Narvesen

180
Apskatīt statistiku

Narvesen - Sūdzības un atsauksmes

Narvesen - Slikts serviss, briesmīga klientu apkalpošana

Slikts serviss, briesmīga klientu apkalpošana 16.06. iegāju Narvesenā, lai iegādātos maizīti. Pārdevēja piedāvajā uzsildīt, tam arī piekritu. Pārdevēja par šo maizīti aizmirsa. Kad pēc 8 uzsildīšnas minūtēm viņa par to atcerējās, atļāvās man aizrādīt: “Ko tu stāvi un klusē?!” Kad es pateicu, ka tas ir viņas pienākums atcerēties par šo maizi, atkal pretī saņēmu :“Ak, dievs! Nu baigā traģēdija!”. Lieki piebilst, ka saņēmu pilnībā neēdamu karstamaizi, kuru nācās izmest ārā un nesaņēmu no pārdevējas piedāvājumu saņemt citu maizīti vietā. Laik...

Z Zeza 16.06.2022
Komentāri 1 Tirdzniecība

Narvesen - Maldināšanu ar cenām.

Maldināšanu ar cenām. 14.jūnijā ap pusdienas laiku,biju Narvesen kioska nopirkt ēdamo.Augšā virs letes bija izstādītas ēdienu bildes ar cenām.Izrādijās,ka atvērto hotdogu par norādīto cenu nevarot nopirkt.Jautāju pārdevēja kāpēc,viņa atbildēja kaut ko nesakarīgu.Nopirku hotdogu par parasto cenu, bet biju sašutis par maldināšanu.

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti nepatīkama attieksme no Saldus narvesen darbinieku puses, precīzāk, tieši viens darbinieks liek par šo uzņēmumu domāt negatīvas lietas. Nopērkot preci, naudu nomet, rodas sajūta, ka Tu te neesi gaidīts. Netiek pateikts, ne paldies, ne uz redzēšanos. Ieejot iekšā šajā kioskā, ož pēc alkohola, ir bijušas reizes, kad kiosks ir slēgts uz stundu, taču pats darbinieks sēž kioskā ieslēdzies. Saprotu, iespējams, tam ir iemesls, taču citas reizes citi darbinieki paskaidro kāpēc kiosks ir slēgts.

Narvesen - Klienti

Klienti Sveicināti, dārgie klienti! Es strādāju kioskā, es cenšos no visas sirds apkalpot cilvēkus laipni. Bet ir nepatīkami, ja klients pārjautā, bet dzird, pārdevējam tas patērē lielu enerģiju, padomājiet, ir klientu plūsma liela no 6.30-20.00, protams, arī citi darbi, kas jāpaspēj. Arī ievērojusi, ka klienti speciāli meklē kašķi, lai varētu sūdzību uzrakstīt. Jebkuram pārdevējam laipnam noņems smaidu no sejas, kas ir jābūt. Ari mēdz būt, ka klienti mani pārprot, ka es esmu dusmīga, kad pārjautā...

M M.>M 06.05.2022

Narvesen - Serviss

Serviss Šorīt, 02.05.2022 plkst 8:40 gāju iegādāties cigarettes brīvības ielas 310 Narvesena kioskā, pieejot pie kioska, palūdzu cigarettes, pārdevēja lika uzrādīt dokumentus, ko es arī izdarīju, bet viņa turpināja man vairākas reizes teikt, lai novelku saules brilles, biju nedaudz apmulsis, bet to arī izdarīku, tad vēlējos veikt pirkumu, bet pārdevēja agresīvā tonī ar pirkstu dauzīja kartes nolasītāju un agresīvi norādīja, lai turu karti virsū, aizrādīju pārdevējai par to, kad es pats esmu strādāji...

S San.b 02.05.2022

Narvesen - Krāpšana

Krāpšana Izbeidzot darba attiecības vairāk, kā pirms mēneša, joprojām nav izmaksāta atvaļinājuma nauda un alga par pēdējām nostrādātajām darba dienām. Un izskatās, ka arī pašam narvesen ir pilnīgi vienalga, kādi franšīžu ņēmēji viņiem tur darbojas un kāda ir to attieksme pret darbiniekiem. Saucot sevi par "uzņēmēju".

Narvesen - Briesmīgs serviss

Briesmīgs serviss Kārtējo reizi un ne pirmo satikos ar drausmīgāko pārdevēju kura var būt. Pirmkārt vēlējos iegādāties rīta kafiju garām skrienot kas man nesanāca jo tiklīdz paņēmu krūzīti pārdevēja piegāja priekšā un mašīnai ieslēdza tīrīšanas režīmu. Ok saprotu iekārtas ir jākopj bet nejau vienkārši neko nepaskaidrojot klientam. Tad kad sāku teikt kautko pateica ja nepatīk varu kafiju nopirkt citur. Viņai tapāt tas neko daudz neizsaka kur pērku kafiju. Fuj un runas veids vispār nepieņemams kā no kautkāda cietuma iznākusi. Paldies par sabojātu rītu. Vairs šeit neiepirkšos

Narvesen - Bojātās preces

Bojātās preces Jau kuru reizi Narvesena darbinieki un priekšnieki ekonomē uz pircējiem. Es laikam nesaprotu, bet kāpēc nedrīkst norakstīt bojāto preci? Kāpēc viņu jāpārdod klientiem? Tajā starpā ir bērni. Kāpēc klientiem ir visu laiku jāskatās uz terminiem? Ir grūti nodrošināt pārtikas apriti? Nopirku Narvesena ledus tēju ar beigto termiņu. Vafele kex kas bija nopirkt bērnam arī. Ja tas nebūs izbeigts-atnākšu ar Pvd un 100% varēšu atrast daudz preces ar beigto termiņu.

Narvesen - Неадекватный кассир

Неадекватный кассир Сегодня я снова была в магазине нарвессен в иманте на слокас 115. И мне отказались продавать 1 билет, кода я спросила почему так то кассир начала на меня орать мол нечего сюда ходить, покупай либо 2 либо 4 билета. И при этом на ты! Я ей сказала что мне в ригас сатиксме сказали что я могу покупать 1 билет, она с этим не согласна! В магазине я была не одна, а со своей знакомой и мы вышли из магазина, мы были в дверях уже больших самой максимы когда кассир стала кричать мне вслед - иди от сюда...

Narvesen - Хамство

Хамство Речь пойдёт о магазине Narvesen который находится по адресу Слокас 115 в Иманте в Максиме ХХХ. Я там бываю часто и заметила что по воскресеньям магазин не открывается в назначенное время, расписание висит с 9-00, а открываются не понятно как потому что я была в 9-20,9-30 и много раз магазин был закрыт, и не понятно, а во сколько же кассир открыла потом магазин... Я подошла в центр информации самого магазина и спросила, а как они работают вообще, на что мне сказали что всегда по выходным вот так...

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Nevienam neiesaku paņemt burgeru Narvesenā kas ir Origo pie biļešu kasēm! Neņemiet. Pretīgāku maizīti savu mūžu neesmu ēdusi un arī negribu. Par cik bija jāskrien uz vilcienu, īpaši neievēroju, maska arī uzvilkta. Izgāju uz perona, domāju noēdīšu kamēr gaidu, smaka vien atbaidīja, mērces salietas. Pirkta šodien ap 13.30. Paliku badā 🙄 paldies.

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss 20 minūtes jāgaida ārā, kad esi 2. Cilvēks Rindā, jo pārdevēja izdomā uzsmēķēt ar paziņu, tad ieiet kioskā ar paziņu un turpināt sarunu. Beigās visi 4 cilvēki kas gaidīja Rindā vienkārši aizgāja prom. Noteikti vairs neizmantošu Narvesen. (05.02.2022. 15: 05-15: 25)

M MS 05.02.2022
Komentāri 2 Tirdzniecība

AtrisinātaNarvesen - ĻOTI nelaipna attieksme!

ĻOTI nelaipna attieksme! Ļoti nelaipns puisis! Bija ļoti neapmierināts ar to, ka ienācu veikalā! Nesasveicinājās kau arī es 3x teicu uzsvērti labdien! Visu demonstratīvi meta un Sita pret galdu! Pūta un elsa uz manu lūgumu! Aizrādīju, ka nav normāli tā attiekties pret klientu, bet viņš man nezkāpēc pārmeta, ka viņš esot noguris un viņam esot jāstrādā 350 stundas... Viennozīmīgi es šajā veikaliņā savu kāju vairs nesperšu! Tas nav normāli!

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Jauns gads - jauni standarti. Piedzērusies pārdevēja Rīga plaza. Svētki, kā nekā. Tikai pircēji diez vai vainīgi. Smaka, alkoholiķiem raksturīga augstprātība un rupjība. Nebūtu varbūt rakstīJusi, bet nu pēdējā laikā vairs nevar ieiet šajā narvesenā. Un šodiena pārspēj visu. Paģiras? - varbūt. Meitene sevi pazemo. Es pati esmu pārdevēja - un man ir kauns. Viņas vietā. Ne pirmo reizi. Dariet kaut ko.

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Briesmīgi, T/C Krurzeme Narvesens ir palicis šausmīgs lai neteiktu vairāk. Smalkmaizītes vienmēr cietas, jau no rītiem, iepriekš ap 9.00 vienmēr varēja paspēt pat uz siltām. Kafijai piens jau kuro x saskābis. Pārdevēja ja to tā var nosaukt, vienmēr neapmierināta, ne labrīt, ne paldies. Nav ko strādāt tādā vietā ja pasmaidīt nevar.

Narvesen - Darba laiks

Darba laiks Narvesen, veikalā rimi Hypermarket, adrese Stirnu iela 26, Rīga. Zinu ka katru dienu strādā līdz 21.00. Skrien, jo ko man vajag ir tikai Narvesenā, 20.50 es uz vietas, bet narvesen jau slēgt. Blakus ir uzraksts ar veikala darba laikiem un raksta ka katru dienu no 8.00 līdz 21.00. Ja veikala darba laiks ir līdz 21.00, tad veikals ir arī jāslēdz paredzamajā laikā, nevis 20.50, vai ātrāk.

Narvesen - Slikts serviss!!!

Slikts serviss!!! Gandrīz katru reizi nākot uz Narvesen E. Birznieka-Upīša Iela 2, Rīga, Ra kādu 6 reizi nākot uz narvesen, vienmēr ņemot kafiju ir saskābis piens, kafiju nevar dzert vispār! Ne tikai man tā ir bijis! Nezinu kādi tav ir iemesli, bet lūgums to izlabot! Kafijai ir 2 izvēles pieni, auzu piens un paradītais un gandrīz vienmēr piens saskābis, un kafija vienkārši jāmet ārā!

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Добрый день! Хочу вам отправить жалобу на сотрудника менеджера narvesen в городе Олайне ситуация была такая: пришла в narvesen в городе Олайне, купить брикеты. Зашла в магазин, подошла к кассе спросить какая цена у брикетов, в эту минуту подбежал мужчина, видимо менеджер, сказал что на улице все написано, был не доволен тем что я интересуюсь ценой у продавца, а не стою на улице в дождь и не рассматриваю ценники. Девушка кассир не смогла ответить в какую цену брикеты, очень долго искала код в...

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Iebraucot uzpildes stacijā pl 9:00no rīta nepaspēju ienākt uzpildes stacijā,kad meitene sāka kliegt par masku!uzrunajot viņu par produktu kvalităti sagaidiju atbildi :,,izsaukšu policiju,,☝🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️piebildiśu maska uz sejas bija!Uzskatu ,ka attieksme pret klientu tāda nedrīkst būt! Šo vietu neiesaku!Strādāja meitene ar baltiem matiem! Citreiz iebraucot strādaj puisis ,attieksmie uz 9 ballem

Narvesen - Rupja attieksme pret klientu

Rupja attieksme pret klientu Šodien pērkot e tālu veikalā narvesen pārdevējs rupji man atbildēja maz to ka viņš ne dzird ka viņam pasaka ka vajag 1 braucienu tā viņš vēl uzdrošinās brēkt virsū un nosaukt vecu cilvēku par muļķi, tas ir veikalā kas atrodas origo pulksteņa pusē narvesen, cienījamais pārdevēj ja tev ar nerviem nav labi tad tev nav jāstrādā starp cilvēkiem, a jums narvesen kompānija būtu darba ja pieņem pieklājīgus un jauku pārdevējus.