Otto

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Otto - Sūdzības un atsauksmes

Alis B SIA - Krāpšana

Krāpšana Velejos padalities ar savu pieredzi slikto. Sakot strādat veikalā, bija labi. Gan samaksa gan attieksme. Bet tad sākas no vaditājas puses negativisms un apvainojumi. Bij ari draudi. Ja tu nedarisi ta tad bus ta. Un tad ari sākas aglas izmaksas kavēja un aploksnes daļu ja gribēja samazinaja pēc savam vajadzībam. Lielas virsh bet ne visas apmaksatas

Restorāns Otto - Nekorekts paskaidrojums par izvēlēto no ēdienkartes un slikta apkalpošana

Nekorekts paskaidrojums par izvēlēto no ēdienkartes un slikta apkalpošana Ļoti slikti apkalpo klientus, nesniedz labu informāciju par izvēlēto ēdienu. Apkalpotājs vispār nav pretīmnākoš. Nesniedz korektu informāciju. Nav pie galdiem noslaucīti putekļi. Restorānā lido mušas. Ļoti esmu nelaimīgs, ka atnācu tieši uz šo restorānu. Neiesaku!

Veikals OTTO - Kasieres neprofesionalitāte

Kasieres neprofesionalitāte Veikalā jaunākā kasiere, kura strādāja 25.03.13 ir vienkārši katastrofa. Strādā ar koka ģīmi, nesasveicinās ar klientu, nepasaka cik jāmaksā un beigās ne lūdzu, ne paldies. Varbūt to nav iespējams aprakstīt, bet tā pretīgā attieksme ir drausmīga. Un vēl arī tas jaunais čalītis kas it kā krāmē preces, bet vairāk laika pavada pie kasierēm, apspriežot savu dzīvi, ko vakarā darīs utt. Sorry, bet man aizejot uz veikalu gribas justies labi. Es gribu lai ar mani sasveicinas un kad kasiere mani...

SIA "Alis B" - krāpnieki

krāpnieki Šajā iestādē netiek maksāti nodokļi - Dieva dēļ cilvēki - neejiet tur strādāt!!!

Veikals/bistro Otto - nelaipna,nesanitāra apkalpošana

nelaipna,nesanitāra apkalpošana 1)Helmaņa ielas esošajā veikalā otto regulāri viena pārdevēja gaļas produktus padod ar rokām! 2)Esmu nopircis sieru šajā veikalā, kura deriīguma termiņš ir līdz Jūnijam[no janvāra] un vēl cūkas gaļas kauliņus, kuri ēdami līdz 06.05.10! Gribēšu redzēt, kā jutīšos 05-06.05.2010 kad uzēdīšu šo gaļiņu! 3)Šī paša uzņēmuma Bistro saviem apmeklētājiem jau ap plkst 13.00-14.00 piedāvā AUKSTUS kartupeļus, neskatoties uz to, ka tie stāv uz siltajām pannām! KAUNS OTTO!