Narvesen

Ar atbildēm
180
Apskatīt statistiku

Narvesen - Sūdzības un atsauksmes

Narvesen - Никакой безопасности к клиентам и продавцам!

Никакой безопасности к клиентам и продавцам! Сегодня утром по пути на работу покупал Э-талон и был удивлён , подойдя кассе не увидел стекла! Как так можно? ! Во всех торговый центрах видел везде а тут был удивлён. Больше не вернусь сюда, не чувствую никакой безопасности. Очень жаль людей которые здесь работают...

Narvesen - Krapšanas

Krapšanas Vakar nopirku simtgade loteriju. Izgaju uz gogoļu iela. Atveru vaļa. Bet biļete bija nokasīta. Es iegāju paradiju pārdevējai. Viņa apstiprināja ka ja es pirku. Paradīju čeku. Aiva ja pareizi nosauca vardu. Sazvanīja vaditāju. Viņa atbildēja ka man pašai bija jāskatak. Biļetei bija laimests 10€. Kuru kads darbinieks izņēma. Esmu šoka. Ka strāda zagli kolektīva. 😡

Narvesen - Pircēja un kolēģu ignorēšana

Pircēja un kolēģu ignorēšana 11.03.2020, ap 14: 40 iegāju narvesenā galerijā centrs papildināt braucienus. Kasēs divas sievietes, viena jaunākā un viņai atvērta kasē, otrā jau krietni gados un apaļīga, viņas kase slēgta. Palūdzu uzpildīt etalonu, meitene pasaka, ka viņas kasē kaut kas notika un vajag citā kasē to darīt. Viņa attiecīgi palūdz kolēģei, lai atvēr kasi un apkalpo mani. Vecākā kolēģe vienkārši noignorē viņas vārdus un aiziet prom uz palīgtelpu, nepasakot ne vārda. Tas viss man priekšā. Protams, jaunākā meitene...

A Al_na 11.03.2020
Komentāri 3 Tirdzniecība

Narvesen - Iemāciet savus darbiniekus

Iemāciet savus darbiniekus Šī gada 8. Martā aizgāju uz Narvesen (pie a tuneļa) pēc hotdoga ar vīnes desu. Samaksāju ar karti, čeks netika izsniegts. Pagatavošanas procesā ieraudzīju, ka darbiniece liek krietni tumšāku desu, nekā pārējās. Norādīju uz šo faktu un desu man samainīja. Tanī pašā laikā, cits pārdevējs uz manis teikto reaģēja šādi: "ko pavārs esi? Labāk zini kā Vīnes desai jāizskatās? " es biju šokēts, ka uz pieklājīgo norādījumu tika saņemta šāda atbilde. Iemāciet savus darbiniekus adekvātai attieksmei pret klientu!

Narvesen - Rupja apkalpošana, ņirgāšanās, naudas un preces mešana

Rupja apkalpošana, ņirgāšanās, naudas un preces mešana 4. Martā ap 11.00 gribēju nopirkt autobusa mēnešbiļeti. Palūdzu ar 7. Martu. Pārdevēja kļūdījās un uzSita 17. Martu. Palūdzu nomainīt mēnešbiļeti pret citu ar man vajadzīgo 7. Datumu. Pārdevēja pretī man pameta manu naudu ar vārdiem, ka nedarīs to, lai eju prom. Uzrunāja mani uz tu, ņirgājoties. Blakus viņai sēdēja viņas draudzene un smejas.

Narvesen - Плохое обслуживание

Плохое обслуживание В магазине Narvesen на вокзале Origo (Narvesen у касс ) девушка, стоя за кассой магазина, жевала жвачку и совершенно недоброжелательно показывала своих эмоции на лице. Также не поздоровалась, не озвучила сумму-эти вещи должен знать каждый продавец сети Narvesen. После моего замечания начала хамить мне и фраза: «А для кого экраны стоят?» меня вынудило написать жалобу. Также девушка сказала, что о ее поведении знает администрация этого магазина. Прошу воздействовать на мою жалобу, поскольку не в первый раз уже натыкаюсь на хамство именно в этом магазине Narvesen.

Narvesen - Ļoti labs serviss.

Ļoti labs serviss. Šī nebūs sūdzība, pārmaiņu pēc, es vienkārši nezinu kur vērsties lai uzslavētu super servisu. Esmu klients katoļu ielas narvesenam jau vairākus gadus. Tas kā šis uzņēmums ir audzis ir nepārspējami. Esmu bijis arī citos narvesen, bet šis liek justies kā savējam. Man ir prieks ieiet vismaz vienā veikalā, kur pret tevi izturas pozitīvi un laipni. Foršas, smaidīgas meitenes, kas jau zina, ko klients vēlas (pat atceras, ko es vienmēr tur pērku, un ne man vienīgajam) . Sakarīgs vadītājs. Vienmēr...

Narvesen - Valdeķu 62a

Valdeķu 62a Labvakar,jau kuru reizi gāju uz veikalu narvesen ,kurš atrodas valdeķu iela 62a, ir slēgts ātrāk nekā radīts darba laiks uz durvīm. Tas jau ne pirmo reizi.

Narvesen - Krāpšana

Krāpšana Vakar mana meita tika apkrāpta, papildinot e-talonu. Viņa pēc 21.00 Narvesen kioskā, kas atrodas stacijā pie vilciena biļešu kasēm, pirka 15 braucienus studentiem, samaksāja par 15, bet iekāpjot trolejbusā, nopīkstinot e-talonu, aparāts uzrādīja, ka palikuši tikai 9. Tātad operators ir ielādējis tikai 10 braucienus, nokrāpjot 1.50 eiro. Steigā meita diemžēl nepaņēma čeku. Neko pierādīt laikam nav iespējams? Rakstu, lai citi būtu uzmanīgi. Pie kases bija jauns puisis. Nepatīkami, ka tā tika sabojāts studentei nedēļas iesākums. Izmantojot viņas steigu, viņa tika nekaunīgi apkrāpta.

Narvesen - Dubultā naudu noņēma no kartes

Dubultā naudu noņēma no kartes Pirku Narvesenu kioskā ebiļetes. Norēķinājos ar karti un termināļa bija rakstīts ka varu ievietot karti lai atmaksātu tā arī darīju. Kad biju pabeigusi visu, jaunā meitene kas mani apkalpoja teica ka lai nelieku karti iekšā bet es jau tajā momentā biju visu izdarījusi un viņa teica ka nemaz nebija apstiprinājusi lai ar karti varētu no rēķināties... Veicu darbību atkārtoti. Beigās man atnāca paziņojums par rezervēto naudu un bija rezervēts dubultā viena un tā pati summa 5. 40 eiro gāju atpakaļ pie meitenes kas tur strādā un viņa tik plātīja rokas ka neko nezinot un nevarot man palīdzēt...

Narvesen Baltija SIA - Nav cenas

Nav cenas Narvesen uzlīmējiet taču beidzot žurnālam Vogue cenu zīmi un pārbaudiet vai ir citiem žurnāliem. Biju 2x ar dažu dienu starpību, otrreiz darbiniekam prasīju, kurš kaut ko zem deguna nobubināja. Vai tiešām vairākiem darbiniekiem grūti uzlīmēt cenu? Dārgie žurnāli neiznāk katru dienu.

Narvesen - Поведение персонала

Поведение персонала Зашла за э-талоном, продавщица Iveta сидела в подсобном помещении, вышла с очень недовольным лицом, не поздоровалась, всем своим видом показывала, как ей не приятно общаться, бубнила себе под нос, но просьбу повторить, ответила резко чуть ли не криком. Не попрощалась и ушла обратно в подсобку.

Narvesen - Ужасное обслуживание

Ужасное обслуживание Решила перед выходом из t/c akropole, зайти в narvesen. Сразу бросилась в глаза продавщица, которая своей агрессией, «привлекла» взгляды людей. Возможно человек больной, не известно. Сдачу она швырнула. Если кто ищет как испортить себе день, там возможно.

Narvesen - Slikta apkalpošana/ pārdevējs alkohola reibumā

Slikta apkalpošana/ pārdevējs alkohola reibumā 10. Janvārī iegāju narvesen pie Vecrīgas lai iegādātos transportam biļetes. Apkalpošanas speciālists (pēc auguma garš, vārds ir iespējams Artūrs (tā vismaz atceros kolēģis viņu sauca) bija lietojis alkoholu. Korekti vārdus nevarēja vairs runāt, smējās, jokojās un ļoti smirdēja pēc alkohola. Apmulsu un pat negribēju vairs veikalā atrasties, jo smaka bija šausmīga.

Narvesen - Krāpšana, neizsniedzot iegādāto pakalpojumu!

Krāpšana, neizsniedzot iegādāto pakalpojumu! 2019. Gada 27. Decembrī ap plkst.13-13.20 Narvesen Kioskā Valmierā, stacijas ielā 1 iegādājos vairākus pirkumus, tai skaitā lmt kartes papildināšanu par 3.50 eiro. Pārdevēja bija kundze gados ar gaišiem matiem. Paņēmu pirkumus, naudas atlikumu, bet tikai pašā vakarā sapratu, ka viņa man čeku un lmt papildināšanas kodu neiedeva. Tā laikam tāda prakse - speciāli vilcināties, čeku uzreiz nedot, cerībā, ka cilvēki aizmirsīs... Man jau ir bijis iepriekš, ka speciāli jāprasa, lai iedod čeku (un arī...

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju xl pistāciju late. Saņēmu pustukšu krūzi ar kaut ko līdzīgu kafijai. Vairāk ūdens bija nekā pati kafija, kurai bija jābūt pistāciju late. Pat krāsa bija uz ūdens pusi, ļoti gaiši brūna. Par garšu var pat nerunāt, jo garšoja briesmīgi. Noteikti zinu, ka tā negaršo šis dzēriens, jo esmu jau iepriekš ņēmusi citos narvesen.

AtrisinātaNarvesen - Briesmīgi darbinieki

Briesmīgi darbinieki Šodien (23.12.2019) ap 11: 00 devāmies uz narvesen paķert kafiju un hotdogus, ielejot kafiju devāmies pie kases, kur mūs sagaidīja jauna meitene brillēs un ar nu patiešām briesmīgi biezu kārtu ar kosmētiku. Meitene ļoti nepieklājīga, rupja un skatās uz cilvēkiem (ieskaitot mūs) tā, it kā būtu 100 rubļus parādā. Tiešām ļoti nepatīkami, pat pretīgi! Vēl izsit kasē "skaidrā naudā" kad mēs saprotamā latviešu valodā viņai pateicām, ka būs ar karti, un vēl dusmojās uz mums, stāvēja elsoja. Pēc tam...

Narvesen - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Tātad, šodien no rīta vēlējos nopirkt e-talonu un maizīti, pārdevēju uzrunāju ar labrīt, bet atpakaļ neko nesaņēmu, pateicu pārdevējai ko vēlos iegādāties, uzrādīju naudu un saņēmu vienkāršu atbildi “ne” un ar to mūsu saruna arī beidzās, nedomāju, ka 50 eiro ir tik ļoti liela nauda ko narvesens nevarētu izmainīt, paldies par sabojāto rītu.

Narvesen Lielupe - Slikts servis

Slikts servis Meitene varda romante 15minutes pirms slegsanas aizver toleti un pasaka ka esot iztirijusi toleti tapec nelaidis iegsa jo vairs tirit netaisas. Kad pateicu ka toleti jatira pec slegsanas si meitene skala balsi atbildeja ka pec slegsanas vina dosies majas un netaisas vel tirit toleti. Ar so meitene varda romante jau bija sakersanas jurmalas slokas narvesen. Vina ne tikai slikti attiecas pret klientiem bet vel ari apmelo citus cilvekus. Nesaprotu ka vispar sadus cilvekus tur darba... Pec si gadijuma vairs netaisos ne uz vienu narvesenu iet un iesaku to darit ari citiem!

Narvesen - Darba Laiks

Darba Laiks 13. Janvāra ielā kiosks (pie 22. Trolejbusa pieturas) . Vairākus vakarus steidzos uz sabiedrisko transportu 20: 30 taču kiosks ir ciet jo puisim redz vajag uzpīpēt nākas pirkt kaimiņu veikalos ja paspēju vai tiešām vakaros darbiniekiem ir jāiet laukā pīpēt? Nebrīnītos ja vēl jāds par to sūdzētos bezatbildība vai kādreiz kāds sāks domāt arī par klientiem?

B Betix 15.12.2019
Komentāri 5 Tirdzniecība