš ir veģetārietis) un tā pica bija negaršīga. Kad dievs dalīja mērčuku, čili pica nebija mājās, nu šausmas. Pamatnīte nekāda, mērce nekāda, rēķins briesmīgs, kino soso, randiņš norm, dzīve okei.

B Bubuasa 31.07.2022
Komentāri 8 Picērijas

Picu darbnīca - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju pārlocīto picu, 5 minūšu laikā man viņu atnesa, nodomāju, ka pārāk ātri. Sāku griezt, mīkla bija izcepusies ideāli, taču viss iekšā nebija vispār izcepies. Sēnes pilnībā jēlas, šķiņķis auksts un siers pavisam nedaudz sāka kausēties. Palūdzu, lai izcepj līdz galam. Vēl pēc 5 min man atnesa picu. Mīkla bija jau sausa un gandrīz nodegusi, siers tik tikko izkusa, taču galīgi nebija garšīgs, šķiņķis arī tāds paauksts un sēnes joprojām jēlas un neēdamas. Piegāju samaksāt, pateicu, ka...

L Lieniete 25.07.2022

Lulu Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju savu ēdienu krievu valodā, darbiniece līga ar mani nesasveicinājās, nepateica, kāda ir pasūtījuma summa un ar maksimāli “pretīgu” sejas izteiksmi. Ar šādu uzvedību pilnībā izbojāja garastāvokli, nepadomājot, ka cilvēkam varētu būt bijusi slikta diena. Šis viss notiek jau 2 dienu laikā, jo es katru dienu pusdienu starpbrīdī nāku šeit ēst.

Picas Meistars - Slikts serviss, nav komunikācijas

Pasutijam picu manapiegade.lv, nesaņēmām nekādu apstiprinājumu un baidījāmies nodublēt pasūtījumu. Nolēmām gaidīt norādīto laiku 30min (kā minimums pasūtījuma apstrādei un statusa maiņai) , tikai pēc 1,5h saņēmām zvanu ka jāgaida vel 1h, noskaitāmies bet samierinājāmies. Pie atzīmes 3 h mēģinājām sazvanīt un neviens necel. Aizrakstījām ziņu ka atsakāmies no pasūtījuma, ciemiņu bērniem uzsildījām makaronus. Pēc 30min saņēmām zvanu no kurjera, kuram izstāstījām iemeslu, kurjers bija saprotošs un...

D Dekens 10.07.2022
Komentāri 0 Picērijas

Stender's Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Attieksme pretīga! Pasūtījumu gaidījām ilgi, pie stenders lielo komplektu saņēmām frī jēlus, knapi izvārītus bez garšvielām, un bez vistiņām, lai gan tās iekļaujas komplektā. Pasūtītos churros saņēmu nepilnus ar necik mērci virsū. Es samaksāju pie 12€ un draugs pie 7€. Attieksme bija briesmīga. Kad gāju ko teikt pretī saņēmu (alitas Ceraukstes vārdi) - “zini ko? Ja tev kaut kas nepatīk piever muti. ” kā arī uzskatu, ka cilvēku izsmiešanu un izķēmošana nav pieņemama. Tualetes arī neizskatījā...

Čili Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki, apmeklēju vairākas čili un gribas laikam tomēr ko pateikt. Rīgā, daudzās čilī, ēdiens nav galam gatavs, viesmīļi kopīgi”tusējas”. Ogrē-garšīgas picas, par to paldies. Tikai-viesmīli-jauni, tie ir pasaukuši draugus, runājas. Citreiz, picas-2h. Burgeru vsp jāgaida ilgi. Sēžot pie galda, dzirdu neapmierinātos pavārus. Varbūt vajag mazāk čilī lv, būtu labāka kvalitāte

Čili Pizza - Неуважение к клиенту

Неуважение к клиенту Добрый день! Сегодня 04.07.2022 приблизительно в 15: 30, я с сыном как обычно приехал на обед в Čilipica на маскавас 400 в т/ц Zoom. И каково же было моё удивление, когда нас оттуда просто выгнали! Это как!? Это для вас нормальная практика, выставлять постоянных клиентов? Причину назвали то, что у моего сына была грязная рабочая роба... , и он мог испачкать стул на котором сидел.. ! Что это за чушь! На секундочку, мы приехали на машине в которой светло бежевый салон и там все почему-то чисто а ваши "безумно дорогие и антикварные стулья" он бы испачкал! Возмущению нет предела!

Lulu Pica - Klientu maldināšana

Klientu maldināšana Sola, kad atvedis stundas laikā, bet atved tikai pēc 2.5h (ir nakts vidus un visiem nav bezgalīgi daudz stundas darba dienas naktī ko pavadīt gaidot kurjeru) , atved nepareizu pasūtījumu. Apsola nākamajā reize bezmaksas picu, bet neatved. Kurjers kurš itka esot “zvanījis”, bet nav zvanījis, esam ļoti vīlušies: ( - morāle.

D depris 30.06.2022
Komentāri 4 Picērijas