Reitings Veselība / Medicīna

Aptiekas Ārsts Slimnīcas Veselības / Dzīvības apdrošināšana Veselības centrs Zobārstniecība
Sūdzību skaits uzņēmumā
Daugavpils Reģionālā Slimnīca
StockholmDiet
11%
Bikram Yoga
Daina Palma "Dziedinošās masāžas"
13%
Ogres invalīdu biedrība
Megazi
Willow Med

Rīgas 1. Slimnīca - Dr. Kreicberga/Ādas un STS

Dr. Kreicberga/Ādas un STS Aizgāju pirmo reizi ar savu kaiti,dabūju no. šīs dakteres atbildi: ka nevarot palīdzēt jo beidzies konkrētais medikaments! Tādēļ atnācu vcitā reizē (pēc 2 nedēļām). Ienāku pie dakteres priecīgs, jo nebija rindas kā tas ir parasti, nosaucu uzvārdu, lai daktere var atrast kartīti, bet kartīti neatrada. Teica lai noejot ātri lejā un paprasu kartīti reģistratūrā. Tā arī izdarīju, bet reģistratūrā mana kartīte arī nebija un teica ka jābūt pie ārstes. Uzskrēju ātri atpakaļ, bet tikmēr šo 3 min. laikā...

Dr.Kudiņa Jēkabpilī - privātuma neievērošana

Dr.I.Kudiņa savā privātpraksē Jēkabpilī, Brīvības ielā neprofesionāli izpauž analīžu rezultātus, iznākot gaitenī. Man bija ļoti nepatīkami klausīties blakus sēdošā vīrieša analīžu rezultātus un komentārus, sēžot pie durvīm gaitenī.

Siguldas poliklinika - ģimenes NE ārsti

Tā saucamā daktere Juta Ošeniece, nav pelnijusi valkāt balto halātu. Jo tai personai svēts ir tikai naudas apjoms un viņas jaunais džips. Šī kundzīte regulāri atsaka palīdzību pacientiem, tajā skaitā maziem bērniem. Jo redziet - viņai jauns dzīps ko nevar saskra'pēt, un tāpēc pie maza bērna atsakās braukt. Cik zinu nio paziņām, tas nu nekādi nav vienīgais gadījums. Arī pieaugušie pacienti viņai ir vajadzīgi tikai naudas pelnīšanai. Ļaudis mainat ģimenes ārstu - jo šī persona ir apkaunojums visiem ārstiem.

Poliklinikas - registresana

Labdien! Esmu saskarusies ar nepatikamu situaciju ar bernu arstiem. Jau treso dienu meginu atrast savam zidainim (dzimis 28.01.2014g) dakteriti,neviena iestade man nevar sniegt so pakalpojumu.Vienai iestadei limits ir parsniegts,otrai neapkalpo doto adresi.Man jautajums ka es varu atrisinat so problemu-atrast pediatru bezmaksas manam bernam. Dzivojam mes Riga,Matisa iela Lugums dot kadu padomu vai rekomendaciju.

Māte Daba - Aukstais vējš

Kāpēc ārā tik traki auksti? Esmu nosalis!

Kirsu aptieka, baltfarm - bezhalatnostj

kogda bi ne zasla v etu apteku, farmacefti mezdu soboj tolko razgovarivajut,poroj prihoditsja zdatj,kogda oni nagovoratsja. ocenj svinskoje otnosenije po otnoseniju k pokupatelam.Hamat,ocenj ne vnimatelni...poroj apteka propitana zapahom alkogola,ne prijatno daze zahoditj tuda..antisanitarija otsustvujet voobse..

Vīlandes Doktorāts - sausmiga attieksme pret klientiem, neprofesionalisms

Vilandes doktorats никому не советую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Очень неприятное отношение к клиентам в приемной. Врачь делающий УЗИ (про остальных не знаю) также удивляют манерой разговаривать, психовать и её знания тоже оставляют желать лучшего. В приемной разговаривают с гонором, просто отвратительно. Сразу понимаешь что тебе там не рады... Даже записываясь остается немного неприятное ощущение, как буд-то ты позвонил королеве, а она слишком занята и не королевское это делать с холопами...

Impro Ceļojumi - сервис

сервис Очень жаль,что прочитала отрицательные отзывы только после возвращения из поездки. Сложилось впечатление,что для фирмы Impro важно получение прибыли,а настроение ,питание,здоровье и безопасность клиентов не имеют значения...

Sporta medicīnas centrs - Neprofesionāla fiz.terapeite

Apmeklēju àrstu Sporta medicīnas centrā, Rīgā, kurš mani nodeva tālāk savas iestādes fiz.terapeites Tatjanas rokās. Tiem, kas grib iegūt alerģiju un riebumu pret vingrošanu, iesaku doties pie viņas!! Tatjanai acimredzami viņas darbs ir pilnīgi apnicis, viņa ir absolūti garlaikota, visus vingrojumus stāsta "gariem zobiem" un nemitīgi runā par savas pers.dzīves saimnieciskajām problēmām. Lieki teikt kā jūtas pacients, kurš sagaida uzmundrinājumu vingrot un enerģisku, pozitīvi noskaņotu fiz.terapeiti....... Žēl tos, kas pie viņas nokļuvuši, nevienam neiesaku tur iet! Kliente

Dzemdību Nams - gunta laveniece

gunta laveniece Gunta Laveniecie ir absolūti nekompetenta vecmāte un tādai nevajadzētu strādāt tik nozīmīgu darbu. man pirmajā grūtniecības aprūpes vizītē netika veikta ginekoloģiskā apskate un paņemta uztriepe, tagad man ir urīnceļu iekaisums dēļ tā ka netika konstatēts, ka makstī savairojušās patogēnas baktērijas.

Dr.Mača privātprakse - ārstēšana

Ģimenes ārsta nekompetence,nevēlēšanās uzklausīt un nosūtīt uz tālākiem izmeklējumiem.Konstatēts veidojums,kura ārstēšana un izmeklējumi nav nozīmēti.Mača diagnozes redzējums anēmija neesot slimība,atbildes uz jautājumiem nesagaidīt,laboratoriskos izmeklējumus nevarot nozīmēt ,nav finansējuma,ja nākot mirstamā reizē,tad varot pie viņa griezties.Vai šāds indivīds drīkst saukties par ārstu.

Ludmila Petročenkova - ģinekologs - Neprofesionāla attieksme un ārstēšana

Šī gada vasarā vērsos pēc palīdzības pie Ludmilas Petročenkovas Iļģuciema poliklīnikā Buļļu ielā 7, Rīgā, jo pēkšņi radās ģinekoloģiska rakstura problēmas, nevēlējos ievilkt, bet pie savas ārstes citā poliklīnikā nebija iespējas tikt ātri. Ar veselību nopietnu problēmu agrāk nebija, esmu vesela aktīva jauniete. Pēc attieksmes pret sevi sapratu, ka man tiek gandrīz vai pārmests par atnākšanu un saslimšanu. Attieksme likās pavirša, pirmās vizītes laikā jau pēc pāris minūtēm bez jebkādas apskate...

Rīgas 1. Slimnīcas - 5.nodaļa - Dienas stacionārs

Rīgas 1.slimnīcas 5.nodaļa - dienas stacionārs - neprofesionāļu kopiena, kur nemāk noteikt diagnozi un nozīmēt ārstešanu. Attieksme kā fašistu gestapo. Neiesaku nevienam. Fuuuuu

birokrātija - registri bez ilgadējiem updeitiem

Esmu oficiāli šķīrusies jau trīs gadus , bet vēl joprojām maksājot par āsrstu pakalpojumiem..... uz čeka tiek drukāts mana bijušā vīra uzvārds! esmu vieglā šokā , vai tiešām neviens - pat trīs gadiem - neatjauno novecojušās datu bāzes!

Hkapsulas, tievēšanas kapsulas - Krāpnieks tirgo viltojumus!

Krāpnieks tirgo viltojumus! Labdien cienijamie, tievētāji vai lasītāji. Mūsdienās pasaulē ir populāri tievēt ar kapsulām. Bet ir kāds krāpnieks no Venspils, viņš slēpjas ar ēpastu [slēpt]@gmail.com un ar telefon numuru 278-22-459. Viņš piedāvā notievēšanas līdzekļus, par samērā labām cenām, bet ir kāds bet. 1)Viņš sludinājumā ieraksta ka Lida formula maksā 20 eiro bet kad atnāk sūtijums uz mājām pastā pasaka ka cena ir 40 eiro, ir pierādijumi no tiem kas ir pirkuši no viņa, (telefon sarunu ieraksti). 2) viņš pasūta...

Veselība un Skaistums - Krāpniecība

Krāpniecība Vēlos informēt, ka šaja internetportālā strādā krāpnieki. Esiet uzmanīgi pirms pasūtiet kaut ko un apmāksāsjiet pirkumu. Pirms Jaunā Gada pasūtīju vitamīnus, apmaksāju pirkumu. Prasīju par iespēju saņemt pasūtījumu viņu ofisā (adresi neiedeva). Solīja piegādāt 02-03. janvārī, bet tagad neatbild uz e-pastiem un zvaniem. Tagad sapratu, ka uzķeros.

Veselība un Skaistums - Krāpniecība

MFD - О работе девушек в приемной

О работе девушек в приемной Гинеколог из МФД назначила сдать анализы в связи с беременностью, заполнила бланки МФД лаборатории и лаборатории Гулбья (объяснила что какие-то из анализов лучше делать в Гулбья). Сказала, что для меня разницы нет - и те и другие анализы возьмут в филиале МФД, а те что нужно делать в Гулбья - они сам туда перешлют курьером. Очень удобно, здесь нареканий нет. Анализы пошла сдавать в лабораторию на Виенибас гатве, было по пути. В регистратуре девушка попросила направления и спросила есть ли...

Green Coffee - Neatgriež naudu

Neatgriež naudu Neuzķerieties uz šo "lielisko' piedāvājumu, jo ne tikai Jūs izmetīsiet naudu vējā, jo tebletes nedod nekādu efektu, un naudu šī kompanija neatgriež, Nepērciet no viņiem neko.

Poliklīika - rupja attieksme pret darbiniekiem.

Gribu pabrīdināt, sliktu attieksmi MFD Veselības centrs Iļģuciems vadītāju, sliktu izturēšanos pret darbiniekiem,kliedz virsū,apmelo tos, pēc tam stāsta netaisnību,tas atstāj lielu nepatiku pret darbu,kaut gan darbinieki tur ir augstā līmenī.