Granulu-apkure.lv

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Granulu-apkure.lv - Sūdzības un atsauksmes

Granulu-apkure.lv - pere4islili dengi oni propali

pere4islili dengi oni propali Pere4islili 899 eur kamina net trubku ne berut poexa po adresu tam pole napisona sklad 29235457 ix telefon tālrunis: 29 23 54 57 e-pasts: [slēpt]@gmail.com noliktavas adrese: "krogsils" alejas, ķekavas pag, ķekavas novads, lv-2111 tokova adresa net eto razvod

Granulu-apkure.lv - Krāpšana SIA Commo

Krāpšana SIA Commo 5. septembrī 2016 gadā esmu pasūtījusi no mājas lapas www.granulu-apkure.lv granulu kamīnu Aqua 14 KW, saņemu rēķinu un to apmaksāju, bet gaidītais katls joprojām nav saņemts. Apskatot CrediWeb uzņemuma SIA Commo, konstatēju ka uzņēmums reģistrēts un Kasparu Grauzi. Palasot informāciju internetā atradu daudz krāpšanas nodarījumus citām personām no Kaspara Grauzes puses. Patlaban mājas lapā norādītais numurs 27 30 88 18 netiek celt un tiek ignorēti mani e-pasti, saprotu, ka šī personā tagad...

AtrisinātaGranulu-apkure.lv - Krāpšana

Krāpšana Firma nodarbojas ar krāpšanu,nepiegādā preci, neatmaksā naudu. Nekaunīgi novilcina laiku rakstot solījumus caur E pastu. Atbildīgā persona Kaspars Grauze, nekaunības kalngals. Veicot maksājumu, solītais granulu kamīns tā arī netika piegādāts. Ja esat cietuši no šīs personas, vēršaties likumīgā ceļā policijā. Neiesaku iesaistīties, lai nepiedzīvotu vilšanos.