Tex-Mex

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Tex-Mex - Sūdzības un atsauksmes

Tex Mex - Apnikušās īsziņas

Apnikušās īsziņas Daudzus gadus atpakaļ piekritu saņemt jaunumus SMS formā no TexMex. Tagad vēlos, lai tās īsziņas nenāktu. Vairākas reizes esmu rakstīju e-pastus, lai nesūta sms. Uz e-pastiem neviens neatbild. Esmu zvanījusi vairākas reizes. Atbilde - "labi, nodosim šo informāciju priekšniekam". SMS joprojām nāk. Vai kādam arī nāk tādas sms?

W winjej 25.08.2016
Komentāri 0 Restorāni

Tex Mex - Dzirnavielas Bārmenis !!

Dzirnavielas Bārmenis !! Ļoti agresīvi pret klientiem noskaņots Bārmenis un oficiante, kas vakar naktī no14.08.2015-15.08.2015 strādāja Tex Mex dzirnavu ielā 59, bārmenis neizglītots, neievēro savus tiešos pienākumus, draud klientiem, nodara bojājumu klienta mantai, protams, neizglītots cilvēks nespēj ar prātu spriest!! Ļoti sliktas komunikācijas prasmes, brīnos, kā var ar šādiem darbiniekiem darba attiecībās stāties !!!

Tex Mex - ēdiena kvalitāte

ēdiena kvalitāte Ar prieku gājām uz TEX MEX restorānu Salaspilī, bet bijām stipri vīlušies ēdienu kvalitātē - siltas cūku ribiņas bija pavisam ausktas, izrādās ka meksikāņu ēdieni ir ar lielu krējuma daudzumu un Krievijas sieru (toriļjas ar garnelēm, kas pārlietas ar milzīgu skābā krējuma un siera maisījumu, arī aukstu) Rīgā, Maskavas ielā ēdienu kvalitāte vienmēr bijusi laba, bet Salaspils iestādei vēl stipri jāstrādā, jo laikam vairs nebūs vēlme apmeklēt šo iestādi.

R Ritma 19.10.2011
Komentāri 1 Restorāni