Gustavs Ādolfs

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Gustavs Ādolfs - Sūdzības un atsauksmes

Gustavs Ādolfs minirestorāns - Slikts serviss

Slikts serviss Vēlējāmies papusdienot,bet nesanāca.Lai saņemtu tomātu sulu nācās gaidīt 30 min.Pēc stundas gaidīšanas,mūsu pacietība bija galā,atcēlām savu pasūtījumu,jo tas pat nebija sākts gatavot.Zālē ir pieci galdi,kā var nepaspeet uzsildīt zupu un pankūkas.

AtrisinātaGustavs Ādolfs minirestorāns - Servis

Servis Es nezinu nevienu uzņēmumu, kur valda tāda attieksme pret apmeklētāju...Ēdiena kvalitāte un nesamērīgās cenas, es nebrīnos par zili nopīpējušām darbinieciem, paveroties pagalmā top viss skaidrs, kā smirdoša trauku vācēja defilē ap galdiņiem un kronis visam saimniece - monstrs, kas vienmēr staigā biksēs ziema, vai vasara, tā noliek visus pie vietas ar savu bravūru un nekorektumu. Visam pāri valda nauda par katru cenu, nekas vairāk. Kāda te kultūra...Tas viss Mežaparkā...Iestādījuma saimniece Aija Kalniņa tandēmā ar meitu. Šķiet saprāta un takta te maz.