Stollar

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Stollar - Sūdzības un atsauksmes

Stollar - Slikta kvalitāte

Slikta kvalitāte Agrāk Stollar bija kas oriģināls, tagad nopirkām blenderi, krasa lobas nost, motors kauc ka lidmašīnas dzinējs. Salīdzinājām ar veco tehniku un sapratam ka no Stollar ir atlicis tik vārds, parejas viss oz pēc leta Ķīnas gala. Pameklējam interneta un tik tiešam tā ir leta Ķīna ko uzdod par dargo. Esiet uzmanīgi, ir letāki analogi par pieņemamu vārdu, neuzrakāties tik uz nosaukumu.

Stollar BJE 520 - Suluspiede pārstaja strādāt

Suluspiede pārstaja strādāt Nopirku internetveikalā Expess shop suluspiedi Stollar Bje 520! Sākuma 2 dienas viņi nevarēja nogadāt man viņu, gan kurjeru, gan kaut kadu citu iemeslu dēļ. Tomēr nogadāja un pēc divam dienām viņa salauza, parstāja strādāt! Man šaubas vai man vispār to jaunu pāreva! Uzmanaties no ša veikala.