Expressshop

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Expressshop - Sūdzības un atsauksmes

Expressshop - Atsūtīta cita prece

Atsūtīta cita prece Pasūtīju bērna boksa maisu ar kodiņu 14002, paredzēt vecumam no 10-13g, par 28.00eiro, bet atsūtīja boksa maisu ar kodiņu 14003, kas paredzēts no 9-12g... Un par tādu pašu cenu... Sūtīju zvanot, man teica, tie#i, ka tāds modelis ir pieejams un varēšu to iegādāties. Varēja vismaz pazvanīt vai uzrakstīt, ja pasūtītā prece nebija pieejama, nevis sūtīt citu.

Expressshop - Krāpšana

Krāpšana Inetrneta veikalā expresshop nopirku brāķi . Preci atgriezu veikalam ar kurjeru. Joprojām pēc 20 dienām nevaru atgūt savu naudu. Visu laiku mainās darbinieki un saka, ka strādājot pirmo dienu. Atbild, ka noskaidrošot un pazvanīšot. Neatzvana. Jau trešais darbinieks, bet rezultātu nav. Zvanu viņiem ik pa trīs dienām.

Expressshop - Slikts serviss

Slikts serviss Заказывали кухонный стол 06.04. , заказ был принят, проинформировали, что будет в течении 3 недель, ок, хдем, 06.05. , никакой инфо, позвонили им, сказали перезвонят, ни ответа, ни привета, после повторного звонка, 11,05. Прислали мейл, что заказ не может быть выполнен! Могу судить только о плохой организации, о неконтроле заказов, незаинтересованности, совсем непонятно, во время такой высокой конкуренции!

Expressshop - Обман

Обман Заказывал у них по интернету. Получил. Товар не устроил, пришел возвращать на 5-й день после покупки. Сначала пытались обмануть, что примут Только по гарантии, затем, когда я сказал, что я имею право отказаться от товара в течении 14 дней, и, я именно это и делаю, т.к. товар полностью функционирует и он в товарном виде, он меня просто не устроил. На что мне именно так и ответили: "Мы Вам не магазин, где вы можете покупать и проверять. Больше Вы у нас ничего не закажите". Товар приняли, деньги вернули. Занесли в черный список. Делайте выводы сами, кто они, если не магазин.