Reitings Atpūta / Izklaide

Zvejnieku Sēta traktieris
Stageart studija
Latviabeerfest

Kiploku krogs - čeki!

Lūdzu atmetiet savu kautrību un pārbaudiet čeka atbilstību pasūtījumam pirms veicat apmaksu! Bijām paliela kompānija (11cilv), mums klāt tika pierēķināti 15ls!

Liepāja Durbe - Liepaja Durbe bīstami

Liepāja Durbe bīstami tūristiem apstaties jo cik es redzēju tad tur džērāji ar ļaunām domām dzīvo. Nau pieklājibas

kupons.lv - Прошу мнения.

Хотела поинтересоватся у тех,кто писал тут жалобы. Хочу приобрести купон на поездку в Москву у купонс.лс,а так же Орандж тур как тут всё было написано. Всё ли действительно ужасно,или же зная все эти косяки и недочёты можно попробовать сьездить ?

Fresh Art - Neiesaku nevienam

Nevienam un nevienai firmai neiesaku sho firmu pasākumu aģentūru, jo pasaakums izveertaas garlaiciigs lielaakai daljai apmekleetaaju, kaa arii pats galvenais iemesls ir taads, ka vinji taame ir daudz lielaaka nekaa vajadzeeja vai arii taamee uzraadiitas lietas par nesameeriigi augstaam cenaam. prasa vinji 20% no izdevumiem, bet pashi taami sadaardzina, lai pelnja buutu lielaaka. ieteiktu skatiities izdevumus taamee, jo biezhi lietu cenas ir uzskruuveetas. turieties pa gabalu no shiis firmas

Venspils br;ivdabas muzeja kafeinīca - apkalpošana

Zinot, ka Ventspils ir sakopta, skaista un burvīga pilsēta, mūsu kompānijai ir izdevies uzrauties uz ne pārāk laipnu apkalpošanu Ventspils brīvdabas muzeja kafejnīcā. Atbraukuši bijā diezgan liela kompānija 8. cilvēki. Uz jautājumu cik ilgi būs jāgaida, kundzīte lauzītā latviešu valodā atbildēja, ka viss būšot uzreiz, tikai lasis jāgaida 10 - 15 min. Nu labi, ēst gribas, cenas lētas, izklausās daudzsološi ātri. Paliksim. Pasūtījām 3 zupiņas, 1 karbonādi, 1 porciju ar kotletēm, vienus zirņus un...

ООО "Glam Baltic" - Не плятят

17 апреля 2012 года к нам, бюро присяжных переводчиков „Verbo”, обратилась представитель Общества с ограниченной ответственностью "Glam Baltic", (рег. № 40103456186, юридический адрес: ул. Гранита 26, Румбула Стопиньская вол.) Елена Романова (Lena Romanova) с просьбой срочно перевести достаточно объемный материал на два языка. Хотя тексты и были очень специфическими, а сроки – сжатыми, заказ мы выполнили вовремя. За этот заказ мы выставили ООО "Glam Baltic" счет, не включая в него наценку за...

SIA "Glam Baltic" - Nemaksā

17.aprīlī 2012.gadā pie mums, tulkojumu biroja „Verbo”, griezās Sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Glam Baltic", reģ. Nr. 40103456186, juridiskā adrese: Granīta iela 26, Rumbula, Stopiņu nov., pārstāve Jeļena Romanova (Lena Romanova) ar lūgumu steidzīgi pārtulkot diezgan lielu materiālu daudzumu uz divām valodām. Kaut arī teksti bija ļoti specifiski, bet termiņi minimāli, pasūtījumu mēs izpildījām laikā. Piestādot SIA "Glam Baltic" rēķinu par šo pakalpojumu, neiekļaujot tajā ne steidzamība...

Atpūtas centrs glamour - svingerītis/bordelis

Labdien! Dzīvoju mājā, kura atrodās iekšpagalmā un mums pretīm atrodas bordelis. Man ir mazs berns un viņam ir janoskatās, kā smeeķejoši klienti pie durvīm, kuras ir atvērtas viens otru apgramsta un sievietes atkailina savas augšējās daļas. Esam ziņojuši policījai,bet nekas nenotiek. Tapec esmu izlēmusi saukt telvīzīju

Celojums - brauciens vine-budapesta

....man 64 'pensis',biju 5 dienas ekskursijaa uz Vini un budapestu,cena 37 ls,autobuss protams pasvaks,kas nedzeera alu vareeja iztikt bez curasanas,tualete nebija,hotel gablergasee,normals ka padomju lukss-dazaadu skirnu desas ,sieri,jogurti,piens mkafija...vareeju uzpildiities visai dienai....ekskursijas triecientempaa,taa ka sespudiigie mammuki netika liidz....neko nedzirdeeja..Zanna vadija ekskursiju....bet mani apmierinaja-gan vines struudele,gan ungaru gulass....bet kungi,cena --37 ls!!!!!!!

AKKA/LAA - Latvieši piesaka boikotu!

Mēs ar draugiem, radiem vairs radio neklausamies, un latviešu mūziķus ignorējam.Mēs bez viņiem iztiksim, bet ko šamie tad ēdis?

skolas - vadiba

SAKU STRADAT SKOLA PAR STRADNIEKU, AR TADU STULBUMU VEL NEBIJU SASKARIES. DIREKTORAM SESAS VIETNIECES , MAN 6 PROFESIJAS?? JA SKOLENAM SABOJAJAS SKAPISA ATSLEGA, VINAM PASAM JAPERK JAUNA, NO SAIMNIECIBAS DALAS VADITAJAS, ATSLEGA PROTAMS IR PIRKTA PAR VALSTS NAUDU. SAIMNIECIBAS DALAS VADITAJAI LABS PIEPELNISANAS VEIDS. SKOLAS EDNICA , KIOSKA TADU EKSTRU KA CEKU NESMU REDZEJIS. JA FIRMA KAS VEIC EDINASANU PIEDER DIREKTORA RADINIEKAM, TAD JAUTAJUMU NAV??

Sandra Razdovska, Janis Galmins - krāpnieki

Nav nekā ko darīt cita, draugos neskaitāmi viltus profili. Laikam vienīgais, ar ko nodarbojas, ir viltus profila veidošana, lai negodīgi uzvarētu konkursos

Gundega Šmite - Gundega Šmite

Labdien, gribēju pabrīdināt citus cilvēkus kuri grib sadarobties ar Gudengu Šmiti no Valmieras kā vakara vadītāju, es to neiesaku biju divās viesībās kur viņa vada nu tik rupju un vulgāru cilvēku kā vadītāju neēsmu redzējusi un dzirdējusi, pat kāzās,ja, kas neapmieirna tad šēž mala pukst un tik ēd, un galvenais dzer, pārējais ir mazsvarīgs, tik nelaipna attieksme tik gaida naudu un tas arī viss. Uzmanieties, jo sākuma jau smaida līdz kādam, zināmām brīdim un viņas privātās problēmas jau neinteresē kāzu viesus, viņai par to maksā naudu un ne mazu!!!!!

kuģītis Misisipi - neadekvāta cena

Par 5 latiem ar kuģi Misisipi ļoti lēnā garā aizved līdz Salu tiltam, izbrauc pa apakšu, tur apgriežas un atbrauc atpakaļ līdz Ķīpsalas smilšu skulptūrām, agriežas un brauc uz piestātni. Isāk sakot - izved upes vidū, divas reizes apgriežas un tas ir viss izbraukums, kurš ilga 45 min. Tīrākā haltūra. Pirms tam lasīju interneta piedāvājumā, ka šī ķuģīša maršruts ir līdz Dienvidu tiltam. Neiesaku braukt - neredzējām pilnīgi neko citu, ko nevarētu redzēt no krasta.

SIA AIVAST www.hakers.lv - smaukli, krapnieki, apcakaretaji

velos pastastit par bugslockiem kas ie noperkami perkamkopa.lv citylife.lv. ta ir cilveku apmanisana, apkrapsana, uzdivosanas. nopirku pa 1ls vienu bugslock uz pedejo naudu, jo reklameja ka labu pretodu lidzekli. izradijas ka vins ir brakets, bez deriguma termina, ar vienu klipsi. odi nelido prom, vina vispar neko nedara. vienkarsi Latviesu biznesmeni, varbut pat krievu kantoris, jo pardevejs Latviesu valodu vispar neprot. prasu vai var instrukciju, parada uz stendu ar sim aprocem, neko...

KVN (Latvijas Jautro un Atjautīgo Klubs) - Концерт в Доме Москвы 01.06

Очень разочарована организацией подобных мероприятий. Билеты на концерт 10 - 15Ls, из заявленных команд из России, Литвы, Израиля и других международных команд не было никого. Выступили ровно 3 команды: сборная Даугавпилса, молодежная сборная Риги и сборная Риги из Стокгольма (5 человек). Я ничего не хочу сказать плохого о выступлении команд (они старались), но организаторов надо засудить за явный обман. Я бы не покупала билеты за 15Ls на игру 3-х студенческих команд.

Pigori - Дискриминация,национализм

Дискриминация,национализм Дискриминация, национализм по отношению к русским детям.

sia 7sky - laba apkalposana

laba apkalposana 2012.gada aprila sakuma kompanija 7sky organizeja manas kazas viena no latvijas pilim. gribu pateikt,ka kazas organizacija bija ljoti profesionala. sova programmas ljoti skaistas. dekoracijas tiesam ekskluzivas un skaistas. gribeju pateikties kompanijas 7sky par profesionalitati un labu organizaciju.

Draugiem.lv - diskriminacija

Gribu pateiktlatgaliski,vini mani panema un noblokeja.Smiekls nak par siem idiotiem,draugos registrejas visadi neger,musliki un parejas sumazgas...un nekas.viss ok.Mazliet jocigi latgaliski nevar,bet nigeriem var pat arabu valoda rakstit.Novelu draugu adminstratoriem kadu jauku vakaru Vecrigas pazobele............. visiem ,ka draugiem.lv administracija strada diskriminarori.Mans vards un uzvards tika uzrakstits

sia Hakers.lv serviss - tirgo neefektivu preci

nopirku otradiet citylife.lv pret odu aproci. apraksta tika solits ka atbaida odus. biju zvejot uzvilku uz katras rokas pa aprocei. uz aproces odi nekoda , bet 10 cm radiusa odi jau sedas virsu. 2 ls izmesti veja, bet ja nebutu atlaides tad maksatu 5ls :D neuzkeraties uz si suda reklamas trika, perciet pusamo un viss bus labi.