Rāmkalni atpūtas parks

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Rāmkalni atpūtas parks - Sūdzības un atsauksmes

Rāmkalni atpūtas parks - Nesaņēmām gaidīto

Nesaņēmām gaidīto Interneta rakstīts, ka bērnu braukšanas skola aprīkota ar īstam ceļazīmēm un luksaforiem. Diemžēl luksafori nestrādā. Bijam gaidījusi, ka tie strādās. Kad jautājums darbiniekam, viņš teica, ka luksafori nav ieslēdzami. Īsti luksafori gan parasti deg, no šim butaforijam nav pilnīgi nekādas jēgas un bērniem tiešam vairāk prieka nesagādā. Maza, bet tomēr vilšanās.

Rāmkalni atpūtas parks - Slikts serviss, nolaidīga attieksme

Slikts serviss, nolaidīga attieksme Desmit minūtes pirms slēgšanas netika pārdotas biļetes uz rodeli neskatoties uz to kad bija nepieciešams tikai viens brauciens, un Rindas uz pašu atrakciju nebija. Atbilde darbiniekam es skaitu kasi. Saprotams darbiniekam gribas beigt ātrāk darba dienu, bet speciāli gaidījām kamēr liela tūristu grupa beigs, lai arī būtu iespēja izmantot atrakciju. Slikta attieksme no darbinieka

Rāmkalni atpūtas parks - Attieksme pret darbiniekiem

Attieksme pret darbiniekiem Neieteiktu stāties darba attiecībās ar šo iestādījumu, darba stundas nenormālas, samaksa nekāda, vadības attieksme nekāda... Algas rēķina kļūdaini, un vēl piedevām, piedraud ar policiju, ja neatnes pārmaksāto algas daļu, nerunājot par liegumu atrasties uzņēmuma teritorijā, lai arī atnāc kā klients. Vadība ļoti riebīga.

Rāmkalni atpūtas parks - Lēns serviss

Lēns serviss Nenormālas Rindas kafejnīcā. Trīs aitas stāv aiz Letes un Rinda līdz izejas durvīm. Ēdiens kvalitatīvs, bet tā lēnā apkalpošana un tās nabaga nogurušās sejas! Lūdzu vai nu ieinteresējat darbiniekus strādāt ar pienākošu atalgošanas un balvu sistēmu vai dodat īsākas darba dienas. Ļoti nepatīkamu atmosfēru radīja.

Ramkalni slepošanas trase - Instruktoru attieksme

Instruktoru attieksme Sākšu ar komplimentiem - ļoti jauka biļešu kasiere, ļoti jaukas meitenes restorānā un kafejnīcā, pa pirmo! Viss supergards! Patīkama apkalpošana. Visu cieņu un paldies par patīkamo atpūtu! Bet instruktori pie atrakcijām... Nu sorry... Bijām ar ģimeni tur pirmoreiz un varbūt arī pēdējo... Skatās caur pieri, bēg, lai nebūtu jāatbild uz jautājumiem kā tādi praktikanti depo veikalā, sajutāmies kā no mēness nokrituši, it kā mums jau piedzimstot bija jāzina, kā atrakcijas izmantot... Kad bērn...

AtrisinātaLauku rudzupuķe - Pārdevēju attieksme

Pārdevēju attieksme Sveiki! Velētos zinot par cilvēku kas strāda ši uzņēmumā klēts kura vārds būtu Kristine Bragule, viņas rupjību un netīras rokas ar kuram viņa mani apkalpoja bez jebkadiem cimdiem ņemot roka svaigo produktu, taka izvertejiet cilvēki pirms dodaties uz šo uzņēmumu iepirkties var vēlāk nākties nožēlot to visu. Klintene kas ir izmisuma par šo visu

N Nils .p 25.06.2017
Komentāri 3 Pārdevēji

Ramkalni slepošanas trase - Slikts serviss

Slikts serviss Kā jau ziema atnāca, bija vēlme arī paslēpot un pasvinot. Izmeklējos internetā un sapratu ka visizdevīgākais variants ir Ramkalni kas ir uz Siguldas šosejas Cena itkā normāla 7eiro pa pacēlāju 8.5 eiro pa inventāru uz 3h. Tā nu atbraucot aprunājamies ka ņemsim snovbordu un tad slēpes, uz ko teica ka ,protams, var. Tā nu 1h pabraucām ar snovbordu un aizgājām paņemt slēpes , uz ko protams arī apmainīja un tā visa apmaiņa notika ~40minutes, kamēr mūs apkalpoja, parunā pa telefonu, kamēr ierauga...

Rāmkalni - Ēdiens

Ēdiens Vakar pēc maltītes Rāmkalnu bistro,visi mūsu ģimenes locekļi konstatēja ka ir saindējušies ar pārtiku. Lieki stāstīt,kas tās par mocībām. Personālam ieteiktu painteresēties par silto ēdienu uzglabāšanas termiņiem. (Arī periodos,kad ir mazāk apmeklētāju,un dikti negribas mest ārā).