Reitings Līzings un Kredīts

1aizdevums.lv
Latvijas kredītņēmēju palīdzības programma
100%

Creditreform - Slikts serviss

Slikts serviss Iestāde, kura nenāk pretī! Februārī veicu pārmaksu vairāk kā 1000€ apmērā. Man atbildēja, ka lietu izskata mēneša laikā, Rindas kārtībā. Uzrakstīju iesniegumu ar lūgumu izskatīt ātrāk, jo esmu pārskaitījusi visus savus ienākumus, ka man ir jānodrošina divi nepilngadīgi bērni un esmu 8. Grūtniecības mēnesī. (uz doto brīdi 36/37. Ned) es saprotu, ka ir savi noteikumi, bet šad tad var taču būt izņēmumi. Cilvēcisko faktoru vēl neviens nav atcēlis. Jā, es saprotu, ka tā ir manis paša kļūda. Bet kļūdīties var jebkurš. Ja es viņiem nesamaksātu pilnu summu, tad viņi mani trobelētu nepārtraukti.

Banknote.lv - Обман

Обман Купил пол года назад телефон s20fe (номер чека 151021764) , все было нормально но в один день мой Imei был заблокирован. В tele2 объяснили что раз этот телефон с ломбарда то возможно предыдущий владелец брал в рассрочку и не платил и за неуплату его заблокировали. Телефон 20 года и если его бы брали в рассрочку и не платили то уже давно был бы заблокирован. Сейчас его нигде у операторов не купить. Получается что телефон возможно краденый. Хочу чтобы со мной связались представители banknote для решения этой проблемы. Если мне не смогут помочь то буду писать жалобу в Ptac.

Banknote.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Biju uz lombardu kas ir Bolderāja, lai ieķilatu airpodus, labi, dodos iekšā un jau attiksmes no šīs te kundzes drausmīga, labi neko. Tad kundze pārbauda austiņas un buetiski pa to leti met viņas un Saka mēs pieņemam tikai orginālus un uztaisa tik pretīgu un drausmīgu atvainojos purnu, ka pilnīgi gribejas... Bet labi, Tqd nu domāju, kā var nebūt orginālas ja esmu pirkusi oficālā veikàlā orginālas šveicē. Pārbaudīju apple support pati imei un orginalas, 🤣 arī ideal veikalā atbild orgināla...

Banknote.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Man ir pēdējais maksājums, kuru jāveic skaidrā naudā. Es nevaru ierasties Latvijā, varu būt 20 dienas vēlāk, un man tagad būs jāmaksā soda procenti,jo ar pārskaitījumu nevar samaksāt. Vai tas ir normāli?

Melnā Lapa SIA - "Гоповатый" и не воспитанный персонал, не умеющий общаться

'Гоповатый' и не воспитанный персонал, не умеющий общаться Персонал этой компании не воспитан, и не вежлив, грамотность которого вызывает сомнения, как и необходимость в подобных "паразитирующих" компаниях. Не охотно предоставляют информацию о долге, на вопросы дают невнятные и расплывчатые ответы. Персонал позволяет себе недопустимые выражения, что однозначно характеризует их как "вымогателей", но никак не сотрудников серьёзной юридической компании, коей "Melnā lapa" себя неоправданно считает.

InCredit Group - Slikts servis

Slikts servis Esmu 4 bērnu mamiņa, bērnam skolas vajadzībām gribēju panemt datotu uz nomaksu un tas nav iespejams, Saka parāk maz ieņēmumu un viss. Teicu lai pārskata vēlreiz, bet viņi pat neapsver domu pārskatit un vis, prasīju lai apskatās informāciju, ka par 3 bērniem saņemu uzturlīdzekļus no citas personas, viņiem tas ari neintereseja un bija vienalga, jautaju ka berns lai macās, atbilde nedodam jums kreditu un viss.

AtrisinātaBanknote - Krāpšana

Krāpšana Iesaku pārbaudīt kopējo atmaksas summu, pieprasīt, lai skaidro, no kurienes tādu summu ņēmuši. Pieprasīt Eiropas patēriņa kredīta standartinformāciju kopā ar līgumu.Tas gan neizslēdz iespēju, ka tiks izdrukāts pareizais dokuments, jo šajā dokumentā atmaksājamai summai jābūt mazākai. Ne tikai nesazinās, bet ignorē rakstiskus iesniegumus. Ignorē telefona zvanus, filiālēs pēc vadības rīkojuma, un ne tikai, atsakās sniegt skaidrojumu. Ignorē e-pastus, kas banknotei nav izdevīgi. Pēc vajadzība...

Creditreform - Pērk datus no citiem uzņēmumiem

Pērk datus no citiem uzņēmumiem Kāds nepateiks, no kā Creditreform iepērk informāciju par personu faktisko dzīvošanas vietu? Es dzīvoju uz komandējuma laiku Ventspilī 4 mēnešus - īrēju dzīvokli, esmu atpakaļ Rīgā, bet šodien man piezvana bijušā dzīvokļa saimnieks, ka uz mana vārda ir atnākusi vēstule. Interesanti ir fakts, ka uzvārds, kuru biju nomainījis pirms 2 gadiem, ir norādīts vecais, bet adrese - kur es dzīvoju tos 4 mēnešus. Ar izīrētāju neslēdzām īres līgumu, jo viņš ir labs paziņa, dzīvojām kopā. Creditreform vai...

Banknote - Krāpšana

Krāpšana Kompānija banknote ir negodīga. Preci kura ir mazlietota, bez nevienas skrambiņas, kā jauna uzpērk pa 50 eiro, bet vajadzētu vismaz pa 100 eiro. Jauna prece maksā 199 eiro. Ieķīlāju, jo tagad uz brīdi dīgstāve un vajadzēja naudiņu, ja neizpirktu noteikti pārdodu viņi pa 100 eiro. Normāli uzvārās viņi. Šī pati izsniedz arī aizdevumus ar kosmiskiem procentiem kurus neviens nav spējīgs samaksāt. Šo kompāniju vajadzētu slēgt.

Julianus inkasso - Pieprasītā summa

Pieprasītā summa Situācija sekojošā, sanāca ka man bija gym! Latvia abonements, domāju ka apstādināju, bet tagad man Saka ka ir gada minimums prieks abonementa. Tagad atlikušo nesamaksāto summu (60eur + papildsummas) man piespiež atmaksāt Juliānus, bet pēc visas lasīšanas es nevēlos maksāt sij kompānijai neko papildus. Vai ir iespējams kaut ka izvairīties no šis neatmaksātas summas, vai vismaz izvairīties no Juliānus papildus pieprasītās naudas?

Creditreform - Likuma pārkāpšana

Likuma pārkāpšana Pec fakta šis ir kolektoru banda. Atsūtīja Mammai e-pastu ar rēķinu un draudiem ka jāapmaksā. Vecs cilvēks pat nesaprot par ko iet runa. Bija cerībā ka šādas “kompanijas” nelikumīgi civilizētos valstos, bet izkaitas kamēr tu maksa nodokļus var nodarboties ar jebkuram noziegumiem.

Banknote.lv - Noslēpta krāpšana

Noslēpta krāpšana Я напишу это предупреждение для других людей, кто еще не попал в их ловушку, которая работает в стиле 1990-х годов. Люди, обходите эту фирму стороной! Если не хотите финансовых проблем. Неожиданно выставляют счета за услуги, о которых меня даже не информировали. Часто кредитовался у них, но теперь опасаюсь очередного обмана и введения в заблуждение. Обещали одну сумму, но потребовали назад больше, чем указано в графике платежей. Обманули. Реально бандитские времена рэкета и вымогателей вспомнились.

Creditreform - Krāpšana

Krāpšana Atsūta uz e-pastu parādsaistības un summas gastranomiskas, kaut arī tik liels parāds nevar būt izveidojies, ja nu vienīgi uzskrūvē 1000% pa virsu, šmauc, ne dokumenti, ne failu par to no kurienes izzīsts tik liels parāds, kā tikai inkaso lietas nr. Un draud ar tiesu izpildītājiem. Tas ir ārprāts kādi procenti tiek izkrāpti no cilvēkiem, kas ir nonākuši grūtībās un knapi velk galus kopā.

Banknote - Krāpšana

Krāpšana Ne vienu reizi vien banknote pirms kārtējā maksājuma veikšanas no klienta profila izņem visu iespējamo informāciju par esošajiem aizdevumiem. Cik ilgs laiks pēc rakstiska iesnieguma iesniegšanas nepieciešams, lai atjaunotu visu informāciju, kas līdz šim bija pieejama? Kāda summa jāmaksā (to, ka jāmaksā, sapratu no telefonsarunas ar bankas darbinieci) par līdz šim pieejamās informācijas atjaunošanu profilā?

Banknote.lv - Krāpšana

Krāpšana Jau otro reizi Banknote filiāle pie ķilu ieķīlāšanas lodziņa patrāpās sieviete jam nav ne mazākas saprašņās par preču novērtēšanu. Pirmās 2 preces kas tika pašrocīgi iegādātas un ieķīlātas pēctam lombarda novērtējā katru uz nieka 25 eiro. Laigan katras preces cena bija pāri pa 100 eiro un preces mazlietotas. Dodoties trešo reizi ieķīlāt metinamo aparātu kas lietots labi ja 3 reizes kops iegādāšanas brīža konstatēju kad atkal šī pati sieviete cenšas apkrāpta piedāvājot atkal 2t pero par preci...

Creamcredit - Nenāk pretī

Sveiki man ir diezgan liels kredīts un 2men jau nevaru iemaksāt, jo dēļ pēkšņām Veselības problēmām paliku bez darba un jāārstējas.. Cenšos visādi vienoties un runāt un ar e pašiem, bet vispār nenāk pretī. Nu jau sāku saņemt e pastus ka nodos lietu tiesai, reāli esmu pārbijusies, ka notiek tas process.

Julianus inkasso - Slikts serviss

Slikts serviss Пришла смс, позвонила им чтобы договориться о графике. Сидит там женщина, которая не боится распускать свой язык, специально выводит на эмоции. Лиана зовут. Как же хорошо, что я додумалась записать свой разговор) ) а и да, график она составила на угад, даже сумма в итоге не правильная, если сложить все месячные платежи. Цирк, а не контора.

Altero - Kredītņēmēju maldināšana

Kredītņēmēju maldināšana Labdien! Bija interese par kreditēšanas iespējām un izlēmu izmantot, tik daudz reklamēto - altero.lv, kredītu salīdzināšanas platformu, arī paskatoties mājas lapā, bija ļoti pieņemams procentu piedāvājums, taču realitāte ir pavisam citāda, nebiju pat pieteikumu līdz galam aizpildījusi, kad jau zvanīja un mudināja, aizpildīt, lai varētu ātrāk, sūtīt piedāvājumus, arī tas pats, kas šeit jau minēts, pilnībā ignorē to, ka cilvēks ir darbā un nevar runāt, par piedāvātajām procentu likmēm, vispār...

Creditreform - Nesaprašanās, par maksājuma datumu

Nesaprašanās, par maksājuma datumu Lūdz izskatīt lietas materiālus lietā, līgums nr. Cl33722 ar Ferratum Bank, 18.08.2017. Parādnieks Gints Ate 23.06.81-11930 no sia "creditreform Latvija" 2023 gada septembrī, tika saņemta informācija, ka līdz šim veikto maksājumu 20 eiro apmērā, ir jāpalielina uz 76 eiro, lai parāda kopējo summu varētu segt 6 mēnešu laikā. 2023 gada 4. Oktobrī pulksten 10: 01, sazinoties ar "Creditreform Latvija" pa tālruni 67491180, vienojāmies, ka 2023 gada 4 oktobrī, vēl varu veikt maksājumu 20 eiro apmērā...

SIA VIA SMS - Krāpšana

SIA VIA SMS ir krāpnieki jo es pagājuša mēnesi maksāju rēķinu bet viņi netaisnoji apmelo ka neesmu nomaksājis katru dienu lik procentos visu lūdzu cilvēki neņēmāt no Turines kredītus neuzticaties tai firmai viņi krāp naudu ara ļoti ļoti neesmu apmierināts ar vieniem.