IS Auto

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

IS Auto - Sūdzības un atsauksmes

IS Auto - Slikts serviss

Slikts serviss Ремонтировал тормозную систему. Плохое качество работы. Сломали попутно много пластиковых деталей, о чём умолчали. Оговариваемые сроки затянули в 2 раза. При приёме машины нормальное отношение, которое резко меняется на хамско-быдловатое когда машина разобрана и нельзя уехать. Рег. Номер. 40003765503, адрес раньше был в пурвциемсе на Индуля 9.

Sia IS auto - Slikts serviss

Slikts serviss Автосервис SIA "IS Auto" (www.avtomir.lv) находится на Bruņinieku 137 Два дня решали проблемы с глохнушьим двигателем, при этом поменяли на несколько сотен ненужных деталей и отдали машину как есть, с не решеной проблемой, на следующий день я эту проблему другом автосервисе решили за тридцать минут и 20 евро. В итоге - потрачено время деньги и нервы - ИЗБЕГАЙТЕ!

J Jakkam 29.06.2016

IS Auto - Autoserviss

Autoserviss Sasita lukturi. Aizsmereja ar vasku lai neredz. Atgrieza masinu pec tam teica ka neka nezin.

G goog 16.06.2015
Komentāri 0 Autoservisi

IS Auto - Качество работы

Качество работы Пока моей машине меняли масло, наблюдал как чинят Chrisler вагон примерно 5 летка.Когда я приехал Chrisler-у одевали картер, предварительно на прокладку нанеся толстый слой герметика (100% лучше новую прокладку, чем другой раз отдирать герметик). Через пол часа выходит начальник и справшивает: "масло залили".Ремонтник: Не залилилиНачальник: Давай заведем интереса для.Вообщем ради интереса они два раза завели двигатель примерно по 3 минуты дав поработать на холостых.Объясню, что без масла, не...

A AndrewD 09.03.2015

''IS Auto'' autoserviss - pavirši un neatbildīgi

pavirši un neatbildīgi Diagnostika ir tikai mīts, strādā uz aklo (методом тыка). Kaut ko salabo, bet salauž daudz ko citu. Par termiņiem vispār nav ko runāt, tādu nav, tikai tukša muldēšana un darba imitēšana. Atieksme pret klientu neobjektīva (es esmu pats gudrākais un labākais, pārējie muļķi). Tiešām piekritīšu R&D, skrūvē skrūves divi brāļi no laukiem, un viens brūķē muti. Neiesaku ne vienam šo ''auto darbnīcu'' , jo pazaudēsiet tikai naudu un laiku, pēc tam brauksiet uz citu auto darbnīcu, tur Jums arī visu...

G GRU 08.08.2014
Komentāri 1 Autoservisi

''IS Auto'' autoserviss - nepareiza diagnoztika, nekompetence!

nepareiza diagnoztika, nekompetence! Servisss kvalitāte zem katras kritikas! Savākti amatiri no kuriem viens māk skrūvēt, otrs gudri runāt. Jebkurā gadījumā atbildība par paveikto - nav!!! Sliktākais serviss purvciemā!

R R&D 22.05.2013
Komentāri 2 Autoservisi