AW Latvia

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

AW Latvia - Sūdzības un atsauksmes

Antique Wood - Krāpšana, pakalpojumu neapmaksāšana

Krāpšana, pakalpojumu neapmaksāšana Nemaksā par pakalpojumiem. Pasūtīja pārvest kravu no Smiltenes uz Holandi 2015. gadā. No frahta summas 1350 eur tika apmaksāti tikai 50 eur. Firmai maksātnespēja, atver tikai jaunas un turpina savu darbību ar ierastajiem nemaksāšanas paradumiem. Bet sociālajos tīklos viss smuki un glauni. Visi firmas jaunie/vecie nosaukumi: REWODES Baltbox, Lanificus, Antyque wood, AW Latvia, Recycle wood design, AW Demontage Antīkais koks

AtrisinātaAW latvia - Nemaksā pienācīgas algas un nodokļus par darbiniekiem

Nemaksā pienācīgas algas un nodokļus par darbiniekiem 'AW Latvia' ir krāpnieki un zagļi. Darba diena sākas 7:00 un beidzas 18:00, galdniekam par divu nedēļu darbu - kumodi, diviem kafijas galdiem un vienu grāmatu plauktu, samaksā 100 eur (mēnesī apmēram 200 eur), ar nodokļiem mahinācijās, nemaksā visus nodokļus. Līgumā ieraksta stundu likmi 2.30 eur, bet saka, ka patiesībā samaksa ir pēc padarītā. Neejiet pie viņiem strādāt un neielaidieties nekādās darīšanās. Sola viņi daudz, bet nekas no solītā nepiepildās. Ik pa laikam maina firmas nosaukumus.

Antique Wood - Attieksme pret klientu

Attieksme pret klientu Vēlējos dalīties ar savu bēdīgo pieredzi ar Smiltenes uzņēmumu Antique Wood. Augustā pasūtīju 3 mēbeļu vienības - no kurām viena bija kumode, kuru lūdzām izgatavot īsāku, lai derētu tai paredzētajā nišā. Kā tirdzniecības pārstāvis teica - tā kā kumode ir jāizgatavo no jauna, tad nav nekādu problēmu taisīt to par 10 cm īsāku. Liels bija mūsu pārsteigums , kad atvedot kumodi konstatējām, ka lūgums nav ņemts vērā un kumode ir atsūtīta standarta versijā un nišā iekšā neiet. Tā kā sākotnēji...

Antique Wood - Nemaksā

Nemaksā Nemaksā naudu par sniegtajiem pakalpojumiem kopš janvāra mēneša !Neiesaku sadarboties ar šiem krāpniekiem

Antique Wood - Krāpšana

Krāpšana Gribu bridinat cilvekus kas grib nodot sai firmai vecas gulbuves.es nodevu pilnu masinu ar gulbalkiem un deliem kas bija demonteti no vecam ekam un no 2014 gada augusta nevaru sagaidit naudinu.cilveki esiet piesardzigi un nesienieties ar so firmu un cilveku varda agris kas tur atbild par iepirksanu un izmaksam.vini lidz sai dienai man sola atdot naudu .es esu zvanijis vinam vairakas reizes diena un ta no augusta.sutiju izzinas vairak par 200 izzinam bet sanemu no vina vienus solijumus un...

Antique Wood - Kokmateriālu izkrāpsana

Kokmateriālu izkrāpsana Uzņēmuma vadība maina juridisko personu (sia) lai varētu turpinat nodarboties ar kokmaterialu izkrāpšanu.Izkrāpj kokmateriālus solot samaksu nakamaja dienā, taču pārskaitījums tā arī nenotiek.Sākotnēju lai vilktu laiku aizbildinās ar visdažādākajiem iemesliem, taču laikam ritot vairs neatbild uz telefona zvaniem.Isāk sakot sola brīnumus, bet pretī nedod neko. Neiekrītiet!!!