Reitings Interneta veikali

Lovegiftlv
5x.lv
Ietaupi24.lv

Superprodukti - Krāpšana

https://superprodukts.com/veikals - Preci var pasūtīt un naudu samaksāt. Taču nekas vairāk kā pirkuma apstiprinājums neseko. Norādītais e-pasts nedarbojas/neeksistē, tālruņa numurs zvanus nepieņem. Diemžēl izskatās, ka neesmu vienīgais. Krāpniecība ! ! ! Uzmanieties!

220.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Neiesaku iepirkties šajā internetveikalā. Veikalam ir vairāki partneri un viņi strādā ļoti nekvalitatīvi - regulāri kavē pasūtījuma izpildi, ja ir problēmas ar pasūtījumu - klientu konsultants jums Nepalīdzēs, bet pateiks - kā "tā ir mūsu partneru kļūda". Nekādas atbildības. Par situāciju - biju pasūtījis bērnu skūteri - meitai drīz dzimšanas diena. Piegādātājs - 220.lv partneris easyshop (Lietuva) . Man vajadzēja īpašu krāsu, atradu tādu 220.lv. Preci biju pasūtījis laikus. Pirmkārt sūtījum...

Ksenukai.lv - Krāpšana

Krāpšana Uzņēmuma Kesko Senukai internetveikalā tiek tirgotas klientu atgrieztas preces ar bojājumiem un iztrūkstošu kompletāciju, kuras aprakstā tiek uzdotas par pilnīgi jaunām, nelietotām precēm ar bojātu iepakojumu, kas nekādi neatbilst patiesībai - bojājumi un iztrūkstošā kompletācija nav novērsta. Uzņēmums kesko senukai pircēja lūgumu vismaz nodrošināt iztrūkstošo preces kompletāciju pilnīgi ignorē. Pasūtījuma Nr. E01292857

220.lv - Krāpšana

Krāpšana Iegādājos internetā komplektu-telefona aizsargstikliņu un maciņu. Atsūtīja tikai maciņu, bet Stikliņu nē. 14. Februārī bija šis sūtījums, bet līdz šai dienai nav atraduši risinājumu. Neiesaku šādus komplektus pie viņiem, jo izskatās pēc reālas naudas izkrāpšanas.

Atrisināta220.lv - Neatgriež naudu

Neatgriež naudu 2. Martā iegādājos izlietni, kura izrādījās sasista. Preci atgriezu tur pat uz vietas klientu centrā. Solīja naudu atgriezt 14 dienu laikā, ir jau pagājušas 18 dienas un nauda vēl nav atgriezta. Sazvanot solīja, ka nodos ziņu menedžerim un situācija tiks atrisināta.

Tonerin - Krāpšana

Pārdod neeksistējošu preci, liekot interneta viltus ziņas (viens no piemēriem: Raimonds Pauls uz nāves gultas, pēc zāļu lietošanas atlabis. Sākuma interneta vietne, kur var iegādāties preci: https://cenacpa.lv/tonerins/, bet ko līdz uzspiež uz Pogas "pasūtīt ar atlaidi" tā atver nezināmas izcelsmes interneta vietni: https://lotwwgst.Newhealthfito.com/ numurs no kura zvana +37167885017

Kempinski - Preci nepiegādā un naudu neatgriež

Kempinski boutique neiesaku iegādāties viņu preces! Kempinski viesnīcā nevarēja izsniegt preci, ko viņi piedāvā iegādāties, tādēļ darbiniece ieteica pasūtīt preci internetā https://kempinskiboutique.com. Preci pasūtīju un naudu aizskaitīju, atnāca apstiprinājums, ka prece tiks piegādāta 10 darba dienu laikā. Kad pēc 10 dienām sūtīju epastu, lai noskaidrotu, kur ir prece, tad atbildēja, ka preci nevarot piegādāt, ka varot izvēlēties citu preci, vai pieprasīt atgriezt naudu. Pieprasīju naudu, bet gaidu joprojām, naudu neskaita!

220.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Gribu brīdināt visus- prece netiks piegādāta termiņā. Sūtījumu pasūtīju 19.02 preci kas nav atnācis norādītajā laikā 13.03. Es jau gaidu mēnesi. Pabrīdināts es tiku tikai pēc 3 dienām, kad jau kavēja. Atsūta info- mēs gaidām no piegādātāja- būs 22.03. Jūs tur d**** esat? Vēl divas nedēļas man jāgaida?! Es sen būtu tad citur pasūtījis, attieksme pret klientu nekāda, atsūta tik tekstu gaidām no piegādātāja. Tā nav mana problēma ka nevarējāt to izdarīt laicīgi! Es gaidu savu preci! Netaisos vēl gaidīt, kamēr Jūs paši maldināt ar piegādes laikiem! Pēc 22.03 atkal būs info- sorry gaidi vēl?

220.lv - Бракованный товар и несоблюдение обязательств по возврату средств

Бракованный товар и несоблюдение обязательств по возврату средств Хочу поделиться своим негативным опытом покупки в магазине 220.lv. После того, как приобрел дорогую технику и привез её домой, обнаружил, что товар оказался бракованным. Немедленно обратился в поддержку, и мне посоветовали вернуть товар обратно в магазин. Однако, на месте мне отказали в обмене товара или возврате средств в соответствии с моими законными правами на возврат в течение 14 дней. Их аргументация была противоречивой и непонятной, утверждая, что я уже воспользовался товаром. При этом...

Makeup.lv - Мошенничество , обман покупателей

Мошенничество , обман покупателей Интернет-магазин makeup.lv имеет много филиалов, основной магазин находится в польше. Торгуют некачественным товаром и подделками. Получив такие 2 посылки товара с браком, я отправила их на возврат по всем правилам данного интернет магазина. Но в итоге уже прошло 2 месяца, магазин не отвечает на звонки и мои письма по эл почте с требованием вернуть деньги клиенту. Все негативные отзывы о товарах на сайте стираются администрацией, клиент полностью игнорирован. Мошенничество в чистом виде. Очень...

220.lv - Krāpšana

Krāpšana 220.lv pārdod kniedēšanas pistoli+kniežu komplekts. Preces id 23932076. Atsūtīja tikai kniedes. Prece aprakstā minēta kā instruments, arī attēlā nepārprotami pistole ir kopā ar kniežu kastīti. Atklāta pircēju krāpšana. Ir vairāki pistoles attēli no dažādām pusēm un iepakojuma kaste atbilst pistoles garumam-29cm, taču iekšā 9cm kastīte ar kniedēm un viss. Caur veikalu 220.lv tirgo veikals compare tools.

220.lv - Krāpšana

Krāpšana Pārdeva lietotu preci kā jaunu - atverot bija redzami skrāpējumi, nevīžīgi iebāzts oriģinālajā iepakojumā. Apskatot oficiālo izpakošanas video redzams, ka precei bija jābūt vēl papildus maisiņā iepkotai. Zvanot uz klientu atbalstu lūdza sūtīt e-pastu uz [slēpt]@220.lv no kura nekādas atbildes nesekoja. Lasot citu klientu atsauksmes izskatās, ka pārdot atgrieztas, lietotas, demo preces ir šī uzņēmuma stratēģija. Pieļauji, ka liela daļa klientu nepamana vai nevēlas noņemties ar atgriešanu.

Sikumi.lv - Rupja krāpšana

Rupja krāpšana Tas nav biznesa, bet ļoti rupjas spekulācijas piemērs. Tika pārdota prece, kas 17-18x (!) pārsniedz cita tirgotāju piedāvāto. Kontroles pēc nopirku arī no konkurenta: tā pati prece 1: 1, tikai sikumi.lv to tirgo bez oriģinālā iepakojuma, lai noslēptu arī izcelsmi. Rupji. Lietuviešu kompānija produktus no Ķīnas Latvijā tirgo zelta stienīšu Cenā. Žēl, ka to neattapu laikus un katra eiro, ar ko viņu "biznesu" atbalstīju.

220.lv - Сроки исполнения заказа

Сроки исполнения заказа Заказал часы 14.02.2024. Часы сыну и он должен был забрать. Заказ должен был быть в магазине 27.02.2024. Сын приехал, сначала сказали, что товар не оплачен, позже сказали, что заказ не готов... Через час после визита сына в магазин, мне пришло смс от магазина, что планируемое время исполнения заказа 05.03.2024. Часы были подарком на день рождения. Вместо радости сына, испорченное настроение, никаких извинений...

Kleitastev.com - Slikts serviss un kvalitāte

Slikts serviss un kvalitāte Pasūtīju kleitu, kuras kvalitātē pat tuvu nebija cenai un uz auguma izskatās daudz savādāk. Atgriezt nevarēju, jo akcijas precei var izņemt tikai dāvanu karti. Kad gribēju atprečot dāvanu karti summa bija mazāka nekā dāvanu karte, bet par piegādi tāpat atsevišķi lika maksāt! Saziņa ar īpašnieci briesmīga. Pašā veikalā atdevu iepriekšējo kleitu, veikals pustukš nav pat ko vietā paņemt. Sūtot pirmo kleitu pēc apmaksās man uzrakstīja, ka izvēlētā krāsa nemaz nav. Nu šausmīgi. Neiesaki par visiem 100%!

Percatri.lv - Мошенники

Мошенники Заказала на сайте Percatri подарок ребёнку (детский столик в автомашину) и оплатила товар сразу (других вариантов нет) доставка от3-5 дней. Товара нет, по указанной электронной почте [slēpt]@percatri.lv) отвечает автоответчик. После того как я оплатила товар на телефон пришло сообщение (см. Фото)

220.lv - 220.lv/ Ужасное обслуживание и халатность

220.lv/ Ужасное обслуживание и халатность Не советую заказывать технику через 220.lv. Приобрели кофемашину, во время приготовления кофе обнаружили, что датчик давления не работает. Сразу же сдали кофемашину обратно. Ждали ответа от представителя 3 недели. По итогу, сервис сказал, что все работает. Дома, раскрыв машину, обнаружили, что отсутствует темпер, а неисправность барометра не была исправлена! По итогу, что мы имеем: потраченные деньги, потраченные нервы. Чего мы не имеем: темпер, рабочий барометр.

Iizii. Eu - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! Sūdzēšos par unikālo servisu. Saucas ka pareizi sakaitināt klientu neko nenopelnīt un saņemt sūdzību. Šis veikals ir uzvarētājs. 23 janvārī 2024 gada izveidoju divas pasūtījumus pirmais pasūtījums 23394, otrais 23409. Vīrietis pirms es izveidoja pasūtījumu visu izstāstīja par pasūtījumu un pateica ka vajag pa priekšu samaksāt es uz to teicu ka man ir pirmā pieredze ar šo veikalu un es negribu maksāt pa priekšu. Tad viņš teica ka labi, samaksāšu pie saņemšanas veikala. Ap 4 februāri...

Atrisināta220.lv - Brāķēts augļu žāvētājs

Brāķēts augļu žāvētājs Atnāca sabojāta prece augļu žāvētājs ar vairākām plaisām. Esmu šokēta, ka var sūtīt brāķēto preci klientam. Nevienam neiesaku sūtīt tajā platformā nekādas preces, jo atnāk ar defektiem un jūs veltītisiet savu laiku un nervus lai atgriezt naudu atpakaļ.

Mardadzis.lv, VIN-E SIA - Nav saņemts pasūtījums

2023. Gada 26. Oktobrī veicu pasūtījumu www.mardadzis.lv. Novembra sākumā uz ziņu e-pastā atrunājās, ka jāgaida, jo liels pieprasījums. Kad prece tā arī netika saņemta, novembrī un decembrī sūtīju ziņas e-pastā un mājas lapas kontaktformā, lai atskaita naudu. Reakcija uz to – nekāda. Tad janvārī facebook vietnē pamanīju, ka mardadzis.lv atkal reklamē savu šo produktu, uzrakstīju jautājumu komentārā – mani nobloķēja. Tagad, februārī, zvanīju uz mājas lapā norādīto tel. Nr. , neatbildēja. Arī uz nosūtīto īsziņu, lai atzvana, nav atbildējuši. Skumji, ka mūsu pašu vietējie bāleliņi šādi uzvedas ☹