Tonesana.lv

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Tonesana.lv - Sūdzības un atsauksmes

Amco Inc SIA - šausmīgs serviss

šausmīgs serviss Tiešām slikts serviss... man ar burbuļiem ir pilnīgi visi stikli Šausmīga attieksme un nav iespējams pat mašīnu normāli atstāt. vietas nav, visi skraida,nav pat laika apstāties pie vismaz viena klienta. Putikļi ir visur, varbūt tieši tāpēc viss tā arī notiek Domāju, ka drīz pazaudēs visus klientus

Amco Inc SIA - Slikts serviss

Slikts serviss Notoneju stiklus savam mecedes, parādījās burbuli gandrīz uz visiem stikliem. Menedžere tur strāda , Čigānei līdzīga , saka stāstīt ka tie pāries pēc kāda laika, jau 2 mēnešus braukāju pie viņiem , neko nevar salabot un sildītāji uz aizmugurējā stikla jau nestrādā! Neieteiktu nevienam tur braukt.

AtrisinātaTonesana.lv - Тонирование стекл авто / Некачественная работа

Тонирование стекл авто / Некачественная работа Тонировал у них машину, абсолютно новую из салона, заплатил дорого без каких либо скидок, повелся на якобы 17 - летний опыт, в итоге на обоих стеклах остались царапины на пленке, когда спросил что это, мне заявили что это стекло уже поцарапано! В новой машине которая только из салона выехала! Я конечно расстроился, думаю ну варианта два либо реально стекло либо пленка. В итоге выяснил что это мастер накосячил не подготовив рабочую поверхность должным образом, и на пленку попали частички песка и...