BVC Ķengarags - Irēna Rinka

Kā bērna vecāks, esmu neizpratnē par BVC Ķengarags strādājošā dežūrārsta Irēnas Rinkas kometenci un attieksmi. Ja galvenais ārstam ir nevis pievērsties bērna veselībai, bet augstprātīgā tonī reglamentēt, ka pie dežūrējošā ārsta drīkst aukle vest tikai, ja ir oficiāla pilnvara, tad man vairs nav ko teikt par šo iestādi! Katrā ziņā, šādu attieksmi nekad iepriekš nevienā bērnu centrā nebijām sastapuši, tikai šajā iestādē! Kauns Latvijai, ka tādi ārsti ir ārsti.

I

E ehhh 20.11.2014

Divas nedēļas pūlos sazvanīt šo iestādi, lai pieteiktu bērnu speciālista konsultācijai, taču tālāk par automātisko paziņojumu, ka visi operatori esot aizņēmti, netieku. Mēģinu izmantot viņu pieteikuma formu internetā, taču uz to pēc vairākām dienām saņemu e-pastā atbildi, lai es viņiem zvanot. Tik tiešām viņiem reģistratūrā neviens nestrādā?