Banknote.lv

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Banknote.lv - Sūdzības un atsauksmes

Banknote.lv - Neadekvāta pārdevēja

Neadekvāta pārdevēja Pārdevējas attieksme bija nepieņemama. Ienākot lombardā parādīju monitoru ko vēlos pārdot, bet pārdevēja ļoti iedomīgi atbildēja "Sākuma notīri monitoru un tad nes pie manis. Kaut gan citā banknote pārdevējs bija ļoti laipns un pats to visu izdarīja. Kā ari teica ka uz vietas nav vajadzīgie vadi ar kuriem pārbaudīt vai monitors vispār darbojās un teica lai netērējam viņas laiku, bet citā banknote pārdevējam bija viss vajadzīgais un ļoti laipni izturējās

AtrisinātaBanknote.lv - Krāpšana, preces/naudas neatgriešana

Krāpšana, preces/naudas neatgriešana Nopirku Aleksandra Čaka 108 Banknote filiālē telefonu, kurš bija bojāts. 18.janvārī nodevu atpakaļ tajā pašā filiālē šo telefonu uz remontu, pretī saņemot Pieņemšanas-nodošanas aktu. Tika ziņots, ka telefons tiks sataisīts vai arī nauda tiks agriezta un pārskaitīta uz bankas kontu. Paņēma gan telefona numuru, gan bankas numuru no manis. Šodien ir 20.februāris, pagājis ir vairāk kā mēnesis, bet Banknotē neviens neko nezin. Nezin, kur ir telefons, kad būs telefons vai nauda. Remontā telefona nav...

Banknote.lv - Ne zinija par produktu

Ne zinija par produktu Tika atnests produkts, (skylanders figūras+video spēles disc priekš playstation3-4 pārdevējs izteica, kad tā nepieņems, jo viņam nav ne jausmas, kas tas ir, pat nebija ieinteresēts apskatīt datu bāzē. Rupja attieksme, neprofesionāla pret klientu attieksme un tas ir dzirdēts no vairākiem cilvēkiem.

Banknote.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Kāpēc banknote.lv nevar veikt norēķinus ar bankas karti, šodien vēlējos pagarināt aizdevuma līgumu un norēķinu veikt ar bankas karti jo skaidrā nauda nebija, kur man atteica paziņoja ka ar bankas karti nerēķināties nevar, jautājums kāpēc nopirkt preci lombardā var nerēķināties ar karti bet veicot citus pakalpojumus ar karti norēķināties nevar dēļ tā man nācās meklēt bankomātu lai izņemtu skaidru naudu.

Banknote.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Kāpēc Banknote.lv nepadomā par to ka preci klients var izpirkt pa daļām ne jau aiz labas gribas es savu preci ieķīlājot lambarda to izpērkot man netiek piedāvāts izpirkt savu preci pa daļām tas ir piemērs ķīlas summa izņemot sastāda 64.30€ kāpēc es nevaru šo summu sadalīt piemēram divas reizes ok labi procenti to saprotu bet līdz ar to procenti arī mazāki īsāk sakot iedarbināt tādu sistēmu ka to dara citas kompānijas kuras ir šāda iespēja un cik tas ir labi nevis kā uzreiz ņem kur gribi visu summu un pēc pāris dienām ķīlā atkal no jauna.

Banknote.lv - Krāpšana

Krāpšana Iepriekš Banknote.lv aizpildīju pieteikumu par mantas ieķīlāšanu, saņēmu atbildi ka varu ieķīlāt savu preci par 350.00 ierodoties uz vietas pateica 230.00 kādēļ tā ir jāmelo? Prece ķīlāšanai ir jauna un iepakojumā kas nav ticis atvērts ar čeku un garantiju. Reklamē viņi ka dod līdz 95% no mantas vērtības bet realitātē ja mana prece jauna maksā 700.00 bet dod 230.00 tad jautājums kādēļ tā tiek melots klientiem?

Banknote.lv - Prasība

Prasība Gribēju sūdzoties, pār prasību pēc nomainīta kontā filiāle, papīru no bankā pār triem mēnešiem garumā laikā. Sūdzos pār tāda lietā kā jaunas cipari vajag kaukt kāda veidā apstiprināt, vārds uzvārds tā pat i. Vispār ne tikai pār, šajā vēstule. Savā dzīve es esmu daudzumā nerakstīju pār notikušu, valstī kūri es dzimusi kā sakārot naudiem. Kā nopelnīti ne patim apjedoto darbā laikā pārskaitot kā pabāls vai nākamā algā, ne skaidrā naudā tā nāvi redzama. Pār kredītos līniju cilvēka nesaskaņota...

AtrisinātaBanknote.lv - Apvainojumi un slikta apkalpošana

Apvainojumi un slikta apkalpošana Šodien 10.12.22 ar vīru bijām Juglas 45 banknotē pie darbinieces Jeļenas Garabas kura ir tiešām drausmīgs darbinieks! Ne viņa zin kas ir mikrofons, ne pumpis pluss vēl apvaino un zvana uz privāto telefonu par itkā neeksistējošiem 15 eur. Apkalpošana gandrīz 2h apmērā. Paldies vairs otrreiz neiesim!

Banknote.lv - Krāpšana

Krāpšana Nožēlojams uzņēmums, būsim godīgi, šis uzņēmums pelna naudu tikai uz nelaimīgo cilvēku rēķinu. Atveriet acis! Tāpat uz urrā tiek tirgotas zagtās preces... Tātad uzņēmums pelna naudu arī uz zagļa rēķinu? ! Lai saprastu uzņēmuma vērtības (noziedzības atbslstīšanu,) cilvēkiem nākas aiziet no darba sakarā ar to ka viņi neatbilst uzņēmuma liekulības formulai. Darīšu visu lai glābtu savus cilvēkus no 90-to gadu režīma.

Banknote.lv - Negodīga rīcība

Negodīga rīcība Šodien iegādājos tv samsung ue40j5202ak. Aizvedot tv mājās izrādījās, ka nav visas detaļas kājām par ko pati nenojautu. Sazvanoties ar pārdevēju un izstāstot problēmu viņas atbilde bija, ka nav pieņēmusi tv un neko nezina. Naudu solīja atgriezt.

Banknote.lv - darbinieka nekompetence

darbinieka nekompetence Šajā adresē strādā Dace Emsiņa, kura ir nekompetenta. Vairākas reizes ieķīlājām pie viņas mantas, katru reizi ļoti ilgi apstrādā. Esmu dimanta, pastāvīgs klients, ko ieķīlāju, to izņēmu. Vienu reizi par zelta gredzenu, ko nopirku lombardā, ieķīlāju dažas reizes banknote.lv viņa vispār teica, ka nav pārliecināta par to, vai tas ir zelts! Par gredzenu man deva citā banknote filiālē 400eur, bet viņa nav pārliecināta, ka tas ir zelts, pat īsti nepārbaudīja un nepieņēma! Pēc tam atvainojās, kad...

Banknote.lv - Slikts serviss, slikta darbinieka attieksme

Slikts serviss, slikta darbinieka attieksme Šodien 19.08.2022 plkst.14:00 Domina Shopping centrā biju iepirkties. Izdomāju pirmo reiz ielūkoties banknote. Uzprasīju sēžošai darbiniecei lai man paskaidro man ko veikals / firma dara un kā viņi strādā!? Darbiniece turpinot sēžot, sakrustoja rokas un sāka kaut ko skaidrot, lai gan ne laipni, ne skaidri, ne izpalīdzīgi. Savā nesaprašanā uz prasīju vēl jautājumus - attieksme bija riebīga. Iesaku banknote apmeklēt šo darbinieci un aizsūtīt uz pārdošanas skolu! Man viņa atstāja neglaimošu uzskatu uz jūsu veikalu / firmu.

Banknote.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Pērnavas ielā banknotē, darbinieki ir tik aizņemti ka nevar pat atbildēt whatsapā, izlasot ziņu un noignorē klientu. Priekš kam tad vispār noradīt filiāles numuru un ka viņš ir pieejams whatsapā? Gan jau visu dienu pavadīja tik tokā vai facebooka kā parasti viņi to dara. Paldies kā paliku bez interesējošās man preces.

Banknote.lv - Обман

Обман Решил взять кредит 100€ на несколько дней. На домашней странице реклама что первый кредит на 30 дней без комиссии и процентов. Отдал через несколько дней. Взяли комиссию и проценты. 17,40€. Не попадайте в их ловушку. Буду писать заявление по факту мошенничества.

Banknote.lv - Krāpšana

Krāpšana Šorīt jau no paša rīta banknote izbesija. Atsūta kaut kādu debilu SMS, ka man jāveic kaut kāds maksājums. Kaut neko neesmu likusi ķīlā vai ņēmusi uz nomaksu. Esmu tikai pārdevusi veco telefonu. Un tagad atnāk kaut kāda mistiska SMS. Neko nemaksāšu. Lai nemaz negaida. Muļķus te ķer uz stulbumu. Ne uz to uztrāpījāt. Kauns, kad šī čakarētāji pelna šādā veidā. Neesmu viņiem neko parādā. Nolīgstiet normālus pārdevējus lombardā un tad kautko liekat maksāt.

AtrisinātaBanknote.lv - Krāpšana

Krāpšana Bija ieķīlāts zāģis bez zvanīšanas informēšanas zāģi pārdeva vaino ka vainīgs pats biju viņu filiāle tik pasaka man žēl saprotu ka jūtaties bet zāģi pārdevuši un tēlo svētos tīri apzog cilvēkus ta jau grūtā brīdī afēru kantoris krāpnieku serviss

Banknote.lv - Darbinieku kompetence

Darbinieku kompetence Sudziba ir par to ,ka lombarda darbinieks noverte datortehniku. Lombarda darbinieks redzot ka apple datoram,kura vertiba ir 1,4k uz ekrana ir netirumi un putekli,izmanto nevis specialu lupatinu,ko pat mana mamma saprot bet gan sak tirit ekranu ar wc papiru un plaukstu. Uz manu aizradijumu ko Jus darat, man atcert muns nav lupatinu! Hallo Banknote.lv vai Jusuprat tas ir normali? Kapec Jusu darbinieks nevis noverte bet tiesi otradak rada ekranam skrapejumus?

Banknote.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien gribēju pārdot savu Samsung telefonu Banknotes lombardā, kurš atrodas Merķeļa ielā 12. Pārdevējs tāds lecīgs un iedomīgs, negribēja strādāt, bet skraidīt pa lombardu, bet esot pie pārdošanas lodziņa, burtiski liku viņam ņemt telefonu un pārdot. Protams, prece ir laba, bet šis izdomāja problēmu. Pirms pārdošanas visus failus izdzēsu no telefona, piemirsu tikai iziet no google kontiem. Pārdevējs ar izbraucienu teica, ka nevarēšot pārdot, ja telefons ir piesaistīts google kontiem, bet cik...

Banknote.lv - Drausmīga attieksme pret klientu

Drausmīga attieksme pret klientu Dusmīga tante, bļauj, apvaino! Visam tam komplektā neprot darīt savu darbu, prasa lai es parbaudu ierīci paskatos vai stradā vai nestrādā! Apvaino par to, ka cenšos iesmērēt neejošu preci kas patiesībā tā nemaz nebija! Tad sūtija mani uz mājā lai visu savadu lai būtu viss vienkārši jo viņa negrib ņemties tagad jo gribot paēst! Notika 03.05.2022

Banknote.lv - Nedod kredītu, un nepieņem zelta izstrādājumus

Nedod kredītu, un nepieņem zelta izstrādājumus Es pie viņiem esmu reģistrējies no 2007 gada un nekad man nav bijušās problēmas ar viņiem. Kredītus vienmēr laicīgi esmu nomaksājis. Tagad kaut kādi afēristi uzrodas, mana vārda kredītu paņem, un es biju neizpratne par tādu rīcību. Es tos 780 eiro atgriezu atpakaļ, un pateicu ka svešiem caur internetbanku lai naudu nemaksā, un nedod. Par šitādu gājienu viņi mani vispār ir nobloķējusi, un nekādas saistības ar viņiem vairs nesanāk. Tad man ari ir jānobloķējas, un nav jāmaksā kredīti. Tā būtu godīgāk.