Reitings Tirdzniecība

BBFactory.lv
Moonlight
Elija KA

PRISMA - Sapuvuši kartupeļi

Sapuvuši kartupeļi Vakar Dominas Prismā iegādājos fasētus kartupeļus, šodien atvērot maisu izrādījās ka visi kartupeļi sapuvuši... būtu palicis čeks atnestu uz veikalu atpakaļ, lai nobauda "burvīgu" smaku. Sviests.

Лампочки Smile Light E17 - Очередное деоьмо от Ики

Купил сие чудо Smile Light E17 в магазине Ики. В количестве двух штук. Первая перегорела на следующий день, вторая продержалась неделю. До этого у них же была куплена "нейлоновая лопатка" Toro для сковородки (около 5ти евро). Продержалась час. Избегайте покупать что-либо в этих "магазинах".

Fiskar - Par uzlīmēm

Kāda jēga iepirkties Elvi veikalos un krāt uzlīmes, ja pēctam es nevaru iegādāties sev interesējošo preci par uzlīmēm??? Piemeram Fiskar nažu asināmo Jelgavas veikalos.

SIA ,,Kakainās Bikses'' - Slikta attieksme pret klientu

Kauna lieta, ka šo uzņēmumu neslēdz, nopirku jaunas apenītes, rozā, izrādījās, ka tās ir piedirstas.kāpēc neviens kontrolē šādus veikalus un to darbību

SIA MATARAMA - no latiem uz eiro

Pirku 2 bulciņas par summu o,70 lati. Iedevu 1 latu. Izdeva 0,42 eiro. Pēc matemātikas principiem 30 santīmi = 0,4268 eiro. Tādā gadījumā jānoapaļo uz augšu, nevis uz leju. Vai nevajadzēja izdot 0,43 lati ?! Un cik daudzus tā apkrāpj par 1 santīmu !!! Un kā pelna uzņēmums !!!

post24 - Nepiegādā preci

Pirms jaungada svētkiem portalā zuma.lv pasūtīju pidspalvu ar swarovski elementiem-ideāla dāvana daudzenei. bet, savu preci tā arī nesagaidīju. izrādījās,ka to post24 bija pazaudējuši. 30.12. -pēdējā darba dienā pirms jaunā gada, es sazvanīju zuma.lv,kur man pateica,ka pazvanīs un uzzinās,kur ir mana pece. taču atbildi es nesaņēmu un sazvanīt vais nevarēju. post24 pati es nevarēju nekādies sazvanīt. tapēc ,iesaku pirkt dāvanas internetā krietni pirms svētku laika. nekas traģīsks,bet dāvanu nāksies dāvināt pēc jaunā gada. :)

Krustpunkts/Tabakas Nams - Pārdevēja

Pārdevēja Pārdevēja pusmūža vecumā ar tumšiem matiem - runā pretī, aizsviļas uz vietas ne par ko, un nemitīgi meklē sīkumus, lai aizrādītu klientam... Tas bija kādu laiku atpakaļ. Ienācu veikalā, kas ir tuvāk mājām, proti Krustpunkts/Tabakas Nams Terbatas ielā 55 - ienākot veikalā runāju pa telefonu, jo bija tiešām svarīga saruna, runāju es ne pārāk skaļi, uzvedos arī piedienīgi, pat runājot pa telefonu spēju sasveicināties ar pārdevēju!! Kad pienāca laiks maksāt, es norēķinājos ar bankas karti, sanāca...

P probZ 23.12.2013
Komentāri 0 Tirdzniecība

Lija Jelgavas SIA veikals - Medību ieroči

Veikalā bopirku jaunu medību ieroci. Boksenes tipa. Tas ik pa reizei šauj no abiem stobriem vienlaicīgi. Veikals brāķi nesaskata un saka ka viss ir OK. Šauj tik tālāk. Izrādās ka ierocim ieroča kārbu pašam ir jāizjauc un jāieeļļo. Ko izdarīt meistars protams tikkai var. Par to jau pārdevējam vajadzēja pateikt. Vot tādus ieročus tur tirgo. Labi , ka nesprāgst stobri, tad galva vairs nebūtu un būtu Debesīs. Jā pēdējā reize kad spēru kāju tur. Riebjas tāda attieksme.

www.rimcimci.lv - Pasutijumu neizpilde

Pasutijumu neizpilde Ir veikts pasūtījums, jau kuro dienu - bez atbildes! Lielāka daļa no mājaslapā apskatāmām precēm nav uz vietas!

Narvesen - cita pudele

cita pudele 17. decembrī no rīta ejot uz darbu nolēmu nopirkt sev šajā kioskā kaut ko padzerties. Paprasīju pārdēvējaji iedot man Nestea citronu ledus tēju. Norēķinoties ar karti, es nepamanīju kuru pudeli pārdēvēja noskanēja. Kad viņa iedeva man pudeli, es biju baigā sajusmā, ja tā nebija īstā prece, ko es vēlējos saņemt. Tā bija Nestea zaļa ledus tēja ar citronu. Es paprasīju, vai nevar to samainīt (jo jebkurā gadījumā kases un termināla atskaites nav noņemtas). Pārdēvēja teica, ka nevar. Bet kāpēc? Ja tā ir pārdēvējas klūda. Jo viņa apkalpojot mani visu laiku pļāpāja ar blakus sēdošu meiteni.

Top Shop - olu biķerīši

olu biķerīši Nopirku olu vārāmos trauciņus. Nu ļoti patīk. Tagad vēlos ziemas zābakus. Ir kāda pirkusi? Te daudz negatīva. Negribētos iegrābties.

E elija 15.12.2013
Komentāri 0 Tirdzniecība

Libow beds - Plaģiātisms, krāpniecība ?

Kāds var kautko pateikt par šo uzņēmumu - managulta.lv ? Es nezinu kapēc, bet es atrodu Anglijā tieši tādas pašas gultas, identiskas bildes, lielāka materiālu izvēle, augstākas (reālākas) cenas masīvkoka gultai. Par to ka šo uzņēmumu starpā būtu kāda sadarbība nav minēts. Vai tas ir plaģiātisms vai krāpnieciska darbība? Adrese lv: http://managulta.lv/en/produkti-272591/masiivkoka-gultas-277161 Adrese uk : http://www.naturalbedcompany.co.uk/product-category/solid-wooden-beds/

SIA " ATAVO" - невыполнение заказа и невозврат аванса

22.10.2013 заказали в магазине производство тахты и оплатили 30 % аванса. Сказали, что через 2 недели,т.е 06 ноября товар будет готов. Через 2 недели никто из магазина не перезвонил, когда сами зашли в магазин ( это было 15 ноября, было сказано продавцом, что из-за того, что обивки данной не было, срок передвинулся. На вопрос, почему продавец не известил об этом по телефону, прозвучал ответ, что не хотели волновать. 22 ноября - ровно через месяц опять сами пришли в магазин ( никаких звонков со...

Cherry.lv - Guess pulksteņi

Guess pulksteņi Nopirku portālā cherry. Lv guess rokas pulksteni. Preci nesaņēmu, naudu neatgrieza. Jo aizgāju 3 dienas vēlāk pakaļ nekā kupona norādīts. Nesaprotu, es taču biju jau visu samaksājusi nevarēja veikalā atstāt to pulksteni? Paziņoja, ka esot aizsūtījuši atpakaļ. Skaisti! Nauda izmesta vējā.

Termomax - kamins

kad es iegādājos kamīnu'' rundāle'' un veikala teica cik viss ir labi par kamīnu kas ražots Latvija. Ar vārdu Latvija sakas problēmas uzstādot kamīnu 1) visas apakšējas detaļas ir diezgan šķības un ir sarežģīti nolīmeņot. 2) kamīna dzegai kur teica ka iekšā ir iestrādāta armatūra varat neuztraukties veikala uztvere armatūra ir sīks skārda bleķītis un uzstādot dzegu viņa jums saplīsis tieši pa vidu un plaisu bus sarežģīti nomaskēt. 3) kad teiks vārdus kamīnam ir dubultas sienas un tur siltumu...

Dobeles Dzirnavnieks - Jānis Amsils

Jānis Amsils BRĪDINU. Sadarbojoties ar as Dobeles dzirnavnieku pievērsiet uzmanību avansa rēķina summai (ja ir priekšapmaksa) un tai summai uz rēķina ko jums atved šoferis ar preci. Paskaidroju- uz e-pastu tu saņem priekšapmaksas rēķinu, piemēram, 100 Ls tu samaksā- tev atved preci, bet tur summa jau 110 Ls tu (neievēro) paraksti pavadzīmi /rēķinu un starpība 10Ls ko tu viņam esi jau parādā. Shēma vienkārša, bet efektīva. Jāni, Tu laikam savādāk to desmitnieku nemāki nopelnīt.

T toms2 03.12.2013
Komentāri 11 Tirdzniecība

AtrisinātaGTCL Baltic - Darba alga

Uzņēmuma vadītājs ne vienu vien cilvēku ir apkrāpis, ar tādu reputāciju viņš plaukst un zeļ. Ceru, ka drīz arī valsts finanšu institūcijas tam pievērsīs uzmanību, ļoti daudz nelikumības... Algas konvertēs, kreisā nauda no klientiem U. C. Pat nerunāsim par regulāru darbinieku pazemošanu...

H HELPER 02.12.2013
Komentāri 11 Tirdzniecība

Jahonts - ķēdīte brūk pa daļām

ķēdīte brūk pa daļām Nopirku zelta ķēdīti ar krustu , pēc nedēļas ķēdīte sāka jukt ārā ,pa daļām un saplīsa vienā vietā + sastiepās vairākās ,velkot ar roku pāri ķēdei - daļas vienkārši paliek rokā ! Pirmo reizi man bija atteikts remontā un ieteica iet labot pašai. Salodēju par savu naudu , pēc pāris dienām atkal tas pats , nu jau gāju rakstīt prasījuma pieteikumu . Saņēmu atbildi ,ka tākā remontu ir veicis ne SIA ''JAHONTS'' meistars ,līdz ar to atsakām Jūsu prasību ! Šausmas ! vismaz būtu salabojuši ! NEKAD VAIRS DZĪVĒ NEKO NEPIRKŠU JAHONTS VEIKALOS!

SIA Komberlīne - Apkrāpj pensionārus

Vecrīgā bija jauks suvenīru veikaliņš DORE , kas pārdeva tautiskus izstrādājumus. Tirgoja arī manas austās prievītes. Devu uz realizāciju. SIA Komberlīne, veikals / http://www.komberline.lv/ Īpašniece Krūmane Dace bezkaunības kalngals - pāris reizes arī samaksāja un tad likvidēja veikalu un sāka rādīt savu īsto dabu. Neatgriež ne naudu ne preci , ignorē telefona zvanus un piesauc 'juristus' kas visu saskaņojuši. Ko saskaņojuši? It kā uzņēmuma darbības apturēšanu.

Postcard - valoda

valoda Es protams saprotu, ka postcard.lv ir tendēti uz krievvalodīgu publiku, tomēr valsts valodu neviens nav atcēlis. Bija nepatīkama pieredze, kad Origo gados jauna pārdevēja (kas mani ļoti izbrīna, jo padomju Latvijas cilvēki var nezināt latviešu valodu, bet 20-30 gadīgi jauniešiem šo valodu mācīja skolā) ne tikai nemācēja runāt latviski, bet pat nesaprata, ko es saku latviešu valodā. Nekad neesmu bijusi pret, ja es runāju latviski un man atbild krieviski, tik ilgi kamēr mums tas netraucē saprasties. Bet gados jauna pārdevēja, kas nesaprot latviešu valodu, ir kaut kas neredzēts.