Reitings Azarta spēles

Visas Loterijas
Royal Casino
Vulkan

Olybet - Aizdomīgas darbības

Aizdomīgas darbības Sveiki! Spēles tiek izmēģinātas dažādas! Vairāk va mazāk spēlē ar mīnusiem un plusiem,bet ir konkrēta spēle ,kura visu laiku iet pa mīnusiem ,neatkarīgi pa kādu likmi un ,kādā diennakts laikā spēlē un neatkarīgi ,cik stundas spēlē. Iespējams pat vairākas tādas ir spēles! Iesaku rūpīgi izvērtēt ,pa šo spēļu zāli Olybet,vai interneta vidē ,ja vēlaties spēlēt!

Betsafe - Krāpšana

Krāpšana Nereals kantoris. Uzspēlēju viņu piedāvāto Single Deck Blackjack. Uzkruķīts, bet sorry nevajag jau pārspīlēt. 15 izspēles 1 push un viena Uzvara. Dīleris maģiski uzvar katru izspēli. Un katru reizi dīlerim pirmā kārts no 3 līdz 8 bet kaut kā no 15 izspēlēm dīleris 8x dabu 21 3 x 20 un 4 x19. Pirmā un pēdējā reize ar šo kantori.

Klondaika - Apsardze

Apsardze Ienākam ar kompāniju paspēlēt biļardu, nekam neprasa dokumentus apsargs Aidas Česnakovas, pēc mirkla ienāk vēl 2 cilvēki no mūsu kompānijas, vienam nebija dokumentu līdzi, un viņš visu mūsu kompāniju izdzen ārā! Pēc tā arī man Saka prasīt dokumentus un grūst uz izeju.

Spins.lv - Krapšana

Izmantoju viņu piedāvato spēli Aviators. Saprotams, ka laimes spēle. Var gan zaudēt gan vinnēt, bet nu tādu krāpšanu es pirmo reizi redzu. Liec likmes bet tur nav iespējams laimēt neko, jebkura cita spēle ir labāka. Nemaz nemēģiniet un jo īpaši pie kompānijas spins.lv vispār neinteresē kleinti, lai meģinātu aizvērt muti, iedod 5 eiro bonusu. Izsmiekls. Ka aŗī nemaz nerunajot par faktu, ka klienti vispār neinteresē un necenšas noturēt. Klientu apkalpošanai saku, ka gribu dzēst profilu uz ko...

Betsafe - Slikts serviss

Slikts serviss Biju piereģistrējies betsafe domāju normāls kazino laimēju naudu un tad sākās gaidīšana sākumā vajadzēja gaidīt 24h lai apstiprinātu manu izmaksu tad vajadzēja gaidīt 5dienas kamēr ņauda ienāk konta + mājaslapa lago vairākas spēles arī nedarbojas. Vienīgais kas ir labs atbalsta operatore letia.

Tonybet SIA - Krāpšanas

Krāpnieki. Atceltas likmes un slēgts konts bez pierādījumiem un pamatojuma. Pilnīgi noteikti sliktākais bukmeikeris Latvijā. Vērsīšos Izložu un azartspēļu komisijā, ceru ka viņi tiks saukti pie atbildības. Papildus var minēt, ka šeit ir sliktākie koeficienti un sporta bonusi Latvijā.

Klondaika - krāpšana

krāpšana Biju iemaksājis klondaika.lv 30 eur . Uzcēlu 230 eur un izdomāju izmaksāt . Nākamajā dienā skatos summa nav ienākusi kontā. Izdomāju atkal ieiet savā profilā un summas nav un kontā arī nav . Sāku rakstīt administrācijai atbildēja ka šajā laikā kad biju vinnējis summu ir bijusi sistēmas kļūda un visiem spēlētājiem kas bija laimējuši no tāda līdz tādam laika periodam summa visa kas bija vinēta tiek anulēta. Nevienma neiesaku . SCAM!

Olybet - Krāpšana.

Krāpšana. Nezinu, kas pēdējā laikā ir noticis ar olybet, bet nu labāk iet pa gabalu no šīs iestādes. Ja agrāk tur spēlējot, bija gan zaudējumi, gan vinnesti, tad tagad tur pēdējā laikā ir tikai zaudējumi. Divās dienās ielikti pāri pa 400euro un vairāk par 20euro, brīvspēles nav iespējams vinnēt, neatkarīgi, kāda ir likme. Tev var būt 0.20-2euro par griezienu, bet vairāk par 20euro nevinnēsi. Principā, ko spēlē nogriezīsi, tik atdos atpakaļ. Aprozījums grozās, bet rezultātā būs nulle. Slavenais book of...

Synottip.lv - Krāpšana

Krāpšana Synottip.lv ir visu laiku zaglīgākais interneta kazino spēļu automātu ziņā. Spēlēju jau gadus 20 daudz un dažādos kazino kā dzīvē tā netā, bet šis ir kas īpašs. Nevarēju nepabrīdināt, ja nu kāds sagrib ko, pagriezt,. Nekad tik ātri un bez variantiem nebiju zaudējis 5000eur. Norija bez atraudziņas. Bonusa spēles ir super retas, ja tomēr iedod, tad neko ko varētu saukt par laimestu nedabūt. Likmēs no 0.5 - 10 eur lielākais, laimests, bija 8eur bonusa spēlē 200eur. Noregulēti līdz pēdējam. Ļoti...

Fenikscasino.lv - Krāpšana

Krāpšana Nespēlējiet fenikscasino.lv tie ir krāpnieki ieliekot tur daudz naudas atpakaļ tu nedabu pat 5% no kopējajās naudas. Spēles konta parskatā uzrādas ka esi vinney is atpakaļ 80% kantors strādā lai tev izsūktu naudu. Divas nedēļās var neko nedot un atbilde no viņiem ir jūms neveicās!

Laimz - Krāpšana

Ļoti slikts serviss, attieksme pret lojālu klientu 0, lai noķertu bonusu es nezinu kam jānotiek, ja nu izkrīt spēlējot ar likmi 1,2 eiro, max laumests 20 eiro, pus gadu katru mēnesi nospēlējot 600 eiro nav veiktas nevienas izmaksas nevienam neiesaku šeit spēlēt, kur skatās inspekcija, šim sūda kantorim vajag pārbaudi

Klondaika - Krāpšana

Krāpšana Neiesaku nevienam šo azartspēļu kantori,labāk to naudu ziedojiet labdarībai.Tā nav izklaide,tā ir totāla naudas izmešana.Atdeves % ir nulle.Tikai reklāma skaista.Sabojāts garastāvoklis garantēts.olybet nekad nav licis vilties.No 300 iemaksātiem eur brīvspēlēs 20 eur iedot ar likmi 2 eur.smieklīgi.Šeit jau likmei izskatās,ka nozīmes nav,Spēlē pa .20 centiem vai 5 eur,vinnests vienāds.

Fenibet.lv - Krapnieki-neiesaku

Principa tas pats kantoris ka visi pārējie, katru dienu redzi Skaistas reklāmas gan pa tv gan interneta bet rezultāts pilnīgi nullē! No 200 eiro dažas brīvsspeles un rezultāts vel sliktāks neka feniksskazino! Nevienam neiesaku šo krāpnieku kantori.

LielsPalaidnis - Bojājumi

Nokrāpa mani ar Uldonu, jo Jurijs teica ka elektriskais krēsls nebīdās ka viņu stumj. Es nesaprotu kāpēc vispār ledusskapi ir Gaisma, bet saldētava nav un vispār makitis man īsti nepatīk jo liels palaidnis ir nokrāpis no manim paris sotus chari. Nesaprotu kāpēc man ir jāmaksā viņam par to visu lai taisītu drankenstrimen chari. Es strādāju rimi un man algu maksa ar maizes kukuļiem.

Laimz - Naudas izmaksa netiek veikta

Tika vinnēts laimests, rāda ir apstrādāts un izmaksāts, bet vel jo projām nav nekas kontā ienācis, bankai arī nav nekas ienācis no viņiem. Divas diennaktīs nav nekādas ziņas. Zvanot pasaka, ka ir nodots finanšu nodaļai protams tur arī nesteidzās neko risināt. Cik ilgi jāgaida nav ne jausmas. Ir dzirdēts, ka šī problēma ir bieži viņiem.

AtrisinātaOptibet.lv - Деньги списали с карты при депозите, а на счёт не зачислили.

Деньги списали с карты при депозите, а на счёт не зачислили. Я пополнил свой счёт после регистрации на 20 евро с карты visa. Деньги на счёт зачислены не были. С карты списались деньги. Прошло 24 час денег нету на счету. Поддержка ответила сначала , что деньги зачислят в течении 24 часов, по прошествии этого времени они отвечают, что не могут точно сказать, когда деньги будут на счету. Вернуть дденьги обещают только через 10 дней, на лицо мошенничество в чистом виде. Они пользуются вашими деньгами.

Klondaika - Slikts bārmeņa serviss

Slikts bārmeņa serviss Biju ļoti pārsteigts( sliktā nozimē) par Smiltenes Klondaikas bārmeni Ņikitu.. Ļoti lēns nelaipns apkalpošana jāgaida 30min. Un pie tam vēl notiek jubilejas pasākums un cilvēku ir daudz. Atbraucu un tik pat ātri aizbraucu jo laiks ko jāgaida lai dabūtu dzērienu nav tā vērts

Olympic Casino - Krāpšana

Krāpšana Ar šī vieta palīdzību ir salauzta mana dzīve. Es zinu ka arī citiem tūkstošiem ģimenēm, biznesiem un jaunajiem cilvēkiem ir nelaimes pārdzīvot līdzīgo situāciju azarta spēļu dēļ. Par tādiem gadījumiem reti runa publiski, jo it kā spēlētāji ir paši vainīgie. Bet īstenībā, cilvēka uzvedība ir pilnīgi izpētīta šajā virzienā. Nerunājot arī par varbūtības kontrolēšanu iespades uzcelšanai. Un savāktie iepriekš 10 000 paraksti no iedzīvotājiem nepārliecina saeimu rīkoties līdz galam. Un ko jū...

Klondaika.lv - Slikts serviss

На Сайте klondaika.lv с 24.07. по 27.07. не зачислилось два выигрыша на игровой счет, каждый день пишут, чтобы я проявил понимание и ситуация рассматривается провайдером, но это уже порядком надоело читать, играл на сайте несколько лет, проблем не имел, когда проигрываешь, тогда проигрываешь, но когда приходит выигрышная комбинация и за нее нужно 10 дней бороться чтобы зачислили деньги , это бред, но по их мнению я должен "проявить понимание"

Joker - Džokers piesavinas naudu godigo kas ir nopelnita

Džokers piesavinas naudu godigo kas ir nopelnita 04.08.2023 strādāju dzokeri par apsardzes darbinieku riga visku iela 14 nakti ieliku savu naudu spelu aparata, un vinneju 175.50 eiro. Pec ka man barmene neatgrieza, dzokera vaditajs janis barmene darbojas pec vinu rikojuma. Nezinu kur man griezties nu sodien braucu rakstit vel uz policiju iesniegumu, Sita nevar atstat ta tomer ir mana nauda ko godigi vinneja, a te dzokerins izdomas man beatgriezt to ta nevar atstat, lidz civeki iesakiet, dodiet man padomu vel ko varu darit sini situācija.