Reitings Pakalpojumi

Copy Plus
Tusi Busi
Viesnīcu Tekstils
50%
Mākslas un antikvāro priekšmetu eksperti
LatTranZit
TeTi
Zebra Print
Ekspertu Pakalpojumi

Sakopkapus.lv - Slikts serviss

Skaista reklāma-bet darbus kuru summa mazāka par tūkstoti nedara.Notiek pierakstīšana darbiem kas nav jādara-to ko prasa nedzird un nedarīs.Lai maksājot naudu par darbiem arī kas nav jādara-tad tikai braukšot.Tāmi sastāda no zila gaisa neredzot objektu. Ļoti negodīgs šamaucēju kantoris!

Z zigs60 24.04.2024

SIA De Lera - Krāpšanas

Krāpšanas Как я искал подработку и стал жертвой мошенников в даукавпилсн магазин жэнской адэжды SIA De Lera хачу предупридить саискателей рекламных мэноджиров есть магазин дэдера в даугавпилсе им нужин был маркитолог чтобы разблакировать их страницу на фэйзбуки ани не магли потвердить личность и рекламный акаунт заблакировали мы встретились два раза я абеснил что нужин саставить договор и на аснаваний договара я выставлю щет по аказаной услуги маркитолога кансультацию придлажил два вырянта первый...

IRVE - Bojājums

Bojājums Briesmīgiiii! Nekad mūžā nenesiet uz Irve ķīmisko tīrīšanu. Aiznesu meitiņas izlaiduma kleitu un lūgumu izgludināt un nepārcensties (piekodināju, ka piesardzīgi - tilss un cikas cakas) . Ko es saņēmu? Sabojātu kleitu... Ar asarām acīs, tagad nezinu ko darīt... Briesmīga attieksme - darbinieki viens par otru un galu galā var tikai atbildēt par toletes poda tīrīšanu, vairāk ne par ko! Ja jums rūp jūsu drēbes - tā nebūs tā vieta, kur būtu jānes.

Rīgas 59.pirmskolas izglītības iestāde - Slikts serviss

Bērnudārza saimniecības vadītāja diezgan bravurīga un nemainīga, mums kā vecākiem negribētos laist savus bērnus šajā iestādē... ... Varētu izvēlēties daudz pieklājības darbinieces. Un laipnākas nekā šī, cilvēks ir iesēdējies ilgus gadus un paliek slinka un rupja

Ecolines - Slikts serviss

Slikts serviss Iekāpu Rīgā autoostā autobusā lai iegādātos biļeti, vēlējos maksāt ar karti, kā parasti to daru, ar karti viss bija kārtībā 5 minūtes pirms iekāpšanas autobusā to biju izmantojusi. Tika atcelts mans maksājums, lūdzu šoferītim mēģināt vēlreiz veikt apmaksu arī otrā reize neizdevās, uz ko autobusa vadītājs agresīvi atbildēja - “nav ko braukāt ar autobusiem, ka naudas nav! ”, lai gan maksājuma atteikumam nebija nekāda sakara ar nepietiekošiem līdzekļiem, jo uz bankas konta bija vairāk kā tikai...

Svētā Jāņa palīdzība - Slikts serviss

Tātad - nolēmu izmantot Sv. Jāņa palīdzības dienesta pakalpojumu (par maksu, saprotams) - pacienta transportēšana pēc operācijas. Īsti nezināju, vai mani pēc operācijas izlaidīs ārā no dienas stacionāra tajā pašā dienā, kad operēs, vai nākošajā. Zvanīju uz tel.67339265 nedēļu pirms operācijas, un rezervēju sev divus laikus, operācijas dienas vakaru plkst.17.00, un nākošās dienas plkst.12.00 ar norunu, ka, ja mani neizrakstīs operācijas dienā, es piezvanīšu un rezervēto laiku atcelšu. Piesakot...

S sil 13.04.2024

Mobilly - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Esiet ļoti uzmanīgi pirms iegādājieties biļeti īpaši tie kuriem ir 3+ ģimenes karte! Netīšam nopirku pilnu biļeti kaut man ir 90% atlaide, piezvanīju uz servisu lai atrisinātu, bet man pateica ka biļetēs nav iespējams anulēt ja līdz autobusa atiešanai ir mazāk kā 2h. Tas ir absurds! Biļeti iegadāties var pusstundu pirms atiesanas bet anulēt 2h? ! Ludzu sataisiet sistēmu tā lai nebūtu problēmu, ja gribat lai pēc iespējas vairāk cilvēku iegādātos biļetes tieši internetā, nevis pie šoferīšiem!

Wolt - Valsts valodas zināšana

Valsts valodas zināšana Wolt kurjeri liela daļa absalūti neko nesaprot valsts valodā! Kur ir likums par valsts valodas zināšanām un kategorijām? Darbs pa tiešo saistīts ar komunikāciju tā vai savādi. Nav pieņemami arī tas ka ēstuves Kebabos un tt.. Nerunā valst valodā. , kurā valstī ir vēl tāds sviests?

Royal Smoke Sky - Slikts serviss

Iegādājos Crystal plus podus kuri maksā ap 9€, viens no podiem strādāja labi otrs bija bojāts līdz ar to tas nestrādāja, aizejot uz veikalu pārdevējs neuzklausot atcirta, ka neko nemainīs un nedarīs. Viņam, acīmredzot bija pilnībā vienalga, par to ka produkts vizuāli un tehniski bijis bojāts jau pirms tika atvērts. Neuzskatu, ka tādiem cilvēkiem ir jāstrādā ar klientiem.

Pratnieks.lv - Neizmaksā atlīdzību par sastādītajām mīklām

Es sastādīju vairākas krustvārdu mīklas pratnieks.lv. Mājaslapā norādīts, ka 30 dienu laikā tiks saņemta atlīdzība, taču nu jau pagājušais laiks ir ilgāks. Arī uz ziņām netiek atbildēts, kaut rakstīts, ka tas notiek 24 stundu laikā. Lasīju mājaslapas "ziņojumu dēlī", ka arī citi portāla lietotāji esot "karojuši" ilgi, ne tiek sniegtas atbildes, ne tiek izmaksāta nauda.

Ramona Leimane - Nekvalitatīvi paveikts darbs

Nekvalitatīvi paveikti dārza ierīkošanas darbi. Bija nepieciešams ierīkot puķu dobes un izklāt taciņas un brīvos laukumus ar agro tekstilu. Taciņas ir šķības, dobes neprecīzas, viena šaurāka cita platāka, lai gan bija klajs lauks un varēja nomērīt precīzi. Plēves nav nostiprinātas, visas jāliek no jauna. Dekoratīvie krūmiņi apgriezti nekonsultējoties ar dārza īpašnieci. Strādnieki pilnīgi neprofesionāli. Varu izcelt tikai vienu no strādniekiem, kas godam savu darbu darīja. Darbs netika izdarīt...

M Mikis 30.03.2024

Clean R SIA - Kaitniecība

Šorīt, 19.03.2024. Plkst. 07: 28 kravas auto ar Clean R simboliku iztukšoja sadzīves atkritumu konteineru, kā paredzēts pēc līguma rg 09159 un iztukšoto konteineru novietoja pret kāpņu telpas durvīm tā, ka durvis nevar atvērt un konteiners uz bremzi! Nācās iet caur pagalmu, kāpt pāri žogam. SIA Clean R veic apzinātu kaitniecību un par to vēl iekasē naudu.

MNP SIA - Slikts serviss, neapmierinātība

Ir redzētās interneta vairākas sūdzības un arī pazīstami daži cilvēki, kas ir palikuši neapmierināti ar šīs kompānijas sniegtajiem pakalpojumiem - tas ir, cilvēkiem neveiksmīgi tika novadīta maksātnespēja, galu galā vēl pieprasīta nauda par "centību". Tāpat jāatzīmē, ka visu laiku bija jāmaksā nauda par to, ka tāds process tiek vests. Iespējams vienkārši neveiksmīga pieredze, taču ieteiktu izvērtēt sadarbību ar šo kompāniju. Paldies.

Biuro - Slikts serviss

Slikts serviss Nesazinieties ar šo uzņēmumu, tas saņems jūsu datus no jūsu cv un pēc tam pārdos uzņēmumiem var tevi mocīt 3 nedēļas ar atbildi vai pieņems darbā vai nē, tad telefona zvana vietā saņemsi sms ar atteikumu birojs atrodas bēniņos, uz durvīm nav firmas nosaukuma, durvis ir aizvērtas un nav iespējams tikt iekšā, kamēr tevi neredz kamerā un tikai tad atver

Green Clean - Slikts serviss

Bija rezervēta ķīmiskā tīrīšana automašīnai uz svētdienas dienu, plkst.9: 00. Biju laicīgi atbrauksi, bet vārti ciet. Ne whatsapā, ne telefons uz ko zvanīju necēla. Gaidīju pusstundu un aizbraucu. Tas neliecina neko labu par uzņēmumu. Esmu vīlusies un neiesaku šo vietu.

Wolt - Valoda

Valoda Kurjeri neprot latviešu valodu, un es neuzskatu, la man jāmācas angļu valoda. Mani interesē, kāpēc pieņem darbā cilvēkus, kuri neprot latviešu valodu. Un pie tam kurjera darbs ir saistīts pa tiešo ar klientu, kurš nerunā latviešu valodā. Un kā jūs man piedāvājiet iesniegt kaut kādus dokumentus. Vienkārši apnicis, visur uzbāžas ar savu angļu valodu, lai strādā savā dzimtenē un runā, kā grib

Radioelektronikas serviss - Bojājums

Bojājums Atbraucu servisā ar KEF 3005 satelīta skaļruņi, kuram nedarbojas korekti skaļrunis un domāju to atdot salabot. Es to parādīju meistarim ja var tā viņu vispār nosaukt. Viņš paņēma savas rokas satelīta skaļruņi un ar vārdiem ka viņš tādus neremontē un neņemsies uzsaka to dinamiku spiest ar roku un pirkstiem dažas vietas un pēc kāda briža viņš teic ka “atvainojiet, es iespiedu tajā augstas frekvences dinamiku un tas nevajadzētu būt tā ka viņš tik viegli iespiežas iekšā.” Nekādu risinājumu salabot...

M Maksim 28.02.2024

Lindo Grupa - Slikts serviss

Slikts serviss Ķīmiskajā tīrītavā atstāts tīrīt aizkars atbilstoši norādītajai instrukcijai uz preces. Ķīmiski tīrot aizkaru, mazos gabaliņos sadalījies pret sauli veidotais aizsargmateriāls. Pretsaules aizsargmateriāla atlikumi polietilēna maisā pievienoti aizkara audumam pie saņemšanas. Aizkars pilnībā sabojāts nav vairs lietojams.

Latvijas gāze - Krāpniecība unb draudi

Krāpniecība unb draudi Jau otro mēnesi pēc kārtas man lg sūta īsziņā cita klienta rēķinu. Pagājušo mēnesi viņiem rakstīju no sava konta. Atbildēja ka izņems manu telefona numuru no svešā konta, bet tagad sūta atkal. Ziņas teksts šāds: atgādinām, jums ir nenokārtotas saistības 14,67 eur apmērā. Aicinām nekavējoties veikt apmaksu, noradot nr. Lg90477671. Informejam, ka maksajuma nesanemsanas gadijuma, parada atgusana tiks uzticeta parada atgusanas pakalpojuma sniedzejam. Latvijas gaze varbūt kāds atpazīst savu klienta...

S Svīre 25.02.2024
Komentāri 1 Pakalpojumi

Hagberg - Slikta apsaimniekošana, komunikācija

Slikta apsaimniekošana, komunikācija Apsaimniekotājs nesniedz atbildes uz klienta jautājumiem (it īpaši, kas saistīts ar izrakstīto rēķinu) , lai arī komunikācijā tiek izmantoti līgumā norādītie e-pasti. Apsaimniekotājs neinformē par papildus darbiem, kas tiek veikti, izmantojot mājas kopējo ūdeni/elektrību/siltumenerģiju. Pēkšņi rēķinā, salīdzinot ar iepriekšējā mēneša rēķina summām, 3 reizes pieaudzis koplietošanas siltumenerģijas patēriņš (lai arī koplietošanas radiatori ir nogriezti uz 0) , koplietošanas ūdens patēriņš pieaug 2 reizes (lai arī ir ziema un koplietošanas teritorijā augi netiek laistīti) .

G GuntaTH 23.02.2024
Komentāri 2 Pakalpojumi