AtrisinātaCamperride.lv - Krāpšana

Nekā citādāk par SCAM šo visu pasākumu nosaukt nevar.
Treileris pats pa sevi nav ideālā stāvoklī un ir jau salauzts apskates laikā, par ko saimnieks jebkurā gadījumā prasīs naudu.
600 EUR, kas tiek ņemti kā drošības nauda, netiks atgriezti jums pilnībā jebkurā gadījumā - bez tiem sodiem, par kuriem saimnieks stāsta (by the way, viņa gandrīz 2 stundu ilgs stāts par to, kādā veidā jūs būsiet apzagti, ir iekļauts nomas laikā), saimnieks arī uzskata par normālu paturēt soda naudu līdz pat 6 mēnešiem. Ja palasīsiet līgumu, tad tur atradīsies ļoti interesantas lietas par to, ka JŪS maksāsiet par visu, pat gadījumā, ja tā nebija jūsu vaina (neskatoties uz to, ka treilerim ir pilna apdrošināšana).
Nevienam nevaru rekomendēt šo vietu, tikai negatīva pieredze.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta crazyj 30.08.2016

Nauda tika atgriezta

Atbilde no Camperride.lv Support Pārstāvja atbilde 20.09.2016

Paldies, Crazyj par sūdzības atzīmēšanu kā atrisinātu, jo tāda tā arī ir.
No savas puses varam tikai izteikt nožēlu par negatīvo pieredzi.
Taču ar “scam” mums nav nekāda sakara, jo klienti, pirms līguma parakstīšanas, tiek informēti par visām izmaksām, kas viņus sagaida.
Mūsu kemperis nav jauns, bet ir ļoti labā stāvoklī pateicoties mūsu attieksmei - rūpīgajai tīrīšanai, pārbaudēm, ilgajām instruktāžām.
Zinām to, ka neviens lietas nelauž speciāli, bet klientiem atbildība ir jāuzņemas arī par bojājumiem, kas izdarīti netīšām.
Mums ir tiesības paturēt drošības naudu līdz par 6 mēnešiem, ja izsekošanas ierīcē ir konstatēts rupjš ātruma pārkāpums, par kuru varam sagaidīt soda kvīti no attiecīgā pārkāpuma valsts.
Instruktāžas ilgums ir atkarīgs no nomnieka pieredzes – jo mazāk pieredze, jo ilgāks laiks nepieciešams instruktāžai. Tās laikā tiek pārbaudīts katrs rokturis un kloķītis, katra ierīce, lai nomnieks justos drošs un pārliecināts par to, kā viss darbojas.
Vienmēr iesakām līgumu izlasīt pirms tā parakstīšanas nevis pēc.
Atgādinām, ka kempera noma nav gluži pielīdzināma vieglā auto nomai, lai gan abi ir vienā transporta līdzekļu klasē.
Vēlam veiksmi Crazyj “sava” ideālā kempera meklējumos nākamajā gadā.

Ar cieņu,
CAMPERRIDE.LV komanda

C

T tralala123 11.05.2018

Drošības naudas atgriešanas pēc 6 mēnešiem, liekas, ir ļoti loģiska un ne jau tikai izdarīto ceļa satiksmes pārkāpumu dēļ. Vizinoties krustām/ šķērsām pa Norvēģiju un neizdarot nevienu pārkāpumu, rēķins par maksas ceļu izmantošanu atnāk pa pastu pēc 4-5 mēnešiem. Tātad, 6 mēneši naudas paturēšana - ļoti adekvāts solis.