Reitings Tirdzniecība

BBFactory.lv
Moonlight
Elija KA

SIA Taktika - slidas,veikala attieksme

Sanāca pārsteigums specializētajā skrituļslidu veikalā `Taktika tk` A. Caka ielā 54. Nopirku skrituļslidas, ne pārāk lētas - 80 Ls(ar atlaidi). Tā kā veikalā izmēģināt tās darbībā nebija iespēja, pircēji, kas tur atrodas, neatbilstošs grīdas segums, maz vietas, izmeginaju tās tikai vēlāk un sapratu, ka skrituļi griežas pārāk smagi un šāda skrituļošana neatbilst gaidītajam. Tāds iespaids kā vieni no lētākajiem un nekvalitatīvākajiem.Gribēju veikalā samainīt preci, bet man atteica.Tā kā slida...

realmaker - PVC Logi

Neuzticaties šai kompānijai. Kvalitāte un piegāde neatbilst līguma prasībām. Vairāk kā divus mēnešus gaidīju savu pasūtīto logu.Līguma termiņš bija 30 darba dienas.Saņemot savu logu, kā pienākas parakstīju pieņemšanas nodošanas aktu. Tikai pēc nedēļas, kad logs bija vietā, zem līmplēves,kas pasargā logu transportēšanas laikā no skrāpējumiem, atklāju rūpnīcas brāķi.. Līmlentu noņemot konstatēju pamatīgi saskrāpētu loga rāmī.(līmlenta bija vesela).Jā,vēl kāds sīkums.Palodzes tika atsūtītas vēl pēc divām nedēļām kad saņēmu logu.

Foron - nekvalitatīva prece

nekvalitatīva prece Nopirku Foronā jaunu,tikpat kā neieskrāpētu veļas mašīnu.Pēc 4 mazgāšanas sāka tecēt skalojamais bundulis.Aizvedu uz Rīgu remontēt, kaut ko salīmēja.Atvedu mājās -atkal tek.Aizvedu vēlreiz.Paši esot vainīgi pie transportēšanas un viss... Viņi pastāv pie sava .Vai kādam ir pieredze cīņā ar viņiem?Padalieties!8

E eseni 09.10.2012
Komentāri 3 Tirdzniecība

Kurzemes Sēklas - Slikta dīdzība

Sāksim ar to, ka šogad Kurzemes sēklas sāka tirgot lētākas paciņas. Cik es izmēģināju dīdzība šim lētajām paciņām ir ļoti slikta. Ļoti iespējams, ka viņi fasē iekšā šajās paciņās sēklas kuras iepriekš tirgoja pa dārgo un kurām beidzās derīguma un dīdzības termiņi. Pēc savas pieredzes neiesaku pirkt Kurzemes sēklas !!!

IKI - Akcijas

Ir pienācis laiks, kad arī mans pacietības mērs ir pilns un pirmo reizi mūžā es rakstu sūdzību. Diemžēl ir sanācis tā, ka tuvākais veikals pie manām mājām ir IKI, tādēļ jau nepilnus četrus gadus tieši šajā veikalā iepērkos visbiežāk. Es vienkārši vairāk nevaru izturēt to, ka plauktos ļoti daudzām precēm ir norādīta cena ar atlaidēm, bet pie kases šo produktu "izsit" par pilnu cenu bez atlaides. Labi, vienreiz, divreiz, piecreiz, bet ne jau katru otro reizi, kad iepērkos šajā veikalā...

Santa un Barbara, SIA Javis - Veikala apsardze

Veikala tirdzniecības platībā, kas it kaa "aprīkota" ar video novērošanas sistēmu, nepārtraukti uzturas apsargi un LOTI UZKRĪTOŠI LŪR uz klientu pirkstiem. Sajūta iepērkoties ir it kā būtu zem palielināmās lupas. Godīgi sakot, man pastāv aizdomas, ka veikala novērošanas kameras ir tikai butaforijas, jo pretējā gadījumā apsardzes darbs nebūtu tik uzkrītošs un nepatīkams!

"Aury Goument" Valerijs Zimins - кидалово

кидалово Валерий Зимин. Взял товар на реализацию и не оплатил проданный товар. SIA "AURY GOURMET" veikals "AURY" в галерее "RIGA" www.aury.eu Классический патологический лжец и проходимец с наполеоновскими планами профукавший магазин. Кинул своих поставщиков.

Narvesen - Krūzes

Krūzes Tā nopriecājos ,ka dabūju krūzi ar Sidu. Bet prieki bija īsi, kā lēju krūzē karstu ūdeni tā saplaisāja. Ar skaļu krakšķi. Vai man vienai tā ir gadijies? Jo man liekas, ka man brāķis ticis.

SIA AGERA - Šausmīgs darbs

Pastrādāju šajā kompānijā!Kaut kadas šausmas-liek vazāties pa kāpņu telpām un uzbāzties ar LMT super neizdevīgajiem piedāvājumiem!....Sākuma sola algu no 250-600....hahahaha,kurš ta tadu ir saņēmis!Gribētu to cilvēku redzet:D Un pats kaitinošākais,kas vien var būt AGERĀ ir tās "sapulces", cenšas ieboret cik darbs ir lielisks un kā labāk iesmērēt cilvēkiem dārgos pakalpojumus...tikai žēl,ka tas,kurš to visu stāsta-NEKO NERUBĪ NO PĀRDOŠANAS! NEIESAKU NEVIENAM TUR IET STRĀDĀT, JA VIEN NEGRIBAT IZNIEKOT SAVU LAIKU AR STULBĀM SAPULCĒM,KURĀS LIEK LĒKĀT KĀ LOh... UN VAZĀŠANOS PA KĀPŅU TELPĀM!!!!

WWW.GIDROCITY.LV - Nekorektas cenas

Labdien, Vēlos brīdināt citus cilvēkus, par interneta veikalu GIDROCITY.LV, viņi izvieto cenas kuras neatbilst īstenībai un pēc tam saka ka esot padārdzinājies no piegādāja, kas liekas apšaubāmi, un ja arī mainās cenas, tad viņām jābūt nomainītām, šaubos, ka piegādātāji nebrīdina par cenu maiņu. Man šis jautājums sagādāja lielus sarežģījumus. Esat uzmanīgi, visu pārjautājat, vislabāk lai sūta rakstiski, lai ir pierādījums.

A arvio 24.09.2012
Komentāri 2 Tirdzniecība

asa - xxl.

xxl. čau es nopirku asa firmas roleri vizuali ta neko bet motors ir nu perlīks kautkur es nobraucu 950km,es jau paspēju nomainīt kločeni kas man izmaksaja160ls,bet tagad sakas problēma ar ritošo dalu pec 100km nonika dzen siksna un vel pec 60km,man jau saucamais spara rats ar šeibām nīkst āra,nu nevienam nejieteiktu asa razojumu jo es vel nezinu kas man talak lidos no vina lauka.

SIA Gabriela - Vadītāja

Vadītāja Labdien!!! Man būtu sūdzības par TOP veikala vadītājas Valdemārpilī. Nepilda savus vadītājas pienākumus,piemēram : 1)Man šajā veikalā nesakrita cenas, akcijas preces cena bija 0.93sant,bet kasē gāja apmēram par 2.09ls, kad vēlējos, lai veikala vadītāja man visu paskaidro, palūdzu pārdevējai, lai pasauc veikala vadītāju, lai man paskaidro, kas notici, jo biju diezgan apstulbis, bet vadītāja atteicās no sava kabineta iznākt. 2) Pa veikalu staigā neapmierinātu seju, sajūta tāda, ka eksplodē...

S siekala 17.09.2012
Komentāri 12 Tirdzniecība

IKI - cenas

Brīnos un nevaru saprast kā strādā veikls IKI.Tur iepērkoties vienmēr "uzraujos 'uz nepareizām cenām.Pēdējo reizi čekā no 9 pozīcijām četras cenas atšķīrās no izliktajām.Tas ir regulāri.Biežāk cenas ir lielākas kā norādīts,bet gadās arī otrādi.

SKY lielveikals Biķernieku ielā - nekvalitatīva prece

nekvalitatīva prece 13.09.12. iegādājos vecu, ieskābušu auksto (biešu) zupu priekš pusdienām darbā. Pēdējā laikā SKY kulinārija īpaši izceļas ar vecu produktu "iesmērēšanu". Atminos, kā mēnesi atpakaļ nācās izmest veselu iepakojumu pildīto baklažānu (ar balto sieru iekšā). Bēdīgi, kādreiz bija laba līmeņa veikals. Ejiet ar līkumu SKY kulinārijas darinājumiem. Uz iepakojuma norādītais datums vēl negarantē to, ka iepakots būs šīsdienas "vārījums". Žēl laika un naudas, lai vizinātos turpu šurpu un vestu bojātos produktus atpakaļ, vienkārši turpmāk ejiet ar līkumu produktiem ar uzlīmīti "Gatavots SKY"|

L leo72 13.09.2012
Komentāri 0 Tirdzniecība

IKI - Veca pārtika

Jau otro reizi nopērku veikalā Iki Pļavniekos pārtiku ar derīgu termiņu un tā izrādās veca. Šovakar nopirku vārītus zirņus iepakojumā, kuri derīgi līdz oktobra vidum un šodien atvēru, un smird pēc sastāvējušās ūdens tā ka vēmiens nāk un nākas mest ārā. Mēnesi atpakaļ nopirku broileja fileju arī ar normālu derīguma termiņu uz pāris dienām iepriekš, bet atverot smirdējā pēc ļoti ilgi sastāvējušās sapujušas gaļas no kuras nāca vēmiens. Tā vien liekas, ka IKI veikalā darīt nav ko un darbinieki...

K kasnu 12.09.2012
Komentāri 1 Tirdzniecība

Fielman - Bad serviss

Bad serviss Проверка зрения непрофессиональная. Продавцы некудышные. Потерянное время и деньги.

Arnita Sorokina - Arnita Sorokina

Neielaidieties nekadas darisanas ar so personu, it seviski ieperkoties vai pardodot kaut ko interneta. Krapniece.

Golden Saga - Briesmīgs serviss

Briesmīgs serviss Augusta sākumā saņēmu dāvanā gredzenu, bet veikalā tika sarunāts, ja gredzens nederēs, to varēs samainīt pret citu. Gredzens tiešām bija par lielu, devos uz Golden Saga veikalu TC Domina un lūdzu, lai gredzenu samaina, uz ko saņēmu atbildi, ka tas nav iespējams. Jautāju Kādēļ tā, ja jau solīja ka varēs. 3 pārdevējas (krievvalodīgas) nespēja man paskaidrot ne latviski, ne krieviski, tikai teica ka nevarot. piedāvāja gredzenu samazināt. tā kā nebija variantu, piekritu. tika solīts, ka gredzen...

Bonprix - Kvalitate un nepareixa prece

Kvalitate un nepareixa prece Добрый день! Никому не советую заказывать вещи в каталоге BonPrix!!! 3 раза дела заказ в этой компании и каждый раз приходят ужаснейшие вещи, такое ощущение, что они их на подпольных заводах шьют, а ещё бывает, не верный товар присылают! один раз неверный товар прислали, а потом звонят и спрашивают, а как так, мы всё вам верно выслали.. а посылка на лицо..

Cotton World - Постельное белье

Внимание! На портале www.ss.lv под именем " Cotton World", продают белье ниже качества и совершенно другой марки, такой как: M. H. O. Реализация так же происходит и в магазине по адресу: Inženiera iela 1, Rīga БЕЗ ЧЕКА! Товар вследствие чего обмену не подлежит, если имеются какие-то дефекты ( а таковые присутствуют). Распространитель белья - Светлана Юрша и мужчина.