RaWood

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

RaWood - Sūdzības un atsauksmes

RaWood - Krāpšana krāpnieki

Krāpšana krāpnieki Sveicināti! Ne uzņēmumi ne kas vēlas strādāt nielaizaties neiesakām sadarboties jo nostrādājis un paliksiet bez naudas. Tik cik Saldi sarakstīti sludinājumi un runā tik pat Saldi apčakarēt un taisīs jūs par vainīgiem skraidīšana sūdzēsies policijai rakstot nepatiesas liecības un tad tālāk lai tik nebūtu jāmaksā nauda. Nezinu ka galvenais Rīgas uzņēmums vispār šādu darbinieku raivi tur, kurš ir nule un apčakarēja. Vel joprojām nav atdevis visu naudu un gafs riņķi jau. Https://m.Ss.com/msg/lv/work/are-required/worker/bgfmll.Html

RaWood - Krāpšana, meli, nepatiesu informāciju sniedzēji

Krāpšana, meli, nepatiesu informāciju sniedzēji Sveicināti! Atkārtoti griežos šeit lai neviens uzņēmējs vai strādāt gribos...neielaižas ar šo uzņēmumu un šim personām, jo pēc pieredzes ir darbinieki un sadarbības partneri manīti, piekrāpti ja arī ko atgūst tad tikai ar piespiedu kārtā vai kā savādāk. Neviens uzņēmums ar šo firmu neielaižas bez priekšapmaksas jo zina ka netiks samaksāts vai vilkts garumā.Tadus varam daudzus minēt kur droši pārbaudīt var sazinoties.Sudzibu arī mēs iesniedzams agrāk un tagad lai citi zinātu ar ko rēķināties,jo...

RaWood - Par uzņēmuma algas 'politiku' un vadību

Par uzņēmuma algas 'politiku' un vadību Uzņēmumā nostrādāju dažus mēnešus, strādājot es nesaprastos ar vadītāju. Dienām skrienot un darbus darot, kaut kā bija piemirsies sakārtot darbā pieņemšanas dokumentus. Aizejot prom no darba tika aizkavēta izmaksa. Varbūt pats biju vainīgs, bet manuprāt, uzņēmumam tas bija jāsakārto. Uzņēmumā strādā gados jauns vadītājs, varbūt tāpēc radās domstarpības, varbūt daudz ko pats vēl nezin. Uzņēmums tā jau cenšas un strādā, produkcija laba un kvalitatīva. Lai veicas. Paldies!