Reitings Līzings un Kredīts

1aizdevums.lv
Latvijas kredītņēmēju palīdzības programma
100%

Melnā Lapa SIA - Slikts serviss

Slikts serviss Sarunas laikā sieviete neadekvāti runā, mētājas ar apvainojumiem un nepatiesiem pieņēmumiem, draudi par policiju 17e apmērā. Pēc aizrādījuma šādi nerunāt un nebļaut nekas nemainījās, norādīju lai pati neaizmirst, ka saruna tiek ierakstīta, reizes 4 vai 5 palūdzu, lai sūta rekvizītus, bet turpināja klaigāt, beigās pateica atsūtīs SMS un nolika klausuli. Pilnīgi zem katras kritikas šāds sarunas veids.

AtrisinātaBanknote.lv - Krāpšana, preces/naudas neatgriešana

Krāpšana, preces/naudas neatgriešana Nopirku Aleksandra Čaka 108 Banknote filiālē telefonu, kurš bija bojāts. 18.janvārī nodevu atpakaļ tajā pašā filiālē šo telefonu uz remontu, pretī saņemot Pieņemšanas-nodošanas aktu. Tika ziņots, ka telefons tiks sataisīts vai arī nauda tiks agriezta un pārskaitīta uz bankas kontu. Paņēma gan telefona numuru, gan bankas numuru no manis. Šodien ir 20.februāris, pagājis ir vairāk kā mēnesis, bet Banknotē neviens neko nezin. Nezin, kur ir telefons, kad būs telefons vai nauda. Remontā telefona nav...

Paus Konsults - Krāpšana

Krāpšana Kompānija nepietiek līdzekļu un meigina krāpt cilvēkus ! Uzzina par veciem parādiem kuri ir dzēsti un atkārtoti pieprasa nomaksāt viņus , tā ka viņi ir juridiska kompānija , viņi var ierakstīt parādus kredītu vēsture neuzrādot ne kādus dokumentus , visi kuri ir apkrāpti lūdzu rakstāt iesniegumu policija !

E-Lats - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti nožēloju, ka saskāros ar šo kompāniju. Pietiek ar to, ka procenti ir kosmoss. Tagad auto ir no šīs kompānijas. Nekad nesūta nevienu rēķinu neko. Te pēkšņi vienā mēnesī parāds. Par ko? Tiešām tik grūti atsūtīt rēķinu, lai var saprast kas notiek, kā to dara jebkura cita normāla iestāde. Maksāts ir katru mēnesi. Neiesaku nevienam nekad.

Banknote.lv - Ne zinija par produktu

Ne zinija par produktu Tika atnests produkts, (skylanders figūras+video spēles disc priekš playstation3-4 pārdevējs izteica, kad tā nepieņems, jo viņam nav ne jausmas, kas tas ir, pat nebija ieinteresēts apskatīt datu bāzē. Rupja attieksme, neprofesionāla pret klientu attieksme un tas ir dzirdēts no vairākiem cilvēkiem.

Julianus Inkasso Latvija SIA - Krāpšana, rekets, draudi

Situācija sekojoša: bija sastādīts uz gadu atmaksas grafiks, maksājumus vienmēr esmu laikā veicis, bet paliku bez oficiāliem ienākumiem, pat, tad katru mēnesi veicu maksājumus pēc grafika. Zvanīju un minēju, ka kavēšu 1 mēnesi un naudu pārskaitīšu nākošajā mēnesī kopā ar tekošo maksājumu. Atbilde bija meliem pilna, lai neuztraucos un, kad var maksāt, bet tajā pašā laikā katru dienu nāk reketa e-pasti, ka izspiež naudu un liek maksāt biežāk kā grafikā norādīts, zvanīju un jautāju, kas par...

Banknote.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Kāpēc banknote.lv nevar veikt norēķinus ar bankas karti, šodien vēlējos pagarināt aizdevuma līgumu un norēķinu veikt ar bankas karti jo skaidrā nauda nebija, kur man atteica paziņoja ka ar bankas karti nerēķināties nevar, jautājums kāpēc nopirkt preci lombardā var nerēķināties ar karti bet veicot citus pakalpojumus ar karti norēķināties nevar dēļ tā man nācās meklēt bankomātu lai izņemtu skaidru naudu.

Banknote.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Kāpēc Banknote.lv nepadomā par to ka preci klients var izpirkt pa daļām ne jau aiz labas gribas es savu preci ieķīlājot lambarda to izpērkot man netiek piedāvāts izpirkt savu preci pa daļām tas ir piemērs ķīlas summa izņemot sastāda 64.30€ kāpēc es nevaru šo summu sadalīt piemēram divas reizes ok labi procenti to saprotu bet līdz ar to procenti arī mazāki īsāk sakot iedarbināt tādu sistēmu ka to dara citas kompānijas kuras ir šāda iespēja un cik tas ir labi nevis kā uzreiz ņem kur gribi visu summu un pēc pāris dienām ķīlā atkal no jauna.

InCredit Group - Krāpšana

Krāpšana Incredit izsniedza aizdevumu, mājaslapā un piedāvājumā nekas netika minēts par 10% summu, kas jāmaksā, pēc tam kad parakstījos, tad ieskaitīja naudu kontā un atsūtīja līgumu, kur bija minēti 10%, ko nesaņēmu, bet bija jāatmaksā..

Banknote.lv - Krāpšana

Krāpšana Iepriekš Banknote.lv aizpildīju pieteikumu par mantas ieķīlāšanu, saņēmu atbildi ka varu ieķīlāt savu preci par 350.00 ierodoties uz vietas pateica 230.00 kādēļ tā ir jāmelo? Prece ķīlāšanai ir jauna un iepakojumā kas nav ticis atvērts ar čeku un garantiju. Reklamē viņi ka dod līdz 95% no mantas vērtības bet realitātē ja mana prece jauna maksā 700.00 bet dod 230.00 tad jautājums kādēļ tā tiek melots klientiem?

Banknote.lv - Prasība

Prasība Gribēju sūdzoties, pār prasību pēc nomainīta kontā filiāle, papīru no bankā pār triem mēnešiem garumā laikā. Sūdzos pār tāda lietā kā jaunas cipari vajag kaukt kāda veidā apstiprināt, vārds uzvārds tā pat i. Vispār ne tikai pār, šajā vēstule. Savā dzīve es esmu daudzumā nerakstīju pār notikušu, valstī kūri es dzimusi kā sakārot naudiem. Kā nopelnīti ne patim apjedoto darbā laikā pārskaitot kā pabāls vai nākamā algā, ne skaidrā naudā tā nāvi redzama. Pār kredītos līniju cilvēka nesaskaņota...

AtrisinātaBanknote.lv - Apvainojumi un slikta apkalpošana

Apvainojumi un slikta apkalpošana Šodien 10.12.22 ar vīru bijām Juglas 45 banknotē pie darbinieces Jeļenas Garabas kura ir tiešām drausmīgs darbinieks! Ne viņa zin kas ir mikrofons, ne pumpis pluss vēl apvaino un zvana uz privāto telefonu par itkā neeksistējošiem 15 eur. Apkalpošana gandrīz 2h apmērā. Paldies vairs otrreiz neiesim!

Julianus inkasso - Nepamatota parāda pieprasīšana

Nepamatota parāda pieprasīšana Labdien! Silti iesaku cilvēkiem,pirms risiniet jeb kādus parāda atmaksas jautājumus ar šo, vai arī citām parādu piedzinēju kompānijām, VISMAZ parbaudīt savus datus "Manakreditvesture.lv". Ar šo kompāniju esmu saistīta. Varētu šodien pat teikt, paldies dievam, ka man ir spēkā tiesas spriedums! Summa noteikta. Procenti vairs "netek". Parādu tiesa sadalīja saprātīgā maksājuma grafikā. Viss jau būtu labi. Bet nē, apetīte tak parādās "ēdot"! Un šodien jauns zvans, par jaunu parādu... Kuru e...

Gaidis Zuļķis - krāpšana

Mm.lv sludinājumu, ka meklēju privāto aizdevēju, atsaucās Gaidis Zuļķis un piedāvāja savu palīdzību, sazinājāmies caur e-pastu, šī persona atsūtīja savu pases foto, lai dabūtu aizdevumu pieprasīja iemaksāt komisijas maksu 35euro uz moneses bankas kontu, to arī izdarīju, ar to nepietika, pieprasīja vēl iemaksāt 200euro, darīts 4000eur būs kontā uzreiz pēc 200eur vnv apstiprinajuma maksajuma. Aizdevums ir apstiprināts un 4000 eur tiks izmaksāts nekavējoties dažu mirkļu minūtes laika, iemaksāju...

Citadele banka - Обман

Обман Вообщем нашла в интернете человека, брокера, она пообещала оформить мне кредит на хороший срок и сумму которая мне требовалась очень срочно. Сказала что этот банк мне одобрил, прислала договор, до этого попросила все мои данные и фото паспорта, скинула ссылку, я перешла зарегистрировалась. А теперь банк требует чтоб я платила, чтобы вывести деньги

Banknote.lv - Krāpšana

Krāpšana Nožēlojams uzņēmums, būsim godīgi, šis uzņēmums pelna naudu tikai uz nelaimīgo cilvēku rēķinu. Atveriet acis! Tāpat uz urrā tiek tirgotas zagtās preces... Tātad uzņēmums pelna naudu arī uz zagļa rēķinu? ! Lai saprastu uzņēmuma vērtības (noziedzības atbslstīšanu,) cilvēkiem nākas aiziet no darba sakarā ar to ka viņi neatbilst uzņēmuma liekulības formulai. Darīšu visu lai glābtu savus cilvēkus no 90-to gadu režīma.

VIZIA - Nevar sazvanīt

Par VIZIA, nolēmu paņemt naudu, kad izsniedza kredītu viss skaisti, kad vēlējos to atmaksāta tai pašā dienā, jo kļūdaini paņēmu nepareizo summu - tad atteikuma tiesību izmantošanai - viņi neatbild ne uz e pastiem , ne telefona zvaniem. Nevar tos sazvanīt. Watsapp atbild ar tekstu rakstiet no sava e pasta, kaut ar to izdarīju. Vienkārši kā paņemt naudu viņi māk ,bet kad jānāk klientam pretim tad nekā.

Banknote.lv - Negodīga rīcība

Negodīga rīcība Šodien iegādājos tv samsung ue40j5202ak. Aizvedot tv mājās izrādījās, ka nav visas detaļas kājām par ko pati nenojautu. Sazvanoties ar pārdevēju un izstāstot problēmu viņas atbilde bija, ka nav pieņēmusi tv un neko nezina. Naudu solīja atgriezt.

Julianus inkasso - Pretīga attieksme

Pretīga attieksme Pretīgs krāpnieku kantoris. Bijām vienojušies par parāda atmaksas grafiku, maksājumus veicu norādītajos datumos. Kādu dienu izdomāju paskatīties cik tad vēl atlicis ir, un ieraugu, ka viņu saitā norādīts, ka pret mani ir iesniegta prasība tiesā, neskatoties uz grafiku un veiktajiem maksājumiem. Tā kā deklarēta dzīvesvieta ir Latvijā, tad vēstules no tiesas bija pagājušas gar degunu (paldies radiem) . Sazinājos ar krāpnieku kantori, viņi neko sakarīgi pateikt nevarēja, tikai to, ka...

Melnā Lapa SIA - Krāpšana

Krāpšana Сегодня получила смс от компании мелна лапа о долге в 17 евро. В смс не указано за что. Позвонила, сказали, что долг с 2020! Года. Хотелось бы узнать, где эти так называемые господа были 12 года и почему, если я должна, за этот период не сообщили мне об этом долге? Задав этот вопрос по телефону, получила хамский ответ, что они не обязаны ничего сообщать. И то, что я им должна-это моя вина и они подадут в суд. Когда прекратится этот бардак с этой хамской компанией? На вопрос когда и куда вы мне присылали письма девушка говорит, что их письма идут в спам, а спам через время их удаляет.