Dāvanu lāde

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Dāvanu lāde - Sūdzības un atsauksmes

Dāvanu lāde - Nemaksā piegādātājiem

Nemaksā piegādātājiem Sanda Ločmele atstās jūs gan bez precēm, gan bez naudas. Uz ziņām neatbild, jāzvana un jāraksta simts reizes, lai varētu sagaidīt kaut vienu atbildi. Visu laiku izdomā attaisnojumus un velk garumā ar rēķinu apmaksu. Naudas neesot viņai, bet preces pārdotas. Kur tad nauda palikusi? Brīnumaina attieksme, kad preces bija vajadzīgas, tad vienmēr varēja laicīgi atbildēt un aizbraukt pati paņemt, bet kad jāmaksā, tad pēkšņi nav ne laika, ne naudas! Ļoti nepatīkama persona!

Dāvanu Lāde / Sia Digimix - Nemaksā piegādātājiem par pārdoto preci

Nemaksā piegādātājiem par pārdoto preci Nenorēķinās ilgstoši par tirdzniecībā nodoto preci. Sazinoties ar Sandu Ločmeli paziņo, ka nekas no piegādātās preces nav pārdots, kaut gan ir zināms piegādātājam, ka prece tiek pārdota pietiekamā daudzumā. Pietiek nekaunības prasīt tirdzniecībai vēl papildus preci. Tajā pašā laikā pati brauc atpūsties ārpus Latvijas robežām, sanāk, ka naudas, lai norēķinātos ar piegādātājiem nav, bet ceļošanai ir.