Reitings Pakalpojumi

Copy Plus
Tusi Busi
Viesnīcu Tekstils
50%
Mākslas un antikvāro priekšmetu eksperti
LatTranZit
TeTi
Zebra Print
Ekspertu Pakalpojumi

Venipak - Atsaucība un veiksmīga situācijas atrisināšana

Atsaucība un veiksmīga situācijas atrisināšana Gribu pateikt paldies Venipak (jo šī ir ne tikai sūdzību, bet arī atsauksmju lapa) par atsaucību un konfliktsituācijas atrisināšanu. Uz maniem signāliem un pierādījumiem e-pastā un Fb Messenger par kurjeres melošanu un nepiegādāto sūtījumu tika reaģēts uzreiz, saņēmu atvainošanos un šodien arī sūtījumu.

Venipak - Melošana un sūtījuma nepiegādāšana

Melošana un sūtījuma nepiegādāšana Līdz šim ar venipak piegādēm no internetaptiekām un veikaliem biju apmierināta, taču šodien notikušais liek pārvērtēt šīs kompānijas darbību. Pienāca īsziņa par piegādi 12: 37-13: 37. Nesagaidīju. Sazvanīju kurjeri Olgu 14: 40. Viņa skaidroja, ka būšot pirms 16: 00. Nākamreiz viņa uz manu zvanu atzvanīja 17: 09. Tūlīt būšot. 18: 41 saņēmu sms, ka tā kā kurjeram nav izdevies ar mani sazināties (!) , sūtījumu piegādās rītdien. Neiesaku šo kompāniju nevienam!

Venipak - Kurjers

Kurjers Labdien! Vēlos iesniegt sūdzību par kurjeru. Man 13.10.2023. ap 11:00 atveda sūtījumu. Pusstundu iepriekš kurjers pa telefonu teica, ka atvedīs paku, bet nenesīs pie durvīm. Dzīvoju 4.st. pati nevaru uznest 23kg pieskočotus pie paletes. Kad iepirkos internetaveikalā, nebija opcija izvēlēties saņemt pie durvīm vai saņemt pie kāpņu telpas 😅 Manā pieredzē piegādes firmas ved pie durvīm. Jo citādāk sanāk, ka nedrīkst pasūtīt neko, ko pats nevari uznest. Sazinājos ar venipak, persona čatā gan...

S Sūzija99 17.10.2023
Komentāri 9 Pakalpojumi

Siltumserviss Rīga - ļoti slikts serviss

ļoti slikts serviss Как и в прошлом году в одной из комнат полностью холодная батарея и все соседи по этой стороне до первого этажа без отопления. На звонки никак не реагируют, только фиксируют заявку. Звонил напрямую этому «мастеру» говорит никто к вам не поедит, и в конце добавил (заеbал) . Горячей воды бывает нет по 3-4 дня, причем якобы должна быть отвечают по телефону.

M M84 14.10.2023
Komentāri 0 Pakalpojumi

Venipak - Briesmīgs serviss!!

Briesmīgs serviss!! Kārtējo reizi venipak izcēlās ar savu profesionālismu! Tikai šī uzņēmuma darbinieki ir spējīgi piegādāt sūtījumu uz nepareizu adresi. Es saprastu, ja tas būtu noticis reizi, bet diemžēl šī man ir jau trešā neveiksmīgā pieredze ar šiem banāniem! Neizmantošu jūsu pakalpojumus un citiem neiesaku.

Siltumserviss Rīga - Slikts serviss

Slikts serviss 10. Oktobrī "siltumserviss" Rīga Juglas 21 atslēdza karsto ūdeni. Iedzīvotājus par to nebrīdināja pirms tam. 3 dienas jau nav karstā ūdens. Siltumserviss uz vairākkārtējiem lūgumiem, nokārtot situāciju un pieslēgt iedzīvotājiem karsto ūdeni, nereaģē.

Siltumserviss Rīga - Māja bez karstā ūdens

Māja bez karstā ūdens Jau trīs dienas mājai Sergeja Eizenšteina ielā 63 nav karstais ūdens. Stāvvadi auksti. Siltumserviss ignorē pieteikumus un neceļ telefonu, nav iespējams sazvanīt. Nekādas informācijas nav. Arī apkure nav pieslēgta, lai gan Rnp mājaslapā rakstīts, ka vakardien bija jābūt. Vai tiešām ir cilvēcīgi dzīvot bez iespējas nomazgāties siltā ūdenī, kad ārā ir 11 grādi?

L LMAOooO 12.10.2023
Komentāri 0 Pakalpojumi

Nereta SIA - Slikts serviss

Salaspils pieņemšanas punktā 05.09. nodevu iztīrīt vilnas segu. Izpildes datums 25.09. Norādītajā datumā segas nav. Šodien ir 05.10. Segas vēl jo projām nav. Trīs reizes biju punktā, atbildes vienas un tās pašas. Kur sega? Nezinu. Kāpēc nav laikā iztīrīta? Nezinu. Kad būs? Nezinu. Darbinieks sazināties ar administrāciju nevar, jo tur neatbild.

Mobilly - Slikts serviss

Slikts serviss Papildinaju mobilly kontu, atvilka no bankas konta naudu, bet mobilly konta neienaca nauda. Japievers uzmaniba ka Mobilly taja bridi kartigi nestradaja, nevareja nopirkt pat vilciena bileti. Beigas kaut ka dabuju, bet nauda mobilly konta noteikti neienaca. Otra lieta bija Kipsala parkings - iebraucu, samaksaju, atvilka 3 eur. Sodien atnak sods ka nav apmaksats. Japievers uzmaniba, ka maksajot par Kipsalas parkingu Mobilly radija pogu - atvert slakbaumu un apmaksat, bet dzive slakbaums bija jau...

SIA Rīgas meži / SIA Rīgas dārzi un parki - Mobings, bosings

Pašreizējā vadība nodarbojas ar mobingu un bosingu. Masveidā atlaiž profesionālus darbiniekus. Iespējams domā, ka profesionāļi stāv rindā uz šiem darbiem. Un, tik pat labi varbūt iedomājas, ka ar B kategorijas tiesībām spēs profesionāli tikt galā ar apsaimniekot teritorijas (ziemā sniega tīrīšana, rudenī lapas, vasarā laistīšanas utt ). Visiem jaunajiem darbiniekiem sprauž batonus ausīs.

Berga Nami - Dzīvoklī kurā neviens nedzīvo, jūlijā jāmaksā par apkuri

2023. gada Jūlijs, vasaras mēnesis. Komunālo maksājumu rēķinā, par dzīvokli, kurā neviens nedzīvo ir uzrakstīts, ka jāmaksā 23 EUR par 'APKURE' un 22 EUR par 'KARSTĀ ŪDENS UZSILDĪŠANA'. Kāpēc man būtu jāmaksā par šīm lietām, ja dzīvoklī neviens neko neizmanto un nedzīvo? Kāpēc man jāapmaksā par citiem, kas dzīvo ēkā?

Venipak - Slikts serviss, melošana

Slikts serviss, melošana Venipak ir sliktākais serviss ko esmu pēdējā laikā redzējis. Pasūtot preci uz biroju ar nākošās dienas piegādi (papildus maksa) , venipak paziņoja ka piegādās paciņu. Nākošajā dienā, gaidīju līdz plkst. 16.00, darbadiena nāca uz beigām un zvanīju uz venipak (maksas tālrunis, tur paziņoja, ka paciņa vēl nav izņemta no veikala, teicu lai sūta pirmdien, sestdien saņēmu ziņu ka paciņa tiks piegādāta tās dienas laikā, kurjers neatbild.

SIA IT klīnings - Slikti veikts pakalpojums

Slikti veikts pakalpojums Многие люди думают что благодаря клининговым компаниям, можно освободить себя от уборки лишь заплатив. Наивно полагая что это действительно так. Мы с моим парнем тоже решили воспользоваться данной услугой. В интернете мы нашла такую «чудо» компанию под названием Cleanwhale. Заключили договор на генеральную уборку и с предвкушением стали ждать результат. Вы уже наверное догадались какого же было наше разочарование когда мы вернулись домой. За такие деньги которые мы заплатили а именно 290€ то...

SIA GELVORASERGEL - KRAPSANA

Nāk izziņas ka esmu paradā tele2 14 gadus atpakal kaut kāds parāds biju izbrīnā jo parādu tele2 nav. Aizbraucu uz tele2 ofisu saku ta un ta no gelvoras nak izzinas itka esmu jums parada tele d2 atbild ka prarādā viniem neesmu ar ko apstiprinaja atsutot man dokumentu uz e pastu ka parāda neesmu . Aizsūtiju kopiju uz gelvora ar paskaidrojumu ka parādu nav !uz ko viņi atbildeja ka viņiem nav tadas infirmacijas un ielika paradpiedziņā par it neko! Teicu lai atsūta man uz e pastu oficialo...

H havit 18.09.2023
Komentāri 12 Pakalpojumi

TOP Partika - Preces neatbilstība summai norādītajai

Preces neatbilstība summai norādītajai Kā var pārdot preci par vecu summu. Kāpēc kārtējo reizi es redzu ka šmaucas, kas tas ir ka nevar laikus Cenas precēm nomainīt. Vai tiešām nevar pastities, kāpēc man ir jāatsakās no kādas preces. Priekškam jūs tur strādājat, lai visu laiku atvainotos. Pienāks laiks un es vairs uz nevienu topu neiešu iepirkties, ja nemainīsies attieksme pret precēm un to summām.

Venipak - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju no temu.com, vienmēr bija kurjeri no kompānijas itella, brīnišķīgs serviss un vienmēr viss laikā nācā, šoreiz bija variants tikai venipak, domāju, ka nekādas problēmas nebūšot un paciņa atnāks laicīgi, ja pat ar kavējumu tas nekas. Pasūtīju 1. Sept un 6. Sept bija pēdējā informācija par manu paciņu, ka muitošana ir pabeigta un ir jāgaida, lai venipak paņem paciņu. Teica, ka var ilgt 2-4 dienām. Jau pie velna ir 13. Sept un savu paciņu un informāciju par to es neesmu redzējusi. Pagāja 7...

Ķīmiskā tīrītava Clean control - Nav pieejami pakalpojumi un slikts s serviss

Nav pieejami pakalpojumi un slikts s serviss Ķīmiskā tīrītava Clean control mājas lapā un pieņemšanas punkta nav pakalpojumu izcenojumus , ar parasto tālruni bez mobilaja lietotni nevar saņemt nekādu informāciju pieņemšanās punkta, nevar saņemt ari pavadzīmi vai rēķinu.

AtrisinātaWolt - КУЛЬТУРА

КУЛЬТУРА Это не про сервис, это про культуру. Интересно знать, курьеры азиатского происхождения знакомы с правилами дорожного поведения в Латвии? Столкнулась с ситуацией, когда при посадке на улице Кр.Барона в трамвай пассажиры были уквально протаранены курьером Wolt на мопеде.Он не только не остановился, для того чтобы не мешать высадке-посадке поссажиров, но и нагло пер через толту людей наезжая на них. При попытке сделать замечание, получила средний палец кверху.

Venipak - Обман

Обман 21.08.2023.г. присылает смс о доставке посылке в определенное время и присылает номер курьера, находился за границей. Пишу смс курьеру что не нахожусь в Латвии и буду в Латвии только 29.08.2023.г. Спрашиваю где и как можно будет забрать посылку. Курьер перезванивает через время и объясняю ситуацию, он говорит что хорошо, так и запишет. Ни сообщает о том что больше 3 дней они посылку не хранят, и производят от моего лица мол я отказался от посылки и возвращают ее отправителю. Полный непрфофессонализм работников логистической компании и безответственное отношение работников к клиенту.

Hagberg - Nekompetentākie no nekompetentākajiem

Nekompetentākie no nekompetentākajiem Murgs! Uzņēmums, kurš vizuāli izskatās pēc savas nozares lietpratējiem, realitātē ir tik "niecīgs"! Konkrēti runa iet par Ropažu novada ciemu, "Upeslejas", tā ciema nosaukums un arī ielas nosaukums ir lielā maģistra cienīgs: Zahārija Stopija iela 14. Lūk! Trešo dienu nav karstā ūdens, saprotu, ir cilvēki kuriem tā nav problēmà mūsu laika šķēlumā, bet visam ir sava Cena, nav no lētākajiem "praisiem". Sazvanot zvanu centra operātoru, kurš pa ausu galu galiem esot kaut ko dzirdējis, bet nē, nav...