Reitings Datori

Datori Elektriski Mehāniskās Tehnoloģijas Elektronikas un Tehnikas veikali Elektrotehnikas serviss Mobilie telefoni
Sūdzību skaits uzņēmumā
Pcdakteris.lv
25%
Imo.lv

Datoru veselības centrs/SIA 917 498 814 316 - Krāpšana, zagšana

Krāpšana, zagšana Nekādā gadījumā nedodiet labot datorus šajā servisā: Datoru Veselības Centrs. Tagad ir zem sia "917 498 814 316. Atpakaļ nesaņemsiet ne avansā iemaksāto naudu, ne ierīci pilnā komplektācijā. Datoru atdeva bez cietā diska! Kantori sazvanīt nevar, telefonu neceļ, uz e-pastiem neatbild! Par šo kantori iesniegums iesniegts policijā.

Dap datoru serviss - Slikts serviss

Slikts serviss. Sameklēju iestādi internetā, piezvanīju paprasīt, vai viņi veic man vajadzīgos pakalpojumus, atbildēja apstiprinoši. Kad ierados, man pateica, ka tādu servisu neveicot un nebija izpalīdzīgi/pateica, ka Rīgā vispār tādus servisus neveicot, kas man pagaidām izklausās maldinoši.

D Dove1993 06.03.2024

1a.lv, Portatīvais dators ASUS ROG Strix G18 - Ļoti slikts serviss, krāpšana

Ļoti slikts serviss, krāpšana 20.02.2024 tika iegādāta prece portatīvais dators asus Rog Strix g18 g814jv-n6034w 90nr0cm1-m001z0, intel® core™ i9-13980hx, 32 gb, 2 tb, 18 ", nvidia geforce rtx 4060 2649.00 eur vērtībā. Interneta veikals informēja, ka prece tiks saņemta 1. Martā, kas ir salīdzinoši ilgs laiks šādas dārgas preces iegādei. 1. Marta vakarā ap plkst. 19.35 tika saņemta īsziņa, ka prece ir gatava saņemšanai. Saņemot un atverot preci, tika konstatēts, ka preces klaviatūra neatbilst fotoattēlos norādītajam...

Evita Eva 02.03.2024

Datoru veselības centrs - Slikts serviss

Slikts serviss Крайне не советую обращаться в эту шарашкину контору. 2 месяца мурижили с ремонтом пылесоса, не ответа ни привета ни какой информации только кормление завтраками и вымышлеными поломками, зря потраченое время, в итоге устройство даже не было вскрыто для проверки, все заводские пломбы на месте при осмотре. Отношение к клиентам нулевое.

Datoru veselības centrs - Krāpšana

Krāpšana Krāpnieki, zagļi, vērsīšos patērētāju aizsardzības centrā un policijā par izkrāptiem 650.00 eiro un nozagtu macbook air. Tika samaksāts par remontu 650.00 eiro, netiek atgriesta ne nauda, ne dators, maina filiāles, tiek ignorēti zvani. Neiekrītiet šo krāpnieku pakalpojumos.

K Kendama 13.02.2024

Vitalijs Pontjakovs - Krāpšana

Krāpšana Vitalijs Pontjakovs, krāpnieks. Facebook marketplace tirgo lietotu datoru, tiek sarunāta sūtīšana, pārskaitīta nauda, bet vēlāk pircējs tiek nobloķēts, prece netiek izsūtīta un nauda tiek paturēta. Aicinu cilvēkus neuzķerties uz šo personu, iespējams apkrāpti ir vēl daudz cilvēku. Pirms preču iegādes rūpīgi izvērtēt pārdevēja profilu, iegooglējot vārdu, vai neuzrādas sūdzības.

V valts1234 07.02.2024

Datoru veselības centrs - Худший работодатель

Худший работодатель Ни в коем случае не идите туда работать. Руководитель (нельзя его по хорошему так назвать) будет учить Вас обманывать клиентов, что бы Вы приносили прибыль ему, устроены будете не официально, если даже и официально то на четверть ставки, то есть никаких налогов он за вас не заплатит, это значит что никакого нормального отпуска, больничного вы не получите, работать надо будет 6 дней в неделю, так же без праздничных выходных, то есть переработка, и доплачивать вам за это не будут. Не при каких...

A Andrey999 02.02.2024
Komentāri 1 Datori

Ideal.lv - ja pirkt apple produktus, tad noteikti šeit

ja pirkt apple produktus, tad noteikti šeit Kaspars un Anastasija veikalā "iDeal" ir patiesi profesionāļi. Apple ierīču jomā. Viņi ne tikai lieliski pārzina visu piedāvājumu, bet arī spēj skaidri izskaidrot visas funkcijas un atrast vispiemērotāko variantu, ņemot vērā klienta vajadzības. Ja esat Apple produktu cienītājs, šī vieta ir absolūti labākā izvēle to iegādei. Liels paldies par izcilu apkalpošanu, noteikti iesaku šo veikalu.

R Raivis.oz 30.01.2024

Intop.lv - Slikts serviss

Cenas ir lētas, ja vēlaties iegādāties stacionāro datoru. Bet iesaku ļoti uzmanīties ar šo kantori, it īpaši, ja iestājas garantijas gadījumi. Ļoti klibo klienta apkalpošanas kvalitāte, nav ļoti ieinteresēti. Savu datoru nopirku pie šī uzņēmuma 1 gadu atpakaļ. Garantijas servisā sabija jau 4x. Pirmās divas reizes bija tā, ka pie slodzes slēdzās ārā. Nezinu, ko izdarīja, bet tagad neslēdzas ārā, bet man liekas, ka pēc šīs darbības dators kļuva arī nedaudz lēnāks. Pēdējās 2x pēkšņi bija palici...

R Ringolds 29.01.2024

Datamarket - strādā ļoti ātri

strādā ļoti ātri Datamarket vienkārši ir top-notch Manam telefonam sasists stikliņš nebija nekāds šovs un es nolēmu, ka to ir vērts uzticēt Datamarket profesionāļiem. Pēc īsas kafijas pārtraukuma laika es saņēmu savu telefonu atpakaļ un es pat nevarēju noticēt, cik lieliski tas izskatījās gluži kā jauns.Datamarket komanda strādā ļoti ātri. Esmu ļoti apmierināts ar viņu servisu, un, ja nākotnē būs jārisina kādas telefona problēmas, es noteikti vērsīšos pie viņiem.

J juris.de 26.01.2024

DVC Datoru veselibas centrs - Krāpšana

Krāpšana 2023. Gada 14. Jūlijā, noslēdzām līgumu iemaksājot 200.00 eiro par matricu televizoram. Solījumi pēc 4-6nedēļām netika izpildīti, tad Muitas vaina, meistara vaina un visāda veida atrunas par matricas sagādi.. Rakstījām uz e-pastu, nekādas reakcijas. Naudas atmaksa tika solīta no 29. Oktobra.2023 gada, solījumi bija no viena datuma līdz otram, pēdējais bija 31. Decembris2023. Gada. Nauda tā arī līdz 12.01.2024 200.00eiro apmērā nav ieskaitīta. Ar cieņu Iveta Kārkliņa

Ideal.lv - Konsultante bija ļoti izpalīdzīga

Konsultante  bija  ļoti  izpalīdzīga Vakardien apmeklēju Ideal TC Akropole, iegādājoties jaunu telefonu. Man vajadzēja pārnest no vecā telefona uz jauno visu informāciju. Konsultante bija ļoti izpalīdzīga un detalizēti paskaidroja visu pārnešanas procesu. Man patika viņas atsaucība un profesionalitāte. Šādām pieredzēm dēļ droši turpināšu iepirkties šajā vietā!

K Ketty_mu 12.01.2024

Kristians Kristaps Bergs - Krāpšana facebook tirdziņos

Krāpšana facebook tirdziņos No viltus profiliem ( Līga Berga- divi dažādi profili, Roberts Ozols- divi dažādi profili u.c.) Feisbūkā tirgo dažādas preces. Saņem pārskaitījumu, bet preces neizsūta, jo nav preču. Bildes gan profiliem, gan precēm nozagtas no citiem interneta resursiem. Pārskaitījums tiek veikts uz Kristians Kristaps Bergs kontu. Neuzķerieties.

Datoru veselības centrs - Обман, плохой сервис, не возвращают 330 евро

Обман, плохой сервис, не возвращают 330 евро ❌ 1 августа взяли 100% предоплату за деталь (экран для ноутбука, 330 евро) ❌ Спустя 3 недели, 24 августа (хотя обещали 1-2 нед) поставили бракованный экран + не выписали чек за ремонт (30 евро) ❌ 25 августа мастер забрал обратно деталь и сказал, что будет отправлять ее поставщику, и только после его подтверждения о том, что деталь бракована, вернут деньги ❌ с 28 сентября перестали отвечать на письма.

S smalkse 02.10.2023

Datamarket - Slikts serviss

Slikts serviss Teiksim tā! Ss.com izliek vienu preci un patiesībā tirgo dažādus atkritumus, uz lūgumu kaut ko paņemt vienkārši ignorē! Par nepareizo preces aprakstu jau klusēju, kas maldina nezinošus cilvēkus! Es ļoti neiesaku šo uzņēmumu! Paldies dievam, ka es viņiem netērēju savu laiku vai naudu!

N No name 21.09.2023
Komentāri 6 Datori

Ilab - Ļoti slikts serviss

Martā! Tika nodots remontā dators (macbook pro) klaviatūras maiņai - nestrādāja 2 taustiņi. 2 reizes teica, ka esot salabots, bet abas reizes nedarbojās nu jau vairāki taustiņi. Šodien atgrieza un paziņoja, ka viņi neko nevarot darīt. Tagad nestrādā neviena klaviatūras poga, iekšā grab baterija, trūkst skrūves. Kad teicu, ka šobrīd dators ir krietni sliktākā stāvoklī (kā kad to nodevu) , saņēmu vienaldzīgu atbildi - 'ko es no viņiem vēl gribot? '. Kaktu kantoris ar sliktu servisu.

A AL 13.09.2023

Datoru veselības centrs DVC - Krāpšana

Nekad nenesiet savas ierīces uz Dvc. Jūs apkrāps, jūs nedabūsiet atpakaļ ierīci un samaksato naudu! 2023. Gada 28. Februārī es nodevu portatīvo datoru remonta darbnīcā sia "datoru Veselības centrs", reģistrācijas nr.40103474459, turpmāk – dvc, filiālē “āgenskalns” - māza nometņu iela 32 (2. Stāvs) , tālr. : +37122003393. Datoru pieņēma Andris irbe, pretī izsniedzot no savas puses sagatavotu un parakstītu līgumu. 2023. Gada 02. Martā no dvc saņemts rēķins nr.668 par datora detaļa...

I IJ 02.08.2023

Datoru veselības centrs - Обман

Обман Здравствуйте! 28 февраля я сдал свой телевизор Sony в ремонт на замену матрицы. Мне пообещали отремонтировать в течение месяца, но этого не произошло, через месяц мне сказали что матрица находится на таможне и ждёт своей растаможки, прошло 3 месяца. После неоднократных звонков в сервис мне наконец-то сказали что матрица у мастера, но она пришла с дефектом, мне предложили звонить на таможню и разбираться с ними и выбивать у них деньги после чего я им сказал что это ваша проблема верните мне мои деньги, прошло 5 месяцев звоню каждый две-три недели и мне всё время обещают вернуть деньги..

O O Sergejs 26.07.2023
Komentāri 1 Datori

Latrvijas universitāte, Linux kopiena - Reklamē produktus, kurus nevar izmantot, sazināties nevar

Šodien bez datora mūsu dzīve nav iespējama. Diemžēl šis tehnoloģija galvenokārt tiek izmantotas privāto datu vākšanai un cilvēku materiālo līdzekļu izkrāpšanai. Notiek sadarbība starp oficiālajiem dažādu operētājsistēmu izplatītājiem un blēžiem, kuri šīs sistēmas izmanto lai iegūtu datus, vai lai apzagtu. Masu saziņas līdzekļos tiek ļoti daudz klāstīts par datu drošību un datoru aizsardzību, lai cilvēki šīs naudas izkrāpšanas uzskatītu kā pašu par sevi saprotamu sakarā ar datoru izmantošanu...

J Jānis 17.06.2023

Binitex - Krāpšana

Krāpšana Noziedznieki savus upurus meklē ss.lv lielākā programmatūras izstrādes kompānija daugavpilī meklē darbiniekus gan ar pieredzi, gan bez tās. Ja tu esi pieredzējis programmētājs, vai arī ir tikai sācis apgūt pamazināšanās programmēšanā, tev ir vēlme mācīties un augt kopā ar mums, tad sūti mums savu cv. Kampaņa Daugavpilī meklē programmētājus nozog savus testus tehniskos uzdevumus un nodod kā pāļus attīstībai un saskatījām tiek uzbrukts darbā un es ar tiesnesi atklāju savu kodu pēc mājas lapa...

A ARTUsjmwq 14.06.2023
Komentāri 2 Datori