Reitings Apģērbs

Nursace
Denim Dream
United colors of Benetton
Ozonee.lv
Apģērbi un apavi visai ģimenei
Mans drēbju skapis
Sofii modes istabiņa
R & E Sport
Šokolāde veikals

Ozonee.lv - Nepiegādāta prece

Nepiegādāta prece Pasūtīju 2 vienādas preces ar 2 dienu starpību. Preci, kuru pasūtīju ar pēcmaksu atnāca, bet preci, kuru apmaksāju ar karti nē. Sarakstē man neatbild, kur palikusi prece ar izsekošanas nr 05815061338816. Krāpniecība. Neiesaku šeit kaut ko iegādāties.

Andelemandele.lv tirgojās mantas no Latvijas humpalām - Humpalu pāpircējiem atļauts piepelnīties, nemaksājot nodokļus

Humpalu pāpircējiem atļauts piepelnīties, nemaksājot nodokļus Andelemandele.lv pilns ar Latvijas humpalu veikalu mantām. Pārpircēji pērk humpalās pa leto naudu un pēc tam tirgo ar lielāku cenu, pat nemaksājot nodokļus par savu pretlikumisku darbību. Humpalās pazūd normālās drēbes, apavi un aksesuāri par labām cenām. Tā ir krāpniecība! Pievedumu dienās redzu šos pārpircējus humplās, kuri rakņājās un meklē zīmola preces. Izskats briesmīgs. It īpaši redzot kā vīrieši rakņājās sieviešu drēbju nodaļās un pēc tam pābauda caur mobilām aplikācijām cik šī drēbe varētu maksāt. Kauns!

G Gintija 13.12.2023
Komentāri 6 Apģērbs

SIA Ervitex - Slikts Serviss

Saskaros ar nepatīkamu pieredzi strādājot ar uzņēmumu, veicot pasūtījumu. Pirmais, kas nepatika ilgs atbildes laiks. Veicot pasūtījumu, ļoti ilgi bija jāgaida atbilde. Otrais, kas samulsināja, telefona numurs, kas bija norādīts atbildes e-pastā, netika celts darba stundās divas dienas pēc kārtās. (domāju izrunāt bija ātrāk, nekā gaidīt atbildi) un kā ķirsītis uz deserta augšas, bija pilnīga ignorēšana. Nesanāca ar darbinieci lauru vienoties par par pasūtījuma detaļām. Pēc pārrunām, piedāvāju...

R R_Daniels 01.12.2023

United Colors Of Benetton - Nelaipnas, dusmīgas pārdevējas

Nelaipnas, dusmīgas pārdevējas Šodien biju tc Domina šajā veikalā. Paņēmu 6 apģērbus mērīt dažādus, par vienu džemperi gribēju padomāt, pārējais nedereja, nesēdeja. Visu smuki iznesu no kabīnes, noliku kaudzītē (nevis nometu vai ka citādi) un te velns arārā, abas pārdevējas niknām sejām iebļaujas pa krieviski-košmarrrr tad man ir jautājums, kakova čorta tu tur stāvi? Ej mājās un lamājies. Ja man neder tās lietas, kāpēc man obligāti ir jāņem tikai tāpēc ka šādām pārdevējam nepatīk strādāt. Kas grūti nolikt vietā? Tad...

K Ketta44 26.11.2023
Komentāri 6 Apģērbs

Zalando - Krāpšana

Krāpšana 13.09.2023 izņemu pasūtījumu, samaksājot 164 eur. Nākošajā dienā 14.09.2023 divas preces par summu 63 eur atgriezu atpakaļ. Pēc vairākiem atgādinājumiem, no Zalando saņēmu 17 eur 63 eur vietā. Zalando palika man pārādā 46 eur. Līdz šim zalando naudu 46 eur man neatgrieza, uz vēstulēm atbild, ka atmaksās, bet jau pagāja 2,5 Mēneši. Lūdzu neuzticieties šim uzņēmumam! Izmēri neatbilstoši, naudu neatdod! Telefoniski ar viņiem sazināties nav iespējams! Tikai atrakstās ar standarta frāzēm! Krāpnieki!

About you - Pirātiska ražojuma Levi,s džinsi

Pirātiska ražojuma Levi,s džinsi Pasūtīju un saņēmu Levi,s džinsus. Tie atšķiras no tiem, kādi ir mājaslapas attēlā un ar sliktu kvalitāti. Daudzas pazīmes norāda, ka tas ir pirātisks ražojums. Mazā, sarkanā uzšuvīte pie kabatiņas ir bez vārda LEVI,s, kaut gan veikala mājaslapā ir foto ar vārdu. Šuves nebūt nav dzeltenā krāsā, bet kaut kādā zaļganā, No šuvēm lien laukā diegi. Logo zīmē nav sarkani burti, bet bezkrāsaini. Rupjš viltojums. Nu kā tā var?

I Inese 25.10.2023
Komentāri 2 Apģērbs

Aboutyou.lv - Krāpšana

Cilvēku maldināšanā un krāpšanā. 20.10 - 22.10 norisinājās liela izpārdošanā uz precēm tika piedāvātā papildus atlaide 50%. Mājas lapa apskatījos piedāvājumus un izvelējos džemperi 28.95 EUR, apavus 19.95, sporta apavi 19.95 EUR pievienojot visas preces groza pēkšņi pie apmaksas cena uz precēm palielinājās un izvelētas preces jau maksāja divreiz vairāk un atlaide pēkšņi pazuda. Uzrakstot viņiem e-pastu tikai izdzirdēju atvainošanas ka ir tehniska kļūdā un tā tiks izlabota 2 stundu laika. Tomēr nekas netika izlabots un savas preces nedabūju. Uzskatu ka ta ir cilveku maldināšanā un pačakarēšanā.

Reserved - Dāvanu karte

Dāvanu karte Man tika uzdāvināta Reserved dāvanu karte 50 euro vērtībā, kas tika iegādāta 24.09.23. 13.10.23. Spices Reserved veikalā vēlējos segt daļu no pirkuma ar dāvanu karti, jo pirkuma summa bija lielāka. Atnākot pie kases, pārdevēja Saka, ka dāvanu kartes Reserved vispār nav, labi, ka bija pielikts klāt pirkuma apliecinošais čeks. Pēc kā pārdevēja nemāk ievadīt dāvanu kartes datus, lai veikt apmaksu ar dāvanu karti un pasaka, ka to nevar izmantot. Reserved izkrāpj pārdevēju naudu pārdodot dāvanu...

AtrisinātaZIB tekstils - Briesmīga apģērbu kvalitāte

Briesmīga apģērbu kvalitāte Tikai aprīlī iegādājos šo skaisto zib* (zib.lv) jaciņu, bet pēc vasaras tā jau ir metama ārā. Ne tāpēc, ka vairs nav modē, bet tāpēc, ka ir nolietojusies: materiāls savēlies visur, kur tik varēja (pat padusēs) , parādījās neskaitāmi mazi savelkumi, tagad šādu apģērba gabalu ir kauns vilkt pat laukos. Ilgtspēja, rūpes par apkārtējo Vidi, samazinot tekstila atkritumu daudzumu? Nē, izskatās, ka šis Latvijas uzņēmums par šādām lietām nedomā, viņu mērķis ir uzpelnīties. Žēl, ka šādu negodprātīgu...

Andelemandele.lv - Krāpnieku kantoris

Krāpnieku kantoris Līva Jaunozola bez iemesla bloķē sludinājumus un maina pa savam, lai gan esmu par to izlikšanu samaksājusi naudu! Tai pat laikā ir citi lietotāji, kuru sludinājumiem nepievērš uzmanību, lai gan tie pārkāpj portāla noteikumus. Regulāri tiek pieļautas krāpniecības no citiem lietotājiem un no administrācijas puses nav nekāda atbalsta. Tiek tirgotas replikas, kas ir pretlikumīgi. Līvai interesē tikai nauda, viņai ir pilnīgi vienalga, kas portāla iekšienē notiek. Iesaku lieko ziedot vai tirgot facebook market. Andelē jūs tikai izmetīsiet naudu.

M Māris 02.09.2023
Komentāri 2 Apģērbs

Pixiewontplay - Slikts serviss

Slikts serviss Неприятные впечатления от опыта покупки юбки в магазине Pixie. Приобрела юбку Venere во время акции, в итоге получила скорее всего образец весевший долгое время на вешалке, так как были ярко выраженные следы-вмятинки от вешалки , с внутреней стороны нитки торчали в разные стороны , также было пятнышко на ней, а вишенкой на торте , то что вынимая юбку из коробки выпал волос , и явно не мой , так как цвет совершенно другой . Связавшись с магазином они обещали поменять юбку , в итоге неделю как...

O Oxa 29.08.2023
Komentāri 0 Apģērbs

Andelemandele.lv - Krāpšana! Sistēmatiska sludinājuma bloķēšana! Nelikumīga naudas piesavināšanā.

Krāpšana! Sistēmatiska sludinājuma bloķēšana! Nelikumīga naudas piesavināšanā. Mani sludinājumi visu laiku tiek bloķēti. Un es visu laiku turpinu likt naudu maciņā. Tā ir tīrākā krāpšana. Jebko ko es ielieku, pēc 1 dienas sludinājuma tiek bloķēts, jo tiek prasīts, lai pievieno čeku. Cik man zināms, tad tur var pārdot visu? Ja man tiek uzdāvināta dāvana un man nav čeks, tad kur lai es to čeku izrauju? Es ieteiktu visiem šo portālu boikotēt, tas jau vairs nav pat smieklīgi. Un ne tikai mani sludinājuki tiek bloķēti, zinu daudzus cilvēkus, kuriem tā notiek. Līga jaunozola...

Prece1 - Обман, не возвращают деньги

Обман, не возвращают деньги Было куплено платье в интернет магазине. Товар не соответствовал размеру и было плохого качества (торчали нитки и не все шви были хорошо прошиты) . В течении 14 дней товар был отправлен продавцу (возврат товара был за мой счет) . Вначале продавец охотно отвечал на сообщения, но получив обратно товар, продавец на сообщения перестал отвечать и деньги за товар не возвращает.

Mondego - Krāpšana

Krāpšana 6. Jūlijā pasūtīju kleitu. Veicu apmaksu caur Seb internetbanku. 42.29 par preci plus 2.99 par dpd piegādi. Nauda no konta paņemta. Nekādas informācijas, ka prece izsūtīta nav. Piegāde solīta 5-9 darbadienas. Pagājis jau krietni vairāk. Norādītais tālrunis neeksistē. Uz epastiem neatbild.

Zalando - Maldinoša informācija

Maldinoša informācija Interneta lapā tiek piedāvāti vairāki izmēri apaviem, taču ielikt grozā nav iespējams. Tā parāda sarkanu joslu un tas viss. Nesaprotama mājaslapa. Un, protams, kontaktinformācijai šai lapai neeksistē. Ir tikai jautājumu un atbilžu sadaļa. Ne e-pasts, ne kontakttālrunis. Biju priecīga, ka atradu perfektas Botas, bet pasūtīt neiespējami. Pirkšu citur, jo nav vērts bojāt garastāvokli

New Yorker - Slikts serviss

New yorker veikalā vecrīgā sabiedrībā nedaudz atpazīstamā influencere, kas strādā šajā veikalā atļāvās rupji uzkliegt par to, ka es skatos drēbes, kuras viņa tikko ir sakārtojusi. 1. Tas ir tavs darbs 2. Šajā veikalā cilvēki iet un skatās/pērk drēbes 3. Neko nepieklājīgi nesakārtotu es tur neatstāju, kā drēbes karājās uz pakaramajiem tā karājās. Jāatdzīst, ka tā ir milzīga problēma šajos veikalos ar tendenci uz viena stieņa sakarināt cik daudz ir iespējams, lai aplūkot drēbes būtu max neērti.

Stockmann - Slikts serviss

Slikts serviss Briesmīga klientu apkalpošana. Es paņēmu preci otrajā stāvā un meklēju kasieri, kur es varētu samaksāt par preci. Es pamanīju pārdevēju un gāju pie viņas. Kad es biju tuvu, pārdevēja pateica "boss", rādot ar pirksti uz zīmola nosaukumu. Viņa neteica labvakar" vai kaut ko tamlīdzīgu, tikai ar augstprātīgu rupju seju un pirksts rādīja zīmola nosaukumu. Cik es saprotu, viņa negribēja apkalpot, neskatoties uz to, ka nodaļa nebija neviena cilvēka, neviena cilvēka nebija pat tuvi. Tas ir neticami, kā pakalpojumu līmenis var būt tik zems un veikalā strādā tik nelaipni rūpji darbinieki.

O Odinbonif 08.07.2023
Komentāri 3 Apģērbs

Andelemandele.lv - Krāpšana moderators no Andele

Krāpšana moderators no Andele Самые настoящие воры и мошенники сайт с отвратительной репутацией начиная с модератора и кончая хозяйкой сайта. Обворовывают людей блокируют объявления оплаченные. Подал заявление в финполицию и налоговую. Тат произвол пора закачивать. Люди обходите этих у**дов стороной.

Aboutyou.lv - Slikts serviss

Prece tika pasūtīta ar atlaidi, tika izvēlēts nepieciešamais izmērs, pasūtījums tika apmaksāts, saņemts pasūtījuma apstiprinājums, bet noliktavas kļūdas dēļ prece netika piegādāta, nauda tika atgriezta, bet preci vairs jau nenopirkt ar to pašu atlaidi.

W wasd12345 28.06.2023

Butterfly - Slikta Kvalitāte, Brāķis

Slikta Kvalitāte, Brāķis 15.06 nopirku kleitu, 16.06 nēģināju atgriezt, nepaņēma, 18.06 vēlējos vilkt - brāķis. Kleita 2x manis laikota. Nav valkāta. Samaksājot 48 euro par kleitu, pat neuzvelkot vienu reizi redzu, ka ir brāķis. Vīles nav kārtīgi apstrādātas un vairākās vietās audums nāk ārpus vīlēm un kleita nav velkama. Magājot domāju ka izšķidīs pa vīlēm.