MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga

498
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

Maxima - Nekārtības un nekārtība ap veikalu

Nekārtības un nekārtība ap veikalu Maxima veikala (Brīvības iela 7, Ogrē) valda nekārtība un nekārtības. Ap veikala apkārtne ir nesakopta. Bieži mētājās izsmēķi, mikroplastmasa, atkritumi, šļirces un odekolona pudeles. Ap veikala stūriem tiek regulāri urinēts. Taromāts smird pēc puvuša līķa smārda - vēmienu ceļ augšā. Bieži taromāta zieds un inteleģence izraisa konfliktus ar apkārtējo māju iedzīvotājiem, garāmgājējiem un kārto rēķinu par taromāta čekiem un sīceni. Apsargs ir vispār panaivs pēc izskata un to veikalu apzog kā...

Maxima - Nelaipna attieksme

Nelaipna attieksme Sveiki, sestdien astoņos vakarā iepirkos Tukuma maximā xx un pie info kases bija gara auguma kalsnas miesas būves ar sarkaniem matiem pārdevēja un viņa bija ļoti nelaipna runāja ar mani paceltā balsī un izturējās necienīgi! Norādīja man ar pirkstu uz zīmes ka drīkst būt tikai piecas preces to es pats zināju vēlējos tikai uzzināt kāpēc nestrādā parastās kases.

K Kārliss 03.03.2024
Komentāri 9 Veikali

Maxima - Антисанитария

Антисанитария В этом магазине работает прекрасный коллектив, отзывчивые люди, но в феврале этого года я зашла в магазин и ужаснулась-у входа в магазин ужасная грязь, грязные курильные мусорники, окна-не мылись, наверное, с прошлого года, и полы-не лучше. Что случилось с моим любимым магазином?

O orbikraft 01.03.2024

Maxima - Produktu kvalitātes neizsekošana

Produktu kvalitātes neizsekošana Lūdzu esiet uzmanīgi ar to ko iegādājieties veikalā! Nezinu vai tas ir normāli, ja bumbieros ir tārpi! Vai šīs augļu/dārzeņu, pārtikas produktu pārbaudes nebūtu darbinieku kompetencē? Arī dārzeņi mēdz šeit būt bojāti, pārgatavojušies . Un šī noteikti nav vienīgā Maxima ,kur šādi izskatās augļi .

S santa.r. 29.02.2024

Maxima - Čekā summa nepatiesa

Čekā summa nepatiesa Labvakar! Šodien gadījās nepatīkams pārsteigums, iepērkoties Daugas, Maximā Xx, Ogrē, Rīgas ielā 23. Ierodoties mājās, izrāmējot pirkumus no maisiņa un apskatot iepirkuma čeku nr.764363 no 29.02.2024 plkst. 12.39, kasiera nr.3304, konstatēju, ka viena avakado fasētā iepakojuma vietā, kura Cena bija 2,49 iesista Cena par 8gb. , proti,19.92eur. Savukārt, biezpiena sieriņi karameļu magija 8gb. X 0,29 centi = 2.32 čekā neparādās. Sanāk kopā esmu apkrāpta par 15.11eur. Lūgums būt godīgākiem pret...

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Rakstu sūdzību, jo strādniece pie desu stenda bija ļoti nelaipna. Ja dzirdēju pareizi no otras strādnieces, šīs strādnieces vārds ir Ira. Uzdevu viņai jautājumu latviešu valodā, bet strādniece nesaprata, kaut ko nobubināja pie sevis krievu valodā, un kad vēlreiz mēģināju viņai uzdot jautājumu, viņa mani ignorēja. Notikums notika aptuveni 17:15. Es uzskatu, ka visiem cilvēkiem apkalpojošajā sfērā jāmāk latviešu valoda.

Maxima - Cenu nesaderība uz čeka un preces

Cenu nesaderība uz čeka un preces Nesakrīt Cena uz čeka un preces, starpība 7€, liela summa priekš pensionāra,

Maxima - Nesvaiga prece

Nesvaiga prece Vakar nopirku svaigu foreli. Atnākot majas, saku griezt zivi, sajutu ka zivs nav pirma svaiguma, ari krasa neatbilst. Aizejot atpakaļ uz veikalu, ar visu zivi, atnāca neapmierināta vecāka darbiniece. Pat pretim nesasveicinājās, neuzvelkot cimdus paņēma zivi, atcirta ka zivs atbilst normai, gan pēc krasas, gan pēc smakas, pagrieza muguru un aizgāja.

@ @dobele 18.02.2024
Komentāri 10 Veikali

Maxima - Cenas nesakrīt

Cenas nesakrīt Tas jau ir neizturami, cik reižu viņi krāpjas ar cenām! Kāpēc maldināt cilvēkus? Paņēmām 2 steikus (ar maxima karti 2,99, bet izrādījās, ka nebija akcijas un steika Cena bija 6, 99! Mēģināja pārliecināt, ka šī akcija būs spēkā no 13.02.2024! Paskatījos sludinājumā un šis steiks ar maxima karti maksātu 3.49! Beidziet mānīt cilvēkus!

M Marilen 13.02.2024

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Veikals ir super, vienmer ir paticis iepirkties maximā, it īpaši ja šis veikals ir blakus mājām! Bet attieksme no vienas izteiktas pardevejas ir drausmīga, visu laiku ir neapmierināta, kad jautā pēc palīdzības vienmer izliekas ar tadu sejas attieksmi taka riebtos palidzēt cilvekiem, kaut gan tas ir viņas pienākums! Un lieki piebilst, savu slinkumu arī izrāda:) kad eju iepirkties, iepērku arī karsējamo tabaku, kad eju pie viņas palūgt lai iedod atbilde ir - mums nav, kad ir citi pardeveji tad...

K kkristiinee 07.02.2024
Komentāri 4 Veikali

Maxima - Parazīti/tārpi ēdienā

Parazīti/tārpi ēdienā Šodien iegādājos maximā zivi (atlantijas heku) , valarā grasijos to nobaudīt, un kad ēdot pirmo kumosu žļambājot, es ieraudzīju uz tās vairākus fosīlijām līdzīgus veidojumus. Ieskatoties dziļāk secināju, ka tie ir veltņtārpi, precīzāk apaļtārpi (invazīva parazītu suga, kas var arī ieperināties cilvēku zarnās) . Izspļāvu un gandrīz izvēmos.

Q Qwerty226 05.02.2024
Komentāri 5 Veikali

Maxima - Radio

Radio Vai tiešām nav citas dziesmas, ko atskaņot? Visu dienu, vismaz 3 reizes stundā skan tā Stībeļa dziesma par pienu, nu tik ļoti jau uz nerviem krīt. Bet man jāstrādā, un visu dienu to tik vien dzirdi. Ik pēc 2 - 3 normālām dziesmām, kas darbošanos padara raitāku, atkal Stībelis ar piena dziesmu. Kāpēc, Maxima?

S Sīcis1992 03.02.2024
Komentāri 4 Veikali

Maxima - Neifomēšana par kļūdām norēķinu sistēmā

Neifomēšana par kļūdām norēķinu sistēmā Špdien Maxima veikalā Puklveža Brieža ielā tikai pie kases paziņo, kad aplikācijas QR kods nestrādā. Rezultātā es plānoto +/- 10 Euro vietā pie kases samaksāju 19, jo visas preces bija jāiegādājas bez Paldies kartes un par pilnu cenu. Būtu bijis vairāk laika padomāt, es viņas būtu atstājis, bet tikai pēc tam aptvēru, ko iegādājos ar atlaidi. Paradoksālākis, ka nebija pat nav neviena brīdinājuma. Līdzīga situācija nesen bija ir ar maksājumu karšu nepieņemšanu, par kuru cilvēki uzzināja tikai...

E EdgarsV 02.02.2024

Maxima - Nesekošana akciju cenām

Nesekošana akciju cenām Sūdzības attiecībā uz šo veikalu jau nav retums. Šodien iepērkoties vēlējos iegādāties preci ar akcijas cenu, un nebiju pārsteigta ieraugot pie kases, ka akcija netika piešķirta. Virzoties uz info kasi negāju ar mērķi rast konfliktsituācijas, bet domādama ka uzņēmuma politikā ir pārdomāts šis jautājums, galu galā pārdod man preci pa tādu cenu kāda tā ir norādīta… bet protams tā nebija. Pārdevēja ļoti jauka un jūtams ka viņai šī situācija arī nebij patīkama. Es neuzskatu, ka pārdevējam ir...

R Radjuka 28.01.2024

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Situācijā sekojoša! Iepērkos ar vīru, paņemam visu nepieciešamo un dodamies pie kases apmaksāt pirkumus! Acu priekšā aizver divas kases! Uz jautājumu, kura kase strādā, saņēmu atbildi, lai eju uz pašapkalpošanās kasi! Kopš kura laika man pienākums ir apkalpot sevi pašai? (visas kases bija slēgtas, strādāja tikai pašapkalpošanās!)

Maxima - Naudas izkrāpšana

Naudas izkrāpšana Mājās izkrāmējot iegādāto preci ieraudzīju čekā žurnālu pa 2,79 kuru neesmu iegādājusies. Pārdevēja brillītēs ar bieziem stikliem, iesirmiem matiem, vienmēr tāda laipna. Ļoti nepatīkami, biju jau dzirdējusi jad runā par šo darbinieci, neticēju un nu man pašai izkrāpa naudu. Summa jau nav liela, bet ja no katra pircēja pa 2,79?

S S 27.01.2024

Maxima - Nekad nav akcijas preces

Nekad nav akcijas preces Valkas maximā jau vairākas nedēļas pēc kārtas nav pieejamas akcijas preces! Vietas plauktos, kur ir jābūt akcijas precei visas nedēļas garumā ir tukšums! Tas nav normāli! Nav pat intereses uz turieni doties! Vērtējiet vai veikals vispār pasūta akcijas preces vai jāvērtē personāls!

Maxima - Laba apkalpošana

Laba apkalpošana Labdien! Vēlos uzslavēt labo apkalpošanu, jo labais samērā maz ir izteikts skaļāk. Paldies par jauko iepirkšanos un sapratni. Kad paņēmu neto produktu, meitene aizskrien samaina un man ar mazo bosu nav nekur jāiet pārskatīt kur gan es kļūdījos. Pat apsargiem vari pajautāt un parādīs virzienu kur atrast vēlamo, vai arī pat aizved klāt jo neesi redzējusi. Ar smaidu radot smaidu. Paldies par jūsu darbu. Lai jauka dieniņa.

D Dacuks12345 22.01.2024
Komentāri 2 Veikali

Maxima - Maldināšana

Maldināšana Izvietotas reklāmas par iespēju piedalīties loterijā, kur var laimēt putekļsūcēju, ja iegādājas Latvijas maiznieka produktus “izcep pats”. Tomēr iegādājoties produktu un cenšoties piedalīties loterijā atklājas, ka loterija ir beigusies pērnā gada decembrī. Protams, arī ir mana problēma, kad nesalasīju ar super-super mazajiem burtiņiem loterijas norises periodu, taču veikalam pienāktos anulēt jebkādas reklāmas, kas redzamas tirdzniecības zālē, ja to norises periods ir sen kā beidzies.

Maxima - Par paša veikala darbiniekiem

Par paša veikala darbiniekiem Ienākot veikalā, neviena kase nestrādā cilvēki stāv rindām neapmierinātām sejām. Šai veikalā ir jānomaina vadība šodien ienākot veikalā stāvot Rinda jāgaida kamēr kase atsāks darboties, cilvēki neapmierināti jo dabūjām stāvēt stundu garā Rindā!