MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga

502
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

Maxima - Bojāta pārtika

Bojāta pārtika Bildēs ir viss ko vajag redzēt, gribētos tikai klāt piebilst to, ka tā nebija vienīgā prece veikalā, kas bija sapelējusi tajā dienā (16.11.2023.). Šo nepamanīju, jo 4gadus vecais dēls ļoti vēlējās pīrādziņus un zināja kur paņemt. Reti sūdzos kam gan negadās, bet šoreiz žēl, jo mazais gribēja, bet tā arī netika pie tā ko gribēja.

Maxima - Slikts serviss un attieksme pret kolēģiem

Slikts serviss un attieksme pret kolēģiem Labdien, Lūgums beidzot kaut kā rīkoties. Šajā veikalā strādā vecākā kasiere Svetlana. Nav saprotams, kam ir jānotiek, lai šo personu beidzot atlaistu. Valsts valodas nezināšana, neiecietīga un rupja attieksme pret klientiem (kas ļoti labi atspoguļojas īsajās vai neeksistējošās rindās pie info kases viņas darba laikā) ir vien nieki salīdzinājumā ar šausmīgi rupjo attieksmi pret kolēģiem. Kliegšana, rupjības un apvainojumi, tas ir tas, ko es regulāri dzirdu. Cilvēkam kā minimums būtu jāiziet...

AtrisinātaMaxima - slikta garša

slikta garša Sveicināti, par cik šie pelēkie Zirņi ir mans vismīļākais ēdien šoreiz atdzīšos kad esmu vīlies šajā pirkumā. Iegādājos, ievietoju savā traukā un mikroviļņu krāsnī uzssildiju pēctam pievienoju majonēzi. Konkrēti šie pagatavotie Zirņi nu tiešām bija negaršīgi praktiski garša neliecināja kad šie ir pelākie Zirņi un pēcgaršā bija jūtama skāba un veca garša un gaļa arī bija jūtami nostāvējusi. Uz kārbas vel bija viena diena palikusi lai izlietotu tātad samērā svaigi šodien 22.11.2023 termiņā bija...

E E.e 98 22.11.2023
Komentāri 15 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss 16. Novembrī biju veikala Baldones Maxima un kasē sēdēja jauns puisis, piegāju, pie kases un sajutu ļoti nepatīkamu aromātu, un kad viņš man izdeva atlikumu, nagi bija melni. Tiešām sajutos neerti, un nepatikami. Laikam viņam higiēna ir sveša puse. Puisis arī ir strādajis pie augļiem, un es augļu nevēlos pirkt, jo nu paskatoties uz nagiem, paliek nelabi... Un nesasveicinās, nepajutā paldies karti. Nepateica paldies.

D danciks2023 18.11.2023
Komentāri 4 Veikali

Maxima - Slikts serviss, pircēja aizvainošana

Slikts serviss, pircēja aizvainošana Vakar apmeklēju veikalu maxima, iepērkoties pie pašnoteikšanās kases. Pirku produktus vakariņām kā arī sarkanvīnu. Noskanēju visu, stāvu un gaidu, lai pārdevēja noņem liegumu pirkumam (vīnam) nogaidīju vairāk par minūti, kamēr pie manis pienāks, viena pārdevēja aiz muguras ignorē. Otra pienāk un krievu valodā sāk uz manis kliegt un aizvainot. Lai gan es stāvu un mierīgi gaidu. Sapratu, ka uzrunā mani, jau no pus veikala, pārdevēja ar vārdiem “kuda ļežis naglij” kamēr es stāvu mierīgi. Brīvi...

A Arturs333 13.11.2023
Komentāri 6 Veikali

Maxima - Viada degvielas atlaide

Viada degvielas atlaide Iepirkāmies 40€ vērtībā, un par cik ir šodien 11.11.23 atlaide (iepērcies 20€ vērtībā un saņem viada uzpildes stacijā 0,15 centus litrā) izdomājām uzpildīties, protams ka pie kases kods no maximas čeka neiet un atlaidi nedabūjam, zvanot uz maximas informācijas numuru sieviete neko nezinot un nevarot palīdzēt! …

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, gribu izteikt sūdzību uz Maxima akropole Rīga informācijas kasi tur tāds darbinieks vārda edijs sēž telefona es kad atnācu minūtes 2 sēdeja telefona kamēr pasaka "atvainojiet"kad noliek telefonu vēl neapmierināts un kaut ko bubināja, tas bija 08.11.2023. Iesaku izvērtēt šo gadījumu lai vairs neatkārtotos.

Maxima - Apstākļi veikalā

Apstākļi veikalā Nav izturams tas,ka ieej veikalā ir karsti. Ņem enerģijas dzērienus vai sulas dzērieni ir silti. Ejot maksāt pie kases nav iespējams normāli nolikt dzērienus vai citus produktus,jo virsma kur uzlikt ir ierobežota aizsarg stikla dēļ, pret kuru bieži sanāk saskrāpēt rokas. Vēl labāk ir ka nedzirdi ko saka pārdevējs, un pārdevējs nedzird ko saku es. Labi ir kad puiši strādā,tiem ir skaļākas balsis. Dažkārt liekas, ka pārdevējas bļauj, bet saproti ka nav cita veida kā komunicēt. Liekas covid beidzies,neērtības paliek. Cik ilgi tas turpināsies?

A Aktiivistss 06.11.2023
Komentāri 5 Veikali

Maxima - Stāvvieta

Stāvvieta Bieži iepērkos mūku Salas maximā, vienmēr ievadu mašīnas nr. , arī šoreiz. Pēc h. Iznākot no veikala mani iepriecināja soda kvīts 30 eiro. Uz jūsu veikalu iepirkties vairs nebraukšu. Dārgi sanāk. Atbildē uz sūdzību varat nemaz nerakstīt, ka neesat atbildīgi pa City Parks. Arī City Parks nevaru pierādīt, ka ievadīju auto nr.

I Inga P. 06.11.2023
Komentāri 1 Veikali

Maxima - Bojājums

Bojājums Šovakar 03.11.2023 maxima veikalā limbažos maksājot 1,93 eur nopirku 200g iepakojumu ar sasmirdušu kūpinātu lasi! Tas sliokti smakoja kautgan izlietošanas termiņš ir līdz 21.11.2023 iepirkos caurbraucot uz Mazsalacas pusi. Tā rezultātā tika sabojāts vakars un vakariņas! Vēlētos atgūt samaksāto naudu vai kvalitatīvu preci. Pielikumā pievienoju pirkuma čeka datus.

L Lauris0106 04.11.2023
Komentāri 8 Veikali

AtrisinātaMaxima - Nodokļu krāpniecība

Nodokļu krāpniecība Šis uzņēmums nodarbojas ar nodokļu krāpniecïbu. Konkrētajā situācijā ir ierosināta krimināllieta par 220 miljonu eiro it kā sūtīšanu uz Krieviju. Tiesvedība noslepenota. Dokumentus pat neprasiet nesniegšu. Bet kādas ir sekas sadzīvē mums ikvienam. Jūs jau zināt kāda ir šī uzņēmuma politika. Jūs zināt ka Latvijā visa pārtika ir vienveidīga- tā ir ārkārtīgi sliktas kvalitātes, tā ir ļoti veca un dārga. Kompānija Latvijā ir 30 gadus. Turklāt, kopš šī gada 2023.gada pilnīgi visos Maxima veikalos ir...

Maxima - Svars zāle un kāse

Svars zāle un kāse Labdien Lūgums sakārtot svarus zāle un pašapkalpošanās kases, jo laik pa liakma nesakrīt svārs un kases. Kādēļ mēs pircēji sveram produktus zāle, kad atnākot pie kases man Saka ka svars nesakrt un vēl uzkliedz uz manim lūgums nokalibrējiet savus svarus, nakoš reiz rakstīšu pateritieša neapmierināts pirciejis.

A Angelina23 30.10.2023
Komentāri 6 Veikali

Maxima - Slikts ēdiens

Slikts ēdiens Labdien! Iesniedzu sūdzību par veikalu maxima un rimi, esmu apmeklējis vairākus maxima un rimi veikalus, vai tik tiešām ir tik grūti kautkā nosegt visus kruasānus bulciņās un tt? ! Katru reizi kad vēlos paņemt kādu kruasānu vai piciņu, no tām izlido ļoti daudz maziņu mušiņu, vai tik tiešām jums ir tik ļoti vienalga par to? !

Maxima Ventspils Celtnieku iela 17 - Kases lentes

Kases lentes Kases lente ierāva manu krāto pūdeļa taromātu čeku 4.40 eiro un dabūt viņu ārā nevarot jo viss esot aizskrūvēts. Tā jocīgi kam paliek tie čeki vai nauda ko kases lente paņem ievelk sev apakšā. Neviens neko arī nevar pateikt runāju ar kasieri tā pasaka es neko nezinu vecākā kasiere ar neko nezin Saka rakstiet uz Rīgu. Absurds.

V Vero32 29.10.2023
Komentāri 10 Veikali

Maxima - Veikals slēgts Rīgā Vienības gatvē 113

Veikals slēgts Rīgā Vienības gatvē 113 Šodien biju devies uz Maxima veikalu, kas atrodas Rīgā Vienības gatvē 113. Kad ierados tirdzniecības centrā, bija redzams, ka veikalā cilvēku nav, plaukti ir ar melnu plēvi apvilkti. Bija acīmredzams, ka veikalā notiek kādi remontdarbi. Kad ierados mājās, mēģināju atrast jebkādu informāciju par veikala slēgšanu Maxima mājaslapā vai internetā, bet neatradu. Secinājums ir tikai viens - Maxima vadībai acīmredzot nerūp klienti.

E Edgars 28.10.2023
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Kā tas nākas, ka atlaižu stendā ņemta, ar vienādiem svītru kodiem gan uz iepakojuma, gan atlaižu cenu zīmes dzīvnieku pārtika pie kases tomēr maksā pilnu cenu, lai arī produkta nosaukums čekā atšķiras. Nepaslinkoju, aizgāju vēlreiz uz veikalu, un man tika pateikts, ka viss pareizi - kasē tādas atlaides, konkrētajam produktam nav. Tad kam patiesībā ticēt atlaižu stendiem, svītru kodiem vai kasēm, kurās šo norādīto atlaižu vnk nav😖?

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! Lielvārdē strādā 4 pašapkalpošanās kases, bet pēdējā mēneša laikā kase ar skaidru naudu darbojas tikai viena, otra ir patstāvīgā remontā. Vai tiešām nevar vairākas nedēļas nokārtot, lai kase strādātu. Uzskatu, ka jūsu pienākums ir momentāli nomainīt kasi, nevis neliekaties ne zinis kas notiek veikalā. Veikalā patstāvīgi veidojas lielas rindas uz kasi ar skaidru naudu un to var saprast. Daudziem skolēniem, pensionāriem nav kartes un iespēja norēķināties ir gandrīz neiespējami, jo kase...

D diana9 25.10.2023
Komentāri 3 Veikali

Maxima - Valsts valodas nezināšana, un nelaipna komunikācija

Valsts valodas nezināšana, un nelaipna komunikācija Maximā Grostonas ielā pie bērnu mantām meklēju tirdzniecības zāles darbinieku, vjautāju latviešu valodā, man atbildēja ja ņečevo ņebpoņimaju... Jautājums maxima vadībai, kā jūs pieņemat darbā darbinieku bez latviešu valodas zināšanām vēl pie tam tirdzniecības vietā kur pilns ar klientiem.

A Aldis 23.10.2023
Komentāri 8 Veikali

Maxima - Bojājums

Bojājums Pārdod bojātu gaļu kas smird ir gluma ar vienu dienas termiņu.

Maxima - Krāpšana

Krāpšana 12. Oktobrī maximā Liepājā, lielā iela 13, nopirku foreles fileja vakuumā b trim, ar norādītu netto svaru 0.980 kg. Nosvēru fileju bez iepakojuma, un svars bija 0.734 kg. No vakuuma 0.246 kg pazust nevar, tas nozīmē, ka piegādātājs ir krāpnieks.

V Vejroze 12.10.2023
Komentāri 1 Veikali