Auto Brasla

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Auto Brasla - Sūdzības un atsauksmes

Auto Brasla - Labs serviss

Labs serviss Ātrs un kvalitatīvs remonts. Paldies tā vadītājam (vārdu diemžēl aizmirsu)

E elsers 20.09.2020
Komentāri 1 Autoservisi

Auto Brasla SIA - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti nekvakitatīva apkalpošana. Saimnieks iedomīgs mutants. Neiesaku nevienam tur kautko taisīt. Atbraucu taisīt mašīnu atstāju pagalmā kā teica darbinieks. Pēkšņi pienāk kautkāds nesaprotams cilvēks līdzīgs konduktoram un sāk bezmazvai neko nesakot dzīt ārā... es prasu kas tu tāds, saimnieks? Atbilde bija - nē zini garāmgājējs... wow nu ko lai saku. Nācās braukt prom. Gaidat sūdainu attieksmi? Izvēlaties autobrasla ;)) 1 reizi redzu tādu mutantu.

B Biozio 21.08.2017
Komentāri 5 Autoservisi

Auto Brasla SIA - Svešas mantas piesavināšanās

Svešas mantas piesavināšanās Kādu laiku atpakaļ man atgadījās ceļu satiksmes negadījums.Nolēmu taisīt auto,par cik man ir kasko,viņi man ieteica auto brasla servisu kurš atrodas pretī dominai Braslas ielā 15 Rīgā,aizvedu mašīnu,pagāja vairākas dienas atbraucu pēc mašinas,pagāja vēl kāds laiks un konstotēju ka man no mašinas ir pazudis navigācijas disks,tā vietā cd atskaņotājā bija ielikts kautkāds disks ar krievu mūziku, biju aizbraucis parunāt,bet jēgas nekādas,neviens neko nav ņēmis,tikai jautājums kur tad palika...