Sottomarino

Rīga
Latvia - LV-1035
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 27546336
Informācija: Veikala piedāvājumā dažādas mēbeles visai mājai. Vannas istabas - Itālija, Polija, virtuves , apgaismojums, mēbeles dabīga koka, bērnu mēbeles, pītas mēbeles.
Darba laiks: 10:00 - 19:00

Atrisinātas
Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Sottomarino - Sūdzības un atsauksmes

Sottomarino mēbeles - Preču piegāde ar milzīgu nokavēšanos, uzņēmuma nereaģēšana uz telefona zvaniem un e-pastiem

Preču piegāde ar milzīgu nokavēšanos, uzņēmuma nereaģēšana uz telefona zvaniem un e-pastiem 2018. gada 5. janvārī tika pasūtītas mīkstās mēbeles (dīvāns ar dekoratīvajiem spilveniem un 2 atpūtas krēsli) no uzņēmuma SIA "Sottomarino mēbeles", kura veikals atrodas Nīcgales ielā 18A, Rīgā. Pasūtījumu pieņēma uzņēmuma pārstāve Aleksandra Avdina. Pasūtījuma pieņemšanas dienā tika izrakstīts 50% avansa rēķins par summu 1067.35EUR, kas tās pašas dienas laikā tika apmaksāts. Preces piegāde tika noteikta pēc 1.5 mēneša, tas ir, līdz 16.02.2018. Pienāca 26. februāris, bet preču piegāde netika...