Narvesen

Ar atbildēm
180
Apskatīt statistiku

Narvesen - Sūdzības un atsauksmes

Narvesen - etalonu papldināšana rīdzinieka kartē

etalonu papldināšana rīdzinieka kartē Svētdien 07.11.2020 plkst. 15: 15, 13. Janvāra ielā, veikalā nr.10 centos iegādāties vienu brīvdienu braucienu. Jaunais puisis, kas apkalpoja mani izturējās ciniski un apkalpoja mani rokās turot telefonu. Devu 2 eiro skaidrā naudā, no kā viņš man izdeva 0,85 centus. Teicu, ka prasīju brīvdiena braucienu nevis parasto, puisis sāka teikt, ka nevar neko izdarīt un, lai braucu ar to pašu braucienu, kas ir (ar smīnu sejā) ... Tad vel pieminot, ka jārunā skaidri, lai gan liekot man ētalonu pat...

Narvesen - Slikts Serviss

Slikts Serviss Уберите этих гадких продавщиц на Калку 28, в старой Риге. Понабрали фиг знает кого. Там же туристы, вы репутацию портите. Каждый раз, заходишь туда и, когда смотрят на тебя, как на врага народа, это ужасно. Нафига вообще они работают? Мало того, что с кислой миной постоянно, так ещё взгляд злой, как у собак перед нападанием. Не удивлюсь, если каждого там про себя проклинают. Сфера обслуживания тоже мне. Грубо, хамски, недовольно, тфу... Как неприятно. Думала, ладно один раз, может что...

Narvesen - Pārdevējas attieksme

Pārdevējas attieksme Ļoti slikts serviss.. Nenormāla attieksme, esmu vienkārši šokā par to kā var tā attiekties pret klientu. Narvesens turpmāk būs pēdējā vieta ko apmeklēšu, pēc šīs pārdevējas attieksmes, kaut gan, līdz šim narvesens bija vieta kur iegriezos gandrīz katru dienu. Paldies narvesen pārdevējai Svetlanai, Aiviekstes ielā par sabojāto vakaru.

Narvesen - Заболевший продавец

Заболевший продавец Вчера был в Narvesen Akropole , и застал заболевшего работника ! Продавец был приветлив, улыбчив и добр, но внешний вид был ужасен, так как было видно что работник болеет и ей было плоха, но при этом она стояла за кассой! Сейчас пандемия covid-19, и я считаю что больные работники должны сидеть дома, а не быть на рабочем месте и заражать своих клиентов! Просьба проверить ваших работников, и оставлять их на больничном дома, а не за кассой! Так как это не нормально когда работник рядом с тобой кашляет, хоть и она прикрывалась, но вирусы и бацылы рукой не прикроешь!

Narvesen - Veikals ciet

Veikals ciet Skrienot uz tramvaju atcerējos, ka e talons beidzies. Pieskrienot pie narvesena, tur veikals ciet, daļēji nolaistas tās Baltās aizbīdnes. Es un vēl 2 cilvēki stāvam un gaidām. Vīrietis teica, ka 10 minūtes stāv un gaida. Es arī stāvu un gaidu, jo man e talons beidzies, bet stāv man vecais tramvajs, kur nevar nopirkt biļeti. Gala rezultātā 5minūtes nostāvēju, tramvaju nokavēju un skrēju uz citu narvesenu.

Narvesen - Atsaka pasūtījumus!

Atsaka pasūtījumus! Kas par cilvēkiem pie jums strādā? Sliņķi? Kāpēc tad jābūt Bolt aplikācijā narvesenam ja tāpat atsaka pasūtījumus! Barona ielas narvesen regulāri noraida Bolt veiktos pasūtījumus! Labi, saprastu ja tas būtu vienreiz. Iespējams daudz cilvēku, darba utt. Bet ne jau visu laiku noraidīt! Kam jums vajadzīgi tādi darbinieki, kuri nenes peļņu? !

D Dota2 23.09.2020
Komentāri 10 Tirdzniecība

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Jauna darbiniece ir absolūti nespējīga lietot pieklājības frāzes - sveiki, lūdzu, uz redzēšanos, ka arī necienīgi izturas pret klientu, nauda tiek nomesta nevis nolikta. Neviens neprasa acu kontaktu, bet, ja strādā tirdzniecībā, tad cienījamais narvesen kantori iemāciet saviem darbiniekiem strādāt, citādi rodas sajūta, ka klients nav vēlams un šī konkrēta darbiniece ir nolikta aiz Letes piespiedu kārtā bez maksas. Bija nepatīkami un riebīgi. Novietojiet šo tumšmataino būtni tālāk no centra, lai nav kauns no tūristiem!

B Baibule 26.08.2020
Komentāri 10 Tirdzniecība

Narvesen - Плохое обслуживание

Плохое обслуживание Пару дней назад, в Риге, в киоске Narvesen, на автовокзале работник по имени Роман (так его назвали) вел себя по хамски. Я зашел купить сигарет, а он выбил мне не те, а когда я ему сказал об этом, он крайне грубым тоном сказал мне, цитата "не все ли ровно чем травить себя ". В итоге он так и не дал мне мои сигареты. Пришлось идти в другое место.

Narvesen - Bezkaunīga pārdevēja

Bezkaunīga pārdevēja Šad tad strādā veca kundze. Viņas bezkaunīgā attieksme man personīgi vairāk nebija izturama. Nevar pienākt nopirkt neko, kad šī tur strādā. Uz aizrādījumu par mūžīgo attieksmi pretī saņēmu... "nu nenāc te pirkt".. Šoreiz reāli jau augstos toņos runāju ar šo marazma skarto veco bezkauņu. Vai tiešām šādas pārdevējas drīkst atrasties apkalpojošā sfērā. Tiešām šo narvesen apeju ar līkumu. Bet šoreiz bija liela nepieciešamība pēc e-talona.

Narvesen - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana 17. Augustā plkst. 21.55 būdiņā pie autoostas, nepilngadīgajam tika pārdotas cigaretes. Tās pārdeva jauna meitene, ar blondiem īsiem matiem un pieaudzētām skropstām. Nesaprotu, kas tā par nolaidību. Es uzskatu ka šādi cilvēki nevar strādāt, bez atbildības sajūtas. Pret citiem klientiem attieksme arī nebija tā “jaukākā” kad piegāju pie kases, atbildes tādas, ka vispār nožēloju ka ienācu.

Narvesen - Mistiski jauni likumi

Mistiski jauni likumi Vēlējos iegādāties šodien loteriju "Eurojackpot", narvesen pārdevējas abas kā viena, atteica pārdot līdz neuzrādu dokumentu. Uzrādīju tiesības un tās redzot nederot priekš loterijas iegādes, bet ikdienā tajā pašā vietā gan cigaretes tirgo uzrādot tikai tiesības. Jautāju, kur var iepazīties ar šiem "jaunajiem likumiem" - norādīja uz biļetes otras puses noteikumiem, bet konkrēti arī neparādīja (norādīja uz "atbildīga spēle") un galvenais pasmīnēt un stulbi paņirgt, kauna ne maz. Nu neka...

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Izskatās, ka pārdevējai, vārdu nezinu, bet ar īsiem matiem, gados, apnicis strādāt. Varbūt varētu atlaist un pieņemt vietā tik pat pieklājīgu, kā tā otra pārdevēja. Tai sievietei gados, jau ieejot kioskā ieraugot to neapmierināto "mūli", gribas iet prom, kur nu vēl ka viņa muti atver, rupjības un neapmierinātības kalngals. Lai iet dārzā ravē un bļaustās tur.

Narvesen Baltia SIA - Slikts serviss

Slikts serviss Šajā vieta strādā visu laiku vakaros 2 pārdevējas, dažreiz atsevišķi a dažreiz abas kopā stāv. Ir jau ierasts, ka pārdevējas var saunāties savā starpā un izlikties, ka nav pienācis pircējs pie kases, tad tu stāvi kādas minūtes 5 līdz viņas beigs tarkšķēt un pievērsīs tev savu uzmanību, bet pēdēja laikā viena no viņam atļaujās pārāk daudz. Ienācām nopirkt šo to, pirms manis bija cilvēks, gaidīju kamēr apkalpos, tad pienāca mana kārta un es pamanu, ka pārdevēja visu šo laiku runāja pa telefonu...

M mazaa128 09.07.2020
Komentāri 7

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Veikala Narvesen pārdevēja, (sieviete ar sarkaniem matiem) Origo, pie vilciena biļešu kasēm, ļoti nepatīkama un rupja attieksme pret veikala apmeklētājiem, ļoti nepatīkami bija atrasties šajā kioskā. Uzrunāja mūs ļoti bravūrīgi un nepieklājīgi.

Narvesen - Перекур в начале рабочего дня

Перекур в начале рабочего дня 6: 40 утра рабочего дня (3.06.2020) персонал демонстративно выходит курить и общаться с женщиной, игнорируя социальную дистанцию и мои возмущения касательно причин по котором я не могу купить поездку с утра. Есть определенное время выделенное на перерывы, но это точно не 40 минут спустя после открытия.

Narvesen - Drausmīgs serviss

Drausmīgs serviss Esot veikalā 13/05/20, kurš atrodas Rīgas autoostas iekštelpās, pārdevēja attieksme bija tik drausmīga, kā viņa seja, ka pie sevis nodomāju, ka ar muti braucot ir jāievēro ceļazīmes, lai tāds nelidotu viņa sejā, tāpēc, lūdzu, narvesen iemāciet šim kungam apkalpošanas manieres, ja puika sadomājies, ka viņa franšīze vai kā savādāk, tad lai nelec augstāk par savu pakału!

Narvesen - Slikts serviss, apvainojums

Slikts serviss, apvainojums 13. Maijā, plkst. 16.23 biju iegājis narvesenā, lai nopirktu Heetus, pieklājīgi sasveicinājos (pārdevējs ap 30 gadi) un pajautāju Heetus, iedevu dokumentus, pārdevējs teica, ka nepārdos man, ja nenovilkšu masku, lai arī apkārt bija cilvēku, novilku, maska saplīsa, uz ko norādīju pārdevējam, bet pārdevējs atbild - mazāk pīpēt vajag un nelaipni atvadījās. Tas ļoti mani aizvainoja, jo pārdevējam nav nekādas daļas vai es smēķēju vai nē.

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Narvesen, kurš atrodas uz Stūra pie 13. Janvāra ielas pieturas notiek kautkas dīvains. Esmu regulārs apmeklētājs, zinu ka vēlu vakarā bieži stūra durvis tiek aizslēgtas un ieeja ir no sāna. Taču notiek, kas apšaubāms - reizēm visi darbinieki (darba apģērbā) kopā ar draugiem, kas nestrādā veikalā (nav darba apģērbā) , aiz aizslēgtām durvīm vienkārši sarunājas un jauki pavada laiku veikalā, kad tam vaļā vēl jābūt pāris stundas. Citreiz šāda kompānija ārā smēķē, durvis uz veikalu ciet, neviens nereaģē. Lūdzu parunājiet ar saviem darbiniekiem, paldies!

Narvesen - Обманули с зарплатой

Обманули с зарплатой Устраиваясь на работу мне обещали ставку на руки 3.10+~50€ бонус, за вовремя открытие и закрытие, проработав две недели я больше не захотела там работать, сказала о том, чтобы искали мне замену, я доработаю две недели и ухожу, по причине не состыковки с одной из работниц, которая звонила в мой выходной с самого утра и вечно по выдуманной причине просила ее заменить, если я не брала трубку, она строчила смс до победного, плюс клиенты, из-за которых мне вечно приходилось платить со своего...

Narvesen - Pārdod nokasītu loterijas biļeti

Pārdod nokasītu loterijas biļeti Ķekavā pārdod nokasītas loterijas biļetes. Prasiju pārdevējai, viņa nezinit neko un viņai pilnīgi vienalga. Es nesaprotu vai viņa kasa nost loterijas biļetes, vai ir tāda izdruka. Es paprasīju viņai lai iedod vēl vienu. Un pamanīju, ka visas ir nokasītas.