Tet

315
Apskatīt statistiku

Tet - Sūdzības un atsauksmes

TET SIA - Slikts serviss un klientu mānīšana

Slikts serviss un klientu mānīšana Tet internetveikalā pasūtīju austiņas Samsung Galaxy Pro, piegādes datums tika norādīts 27.01.2021. Šodien ir 28.01.2021. Un ziņa no Tet par to ka pasūtījums tiktu nogādāts kurjeram vēl nav saņemtas. Uz e-pastiem neatbild, un ar operātoriem arī nav iespējams sazināties. Neiesaku iepirkties šajā internetveikalā!

Tet - Slikts seviss un apkalpošana

Slikts seviss un apkalpošana Sūdzība par tet servisu. Manai vecmammai, kurai nu jau drīz paliks 90 gadi un kura jau pārvietojas ar grūtībām, tika uzstādīts tet mājas telefons saziņai. Jau pirms divām nedēļām telefons pārstāja darboties - nevaram sazvanīt vecmammu. Aizbraucām, paskatījāmies modemu, restartējam to, pārbaudījām visus vadus - modems nedarbojas. Zvanīju uz tet servisu, paskaidroju, kas ir par problēmu, ka vecmamma dzīvo vienā, ka nepieciešami sakari, man teica, ka informāciju nodos tehniskajām dienestam un tie...

B Betochka 21.01.2021
Komentāri 6 Internets

Tet - Krāpšana, zagšana

Krāpšana, zagšana Tātad, man pēkšņi ne no kurienes uzrodas rēķins - kaut gan neesmu Tet klients - televīzija man mājā nav vajadzīga - tad kad vajag nopērku papildināšanu uz mēnesi ar priekšapmaksu. E-pastā rēķins - par shortcut pieslēgtu televīziju vai velns zin, kas tur bija - zvanu saku, kā tas var būt? Domāju, labi mazums kaut kas saspiedies, taču man ne kādi citi e - pasti nav bijuši par to, ka būtu kaut kas pieslēgts. Tagad viņi no manis grib jau 33 eur - pagājuši jau 4 Mēneši kopš es itkā lietoju shortcut...

Tet - Krāpšana

Krāpšana Uzņēmums nodarbojas ar klaju krāpšanu, vienpusēji slēdzot līgumu bez otras puses jebkāda veida apstiprinājuma, uz lūgumus parādīt vai nosūtīt parakstītu līgumu nav iespējams, jo tāda taču nav, sazināties ar kādu atbildīgu personu nav iespējams, atstāt savu numuru lai vadītājs vai atbildīga persona atzvana ari nav iespējams, principa nav iespējams sazināties ne ar vienu.

Tet - Плохой сервис

Плохой сервис С 10 по 15 января как не позвонишь, всегда операторы заняты. Ни утром, ни днем, ни вечером свободных нет. На email не отвечают уже больше 3х рабочих дней, кнопка чата так же на их сайте не активна. По номеру заказа ничего не возможно отследить, информацию ушёл заказ, не ушёл взять не откуда. Зачем давать номер заказ, который на их сайте не отображается, не понятно.

Tet - Slikts serviss

Slikts serviss Neiesaku neiesaku un vēlreiz neiesaku! Tik neatsaucīgu personālu nav nācies redzēt! : ( no kompānijas, kura pastāv tikai uz principiem neko labu nevarēs sagaidīt! Vienas mahinācijas! Spekulē uz cilvēka informācijas daudzumu neuzņemšanu! Atbildību no sevis noveļ! Kaut drusku panākt pretī!

AtrisinātaTet - Naudas neatgriešana

Naudas neatgriešana 21.12.2020. Man tika atteikts pirkums, jo preces nebija uz vietas. Zvanot vēlāk, teica, ka 27.12.2020 saņemta informāciju par naudas atgriešanu 5 dienu laikā. Laiks pagāja un čatā sazinoties man Saka, ka nu jau nauda tikšot atgriezta 10 dienu laikā no 05.01.2021. Pagājis jau tik daudz laika no preces atteikšanas, bet naudu neesmu saņēmis. Katru reizi tiek solīti tikai citi datumi. Esmu ilggadīgs klients, bet šādi uzņēmums rīkojas pirmo reizi.

Tet - Slikts serviss

Slikts serviss Slikts serviss, tikai lielai kompānijai, nevar sazvanīt, atbildes virtuālai Anetei ir vispārīgas un nav noderīgas. Viss apmaksāts, pēc atjaunošanas atslēdzas tv programmas un tagad, jāiegādājas shortcut tv, pirms tam helio viss ok. Saprotu, ka vienkarsi var kaut ka atrasināt, tikai ja nav ar ko kontaktēties, tad nekas nesanāk.

Tet - Apdrošināšana

Apdrošināšana Neiesaku piekrist Tet piedāvātajai interneta veikala preču apdrošināšanai, ja Tet darbinieks Jūs cenšas uz to pierunāt ar argumentu, ka pirmie divi mēneši apdrošināšanai nebūs jāmaksā. Gadījumā, kad pārdomājat un vēlaties atteikties no apdrošināšanas, piezvanot uz Tet (maksas zvans) tiek saņemta atbilde, ka viņi par apdrošināšanas pakalpojumu tiešā veidā nav atbildīgi. Tet mājaslapā nav apdrošinātāja kontaktu; tikai links uz apdrošinātāja mājaslapu, kas izrādās arī nav atbildīgs par Tet precēm.

Tet - Slikts serviss

Slikts serviss Tet interneta veikals. Sola preces piegādi 3-5 dienu laikā, realitātē ir pagājušas 16 dienas un prece jo projām nav saņemta. Nevien nav ne atvainojies vai izskaidrojis situāciju. Uz zvaniem atbild nelaipni. , kad saņemsim preci vēl nezinām. Tie nav 5 eiro bet gan vairākos simtos. Nepasūtiet neko tet veikalos, vienās galvas sāpēs vien pie redzēsiet. Manā uztverē ļoti nekorekta kompānija.

Tet - Interneta pieslēgums neatbilst pieteiktajam

Interneta pieslēgums neatbilst pieteiktajam Reklāmā jau izskatās ļoti Skaisti, bet realitātē Tet nespēj nodrošināt līgumā noteikto pieslēgumu. Izmantoju Pro internetu līdz 1000 mbit/s, bet regulāri pārtrūkst pieslēgums. Pieteicu problēmu 07.12.2020. Reakcijas (atbildes) laiks ir 4-6 dienas, ar pārjautāšanu, vai problēma vēl joprojām ir aktuāla. Labi ka vēl nepārjautā vai rūteris ir restartēts. Pieslēguma realitāte pielikuma ekrānuzņēmumā. Toties Tetam ir viens liels pluss, rēķinu izsūtīt viņi nekad nenokavē.

Tet - Krāpšana

Krāpšana Š. G21decembrī saņemu zvanu no Tet operatores kura stādas priekšā kā rita. Viņa piedāvā izteiz, ar februāti pariet pie Tet ar elektrības pieslēgumu, jo esot gandrīz uz pusi lētāks kā pie konkurentiem. Uz jautāju, lai vispirms atsūta man uz epastu līgumu, lai varu ar to iepazīties. Uz ko man ritas kundze atbild... Ar jums man viss ir skaidrs, visu labu uz redzēšanos. Nummurs no kura zvanīja ir +37125421963

Tet - Slikts serviss Talsu veikalā

Slikts serviss Talsu veikalā Talsu veikalā iegādājāmies tv (pāri bija palicis tikai ekspozīcijas modelis) . Protams, solījumi, ka ar ekspozīcijas tv nekādu problēmu nebūs, bija velti. Aizvedot mājās, izrādījās, ka televizora kājām ir nolauztas visas mazās plastmasa detaļas, to demontējot. Zvanīju uz tet, kas solīja, ka Talsu veikals man atzvanīs. Protams, ka neviens no Talsu veikala tā arī nepiezvanīja. Vai tiešām ir tik grūti piezvanīt, atvainoties un atzīt, ka pārdevējs, demontējo ekspozīcijas tv, ir saplēsi...

AtrisinātaTet - Krāpšana

Krāpšana Uzskatu ka ir notikusi krāpniecība no TET puses. Biju iegādājies FIBARO CO Sensor 4 (gab). Apmēram pēc gada to darbības laika iekārta FIBARO Home Center 2 , kura arī tika iegādāta TET, izdeva paziņojumu ka iegādātiem sensorien nav kaut kāda CE drošības sertifikāta un tos nepieciešams nosūtīt ražotājam, lai to ātrāk varētu izdarīt ražotājs ieteica vērsties caur izplatītāju. Izplatītājs visdrīzāk izmantoja situāciju un sensorus neapmainija, vai drīzāk apmainija, bet paturēja tos sev lai tirgotu...

TET lattelecom - Nevar sazvanīt

Nevar sazvanīt Nevar sazvanīt, Operators aizņemts Esmu dežūrā un laika pietiekoši, bet ja no 9.00- 12.00 nevar sazvanīt tad jautājums, vai vispār ir vērts tiem zvaniem. 12.30 beidzot sazvanīju. Problēmas ar dekoderu. Palīdzēt nevarot, kā vien apmainīt. Domāju atteikties bet izrādās, ka to risina mēneša laikā. Jautāju, vai jāmaksā arī būs par TV. jā būs, bet par ko. Skatos griestos un maksāju! Tādi esot līguma nosacījumi. Nu forši! Pakalpojumu nesniedzam, bet maksājiet vien. Ne velti saka, ka to TET vajag likvidēt.

K kosrem 18.12.2020
Komentāri 6 Pārējās

Tet - Slikts serviss

Slikts serviss Pieslēdzu internetu un televīziju. Televīzija neiet. Saka, ka problēma ir ar Hdmi vadu - nomainām, problēma joprojām. Dekoderis jāsūta atpakaļ, par ko jāmaksā, bet reklamēja uzstādīšanu par brīvu. Rēķinu piestāda par pilnu servisu, kamēr jau mēnesi tā arī pieslēgtais pakalpojums nav pieejams. Sazvanīt tik pat kā nav iespējams, uz elektroniskajām vēstulēm atbild pēc 3-5 dienām. Sen ar tik sliktu klientu apkalpošanu nebija nācies saskarties.

Tet - Вымогательство

Вымогательство В апреле 2019 года я Viktorija Simanoviča решила прервать контракт с Tet, пришлось заплатить апрель и за полный месяц май по их правилам и только в июне они прислали список устройств, которые я должна была вернуть. Отправила я через пакомат. В июне! В августе мне прислали счет, как потом объяснил работник тет за устройство, которое не было возвращено. Связавшись с тет по телефону в сентябре, я выяснила, что одно устройство не было получено. Мне предложили выслать серийный номер устройства и...

Tet - Slikts serviss

Slikts serviss Номер 177 платный звонил с теле2, пока ждёшь деньги уже идут. Звонил несколько (все операторы заняты) раз, вышло примерно около 40-ка минут. В итоге звонки обошлись примерно около 5 евро. Будьте осторожны чтобы не попасть на деньги. Могли бы предупреждать что звонок платный. Заработали себе минус.

Tet - Отвратительный сервис

Отвратительный сервис Служба поддержки, что по телефону, что на сайте - никакая. Уже на протяжение лет 5 каждый год отключаю на время и-нет/тв (на несколько месяцев) . Мало того, что за 5 лет стоимость услуги выросла с 1,5 евро до 5 в месяц, так теперь я еще и не могу это сделать сразу на весь период, а только до конца текущего года. А в новом году, причем в конкретный день, мне нужно звонить и отключать услугу еще раз. Вообщем всё для людей, всё для клиентов.

Tet - Servisa apkalpošana darbinieka, neadekvātā uzvedībās runāšana

Servisa apkalpošana darbinieka, neadekvātā uzvedībās runāšana Labdien es vēlos noskaidrot vai jūsu uzņēmums saņemat informāciju par manu paša veikto piegādi tv interaktīvo dekoderi ko es atstāju Tet veikala Origo stacijas laukums ap pulk.15: 30—02.12.2020 pacik es neprotu izmantot omnivas paskasti mants klienta nr.13497537 Jānis Gūtmanis lūdz sniegt adbildi uz noradīto e pastu jo talrunis nav man uz vietas jo plika darbu un tikšu klāt tikai 10-12-2020 pagaidām mants saziņ līdzeklis ir e pasts tas pagaidām vis ar cieņu Jānis.