MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga

500
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

Maxima - Slikts serviss un slikti strādājošie pašapkalpošanas automāti

Slikts serviss un slikti strādājošie pašapkalpošanas automāti Īsumā: 11.01.2023 dienas laikā, es maksājot par precēm esmu ielicis 2 eiro monētu pašapkalpošanās automātā un tas naudu "apēda". Tad es pasaucu kases darbinieku, lai tas palīdzētu manā gadījumā. Es viņam pastāstīju, kas noticis, viņš mēģināja palīdzēt, bet nesanāca, tad pasauca kases vecāko darbinieku vai veikala vecāko darbinieku, neesmu pārliecināts un šī darbinieks (sieviete) pateica tik skaļi, lai apkārtne visi veikala apmeklētāji arī to dzirdēja, ka es meloju un mēģinu apzāgt veikalu uz 2 eiro, kas protams, ir smieklīgi. "foršs" serviss, ko nu pateikt.

S stix 11.01.2023
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Preču sortiments

Preču sortiments Nav saprotams, kas izvēlas preču sortimentu. Tas ir nepietiekams, nav daudzveidīgs. Piemēram, jogurtu, biezpiena krēmu, sieru un c. Piena produktu izvēle nepietiekama. Es saprotu šobrīd esošo ekonomisko situāciju, bet tāpēc it īpaši vēlos nopirkt to, kas garšo. Salīdzinot ar piedāvājumu Alūksnes maxima, Gulbenes veikalos nav ko iegādāties.

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Šodien 3.01.2023 iegādājos "eat me now" avokado. Šodien arī atveru un, kas tad te! Visi beigti - sapuvuši! Vēlos atgūt naudu, vai saņemt jaunus, svaigus avokado! Citādi - patērētāju tiesību aizstāvji tiks aicināti. Kāds sakars? Kā jums nav kauns apkrāpt patērētājus? Jūs saņemat nepārtraukti aizrādījumus par mūžīgo veikalu zemo kvalitāti! Pārdevēji nezin latviešu valodu, produkti ar beigušos termiņu, kas tirgojās par pilnu cenu un veci/sapuvuši augļi / dārzeņi. Ik dienas iepērkos Rīgas pilsoņu 1, gaidu, kad atvēries lidl!

B Bille 03.01.2023
Komentāri 8 Veikali

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Vecgada vakara vakariņām iegādājos Maxima "pīli". Veikalā ilgi grozīju produktu, nesaprotot vai tas ir cālis vai pīle. Pēdējā uzlīme bija pīle, tāpēc iegādājos to. Kad atvēru iepakojumu, sapratu, ka izskatās kā cālis. Pagatavoju - nu vista, kas vista! Vilšanās! Gan produktā, gan Cenā, kas protams ir augstāka pīlei nekā cālim.

Maxima - Apkalpošana

Apkalpošana Vēlos iesniegt sūdzību par klientu apkalpošanas sistēmu. Iepērkoties veikalā klientiem jāgaida Rindā vismaz 30 minūtes, kamēr kasiere vitrīnā liek cigaretes, bet blakus kases nestrādā, bet tikai pašapkalpošanās kases. Vai tad ir tik grūti nospiest vajadzīgo pogu un izsaukt kādu brīvu kasieri, kura var apkalpot klientus, nevis jāstāv Rindā un jāgaida.

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Сегодня, примерно часов с 14-15 проходила мимо стенда с булочками и заметила, как работница поправляла их и кашляла прямо в них. Будьте бдительны и не покупайте их там, на них явно кто-то покашлял:)

A anonymaizer 30.12.2022
Komentāri 1 Veikali

Maxima - Atsauksme

Atsauksme Maxima strādā jauka un forša pārdēvēja. Vienu dienu pirku ēdamo pie pašapkalpošanās kases un gribēju noskanēt gan maximas karti gan depozīta kuponus. Viņa laipni pienāca un pateica visu, kas un kā, ka tā nevarot. Viņa izskatījās ar blondiem īsiem matiem un ja nemaldos sarkanas brilles bija, vārdu nepaspēju apskatītes, bet super.

Maxima - Maldinoša informācija

Maldinoša informācija Šodien m. Ķempes 9, maximā nopirku vienreiz lietojamo cigareti salt ar vīnogu garšu. Bija neejoša.. Reizēm tā gadās... Nopirku 16: 37, tikko izejot no veikala pārbaudīju un gāju atpakaļ apmainīt. Iepriekš nekad tā nav gadījies, cik zinu visos veikalos vienmēr apmaina. Šoreiz kasiere pateica ka neko nezina, izsauca citu kolēģi. Šī kolēģe man iedeva iqos Lapiņu un teica, lai rakstu viņiem, ka viņi par to atbild... Salt un iqos ir divas dažādas lietas, bet nu labi... Nezinu vai tas ir pārdevēja...

Maxima Domina - Slikts serviss

Slikts serviss Labvakar, vēlos informēt, ka šodien 17.12.2022. Ap plkst. 19: 00, darbiniece, kas apkalpo gaļas nodaļu, atteicās sagries šķēlēs auksti kūpināto cūkgaļas škiņi, atbildot, ka mēs negriežam. Lai gan aizmugurē aiz pārdevējas atradās mašina darba kārtībā ar ko griež gaļu, kā arī nebija nekādas Rindas, kas traucētu un kavētu darbu. Tā ir cieti kūpināta gaļa lielā klucī, līdzīgi prošuto, kas nav viegli mājas apstākļos sagriežama. Iepriekš nav bijis problēmas, kad palūdzu sagriest, kā arī vienmēr...

Maxima - Veci produkti

Veci produkti Vai tiešām jusu veikalā Rīgas iela 11 Jelgavā. Pircējiem jārokas pa veciem puvušiem mandarīniem lai atrastu kaaut vienu tur labu? ! Tāpat ir ar sīpoliem!

Maxima - Cenu atšķirība pie preces un kasē

Cenu atšķirība pie preces un kasē Šodien pamanīju, ka - 50% atlaide ir itāļu uzkodai ar šķiņķi, respektīvi no 0,90€ uz 0,45€, uzrunāja - nolēmu nopirkt, taču pie kases uzradījās, ka tā ir par pilnu cenu, un kasiere apgalvo, ka šāda atlaide nevar būt, es neprotot cenās orientēties, un neko nevar tur palīdzēt, ne noskaidrot, lai citiem tā neatgadās, neko citu, tik anulēt preci čekā, kam, protams, piekritu, jo šādi ar cenām, manuprāt, mānīties nav adekvāti, un vēlmes iegādāties preci vairs nebija. Kaut kā netīšām nofočēju Cena...

Maxima - Maldināšana

Maldināšana Šodien 29.11.2022. Ap plkst. 11: 15 vēlējos nopirkt sveramās "Laima" konfektes - trifeles ar mandarīnu un piparkūku garšu. Skatos, ka ir akcija: 10.79/kg ielieku maisiņā un eju pie elektroniskajiem svariem, atrodu šo preci pēc nosaukuma, izprintēju uzlīmi - tur pavisam cita Cena: 6.99/kg. Nojautāju maxima darbiniecei, kāpēc tā, viņa arī neizpratnē. Pie pašapkalpošanas kases noskanēju konfektes, skatos, ka tur cita Cena jau. Tikai tad, kad prece jau bija nopirkta, apjēdzu, ka Cena par...

Maxima - Akcijas

Akcijas Labvakar. Liela sūdzībā ir par to, ka jau sen ir novērots, ka ir kādas akcijas tā veikalā plaukti ir tukši, tad kāda jēga reklamēt tādas akcijas ja prece nav pieejama. Tas pats cukurs kurš bija tikai 24.11.2022 akcijā, ejot veikalā pēc darba (pēc pl.18: 00) plaukts tukšs. Neesam nekāds mazais miestiņš kur neizpērk preci, kā nekā esam pie Igaunijas robežas (caurbraucama pilsēta) , kur diezgan daudz kaimiņvalsts iedzīvotāji apgrozās pie mums.

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Lepirkos jūsu veikalā šodien 24.11.22 ap pl. 16: 00, 8 kasē, kad nonācu pie kases, mani sagaidīja ļoti neapmierināta sieviete, sajūta bija tāda ka es pie kaut kā būtu vainīga, nesasveicinājās un neatvadījās, tikai uzmeta pārmetošu skatienu. Ja cilvēkam nepatīk darbs kur viņš strādā, tad varbūt vajadzētu padomāt par citu darba vietu, lai citiem cilvēkiem nav sabojāts noskaņojums un sabojāts priekšstats par veikalu.

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Pārdevēja pie kases nr. 8, šodien, 24.11.2022. Apkalpoja ļoti slikti. Knapi kustējās un bija šausmīgi rupja, pārmeta man, ka neprotu nopīkstināt maximas karti. Smagi pūta, pārmetoši, neapmierināti skatījās. Kad pateicu visu labu un jauku dienu, uzmeta tik vēlreiz neapmierinātu skatienu. Pretīga attieksme.

Maxima - Kā notiek Cukura tirgošana Alūksne Maxima X

Kā notiek Cukura tirgošana Alūksne Maxima  X Šodien 24.11.2022 Alūksne Maxima X tirgoja lēto cukuru pa 0.69 centi. Deva pa 5 pakām uz cilvēku. Tikai lieta tāda, ka cukurs ātri izbeidzās, jo es pats savām acīm redzēju, ka no otras puses veikala pārdevēja deva maisiņu ar jau ieliktu cukuru, un vēl dzirdēju ka viņas draudzenei arī lai atliek.

D Den Kroller 24.11.2022
Komentāri 5 Veikali

Maxima - Slikts serviss pie pašapkalpošanās kasēm jau kuro reizi

Slikts serviss pie pašapkalpošanās kasēm jau kuro reizi 22. Novembrī, plkst. 16: 20, pie pašapkalpošanās kases nr.10 vairākkārt slikti darbojās preču skeneris. Nevarēju noskenēt iepirkuma maisiñu, spiedu pogu palīdzība. Kasiere šo pogu ignorēja visu laiku spiežot nost - neatnākot. Kad viņa pamanīja, ka skatos uz viņu un gaidu - viņa pienāca klāt. Jautāju, vai viņa nemanīja, ka es daudzas reizes spiedu pogu palīdzība, uz ko viņa atbildēja, ka nav redzējusi ekrānā (kaut gan es pati piefiksēju, ka viņa ekrānā kut ko piespiež katri reizi, kad piespiežu...

Maxima - Serviss

Serviss Š. G. 19 novembrī gāju uz maximas depozīta punktu nodot taru. Pie punkta gaidīja vīrietis un taras punkts nestrādāja, jo bija jāiztukšo. Pajautāju vīrietim, kurš jau gaidīja vai ir informējis veikala personālu, jā, desmit minūtes atpakaļ. Gaidīju es 10 minūtes un neviens nenāk. Piezvanīju uz maximas tel. Nr.80002020. Sieviete, kura pieņēma zvanu solija ka zvanīs uz veikalu. Pēc 10 minūtēm es vēlreiz zvanīju, sieviete sāka man teikt pārmetošā tonī ka darbinieki ir aizņemti, lai gaidu. Pēc 10...

I Ivetka 20.11.2022
Komentāri 6 Veikali

Maxima - Nopirkumu atgriešana

Nopirkumu atgriešana Nopirku lielo lāča rotaļu no 12 novembri, lai to uzdāvināt manai masa meitai. Diemžēl meitenei ir alerģija pret tadu materialu, viņa ir ļoti jūtīga priekš plušrotaļas. Lācis ir pavisam nelietots. Vienkārši iepakojumā ir bijis. Es ceru ka ir iespējams to dod atpakaļ un iegūt naudiņu ko es samaksāju. Pa tālruni man pateica ka vini ńem atpakaļ tikai internetā nopirktos preces. Lūdzu palīdziet Paldies Olga

O Olga Pil 18.11.2022
Komentāri 2 Veikali

Maxima - Bojāti produkti

Bojāti produkti Man ir apnicis tērēt 1,19 par spinātu vai citu zaļumu kastīti un mājās to izmest miskastē. Vienmēr Valmieras maxima ir puvuši spināti, lapu mix. Es nesaprotu… pa virsu saliktas Smukas Lapiņas, un apakšā viss nopuvis! Šī kaste man jāmet ārā un no tā visa dabūju knapi porcijai sev spinātus. Paldies

E Eleonora Ri 15.11.2022
Komentāri 2 Veikali