Zoro.lv

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Zoro.lv - Sūdzības un atsauksmes

AtrisinātaZoro.lv - Attieksme

Attieksme Sia "Alr data" zem šī negodīgā sia darbojas šādi veikali, kā www.1k.lv, www.boro.lv, www.zoro.lv, www.5a.lv, pasutijuma nr.314366. Tika nolemts izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci, kas ari notika 11.10.1016. Kopā ar prasības pieteikumu, kurs veikalam ir jāizpilda 14 dienu laikā (jāatskaita saņemtā nauda par preci atpakaļ pircējam) kas nav izdarīts lidz 25.10.2016. Par notikušo ir informēti, ptac, kā arī tiek gatavots prasības pieteikums tiesai Preces vērtība 1000.oo euro

Zoro.lv - Vajag priekšapmaksu

Vajag priekšapmaksu По поиску в kurpirkt.lv заказал видео карту за 188евро в zoro.lv или boro.lv или 5a.lv но фактически это одна фирма EBW SIA Kr. Barona iela 88/k1, Rīga позвонили через часа 2 и говорят мол дай предоплату 20евро я отказался от заказа вообще,просто хотят быть первыми в списке kurpirkt.lv по ценам ИЗБЕГАЙТЕ такие shady company.

P pagan 16.10.2015
Komentāri 1 Datori