Reitings Kaimiņi

Īre Īrnieki Izīrētāji Kaimiņi Komunālie pakalpojumi Namsaimnieki

Янис Дубовс - Мошенничество

Мошенничество Всем привет, не отдалживайте деньги этому человеку. 8 месяцев обратно ко мне обратился знакомый с просьбой отдолжить ему денег. Клялся божился, что отдаст в течении месяца. На всё попытки обратиться к нему и попросить обратно свои деньги, человек агресирует и посылает. Особенно девочки не верьте ни единому слову. Его жертвы многодетные мамочки ну и впринципе женщины девушки. Берёт в долг деньги и не отдаёт. Везде блокирует. При встрече делает вид, что не замечает. Сегодня узнала, что полгорода ждёт от него денег.

AtrisinātaLoreta Lodziņa - Krāpšana

Ar minēto personu iegājām veikalā “Depo” ar norunu, ka pastaigāsimies 40minūtes pa veikalu. Devos izvēlēties pirts spaini savai neeksistējošajai pirtiņai. Bija pagājušas apmēram 15 min no dotajām 40. Un minētā persona mani aizvilka no veikala “depo”. Tā arī nepaguvu izvēlēties savu spaini. Esmu nikna.

G Golira 01.11.2022
Komentāri 4 Kaimiņi

Jelgavas Pašvaldības Policija - Slinkums, nevērība, neapsekošana

Uz ko skatās pašvaldības policija, regulāri ka gājējs redzu pārkāpumus ka auto Jelgava Raiņa iela Mātera iela kur skolas laukums kur auto var novietot 2h ar skolas atļaujam, ir divi varianti vai nu nav vispār atļaujās, vai stāvlaukums novietots auto ar Jelgavas poliklīnikas caurlaidi? Kāda sakara, kādēļ netiek sodīti vadītāji, automašīnās stav 24h kaut zīme horada 2h.. Mani pašu pirms gadiem ka vienīgo un pirmo pārkāpumu uzlika uzreiz sodu knaoi atejot no sava auto, kaut nebij iepriekš sodu...

R Roche 17.10.2022
Komentāri 1 Kaimiņi

Ganību ielā/ kaimiņi - Ar valsts zemi rīkojas kā, ar savu

Jelgava. Ganību ielā privātmāju rajonā saimnieki būve Celiņu, un smuki aizber ciet grāvi, kas bijis mūžam jo ir jābūt ūdens notekai, taču šie cilvēki pasaka ka tas ir viņu gabals un aizber grāvja vienu pusi ar zemi, līdz ar to sanāk ka ūdens stāv gan vienā pusē gan otrā, ka arī lietus laika ceļas līmenis un loģiski ka ūdens lietavu laika noplūst sētā! Kāpēc nevārēja atstāt noteku kā tā or katrā grāvi. Iedomīgi, bravurīgi, izturas visatļauti, neaudzināti.

R Roche 16.10.2022

Aigars Zāmuels - Krāpnieks Zaglis HEETS

Aigars Zāmuels - Krāpnieks, zaglis, uzdzīvotājs, heets, ganja. No viņa var sagaidīt visu - gan ciešu draudzību, gan vēlāk dziļu naidu - ja vienreiz klausies ne to dziesmu bez austiņām. Tēlo godīgu cilvēku, līdz lūzuma punktam. Viņam ir kategoriskas pretenzijas pret manu mūzikas gaumi. Kopš vakardienas sapratu, ka tā viņam ir ierasta prakse un ka viņš melojis ka pagājušajā reizē tas notika nejauši.

R rasta.ciba 02.04.2022

Anita Smiltniece - Krāpniece, mele, zagle

Anita Smiltniece ir pēdējā nekauņa un krāpniece! Viņa no manas vecāsmātes kopā ar savu vīru normundu smiltnieku izkrāpa māju katlakalna un nesamaksāja par to naudu. Viņa šodien bija pie manas vecāsmātes un pieprasīja visu naudu atpakaļ. Kā arī viņa zvana uz vecāsmātes banku, un stadas priekšā kā viņas meita un bloķē viņai bankas karti, lai vecāmāte nevar pārbaudīt naudu cik ir palicis vēl un izņemt savu pensiju. Vecāmāte raud un Saka ka viņi abi dara lielu emocionālu vardarbību pret viņu un...

A andrejs78 14.11.2021

Mežajevs Edijs - Mežajevs Edijs/ О чём можно договориться с таким соседом

Запись от 2017 года. Когда межаевс ломал у меня калитку и забор. Начиналось всё с мелочи. Закончилось тем что этим годом 2017 года. Залез на крышу. Без моего разрешения. И начал долбать в трубе ёршиком и гиряй. Ёршик у него застрял в нашей трубе. Нашу трубу каждый год чистила обслуживающая компания, Jurmalas namsaimnieks,. Обвалилась штукатурка и деформировалась печь и трубы. Пользоваться печью нельзя. Сейчас 2021 году Mežajevs убрал одну из двух выгребную яму. Предварительно слив грязные...

Mihail Sadurs - Обман, плохой сервис

Индивидуальный подход к решению каждого юридического казуса обеспечивает многолетнюю, эффективную и успешную адвокатскую практику. Intensive care for a large number of non-existent non-toxic animals intensive care for a large number of non-existent non-toxic animals индивидуальный подход к решению каждого юридического казуса обеспечивает многолетнюю, эффективную и успешную адвокатскую практику. Под «прикрытием» государства допустим, у вас возник вопрос юридического характера. Вы вбиваете...

R robotox1 03.08.2021

Lita Vītola - Krāpšana

Krāpšana Šī (lita vītola) meitene strādā celtniecības uzņēmumā wood pro. Viņa šantažē citas kompānijas un raksta kompromitējošas lietas, tādejādi mulsinot cilvēkus lita vītola - krāpšana! Https://www.facebook.com/groups/810674506001322/user/100009110282562/

J Juriy dut 21.02.2021

Edijs Mežajevs - bojajums

bojajums 8 июля 2020 года уже весь двор вышел и сделал Mežajevs замечание. По поводу агресивного своего поведения и заставления своего хлама (чужих машин) во дворе. Напьётся и бегает из далека как дурачок всякие гадости выкрикивает, не только мне но и соседям. Кстати, по делу об нападении в сарае в 2017 году. Суд оштрафовал Mežajevs на 210 евро. Думал одумается человек осознает своё плохое поведение. По тому и не подал исковое заявления. Тем более Mežajevs бегал и говорил что на нём не записана ни какая...

Sintija un Edmunds Mogiļniji - Trokšnaiņi un agresīvi kaimiņi

Ļoti trokšnaiņi un agresīvi kaimiņi. Vīrietis katru dienu lieto alkoholu,bļaustās-mūzika uz visu skaļumu katru dienu. Mājās atrodas viņiem arī nepilngadīgs bērns. Visu vasaru taisīja remontu līdz 3.00 vai 4.00 rītā. Par remontu tika aizrādīts,itkā uzklausīja,bet tad atkal viss no gala sākās. Varbūt kāds var ieteikt ko mums darīt? Gribās mieru,itsevišķi atnākot no darba mājās. Brīvdienās arī gribās atpūsties,nevis klausīties kā viņi skandalējās,itsevišķi pa naktīm.

G golden eye 17.10.2020
Komentāri 3 Kaimiņi

Patvaļa kopīpašumā - Kopīpašums

Kopīpašums Draugs nofotografēja, kā kaimiņi kopīpašumā un konkrēti Solvita Latkovska un Inga Melluma izšūpo un lauž kaimiņam sētu, un aplauž 10 gadus vecām tūjām zarus un galotnes. Lec acīs un draud 2. Grupas invalīdam. Policijā var negriezties, tur viņas aizstāv (laikam visu Pārdaugavu nopirkušas) . Uzmanieties, it īpaši no S. Latkovskas (foto pa ;abi, zilā kleitā) . Cilvēks ar divām sejām, sarkanā krusta, darbiniece ziemā sit pa galvu ar lāpstu 2. Grupas invalīdam. Vai tādas drīkst strādāt sarkanā krustā? Vai visi tādi darbinieki?

Bezkaunīgs, rupjš un bezatbildīgs kaimiņš - Rupja, aizvainojoša uzvedība

Mums piemērām ir viens kaimiņš, kurš atbraucis no Norvēģijas 10 dienas atpakaļ. Vai viņš nodeva analīzes, vai ir karantīnā.. Šaubāmies, jo pa veikaliem un ielām viņš vazajās... Un kolīdz ir ieradies mājās, sāka apdūmot ar ar saviem cigarešu dūmiem kaimiņus, izbāžoties smēķēt pa logu (kas ar mūsu "labo" likumu nav aizliegts, attiecās tikai uz balkoniem, lod;zij;am un koplietošanas telpām) . Uz aizrādījumiem reaģē ar rupjībām. Vairāki kaimiņi ir aizrādījuši par smēķēšanu kāpņu telpā, bet tas netikums pārgājis uz logu. Dzīvo Valmierā, Rūpniecības 25-38

Viesturs Potriks - Sūdzība

Sūdzība Viesturs Potriks Ar Elitu Ķīķī ir dzērāji ar bērniem, viņiem atņēma 1. Gadu veco bērnu pa dzeršanu. Tagad kad atdeva viņiem bērnu atpakaļ viņi atkal pirmajā dienā atkal atsāk dzeršanu, un nevien neko nedara. Kāpēc tiem stulbajiem dzērājiem dod atpakaļ bērnu ja viņi ir dzērāju ģimenīte bez smadzenēm. Es nesaprotu kāpēc dod viņiem to bērnu visu laiku atpakaļ jau otro reizi tā ira un neviens nezvana policijai.

B Balss1234 10.02.2020
Komentāri 2 Kaimiņi

Realto SIA - Viņi naudu neatmaksās, bet paturēs kā soda naudu.

2017. Gada jūlijā, iznomāju telpas Realto SIA telpās. Braslas ielā 29, rīgā. 1) Par telpām vienojāmies 2017. Gada jūnijā, noslēdzu īres līgumu, iemaksāju drošības naudu par 1. Un pēdējo mēnesi, bet jau jūnijā man pienāca rēķins par jūniju, kaut gan līgumā bija ievākšanās datums 1. Jūlijs 2) 2019. Gadā es paziņoju, ka no 2020. Gada janvāra no telpām izvākšos, jo viņas manam biznesam ir kļuvušas par šaurām, par ko man tika piestādīts rēķins līdz izvākšanās datumam, kā arī soda nauda, par to, ka...

Kaimiņi - Sūdzība

Ir tāds varmāka vārdā Rolands Buholds viņš ir varmāka 31. Gadu vecs dzīvo kopā ar vecākiem braukā dzērumā ar mašīnu un ir memesdēliņš. Mamma viņu lutina kā deviņgadīgu bērnu un pat nedomā iet dzīvot citur. Viņš dzērumā sita savu sievu kas viņu tagat ir pametusi biežas sišanas dēļ. Viņš kopā ar savu stulbo drauģeli Viesturu potriku kas ir ievācies kaimiņos dzīvot abi kopā dzarstās un ir agresīvi pret citiem cilvēkiem to skaitā arī pret saviem vecākiem un ģimenes locekļiem.

I Inguns 12.01.2020

Čiekurkalna attīstības biedrība - Nosoda, nevis attīsta

Kopš apvienības parādīšanās rajonā ir “uzlabota” iespēja bērniem rotaļāties jaunā spēļu laukumā un ik pa laikam iepirkties tirdziņos. Šobrīd jau sāk parādīties informācija internetā ar nosodošu attieksmi pret kaimiņiem, to privātīpašuma apsaimniekošanu, kā arī citu piekasīšanos. Atsaucoties uz “zinam, ka sūdzība ir būvvaldē”, diemžēl šīs sūdzības arī sniedz pati apvienība, tādējādi tikai slīcinot savus rajona kaimiņus, kamēr pie apvienības izpildvaras darbojas cilvēki, kas tikai iegūst no šīs Nvo “slavas” un netīrajiem darījumiem, lai kāptu pa politiskajām karjēras kāpnēm.

č Čiekurkalniete 23.07.2019
Komentāri 1 Kaimiņi

Arnis Kripa Un Gija Maršala - Fizisks uzbrukums, ar merki atnemt finansu lidzeklus un atnemt svesu ipasumu

Uzmanību liepājnieki un citi LV iedzīvotāji! Gribu brīdināt, uzmanieties no Gijas maršales un Sintijas maršales! Man 20 jūnija 2019 gada pa seju iesita plkst. 13 gijas maršalas uzrīdīts bandīts Arnis Kripa Liepaja, Terauda ielā 25-2, jo es kategoriski attiecos dot tam vīrietim arnim kripam naudu. Patiesībā ea vedu uz liepāju humanitāro palīdzību. Arnis kripa dzivo kaut kur uliha ielā, it kā uliha 121 liepājā šķūnī. Biju valsts policijā Rīga, Burnieku37. Esmu cietis. Galva loti sāp. Man jādodas uz slimnīcu tomēr. Varu nomirt

Sintija Borenkova - Ģimeņu jaucēja, vieglas uzvedības, pērkama sieviete

Sintija Borenkova jauc ģimenes, speciāli uzmācas precētiem cilvēkiem. Uzsēžas vīriešiem uz kakla finansiāli. Kāš tos muļķus, lien mīļāko mājās un apzog tos. Pērkama sieviete. Turklāt līdzi nodod veselu buķeti ar slimībām. (potenciālie mīļākie—iegaumējiet to) bāriņtiesai labi zināma persona, par bērniem nerūpējas, kur dzer, tur vazā tos līdzi.

K Karmabitch 09.07.2019
Komentāri 7 Kaimiņi

Smiltenes vidusskolas skolotāji Mežinski. - Vardarbība pret kaimiņiem.

Vardarbība pret kaimiņiem. Abu šo skolotāju iecienītākā nodarbošanās savā dzīves vietā ir apzāģēt dekoratīvos kokus un krūmus kaimiņu teritorijā,kā arī izgāzt atkritumus un mēslus tieši pie kaimiņu dzīvojamās zonas blakus lapenītei,kurā mēs pavadam savu brīvo laiku un arī ieturam maltītes.Smiltenes novada pašvaldība pilnīgi neko nedara,lai šādu vardarbību apturētu.kaut arī izrādās,ka Smiltenes pilsētas kārtības noteikumi neparedz būvgružu un atkritumu izgāšanu dzīvojamā zonā.

A A.Šmite 17.05.2019