Mohito

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Mohito - Sūdzības un atsauksmes

Mohito - Возврат товара

Возврат товара Сервис ужасен. Оформила возврат товара в интернет-магазин, отправила с курьером. На сайте указано, что возврат денег в течение 14 дней. Как бы не так! Прошел уже месяц, от магазина никакой информации, деньги так и не вернули. На мою претензию отписались "товар еще не получен на складе", тогда как по треку я прекрасно вижу, что всё им было доставлено.

Mohito - Получила товар с браком

Получила товар с браком Безответственность полная! Прислали товар с браком! Никогда до них не дозвониться! Почему товар не проверился перед отправкой! Теперь всё поменять очень сложно и нудно нету на это совсем времени! В посылке должен был быть бланк на возврат, но даже его там нету.

э Эля 23.03.2021
Komentāri 0 Tirdzniecība

Mohito - Prece nav saņemta, nauda no konta noņemta

Prece nav saņemta, nauda no konta noņemta 10.01.2021. Veicu pasūtījumu Mohito internet veikalā, veicu apmaksu. Manā profilā parādās, ka 12.01.2021. Prece nosūtīta. Ir 23.01.2021. Prece nav saņemta. Ar uzņēmumu nav iespējams sazināties, klienta atbalsta telefona numurs nedarbojas, čats slēgts. Ir tikai kontaktforma, kuru nosūtīju vairākkārt, atbildes nav. Vēlos, lai atgriež naudu. Bet tādas iesniegumu formas nav. Var aizpildīt preces atgriešanās formu vai sūdzību, abos variantos, jānorāda kāpēc preci vēlas atgriezt, un jāpiesaka kurjers. Bet man nav ko atgriezt, jo neko neesmu saņēmusi.

Mohito - Обман с ценами

Обман с ценами Покупала шапку указана цена 199 на ценнике, пробили 299. Ценник никто не переклеивал, а продавец сказала, что у неё в программе 299 и ценник кто то переклеил, но если попробовать его оторвать явно останется след. Закон о защите прав потребителей не соблюдают. Фото прилагаю

Mohito - Strādājot MOHITO GC

Strādājot MOHITO GC Strādājot veikalā Mohito T/c Gc, biju neapmierināta ar veikala vadītāju Elīna Šuriņa. Cik saprotu par vadītāju viņa ir strādājusi ilgi konkrētajā uzņēmumā, tomēr vest ārā no pacietības viņa mācēja. Slikti apmācīja, darba pienākumus nogrūda citiem un attieksme pret visiem ļoti augstprātīga. Lai jau viņai veicas, bet no labas vadītājas viņai ļoti tālu!

Mohito - Mohito Origo netīras garderobes

Mohito Origo netīras garderobes 17.02.18. Biju Origo Mohito veikalā. Garderobe bija tik netīra,ka bija nepatīkami pielaikot drēbes. Kad norādīju pārdevējai uz problēmu viņa man atbildēja, ka tas neesot viņas pienākums tīrīt pielaikošanas kabīnes. "Izcila" attieksme pret darbu un klientiem.

G Ginta 18.02.2018
Komentāri 3 Veikali

Mohito - Ļoti neadekvāts darba devējs

Ļoti neadekvāts darba devējs Nesen sāku strādāt origo Mohito veikala. Uzzināju interesantas lietas. 1. mēneša laikā tur nomainījies gandrīz vis kolektīvs, jo veikala vadītājs Romāns ir ļoti neadekvāts un nekompetents vadītājs. 2.Veikalā viņš neko nedara savus pienākumus liek darīt mums pārdevējām, 3. Mums jaunajām darbiniecēm aizliedz runāt ar 1 veco pārdevēju kas ir palikusi no iepriekšējā kolektīva, ja runāsim, tad pateica, kad atlaidīs no darba. Secinājums viens: Neiesaku iet tur strādāt un lai jums negadās tādi darba devēji.

Mohito - Slikt darba devējs

Slikt darba devējs Sveiki, saņēmu ļoti sliktu pieredzi strādājot Mohito veikalā origo. Tur ir ļoti nekompetents vadītājs, kas nesaprot kā vadīt veikalu. Visu laiku ir jāpārstrādā stundas par kurām netiek maksāts. Tev visu laiku ir jādara citi pienākumi, kas nav tavā amata aprakstā un kuri būtu jādara citiem darbiniekiem kronis tam visam, par to papildus nemaksā. Grafiki netiek laicīgi nodoti darbiniekiem. Tavas privātās vajadzības tiek ignorētas. Ja ir vajadzīga kāda brīvdiena par to vari necerēt, jo vadītāj...

M mohitoorigo 07.04.2017
Komentāri 4 Veikali

Mohito - slikts serviss

slikts serviss Pārdevējs darba laikā apspriež personīgas lietas, klientam dzirdot. Vel uzdrošinās aizrādīt, ka drēbes jāliek atpakaļ un jāsakārto rūpīgi kur ņemtas. Tas ir klienta pienākums vai pārdevējas darbs, par kuru maksā algu? Pārdevējām nav darba laikā nav jāstrādā?

K krizdole 23.08.2016
Komentāri 2 Apģērbs

Mohito - Slikts serviss

Slikts serviss Vakar biju šokā pa pārdevējas attieksmi pret klientu. Pircēja apskatīja kleitas, zāles darbiniece pieskrēja klāt un sāka aizrādīt, ka apģērbs ir jāskatās uzmanīgāk! Nu c'mon! Es tas ir tavs darbs, es saprotu, ka tas nav viegls pati strādāju par apģērbu veikala darbinieci, bet, ja tev tas nepatīk, nu aizej prom, palaid cilvēciņu, kas gribēs un mācēs strādāt, nevajag klupt virsū pircējiem, no viņu naudas tev maksā algu galu galā.

V viz 19.08.2016
Komentāri 4 Apģērbs