Prc.lv

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Prc.lv - Sūdzības un atsauksmes

Prc.lv - Krāpšana

Krāpšana Pasūtījumu veicu decembra sākumā, uzreiz apmaksāju. Janvārī vēlējos sazināties ar firmu, jo protams preci mēneša laikā nebiju saņēmusi. Mēģināju sazināties - epastā protams neatbildēja, telefonu necēla. Protams joprojām neatbid uz zvaniem, epastu un watsap! Sviests!

Prc.lv - Krāpšana

Krāpšana Veicu pasūtījumu 342,45€ apmērā janvāra vidū. Ar tirgotāju janvārī/februārī nebija iespējams sazināties, veikals tagad rādās aizvērts un mājaslapa pazudusi. Esmu prasījis informāciju un naudu atpakaļ, atbildi neesmu saņēmis . Vēršos pie Ptac un policijas tuvāko dienu laikā. Iepriekš, 2020. Gada novembrī, biju pasūtījis un veiksmīgi saņēmis preci no prc.lv. Šādu notikumu pavērsienu nebiju gaidījis.

Prc.lv - Krāpšana

Krāpšana Es veicu pasūtījumu 27.01.2021. Uz summu 19.96. € saņemu no prc.lv īsziņu: paldies par pirkumu! Jūsu pasūtījuma numurs ir 5621 par pasūtījumā statusiem tiksiet informēts ar sms palīdzību vai varat sekot savā profilā. Aptuvenais preces piegādes laiks no piegādātāju bāzes 2-14 darba dienas! Jauku dienu! Prc.lv pagāja 14 dienas bet preces nau, rakstīju un zvanīju uz noradīto telefona numuru, bet neviens ta ari neatbildēja ... Un joprojām preci neesmu saņēmusī.

Prc.lv - Krāpšana

Krāpšana Interneta veikalā iegādājos preci - audio austiņas (Marshall Minor ii Bt In-Ear headphones) - 73.02 eiro. Nauda tika pārskaitīti tajā pašā dienā, kad izdarīju pasūtīju, pagāja nedēļa mēģināju sazināties ar interneta veikalu - uz zvaniem neatbild, pienācasms jāraksta whatsapp vai e-pastā tur arī atbilde netiek sniegta, ir pagājis mēnesis viss ar galiem!

Prc.lv - Nepiegādā 2 mēnešus apmaksātu preci, neatbild

Nepiegādā 2 mēnešus apmaksātu preci, neatbild Viņu izsūtītais emails pēc pasūtijuma sveiki aigars apsītris, paldies par iepirkšanos ar prc.lv - pērc interneta veikalā! Pasūtījuma detaļas pasūtījums: ylrszfaep pasūtīts 2020-12-25 12: 18: 47 maksājums: Luminor E-Commerce Gateway norāde produkts gab. Cena daudzums kopējā Cena preces 113,30 € atlaides 0,00 € par piegādi vēl 4.99 eiro apmaksāts no unibankas varu pievienot Unibstu

Prc.lv - Krāpšana

Krāpšana No prc.lv sūtījumu pasūtīju 30.12.20 saziņa gan caur e-pastu, gan viņu norādīto whatsapp ir teju nekāda. Solīja, ka janvāra vidū būs klāt prece un tad pazuda. 1. Februārī atsūtīja tikai informāciju kā anulēt pasūtījumu un atgūt naudu, kuru, pēc viņu pašu noteikumiem, atgriež 14 dienu laikā. 17.02 nav ne nauda, ne arī kāda atbilde no viņu puses!

Prc.lv - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju preci 7 janvāri šajā interneta veikala. Gaidīju, bet nesagaidīju un 28 janv es sūtīju viņiem zinu whats app, kur nākama diena saņēmu atbildi, ka pasūtījums ir aizkavējies no piegādātāju puses, un piedāvāja aizpildīt brīva forma iesniegumu par naudas atgriešanu, un es uzreiz tā arī darīju. Šodien jau 16 Februāris, pirms 2 dienām viņiem rakstīju, kur tad nauda aizkavējušies, ka nav vel mana konta, bet atbildes no viņu puses nav. Neiesaku nevienam iepirkties šajā internet veikala...

Prc.lv - Naudas neatgriešana par nepiegādātu preci

Naudas neatgriešana par nepiegādātu preci Tika pasūtīta un apmaksāta prece 2. Decembrī 2020. Gadā. 22. Decembrī sazinoties whatsapā veikals solījās, ka precei kuru katru brīdi jābūt klāt. Nākamo ziņu nosūtīju 13. Janvārī, jo pats pārdevējs ar klienta informēšanu par notiekošo nenodarbojas. Vismaz tad vēl atbildēja uz whatsap ziņu: "sveiki. Jūsu pasūtījums ir ļoti aizkavējies, tāpēc neliksim jums ilgāk gaidīt un atgriezīsim jums naudiņu. Atvainojamies par vilšanās sajūtu un neērtībām. Atmaksai nosūtu informāciju -...

Prc.lv - Нет товара, нет денег.

Нет товара, нет денег. Заказ Belfedcnb. 15.01.2021 сделали заказ в данном магазине и оплатили покупку. 20.01.2021, после того, как получили смс от администратора, что товара нету на месте и мы должны написать письмо-запрос в свободной форме на возврат средств. После 20.01.2021, при попытках установить связь с магазином ни ответа, ни привета. Ни возврата, ни ответа.

Prc.lv - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju bērna gultas veļas komplektu 24.12.2020. Samaksāju, atsūtīja izsekošanas numuru, vēlāk saņēmu sms ar pasūtījuma numuru, ka pasūtījums būs pēc 2-7 dienām. Sāku viņiem rakstīt, kad atnāks sūtījums, teica ka pēc nedēļas, pēc nedēļas atkal nekā. Sapratu, ka savu pasūtījumu nesagaidīšu, uzrakstīju, lai sūta atpakaļ nauda. Naudu nesūta, uz zvaniem neatbild, uz epastu neatbild, watsapā arī jau neatbild.

Prc.lv - Krāpšana, naudas neatgriešana

Krāpšana, naudas neatgriešana 30.12.2020. Veicu pasūtījumu mājas lapā prc.lv, pasūtīju bērnam pudelīti. 12.01.2021. Whatscapā nr 22133654 noskaidroju preces nepiegādās iemeslu, man tika atbildēts ka iespējams nākamās nedēļas vidū 20.01.2021. Rakstīju atkārtoti par preces statusu, saņēmu atbildi, ka prece pārāk ilgi kavējās un aicinājumu rakstīt iesniegumu par naudas atgriešanu. 03.02.2021. Rakstu ka pagājušas 14 dienas un nauda nav ieskaitīta manā kontā 04.02.2021. Saņemu atbildi, ka nauda tiks ieskaitīta pirmdien...

Prc.lv - Krāpšana

Krāpšana 13.01.21. esmu pasūtijusi bērnam ziemas cepuri, bet preci tā arī neesmu saņēmusi. Vairākkārt mēģināju sazinaties ar veikalu zvanot, rakstot e-pastā, bet atbildi tā arī neesmu saņēmusi. Protams naudu neviens arī nav atgriezies, skumji ka bērns ir palicis bez cepures :(

Prc.lv - Обман,мошенничество.

Обман,мошенничество. Сделала заказ 16.01.2021 г. На товар Aeg Bps351120m на сумму 396,29, затем получила счёт, который оплатила через банк. Через три дня позвонила, пришло смс писать в вацап и на почту. Написала спросила когда будет товар, ответили через неделю примерно. Товар так и не получила. Написали пишите отказ деньги вернём, написала отказ нет не связи, не денег, не товара

Prc.lv - Slikts serviss, krāpšana

Slikts serviss, krāpšana 11.01.21 pasūtīju vienu preci no prc.lv. Solīja piegādāt preci 2-14 dienu laikā. 19.01.21 rakstīju viņiem whatsapp lai noskaidrotu cik tālu prece ir nonākusi. 20.01.21 viņi atbildēja, ka man ir jānoformēju naudas atmaksu jo pasūtījums tika aizkavēts u. T. T. Tā arī darīju nu jau pagājušas vairāk kā divas nedēļas naudas kā nav tā nav. Žēl ka nelasīju atsauksmes...

Prc.lv - Slikts serviss. Preci neesmu saņēmusi.

Slikts serviss. Preci neesmu saņēmusi. Preci pasūtīju decembrī, ar saņemšanu uz vietas birojā (atkrīt sūtīšanas ilgums). Ir februāris un vēljoprojām neesmu to saņēmusi. Vairākkārt centos sazināties gan epastā gan whatsapp, lai noskaidrotu vai preci maz saņemšu uz ko man atbildēja, ka saņemšu paziņojumu kad varēšu braukt precei pakaļ. Tā nu es vairs negaidu preci (pasūtīju citur un pāris dienu laikā saņēmu), bet gan gaidu atbildi uz epastu, kurā minēju, ka vēlos, lai man atgriež naudu. Nez vai tā arī būs jāgaida 2 mēnešus. Pirmā pieredze ar prc.lv un noteikti pēdējā. Komunikācija 1 balle.

Prc.lv - Krāpšana

Krāpšana Decembrī pasūtīju bērnu ragavas. Pacietīgi tās gaidīju sakarā ar svētku laiku. Tā kā pēdējos gados mūsu ziema ir tik nepastāvīga, dabūjām ātrāk citur ragavas. Pienāca janvāris un no mana pasūtījuma ne ziņas, ne miņas. Veikala mājaslapā atradu e-pastu un uzrakstīju vēstuli. Vēlējos zināt vai drīzumā būs mans pasūtījums, ja ne vēlētos no tā atteikties un saņemt atpakaļ naudu, jo ilgāk vairs negribu gaidīt. Uz savu e-pastu atbildi nesaņēmu. Pēc dažām dienām nosūtīju vēl vienu e-pastu. Atkal...

Prc.lv - Nepiegādā preci, ignorē ziņas

Nepiegādā preci, ignorē ziņas 07.01. Apmaksāju pasūtījumu. Apstiprinājuma ziņā tika norādīts, ka preci piegādās 2 - 7 darbadienu laikā. Protams, tie bija meli un preci es neesmu saņēmis vēljoprojām. 21.01. Rakstīju, lai informē par sūtījuma aptuveno piegādes datumu. Nesaņēmu atbildi ne watsappā, ne epastā. Rakstīju arī pēc tam, kantoris turpina ignorēt. Rodas iespaids, ka esmu izmetis naudu. 😄 briesmīgākais klientu apkalpošanas serviss. Precīzāk sakot - klientu apkalpošana šajā uzņēmumā netiek veikta. 😄

Prc.lv - Krāpšana

Krāpšana Jāpievienojas citiem cilvēkiem kuri pasūtīto preci tā arī nav saņēmuši un nauda nav atgriezta. Pasūtīju matu griežamo mašīnīti 18.01.2021 tika veikts pārskaitījums uz prc.lv kontu atnāca apstiprinājuma sms ka prece tika apmaksāta. Gaidīju pasūtījumu līdz 29.01.2021 bet nesagaidīju, tad rakstīju whattsap, bet ir 100% ignors. Neiepērkaties prc.lv paliksiet bez naudas un bez preces.

Prc.lv - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Pasūtīju bērnam mīksto rotaļu lāci, gaidu jau 10 dienas nav ne pasūtījuma ne naudas. Rakstīju viņiem uz e-pastu, bet neviens neatbild, zvanīju, bet tur ceļ klausuli vīrietis kuram vispār nav nekāda sakara ar šo veikalu, šie nelieši ir vēl ielikuši cita cilvēka numuru. Kaut kāds ārprāts! Pilnīgi nav ne jausmas ko šobrīd darīt.

Prc.lv, SIA - Krāpšana

Krāpšana 15.01.21 заказала детское тёплое одеяльце, с тех пор никакой информации, на звонки не отвечают. На lursoft сайте 22.01.21 на них выставлен долг по налогам 13000. Видимо не видать денег обратно. Так обидно, я одна мама с месячным ребёнком, и так трудно, а тут ещё и на мошенников нарвалась.

I Irina555 25.01.2021
Komentāri 5